Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

lea123321
7. máj 2011

@elenka.k Tak to nie je nijaká taká známa značka ...lebo vtedy sme nemali peniažky ,ja som počítala s tým ,že dostanem porodné a nedostala som :(

ada9557
8. máj 2011

@liana81 ahoj.v sečovciach sme kúpili.Teraz sme neboli doma tak preto som tu nebola.Konečne sa námzačala sezona tak sme si boli zaryžovať.Potom pridam aj foto ked stiahneme.ty sa kedy chystáš na východ?

liana81
8. máj 2011

@ada9557 ja idem už teraz v sobotu, ale budem týždeň v Košiciach a potom ďalší týždeň budem u našich 😀
Joj pomoc zubky ma bolia, neviem či to ešte týždeň vydržím, lebo zubárku mám v Košiciach, ak nie, tak budem musieť ísť zajtra sem 😖

liana81
8. máj 2011

A VŠETKÝM MAMINKAM ŽELAM KRÁSNY DEŇ MATIEK , NECH VÁS DETIČKY AJ OCINOVIA POSLUCHAJÚ 😉

tosomja
8. máj 2011

Baby, poraďte nejakú stránku, kde sa dajú pozrieť torty pre deti na jeden rok, júl sa blíži a ja nemám šajnu, akú tortu dať malej spraviť...nebudeme robiť veľkú oslavu, ale tortu by som chcela 🙂 a ešte aký darček by ste kúpili? Kočík pre bábiku, trojkolku, kocky...či čo... 😀

ada9557
9. máj 2011

@tosomja ahoj.pozri stránku http://www.tortyodmamy.sk/.tam si vyhladaj podla regionu cukrárku a potom ju stačí už len kontaktovat. 🙂
a malej na rok sme kupili takú tu trojkolku čo má vzadu ručku a môžeš ju tlačit. 😉

elenka.k
9. máj 2011

@tosomja Ahoj! My sme objednali malej tortu z Vojčíc, v tej pekárne čo pečie pre cukrárne, Majú tam aj pekné fotky - reálne a počíta sa na kilá - takže podľa veľkosti torty. Tiež sme raz objednávali tu v starej jednote, v potravinách, tam robie objednávky do tt, ale torty neviem ako dlho.

elenka.k
9. máj 2011

A my sme tiež kúpili malej trojkolku, vlastne svokrovci, aj kočiar, ale ten až teraz využíva - proste ju začal baviť.

elenka.k
9. máj 2011

@lea123321 šak aj tie moje sú z Poľska, tuším. A tu sú fotky: Elenkin sa mi veľmi páči, hoci teraz ho veľmi nevyužívam, tam mi stojí, ale ešte sa určite zíde, Zase na Markov - má aj zastavujú, že kde som kúpila taký pekný kočiar..... 😵

lea123321
9. máj 2011

@elenka.k Ale pekné sú ...ale vieš máš aj rozdiel značkové z poľska a šmejdy z poľska :( 🙂 a ten červený je coneco? ...lebo uz je znacka a su kvalitnejsie tie znackove...

elenka.k
9. máj 2011

@lea123321 áno coneco a modrý diverso, ten červený v optime v KE stál do 120 eu. a v Poľsku sme ho kúpili za nejakých 60, možno ani toľko, už si presne nepamätám
OK, tak ja som mrtvá, padám do postele. Prajem dobrú noc!

lea123321
9. máj 2011

@elenka.k Oki prajem pekné sníčky 🙂 Ja nemožem zaspať keď som sama :( Mužík už opäť na Čechách :(

tosomja
12. máj 2011

kde ste ženy? 🙂 vonku fajne teplúčko, opaľujete sa? 🙂
Ja som sa včera zpiekla u mamy na balkóne, auuu...ale už je dobre, len hrozná noc bola...

liana81
12. máj 2011

opalujeme 😀 no dnes bol dobrý hic u nás, dedko nám urobil pieskovisko, tak budeme mať piesok "všade" teraz 😀 ale mala sa tak z toho teší, no a keď som na nete, tak len vkuse hladám nejaké ubytko v Chorvátsku, ale som nič také nenašla 😒

a pomaly sa už aj balíme....baby tak čo bude nejaké stretko? Lebo ja potom budem bez netu na východe ☹

lea123321
12. máj 2011

@tosomja Inak poznam jednu skvelu cukrarku z Tv ,mam ti dat kontakt? je aj na fb ma tam aj svoje diela 🙂

liana81
13. máj 2011

@lea123321 dáš prosím ťa aj mne stránku na fb? Aj ja som rozmýšlala, že spravím tam menšiu oslavu malej a chcem nejakú 3D tortičku

ada9557
13. máj 2011

ahojte.no tak už máme zlatokopecku sezonu otvorenú a môžeme sa už aj oficiálne prestahovat do no nového bytu. 😀 😀 😀

tosomja
13. máj 2011

@lea123321 buď taká dobrá 🙂 na fb som prihlásená 🙂

liana81
13. máj 2011

@ada9557 jej super fotky, a kde to chodíte ryžovať? 🙂

baby hlasujte prosím za našu fotku 🙂)))
https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-daylong/hrajte-o-30-kremov-daylong-kids-v-hodnote-15-eur/

ada9557
13. máj 2011

@liana81 Teraz sme boli v Spišskej.najbližšie na slovensku to máme na Ihráči pri Kremnici.no a kade tade po svete. 🙂 🙂 🙂 aj podla toho ako penaženka dovolí.čo toho roku už asi veľa v tej penaženke neostalo 😀 .

hlasovali sme.rozkošná maličká 😵 že maličká.už malá slečna...

elenka.k
13. máj 2011

@liana81 dala som fajku 😉

elenka.k
13. máj 2011

@liana81 aj my chceme ísť na dovolenku do Chorvátska, minule sme vynechali pre pôrod 🤐 , Celkom sa nám pozdáva Kvarner - Crikvenica - tam chodíme pravidelne.

tosomja
13. máj 2011

Aj ja by som išla na dovolenku, ale s Vikinkou ešte nie...To by som si neužila...ale ja by som keď tak len letecky, neznášam cestavanie autobusom ani autom, musela by som sa liečiť z nevoľnosti celý týždeň 🙂
Počkáme si ešte rok a potom určite pôjdeme, kým ešte "dovolenkujem" doma 😀 😀 😀

@liana81 aj ja som dala like 🙂 ja som tiež skúšala kresliť slniečko, ale kým som zapla foťák, už to mala všade 🙂

elenka.k
13. máj 2011

@tosomja prečo nie? myslím na dovolenku! Ja som šla s Eli keď mala nejakých11 mes. a bolo dobre, pretože mi poväčšine spala v kočiariku pri nás, my sme šli ešte s jednou rodinkou, takže sme boli 4. na striedačku (myslím more - pláž a naopak: stráženie detí) Môj ešte stále nemá ani jeden zúbok 😢 , Eli vyšli v 8 mes.

elenka.k
13. máj 2011

Ozaj baby, začala som cvičiť, ale neviem, či môžem robiť brušáky počas M-ka? Kedže mám danu, krvácanie mám silnejšie, myslite si, že to nie je problém?

tosomja
14. máj 2011

@elenka.k no práve preto, že by mi ju nemal kto strážiť, mali by sme s kým ísť na dovolenku, ale moje kamarátky sú o dosť náročnejšie na destinácie 🙂 a Peťovi kamaráti zase železničiari, ktorí sa nezaobídu bez alkoholu...najradšej by som šla len s rodinkou...

tosomja
14. máj 2011

@elenka.k podľa mňa môžeš robiť brušáky, pokiaľ neskáčeš, alebo niečo nedvíhaš ťažké, nemal by byť problém...

a zúbky budú, neboj sa
niektoré detičky skôr chodia, niektoré sú lenivejšie, iné zase do roka majú všetky zúbky, niektorým narastú neskôr, všetko príde v ten pravý čas 🙂

tosomja
19. máj 2011

Kočík som už predala, až mi prišlo ľúto, keď som si pomyslela, že som si v ňom niesla Vikinku prvykrát domov z nemocnice 😔

elenka.k
19. máj 2011

@tosomja ahoj a ak sa môžem spýtať za koľko si ho predala? A nový už maš? hoď foto, aj ja rozmýšľam - už, len to, že nám sa ešte zíde kostra kočiara pre vajíčko sedačku z auta, veľa chodíme autom. Ale už vajíčko obrácame pretože má dlhé nožky v proti smere jazdy.

tosomja
20. máj 2011

@elenka.k predala som ho za 150 e...nekupujeme nový, máme golfáčik, dúfam, že do zimy už budeme chodiť a kočík budeme používať už len na cesty...nám autosedačka tiež bola malá, neviem, ako môžu písať, že je do 13 kíl, keď mala 8kg a už jej bola malá, ako na dĺžku tak na šírku. My auto nemáme, takže by som ju už ani nevyužila.

Vonku máme krásne teplúčko, sme vonku od rána do večera, chodíme sa domov len napapať, osprchovať a šup zase vonku...aspoň sa nám v noci fajne spinká od únavy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre