Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

mima21
1. aug 2011

Ahojte baby, mozem sa k vam pridat.....niesom sice s trebisova ale som v okoli 14km, skusam pisat aj na ine temy, ale mam pocit ako keby ma vsetke ignorovali, tak skusam tu vo vasej teme. ☹ ☹ Chcela som radu, nazor alebo vlastnu skusenost, ale nicoho som sa nedockala. 😢

idris
autor
2. aug 2011

@mima21 vitaj medzi nami ;) len sa pýtaj, ak budeme vedieť určite pomôžeme , však sme tu len 3 a z času na čas sa niekto pridá 😀 😀 😀

mima21
2. aug 2011

Ahojky a dakujem.....si asi prva co mi to napisala 🙂 🙂 🙂 , vidim ze mas jedno dievcatko, je krasnucka......ja mam dvoch chalanov a chcela by som aj dievcatko. Neviem ako sa podari lebo som 2x po sekcii, ale moja doktorka mi povedala ze ked dvaja chcu tak je vsetko mozne a az po 3 sekcii sa robi sterilizacia, snazilkujeme este len 3 m. vcera som mala ovulku tak dufam ze nam to vide. teda aspon si myslim ze vcera.....pytala som sa v teme snazilky ale ako som uz pisala tak nikto nic. Necitala som vsetko co ste pisali lebo nestiham, ale na zaciatku ste sa bavili o tom kde a prikom chcete rodit, mna pri prvom rezal nebohy Salamun a pri druhom Pataki, a ten bol fakt hnnusny.

elenka.k
2. aug 2011

@mima21 ahoj a vitaj!! kľudne tu píš!!

mima21
2. aug 2011

dakujem ti elenka....ste zlate. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mima21
2. aug 2011

napiste mi nieco o vas, skadial presne ste? Ja som z Velat. Rada by som sa o vas nieco dozvedela, mozno som velmi zvedava, ale co uz. Spm rada ze ste ma prijali medzi seba 🙂 🙂 🙂

elenka.k
2. aug 2011

@mima21 ja som priamo z TV, a to od narodenia 🙂 , ale píš Ty, čo a ako.....

mima21
2. aug 2011

tak ako som uz pisala, chceli by sme 3 babo najlepsie dievcatko, ale ked bude chlapcek tak sa nepohnevam 😉 .....uz som si myslela ze nam to vislo, lebo ma bolelo v podbrusku a aj prsniky ma boleli asi tyzden, ale doktorka mi povedala ze je to zapal, aj ked si myslim zeby este ani nevidela na usv, tak skusame dalej a uvidime ci pride 16.8. mrska 😖

idris
autor
3. aug 2011

@mima21 Ďakujem za pochavlu malej . No ja som chcela hrozne chlapca ale máme doma malú princeznú ;)

v tom snažilkovaní držím palčeky. Inak tvoje detičky sa volajú ako moji bratovia už im chýba Eva 😀 😀 aj my sme priamo z TV , snažíme sa presťahovať tak sa venujem najme tomu ale z času na čas sa tu objavím a popíšem,popozerám čo je tu nového 😉

elenka.k
3. aug 2011

Ahojte! Aj ja som chcela najprv chlapčeka a potom zase aj druhé som chcela tiež dievčatko a prišiel chlapček..... 😵 Ale už nám to vyšlo a tak mam pokoj s rodením 😉 , dala som si zámok do piny. Dnes odchádza posledná časť mojej rodiny,čo boli doma ( u mamy) takže som smutná ☹

mima21
3. aug 2011

elenka, daj navod na dievcatko 😀 😀 😀

elenka.k
3. aug 2011

@mima21 tak to fakt neviem! Viem, že mužské spermie - tie s pohlavím chlapca neprežijú tak dlho ako dievčenské ........

elenka.k
3. aug 2011

@mima21 ešte skús čínsky kalendar počatia .... alebo babské reči .... U nás to bolo asi túžobné prianie manžela - možno sa veľa modlil. Pri druhom som sa ja modlila (už keď to na mňa išlo) nech je to chlapec, už by som asi neprežila ďalší pôrod! 😨

mima21
4. aug 2011

mala si tazke porody??? moj manzel sa nemodli, presne v den ovu zaspal skor ako som stihla decka uspat 😅 😅 😅 takze uvidim ci s toho nieco bude. 😒

elenka.k
4. aug 2011

@mima21 či ťažké?:? viem, že každý je ťažký a že si každá toto pomyslí, ale ja som mala ísť na sekciu a oni ignorovali prosbu - oznam môjho dr. a nechali ma najprv 3 dni trpieť na predpôrodnej čakárni a potom už keď bolo dávno po termíne som začala naliehať a keby som nemala známu dr. tam, tak možno doteraz čakám, kým sa začnem otvárať. Tak mi dali tabletu na otváranie, ktoré trvalo 10 hod. a prišiel konečne pôrod, to na mňa každý začal skákať, vykrúcali mi malú v bruchu. pretože bola na šikmo (to bol dôvod, čo som mala ísť na cisára, ale premúdretý Šalamun, Pataky, ktorý sa opičil a robil všetko, čo povedal... a spolok) ešte na mňa tam kričali .....namiesto rady (ako prvorodičke) ako to mám vlastne robiť, si robili vtipy, že mám ísť nabudúce rodiť do Anglicka - sviniari!! To som si pomyslela, tak veru už nabudúce, pri nich nebudem rodiť. Našťastie pri druhom tam ani jeden nebol. A po pôrode som nevedela či ma viac bolí zospodu alebo tie modriny na bruchu. Nie, druhý bol v pohode, až som si pomyslela, paráda rodiť, ale keďže nám vyšli pohlavia, tak to sme rýchlo poriešili, stačia nám dve deti 🙂 No tak vieš, za tých 10 hod. som celý čas chodila, riadne ma to bolelo, malá sa aj pýtala, ale nemohla, keďže bola šikmo, dokonca bola som tam úplne sama, som rozmýšľala, že vyskočím z balkóna, no bol zamknutý. To bol horor!!!!! A ďalšie dve hodiny som mala akože tlačiť pri tlakoch, ktoré som vôbec už nepocíťovala ( až pri druhom pôrode som zistila, že tie tlaky som vtedy už ani nemala....)

elenka.k
4. aug 2011

@mima21 a ešte k tomu pôrodu, z toho vykrúcania malej v mojom bruchu, šak z toho boli aj následky: malej porušali nervy na rúčke, ( čomu sa ani nepriznali, ja som to zistila na izbe, a potom sa tvárili múdro..-- 😠 --..hajzli, viem, že detský dr. za to nemohli, ale mohli mať aspoň tú česť mi to povedal, ešte skôr ako som na to prišla!) A to som s malou chodila na cvičenie - Vojtovu metódu. To som ju trápila chudáčka moja!! 😖

mima21
4. aug 2011

tak to ti nezavidim.....niektory doktory su fakt hnusny, ako so Salamunom som nemala problemi len s patakim.....ten sviniar mi hned po prebudeni s narkozy tak stlacil bruch ze som mu hned tu ruku odtlacila a este na mna pozeral ako na nenormalnu ze co robim......pri prvom mi odtiekla voda a nic ine sa nedialo a to mi pichali aj vyvolavacky a nic, potom mi povedali ze mam uzku panvu a tak musi ist na cisara, a pri druhom mi cisara uz naplanovali lebo bol velky a tiez bol sikmo......no a ked sa nam podari tretie tak urcite pojde na cisara 😖 .......a nechcela si sa sudit, preto co urobili malej???

elenka.k
4. aug 2011

@mima21 vieš, čo ohľadne súdu, viem, že by som vyhrala (zvlášť, keď som mala ku prijatiu od dr. dotaz, že pripraviť na cisára!) , ale ja na také nie som, bola som šťastná, že odtiaľ odchádzam. Našťastie sa rúčka po cvičeniach - po trápeniach po polroku dala do normálu, to vieš keby nedajbože sa nedala, určite by ma to štvalo a rozmýšľala by som nad niečím.... Vidíš, ešte dobre, musím sa objednať na kontrolu, ešte aj teraz tam chodím, síce po roku a pol, ale ju chcú vidieť.

elenka.k
4. aug 2011

@mima21 ináč ak píšeš konkrétne niekomu, tak dole na konci odpovede (komu chceš písať) je s modrým Odpoveď, tak na to klikni a píš, lebo ja napr. keď sa tu prihlásim, niekedy ani nepozerám tu ( v regióne Trebišov) len hore v mojom panely, či tam mám niečo v červenom štvorčeku.

elenka.k
4. aug 2011

Baby čo mate nové?? Kde ste moje kámošky po internete!!!?? Je mi smutno, zase som tu sama ☹ , rodina mi odcestovala......

idris
autor
4. aug 2011

@elenka.k Ahoj Eli , však oni ešte prídu.

No a inak čo je u nás nového ja som začala mame pomáhať v záhrade lebo je to katastrofa po tom daždi. Milka bola ako utrhnutá z reťazí ale ani ja som nemala dobrý deň .... snáď bude zajtra lepšie 😅 😀 😀 😀

mima21
5. aug 2011

@elenka.k
@idris ahojte baby.....ako sa mi mate? Ja sa dnes motam jak motovidlo a pali ma zaha, neznasam ten pocit 😒
v noci som chodila curat kazdu pol hodku asi som prechladla, ale bolesti nemam ziadne 😉 .....co budete dnes porabat?

idris
autor
5. aug 2011

@mima21 ahoj tak ja už mám za sebou kosenie záhrady 😀 😀 Milka sa mi kúpe na balkóne a mm sa mi práve prebral z kómy 😀 😀 respektíve ja som ho prebrala 😀 😀 takže k večeru neviem čo budem porábať možno behneme na kupko 😉

mima21
5. aug 2011

@idris ja ti zaaaaavidim, moji chlapci este ani na dvor nechcu a este mi pribudlo aj sestrino dievca a ta je 5 chlapcov, na chvilocku ju zobrala moja krstna tak som pribehla, ale musim zase utekat 😒 😒 😒 , hlavu mam jak balon a od rana musim len vrieskat. mm isiel teraz do roboty tak mam o jedno decko menej 😉

mima21
6. aug 2011

@idris
@elenka.k
baby, kde ste???? ☹ ☹ ☹

elenka.k
6. aug 2011

@mima21 no mi sme si dnes spravili výlet, boli sme v Michalovciach v tescu, náš je taký od veci. Kúpili sme malej nafukovací hrad na skákanie, bol v akcii - sa potešila!

tosomja
6. aug 2011

Ahojte, tak hlásim sa aj ja...boli sme na piatok - sobota v Košiciach u svokry, Vikinka sa vybláznila, večer odpadla bez papania a kúpania 🙂
Dnes doobedu sa vykúpala na balkóne v bazéniku, ale maminka sa rozhodla, že už bolo dosť "hučania" a škriekania...pozreli sme si vlak a už sme doma. 🙂 - tu je predsa najlepšie.
Konečne sa Vikinka odváži aj na dlhšiu trasu bez držania - len vonku sa ešte bojí. Naučila sa ukázať, ako veeľmi ľúbi maminu (chytí ma okolo krku a dá pusinku)
@elenka.k nesmúť, prídu ešte....ako sa majú detičky?
@idris nezávidím to upratovanie...ja už mám toho upratovania po katastrofách dosť 😒
@mima21 ahoj, vítam ťa tiež 🙂

elenka.k
6. aug 2011

@tosomja takže si sa mala! Deti sa majú fajn, Eli už spí a Marka teraz hajkám, vlastne malá sa mi v poslednom čase normálne pokaká do nohavičiek, už som zúfala, aj všetko som vyskúšala a nič na ňu neplatí. Ale zistila som, že ona mi pravdepodobne papá na záhrade zelené hrozno, alebo nejaké iné bobule: egreš, mame toho dosť na záhrade, lebo také niečo mala v kakaničku. A možno od toho nestihne,lebo sa aj opýta, ale keď je už pokakaná. Fakt neviem, či mám zájsť k dr.? Som jej už zakázala - pohrozila, že nesmie ich papať. Tak ju budem sledovať, keď aj dnes zjedla dve zelené jablká a hrušku hmhmmm. Ozaj Vikinku koľkokrát dávaš spať cez deň ešte? Ja rozmýšľam na raz, on sa mi pýta už kolo 10. spať, chcem ho podržať do 12:30 a potom už iba večer ako nočné spanie, no uvidím, či to bude zvládať, nútiť ho nebudem! Ešte k tomu spaniu, lebo ak ho dám spať o tej 16 kolo 17:30 mi vstane, a tak vidíš ešte aj teraz mi nespí 😨 Joj hraje super film a som sa chystala už spať, keď zaspí Marko no nič, Romie musí zomrieť na markíze.......

tosomja
6. aug 2011

@elenka.k fuha, tak to ti neviem, nemám tak starú holku...ja by som skúsila pozorovať, či to fakt nebude z toho zeleného ovocia. alebo častejšie sa jej pýtaj, či jej netreba kakať.
Vikinka mi ešte spí dvakrát denne, niekedy sa jej už nechce doobedu , tak ju nenútim, ale o tej štvrtej poobede do šiestej mi spí - keď nespí doobedu, tak spí o hodinku dlhšie...o ôsmej, pol deviatej večer už spí a v noci sa nebudí. Dnes napr. spala do pol deviatej rána 😀 Je jedno, či prespí pol dňa, ale večer keď sa zotmie, už berie plienočku a cumlík a ľahne si na vankúšik 😅
Nepozerám telku, len Farmu a Šeherezádu 😀

mima21
7. aug 2011

@tosomja dakujem za privitanie 🙂 ......tiez sledujes seherezadu? aj ja 😀 😀
@elenka.k tak to tesime s malou.....kolko stal ak sa mozem opytat? 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre