Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
25. apr 2011

@elenka.k tak to hej 😀 my stále premaľujeme miesta od čiernych stôp od kočíka, ale suseda nás už tretíkrát na sviatky vytopila a už nie je zvyšná farba na prekrytie...ale idem na poisťovňu, lebo to sa takto nedá...

a ... nehodaa u svokry...ups... môj šikovný manžel dnes ráno rozbil luster v obývačke pri oblievaní ... trebalo mu z takej výšky na nás liať s vedrom vody....hehe... tak zarobili sme...200 eurový luster...

ada9557
25. apr 2011

@tosomja ale to je svokra vynovata... načo má taký drahý luster... 😀 😀 😀

tosomja
25. apr 2011

@ada9557 tak tak...no nič, už o tom vie, už sa nevyhovoríme na nikoho...tri dni nás nechá samých v byte a už jej demolujeme byt...hehe...

ada9557
26. apr 2011

Tak máme konečne po sviatkoch a začína bežný stereotyp.ja som viac unavená s tých sviatkov ako keby som chodila do roboty. 😠 .ja osobne veľmi tieto sviatky nemusím a na buduci rok si asi urobíme niekde predlžený víkend.to by sa mi viac páčilo.ale toho roku sme ešte museli ostat kôli synovi doma lebo má prípravu na prvé sväté príjmanie.ale aj to budeme mať už v júni za sebou. 😵
a vy ako baby?boli ste poolievane poriadne?malá mala s toho nie veľmi milý zážitok,lebo chuderka nevedela čo sa deje.ale ked prišli chlapci s vonavkou tak to sa jej veľmi páčilo.len stála a čakala kto ju ešte navonia 😀 😀 😀 aj ked ideme vonku tak stoji pri kupelni a hovori "mama tsss tsss" to že ju mám novonat.
no a synátor sa vytešoval,lebo si zasa zväčšil svoj objem v pokladničke a aj v skrini so sladkostami...a ja mám zasa plno čokolády na koláče.tak môžem piect a experimentovat s čokoládou.ale najskôr až o dva týždne.ešte mám toho sladkého vyše hlavy 😵 😵 😵
tak pohodový den vám pajem aj mamičkám aj detičkám 😎

ada9557
27. apr 2011

Haloooooo.....vari ste sa len neutopili....či ešte stále predýchavate sviatky???určite sa flákate po vonku ako my kým sa dá.včera jak sme ráno pošli von,tak sme sa vrátili o pol druhej no a o druhej sme už zasa boli vonku.a došli sme až o siedmej.keby malej netrebalo jest tak domov ani nejdeme 😀 😀 😀 asi ste na tom podobne.tak si užívajte slniečka kým nás hreje a my ideme tiež...tak sa majte 😵 😵 😵

tosomja
27. apr 2011

konečne po sviatkoch, hoci ich mám rada, ale to jedlo nemusím...všade, kde sme prišli, nám núkali plné taniere "veľkonočného jedla" ... zo všetkého mám rada len cviklu, aj to len od mojej mamy, takže ... aspoň sa na mňa nenalepili zbytočné kilá... 🙂
Aj Vikinka pozerala, že čo sa to deje, keď na ňu tatino vylial poldecák vody 😀 Ja som "smrdela" 500 druhmi rôznych "voňaviek"

elenka.k
29. apr 2011

Baby, tak čo bavime: kto sa prvý ozve?? 😀

lea123321
29. apr 2011

@elenka.k Ja 😀

elenka.k
29. apr 2011

@lea123321 ááááá teraz musíš písať a písať....!! čo máš nové?!!
😅

elenka.k
29. apr 2011

Ozaj baby, zabudla som sa pochváliť: Marko už tretí deň, robí krôčiky a bác na riťku, ale sám sa púšťa.

lea123321
29. apr 2011

@elenka.k Dokopy nič 🙂 Len sa strašne nudím 🙂 Včera mala so mnou a mužíkom robila pri uspávaní poriadky 🙂 Lebo on akože chráapal a mal ruku cez tvár ,tak na neho kričala a bila ho 🙂 A ja som si hlavu podopierala rukou ,neležala som celkom tak ma stále ,,zvaľovala´´ aby som pekne rovno ležala a taktiež ma ,,zbabrala´´ 🙂 A to len teraz 6 mala rok 🙂 Dnes oslávila svoje druhé meninky ,ja včera narodeninky 🙂 ....Potom keď nás uložila tak si zmyslela že bude robiť mostík ,škoda že opačne 🙂 A potom ešte začala ocinovi ruku ťahať nech ju vyzdvihne aby stojku spravila 🙂 🙂 🙂 A ty sa teraz pochváľ 🙂 Ty si odtiaľ z Tv? 🙂

ada9557
29. apr 2011

@elenka.k ahoj.nebola si náhodou včera u kožnej Lopatníkovej v TV?mala išla prvá a malý spinkal v kočíku. 😵

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 no tak to mate radosť - až! až! z malej. Aspoň sa tešíme s Tebou. Ináč všetko naj... k sviatkam!! veľa zdravíčka a všetkého správneho a dobrého. A čo mam nové: včera som Marka ostríhala, vyzerá trošku smiešne a staršie, ale už mal dlhé vlásky - išli mu do očí. Tiež sme bolí v MI ja jarmoku, tu euro, tam euro, mami kolotoč, cukrovú vatu, skákanie na nafukovaciej gume, samo. balón, (ten ako prvé) a veľkýýýýý, no keď sme už tam tak sa nenajeme, ja pravidelne gofre..... behom 2 hod. pomali 20 eu. a to sme šli len na gumáky malej, kedže už pomaly čistíme bazén, a ona tam chce ísť s nami. O správaní malej ani nezačínam písať, to by som napísala celý román, už aj v noci nemame plienku🙂 Tak sa držte!!! Ozaj ja som priamo z TV, už to bude 29 r . v októbri 😉

elenka.k
30. apr 2011

@ada9557 áno, bola som, malej sa v záhyboch na ušku spravila zaschutá miazga, zdedila to po mne, tak som šla, aby sme to vyliečili čím skôr. No to som sa ponáhľala na dopravu, mala som nerváky,mala neustále odtial utekala a šak vieš blízko je cesta. Dobre si ma videla! si išla blízko?

ada9557
30. apr 2011

@elenka.k sme sa mínali na dverách pri vstupe do budovy.tvoja malá išla prvá ešte si ju tuším menom oslovila a ja som niesla malu na rukách a pred nami išiel synátor.ale hned jak si vošla tak som ta spoznala len mi prišlo také trošku divne že hned sa k tebe ozvem a čo ked to náhodou nebudeš ty?ale už som mala dost tahania sa po nemocnici s detmi tak som bola rada že ideme konečne domov a až potom som si hovorila šak mohla som sa aspon pozdraviť ved by zo mna neodhryzla 😀 😀 😀 na tak nabuduce.už je teplo tak môžeme potom spraviť stretko dakde na zmrzke.mamičky s tej stránky 😵

elenka.k
30. apr 2011

@ada9557 jasné, kľudne sa ozvi - trebars aj pozdrav, aj stretko si My mamičky môžme dať, niekedy, ak to bude vyhovovať 🙂

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k Takze tiez budes oslavovat co?...To mas potom peknych certikov 😉 Ale to asi vsetke deticky 🙂 ...To by sme si mohli vyst niekedy von,co ty na to? 🙂

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k A kde tuna v Tv byvas? 🙂

lea123321
30. apr 2011

@ada9557
@elenka.k Vazne dajme si stretko ,aspon tuna maminy z Tv by sme sa mohli ist prejst ....jaj jak by na nas vsetci cumeli 😀 😀 😀 ...stalo by to za to 🙂

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 no, to máš pravdu s tým čumením..... 🙂 ja bývam na konci TV, za záhradou sú už polia a potom Zem. Hradište, vlastne ako paričov.

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k Asi viem kde myslíš ,ale nie som si istá 🙂 ...Ja bývam na sídlisku sever 🙂

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 tak to je dosť ďaleko od nás 🙂 mamka tam dávnejšie robila doručovateľku.

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k No ale ved to by nebol az takyproblem tnut sa niekde na stred cesty 🙂

tosomja
30. apr 2011

Tak moja zato je hrozne hyperaktívna, zaujíma ju všetko možné, ale len na pár sekúnd 😀 Keď si zmyslí, že chce chodiť, tak ma chytí za ruky, dvihne sa, urobí dva kroky a zrazu niečo zbadá a už ju nebaví chodiť, hodí sa na zem, skúma niečo, hneď nato sa otočí a vidí niečo, začne montovať, rozoberať a všetko možné vystrája, len nie to, čo detičky... 😀 😀 😀 Čo tak čítam, detičky sa už aspoň na štyri snažia, moja...eeee...ju zaujíma niečo iné, je veľmi akčná, živá, usmievavá, len sa jej nechce chodiť, alebo žeby mala zle topánočky? Hm...podlámujú sa jej nožičky a už som myslela, že bude chodiť, lebo sa tak snažila, aj sa sama postaví, keď sa niečoho chytí...Počula som, že zajtra je niečo v parku...keď bude pekne, pôjdeme sa prejsť...v pondelok máme poradňu, som zvedavá, koľko váži, lebo málo papá... 🙂 🙂 🙂 Tak zatím papa a @elenka.k to je super, že Marko už chodí, je šikovnučký, keby už aj moja chcela chodiť 😀

ada9557
30. apr 2011

@tosomja neboj sa nabeháš sa za malou ešte dost. 😀 ešte nič nezmeškala a nachodí sa ešte za celý život 😵 😵 😵 ked začne chodit potom budeš chciet aby aspon na chvíľku posedela ako za starých čias 😀

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 síce máš pravdu.

elenka.k
30. apr 2011

@tosomja juj, sa jej podlamujú nožky, tak je ešte slabučká, neboj ona to dobehne!!! Ale nechce chodiťani po štyroch? hmhmmm ja som s Eli musela cvičiť Vojtovku aj preto, že to nechcela robiť, ale zase moja bola veľká a ťažká, takže tak.

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k No vidis 🙂 Aky ste dnes mali dnik? 🙂

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 no dokopy dobrý, bol u nás brat, sa pohral s deťmi, väčšinou sme boli na dvore, behali detičky, takže už dávno spia ako zabití 🙂 ešte sme boli v kauflande po nejaké tie jogurtiky, výživky..... šak to poznáš. A Vy ako? Zajtra idete oslaviť 1. mája?

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k Chorá som :( Čím ďalej týmvic ma bolí hrdlo :( ...Osláviť nejdeme nikam ,lebo čakám kočík ,teraz som objednávala ....a tuna v Tv nemáme nikoho :((( Aj nálada dnes o ničom :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre