Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
15. apr 2011

Ahojte babule tak Milušku mám chorú sme už celý deň v teplotách a nejdeme pod 38,5 ☹ a to som mala ísť zajtra do Košíc na koncert 😔 😔
@tosomja no tie mravce to treba s bytovým podnikom riešiť. ozaj nebýva Ti mamka na berehovskej ?? lebo mám pocit že tam som Ťa už pár krát videla 🙂
@elenka.k všetko naj k výmesačiu čo chvíľka budete oslavovať rôčik 😵 😵

ada9557
16. apr 2011

Ahojte.
@idris dufam že vám to rýchlo prejde,že to nebude nič vážne.Ja som tiež bola vo štvrtok večer s kamarátkou a jej malým na pohotovosti.tiež teplotoval a nemohla mu nijako znížit teplotu.ale doktorka povedala že to len dajaky vírus.no a na druhý den mu už nebolo nič.tak dufam že to tak rýchlo prejde aj vám 😵
@1verunka1 ahoj.ako pozerám tak máme novu mamičku na pokec. 🙂a ešte len s takým drobnučkým babätkom.a ako sa tam v trni máte?maličká je poslušná???

a ostatné kde ste???Počasie zasa na figu tak uvidíme čo dnes podnikneme.Drahý išiel do Nitry, synátor je v Tv tak si urobíme dajaku babsku jazdu s malou 😀 😀 😀už mi lezie na nervy toto počasie.už kedy bude teplooooo!!!!!!!!!

Tak sa držte baby a dávajte pozor na svoje deturence.pekný víkend vám prajem...

tosomja
16. apr 2011

@elenka.k my vieme 😀

Včera som Vikinke chcela kúpiť topánočky v Deichmane, len spinkala a nevedela som jej obuť...chcela som ich zobrať domov, že zaplatím, ale keď jej nebudú dobre, tak vrátim a nech mi vrátia peniaze...neboli najlacnejšie...a predavačka, že nie, lebo to nie je hygienické 😀 tak ďakujem pekne, keď hocikto ich tam skúša aj na boso, hoci to nie je dovolené!!! Nevadí, skúsim niekde inde popozerať, do toho obchodu už nevkročím...

Čo máte nové? Moja sa premazľuje a skúša moje nervy 😅

tosomja
16. apr 2011

@idris Ahoj, áno býva moja mamka na Berehovskej, ty tiež? 🙂
Nech sa rýchlo uzdravíte, to teraz také počasie, raz teplo, raz fúka, raz prší

idris
autor
16. apr 2011

@tosomja máme byt o vchod vedľa 😉

mh68
16. apr 2011

porodnicu v TV by meli zavrit aj s personalem,jsou to reznici

ada9557
16. apr 2011

@mh68 náhodou.ja som tam rodila 2x a bola som spokojná.aj s personálom aj s izbou.no samozrejme že teraz to bolo lepšie ako pred 9 rokmi ale aj vtedy som bola spokojná.Nejaká zlá skusenost s nimi?

mh68
17. apr 2011

ano,dojela jsem na prijem,dosel doktor ospali ješte me nadal jestli to nemohlo počkat do rana,potom mel pak blbe keci, proste hruza,zachody šoinavé,horší jak nekde na verejnych,hruza,jeste ted mam traumu,a sestricky si o me mysleli ze mam syfilis,rikam ze katastrofa 🙄

lea123321
17. apr 2011

@idris Ahoj aj ja som z Tv ....Ale co sa tyka mojho porodu ja som bola velmi spokojna ,lenze my sme tam mali v nemocnici znamu takze to bude asi tym ze boli ku mne iny a bol pri porode aj moj priatel,aj ta znama ....Ja som rodila pri tej doktorke ,co bola byvala primarka v MI .....A bola som na nadstandardnej izbe ,ovela lepsie ako na obycajnej 🙂 ...No gynekologii boli vsetci zlaty ,horsie boli niektore sestricky z novorodeneckeho ...Mne ked doniesli malu povedali mi no vase babatko ma vrodenu vadu ,a ja som sa pytala ze co ,ona mala tak nozicku vykrutenu ,ze cele chodidlo sa jej spredu dotykalo nozky :( Mne hned vtedy zacali depresie a vycitky ze ja za tomozem ....a ked som sa pytala co s tym tak vravela ze asi operacia ....No v rodine mame znameho ortopeda a on hned na druhy den prisiel apovedal ze to bolo len zo zlej polohy v brusku a ze do dvoch mesiacov sa to da samo do poriadku a tak aj bolo 🙂 .... To bola moja skusenost z Tv nemocnicou ... Inak bolo by dobre zriaditnejake stretko mamiciek tuna v Tv 🙂 Co vy nato?

elenka.k
17. apr 2011

@idris Snáď Vám je už lepšie, počasíčko sa nám vylepšuje, ušlo mi, že ste odtialto odišli.........z kraja TV!? 😵 My sa snažíme - Eli v noci bez plienočky, niekedy vystihnem a nepopíška, inokedy pozrieť je suchá a zachvíľu mokrá...... Už ľutujem, že som jej hneď vtedy keď sa naučila pýtať sa, ona mi aj pekne hovorila, že mami piškať a aj som ju musela dať piškať na wc a samo dať dole plienku, ale ja som jej vzátäti ju dala hore, tak si odvikla a teraz je problém!

Ale s Markom , NEVIEM, NEVIEM niečo mu je, neviem čo. Už tretí deň nechce jesť ani piť mliečko a má neže hnačky, ale takú riedšiu stolicu. Neviem prísť nato z čoho to má. Sm zúfala, žeby zúbky?? teploty nemá! Ak to neprejde, pôjdem zajtra k dr.

A čo sa týka pôrodnice tu v tv, pri Eli: bol pôrod hororoví, izbu som mala nadštandartnú, sestričky no neboli zlé! Sprchu som mala vlastnú, aj wc, pri Markovi bol pôrod ako malina, izbu som mala, no asi ako každý, wc, som si brala kľuč od štandartnej izby, a sprchy - otras!!!!!! Správanie dr., sestričiek také normalné, prišli keď boli vizity, inakšie akokeby som bala sama..........

Ináč nové mamičky - vitajte!!!

idris
autor
17. apr 2011

@lea123321 to asi nemalo byť pre mňa ale v pohode aj ja som bola ako tak spokojná s Tv nečakala som zázraky, len viem že by som ani dieťa ani seba nenechala v TV poliklinika .... .
@elenka.k nie ešte bývam pri tábore 😠 nik nechce kúpiť byt tak už sme sa pustili do prerábky v meste a tento kde bývame dáme do prenájmu nič iné mi neostáva 😔 😔 😔 😔
@lea123321 no a stretko v pohode

No mala ešte nie je v pohode ale bola som s ňou vonku lebo doma by sme sa zbláznili ale dnes mi takmer nič nejedla a je zlostná ako čert , tak dúfam že to sú zuby a nie niečo iné... Žienky držte sa snáď sa tu stretneme online a pokecáme .. Prajem pekný večer

lea123321
17. apr 2011

@idris Tak kedy by sa slo kocikovat? 🙂

idris
autor
17. apr 2011

@lea123321 môžeme niečo zriešiť ale až po sviatkoch , lebo teraz som malej pozrela do hrdla a to je zapálene ne potrebovala som ani paličku čo používa dr , také bolo červené, už chápem prečo celý deň nič nepapala 😔 😔 😔 😔 hnevám sa na seba že som šla dnes s malou von sa hrať , takže sa budeme celý týždeň liečiť snáď nám to neprejde ďalej .... .a ty si do teraz nemal žiadnu parťačku na kočíkovanie ? ??

lea123321
17. apr 2011

@idris Jaj dobre aj ja som myslela ,ze az tak po sviatkoch .Prajem vam skore uzdravenie ,aj moja mala bola teraz chorenka ,este stale trosku tecu spoliky ,ale da sa to ,to jekoli tomu ze jej idu zubky.Teraz 6.aprila mala roka uz ma 12 zubkov 🙂 🙂 🙂 Raz som bola vonku s priatelovou sesternicou ,teraz raz sbyvalou spoluziackou a ese s jednou kamaratkou od nejmame byt v podnajme 🙂 Ale tie prve dve 🙂 maju este malinke baba ....a ta druha 🙂 Uz dvojrocnu dcerku 🙂 ...Ale ty mas priblizne taku bambulu ako moja 🙂 ... Ale hladam si co najviac kamaratok co maju mimi ,lebo inymi zenami ani nemam pomaly o com rozpravat ,ja stale o malej a oni ani nevedia nic o detoch takich to nezaujima ,akoze nedaju to najavo ,ale je to tak 🙂 Ja som mlada mamina a moje rovesnicky maju este ine zaujmy 🙂 🙂 🙂 A teraz sa aj nudim kedze priatel zacal pracovat na cechach a chodi na turnusy ,tak som sama s malou :( :( :(

ada9557
18. apr 2011

@tosomja moja je baran.tak skuša moje nervy stále 😀 ale ja som tiež baran tak potom skušame kto vydrží viac 😀 😀 😀 tak pevné nervy aj tebe...

tosomja
18. apr 2011

Ahojte "nové" mamičky...

U nás sa zase upratuje, vystriekali sme celý byt biolitom, ale ten smrad sa nedá zniesť, tak musím poupratovať, všetko "prevoniať" 🙂

Pri upratovaní som sa, samozrejme, chytila s manželom...on si sadne pred telku, pred seba chipsy, pivko...Vikinka stále mama mama...ani si ju nevšíma, no ja už neviem, čo s ním mám robiť...!!! Odísť na týždeň a nechať mu malú, nech pochopí o čom je rodičovstvo? 😠 😠 To by som zase ja nebola pokojná...

A to nehovorím, že som si robila test, lebo ešte stále som nedostala...hm... ale "našťastie" nie som zase tehotná 🙂

Tak prajem vám krajší deň, ako mám ja...teším sa len z Vikinky a z toho, že je zdravučká 🙂

elenka.k
18. apr 2011

Ahojte! Tak my sme dnes boli pri dr. brali Markovi krv - áuuuu, chudáčik akolen plakal, zajtra budú výsledky, potom dam vedieť, len dúfam, že nič vážne. Davam mu biogaju, tak uvidím......

kemonka
19. apr 2011

Ahojte, juj tak ja som tu dávno nebola, vidím nové tváre tu máme, ste to trošku tu rozbehli 😀

my sme opäť choré, v nedelu začala malá sopliť, kašlať a včera už aj ja 😒 neviem kedy to už skončí

@elenka.k držím palce, nech dopadne všetko dobre

tosomja
19. apr 2011

@elenka.k čo všetko si musia naše detičky vytrpieť... 😢 nech to nie je nič vážne, možno nechce cumeľ na fľaši...nejdú mu zúbky?

Ja som mojej včera dala krupicu, zjedla plný tanier, len čo dojedla, vyzvracala, asi jej nesadla, to bolo o pol šiestej večer a do rána nechcela nič...ale už zase papá...koľko vážia vaše detičky? mne sa zdá, že moja má málo... 🙂 som myslela, že bude väčšia papačka 🙂 je taká živá, vydá veľa energie a málo papá...ale hlavne, že nechudne...a je zdravá...a maminke robí veeeeľkú radosť 😀

Dnes je vonku krásne, tak neseďme doma...pekný deň

elenka.k
20. apr 2011

@kemonka ďakujem TI, zároveň aj ja Vám prajem skoré uzdravenie!!!!!

elenka.k
20. apr 2011

@tosomja tak výsledky sú: Marko má málo železa, klesol tesne pod hranicu minimálného rozmeru, to preto stratil chuť do papkania - jedla. Predpísala mu maltofer - 8 kv. na deň, aj biogaiu mu dávam, kedže si pokazil žalúdok. Tak sa držte! Už dnes sa musím ponhnúť s upratovaním, ale ten čas letííííííí.......

tosomja
20. apr 2011

@elenka.k to aj také existuje? Môj zlatučký, nech mu kvapky rýchlo zaberú, bude dobre, neboj sa. 🙂
Tak ja som včera zase umývala okná, lebo som ich prvýkrát umyla asi veľmi skoro a boli zaprašené, keďže bývame na prvom a blízko cesty...

Boli sme vonku bez kočíka, len tak na ihrisku, Vikinka sa hrajkala s detičkami, hoci nie rovesníkmi, ale "ujali" sa jej staršie detičky a kotúľali si loptu, taká špinavá bola, nové rifle, topánočky, nemala som na pláne ísť na ihrisko, len k babke, ale tak sa tešila...

My sa chystáme na sviatky do Košíc, budeme mať voľný byt u svokry, tak treba využiť, zoberieme korčule a trošku pošportujeme...

tosomja
21. apr 2011

pomooooc....suseda nás už tretíkrát vytopila...!!! Ja ju asi prizabijem...a ona, že jaaaaj, to teraz sa muselo porušať potrubie, hlavná vec, že ja mám premočený plafón a opadanú omietku...už ani farbu na prekrytie nemám, ... chcem ísť preč bývať...do Košíc... ☹

tosomja
22. apr 2011

Príjemné veľkonočné sviatky všetkým, dievčatkám veeeľa vody a chlapčekom čokoládových zajačikov 😀

ada9557
22. apr 2011

Ahojte.Krásne veľkonočné sviatky prajeme aj my.Hlavne aby ste to v zdraví prežili 😀 😀 😀

jancamad
22. apr 2011

ahojte, ked možem tak sa pridam do vašej skupiny, aby som načerpala nove napady a mala si s kym vymeniť rady🙂) tak ked možem sem tam sa tu objavim🙂

tosomja
22. apr 2011

@jancamad ahoj, jasné, čím viac nás bude, tým budeme "múdrejšie" 🙂 vitaj 😉

ada9557
22. apr 2011

@jancamad ahoj.Samozrejme že môžeš.Vitaj 😉

elenka.k
23. apr 2011

@jancamad ahoj, jasné pridaj sa!!

elenka.k
23. apr 2011

Baby - aj ja prajem príjemné sviatky a tosomja, nerob si z plafónu veľkú hlavu, tak sa málokto pozerá, my mame stenu v jedálni - úplne dobabranú: čierné snuhy od kolies kočiara, ešte čo som ho hájkala, potom je tam odtlačok zo stoličky na papkanie, ďalej: malá čistila včera stenu aj svoje zúbky s kefkou a samo. aj s pastou, s mokrými obrúskami na iných miestac ju čistila až do bielého základu, koľko tam vidno pršteky aninehovorím a akobyto nestačilo, čo sme posunuli gauč, kedže už netopýme, tak musím silnejšie zasúvať ich hombacie kresielko a tým škrabem stenu - ups! No čo povieš? A to je hlavná stena, čo je najviac prázdna, lebo ide k dverám a je na nej iba obraz - hore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre