Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

duplinka
4. máj 2011

@liana81 Tak Leu chce môj manžel. Ja by som radšej Abbie. Tak to ti držím silno prsty moja, aby sa vám taktiež čoskoro zadarilo. Emmka má koľko?
@tosomja náhodou? 😀 😀 😀 To ako by si aj chcela 😀 Tak len do toho. 🙂

liana81
4. máj 2011

@duplinka ďakujem, chcem velmi súrodenca pre malú, aby nebola sama...
malá bude mať 1.6. dva rôčky 😀

elenka.k
4. máj 2011

Tak, tak baby vážte si to materstvo, ináč aj ja som čakala dlhých 5 rokov, a po Eli sa hneď zadarilo po prvýkrat, čomu som sa tešila, lebo neskôr by som sa určite už neodvážila byť tehotná, pre môj pôrod pri Eli. (kým som mala porozťahované všetky kosti 😅 ) A aj podľa čínského kalendára - počatia, mi v vtedy vychádzal chlapec a ďalšie roky už iba dievča. čo som bola prekvapená, keď mi dr. povedal, že to bude dievčatko, tak som rozmýšľala nad menami a zhodli sme sa s mangelom na mene: Liana. Od vtedy som túžila po dievčatku, ale čo sa stalo, tesne pred pôrodom som sa dozvedela, že to bude predsalen chlapec a bola som spokojná......... a ráno aj manžel bol šťastný. Teraz som už zamknutá a nehodlám sa odomknúť 😉 .

elenka.k
4. máj 2011

OZAJ Už VIEM TYP NA OBED HOCI UŽ JE ASI NESKORO, svokra navarila vynikajúci jemný guláš s tarhoňou...... aj mangel to ma rád, takže ja už nemam starosť, už iba nejakú tú polievočku pre detičky.

tosomja
4. máj 2011

asi bolo, l en sme si to nevšímali 🙂 Prečo musí vonku tak fúkať...chcela som ísť na korčule

tosomja
4. máj 2011

Pridala som nejaké fotečky 🙂
Juuuuj, ako sa mi nič nechce... 🙄

elenka.k
4. máj 2011

@tosomjaty dávaš malej papkať s veľkou lyžicou?
aj ( no keď nemám Markovú po ruke, ale ináč má svoje, čo určite aj Tvoja malá ) a mamka tvrdí, že sa to nemá, že si roztiahne pusinku. Tak neviem, čo je na tom pravdy, sa mi zá, že raz za čas to nevadí. Ináč som mrkla na foto, ale už vyrástla Tvoja, zlatučká je. Neviem ako Tvoja, ale ja som mala problém kúpiť Markovi sandále, takú ma malú nožku, že som nikde nenašla, tak som mu musela kúpiť o číslo väčšie. Snáď mu čoskoro dorastú.

tosomja
4. máj 2011

@elenka.k Aj Vikinka má svoj príbor, to len som zabudla doma, boli sme na chate, nestrčila som jej celú lyžicu do úst 🙂 Aj to len nejakých pár lyžíc zjedla, potom mi do misky strčila ruky a už bolo po papaní, mala rezance všade 🙂
Tie sandálky sme kúpili pri nadjazde, tiež má malú nožičku, tam mali aj 17, 18...aj pre chlapčekov aj dievčatká a za dobré ceny, čo som bola dosť prekvapená, lebo vraj je to tam dosť drahé. Ešte jej chcem kúpiť s otvorenou špičkou, ale to až keď sa oteplí 🙂
Neskutočne ten čas letí, ešte nedávno som písala, že mi nechce chodiť a zrazu by len lietala 🙂 Len čo ju posadím, už sa niečoho chytí a postaví sa, ona sa vôbec nebojí, pustí sa...to ešte hlupúčke... 😀 😀 😀

Zajtra idem do Amadeusa na prezentáciu "detskej reči"...môže to byť zaujímavé, aspoň si oddýchnem 🙂

elenka.k
4. máj 2011

@tosomja hej mali tam sandálky, ale pre chlapčekov to boli bielé s červeným, a potom červené s krémovým a druhé vtedy nemali čísla, ja nie som z tých moderných, pre chlapčekov typické..... šak vieš! a s otvorenou pätou veľmi by som neodporučala, takým malým sa bude šmýkať noha dopredu a pršteky bude mať na zemi. Fajne Ti je, aspoň sa odreaguješ a prídeš domov s tým, že Ti malá chýba a budeš mať silu zase naň dávať pozor. To by som aj ja brala, ale malý je taký naviazaný na mňa, že nebude ani hodinu bezomňa. 😖

tosomja
4. máj 2011

@elenka.k Mali aj modré, práveže ja som si ani nevedela vybrať, lebo skoro všetko mali modré, zelené, béžové...a v zatvorenej topánočke sa jej nebude potiť nožička? To ešte máme čas na sandálky...
Vikinka tiež nezostane bezo mňa dlho, ale keď ma nevidí, tak je všetko ok...Aj teraz čo sme boli na poradni, tak som hovorila našej dr., že pôjde s každým...zobrala ju na ruky a ja akože odchádzam, no normálne mi kývala, že mám odísť...haha...vôbec sa nerozplakala.

Nevieš náhodou, kde majú nejaké pekné bundičky, také prechodné na malé? Bože, to nikde nič nemajú na tie deti, zo všetkého tak rýchlo vyrástla, má už len mikinku tenučkú a jeden svetrík, ktorý keď vyperiem, nemôžem ísť nikde...

elenka.k
4. máj 2011

@tosomja no vidíš, škoda, že som nechodila po obchodoch vtedy ako Ty. Sándalky jej môšeš kúpiť, ale myslím tie čo majú jeden pásik pred prstíčkami, ak tak dám foto, aké som napokon kúpila Markovi. Vieš čo práve včera dnes sme boli v Maďarsku v tescu a tam boli zaujímavé bundičky, možno ich budú mať aj v našom. Tiež skús v KIK, ináč po takých obchodoch nechodím, neviem či som spomínala Marko väčšinou podedil vecičky od sestrinho a ona tých vecí mala toľko, že niektoré sú aj nové, takže tak. Ale čo som bola v paričane hore majú celkom pekné šaty, tak skús tam, ale aj tam je to také nie zo všetkého majú všetké čísla.

Tie sandálky majú aj s tenčímy pásikmy!

liana81
5. máj 2011

Baby poradte mi nejaké kaderníctvo v Trebišove, lebo budem potrebovať a neviem sa rozhodnúť kam. 😀 (rozmýšlam nad "IVANA, RELAX, alebo ešte v pri Terno - to len tie si pamätám, že tam sú), ak máte nejaké tipi, tak sem s nimi 😝

modra1
5. máj 2011

@liana81 AHoj, no toto som tiež potrebovala vedieť minulé leto. Viem ti poradiť iba kam nie, volá sa to tuším anjelik, je to v tých nových prístavbách pod billou. Pani je úplne mimo 😀

idris
autor
5. máj 2011

@liana81 kaderníctva sú na každom rohu v TV záleží akú chceš kaderíčku ... ale ja odporúčam kaderníctvo vedľa reštaurácie All for you ... to je vlastne to oproti Ternu 😉

ada9557
5. máj 2011

@liana81 ahoj.skus pod nadjazdom kaderníctvo TAMI.ja som chodila k nej a je dobrá. 😵 ale aj SINDY vedla All for you je dobre,ale s Tami som bola spokojnejšia.taka mlada baba.

tosomja
5. máj 2011

@elenka.k dnes som pobehala všetky obchody a nič som nenašla, také topánočky podobné jej chcem kúpiť, ale s tenšími pásikmi.

Kaderníctvo Sindy je celkom dobre...určite nie študentov v škole...hehe, moja mama riskla a hehe, "oškubali" ju ako kurča 😀 😀 😀

ada9557
6. máj 2011

Tak a je rozhodnute.stahujeme sa konečne do svojho 😵 😵 😵 hurááááááááá 😀 😀 😀

idris
autor
6. máj 2011

@ada9557 😵 😵 😵

elenka.k
6. máj 2011

@lea123321 AKý STE OBJEDNALI? napíš značku.

elenka.k
6. máj 2011

@ada9557 super, teším sa s Tebou ----- aj ja chceeemmmmmmm!

lea123321
6. máj 2011

@elenka.k X-lander xv 2009 farba brick-oranžová 🙂 ...3700kč 🙂

elenka.k
6. máj 2011

@lea123321 no, pekný!!!a ako sa skladá, na tenko?

liana81
6. máj 2011

@ada9557 jej super, tak sa to podarilo 🙂 a kde ste kúpili byt v Sečovciach, či v TV?

Vďaka za tipi a tú reštauráciu All for youe nepoznám, asi niečo nové?

liana81
6. máj 2011

a ako inak? Fandíte našim? 😀

lea123321
6. máj 2011

@elenka.k Nie to sa oddelí sedacia časť a potom sa poskladá ,neviem to vysvetliť inak 🙂 🙂 🙂 A vy máte aký kočík? 🙂

elenka.k
6. máj 2011

@lea123321 tak pre Marka, ešte trojkombináciu, kupovaný v paričane ( prvý sme mali preňho Bebeto - Magnum: svetlo modrý s čiernou, už je predaný) Pre malú mame červenú buginku - som s ňou veľmi spokojná!, kúpili sme ju na hranici v Poľsku (cena tam bola pomali o polovicu menšia, ako v KE) Ale ak tak zajtra pozriem na názvy oboch a napíšem Ti, nejako mi vypadli názvy 😕 Ozaj Markou má farbu: modrá taká zvláštná so sivou a trošku je na ňom aj čierna. Šak ak tak budem mať čas a sfotím ich a dám tu. A potom pre Marka budem chcieť úplne jednoduchú buginku, čo sa ľahko skladá a hlavne, aby sa nám zmestila do kufra 😉

elenka.k
6. máj 2011

@liana81 no naši hrali ako žobráci, mali čas.... a rozohrali sa NEJAKýCH 10 MIN. PRED KONCOM. 😒

lea123321
6. máj 2011

@elenka.k Pošli buď linky ,alebo sfoť a daj sem 🙂 ...No aj ja som prvý kupovala tuna v paričane a idem ho aj teraz reklamovať ,úplne sa všetko poničilo ,nie mojou chybou ,ťahá ho doboka ....a mňa ani nenapadlo ísť reklamovať až teraz som si uvedomila ,že ešte rok má záruku ,tak pojdem. 🙂 Ale ani by som si nemohla dovoliť ísť reklamovať veď aky kočík by som mala doteraz? 😖

elenka.k
7. máj 2011

@lea123321 a akej znažky máš kočiar, čo ideš reklamovať?

tosomja
7. máj 2011

Tak ja som pozerala v paričane kočíky, a dooobre pálky 😒 v Poľsku sú o polovicu lacnejšie...ale zase s tou reklamáciou by to bolo ťažšie, cestovať tam a späť, hoci viem, že tam ani nepýtajú doklad, hneď vymenia. Moja švagriná tak bola meniť kočík, lebo sa jej pokazil systém na streche, stále jej padala, vychodili sa jej matice, či to to tam regulovalo strechu...a bez problémov jej dali druhý kočík, samozrejme, vybrala si taký, ktorý bol ešte o polovicu lacnejší a vrátili jej aj rozdiel, a ešte sa aj ospravedlnili, že jej spôsobili problémy...to sa u nás nestane..

A hokej...? Môžeme byť "hrdí" na Slovensko, ešte sme aj hostitelia...chlieb lacnejší nebude 😀
Hlavne, že Vikinka fandila s nami...dvíha ruky nad hlavu a kričí KOKO...akože Slovenskoooo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre