Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
16. aug 2011

@elenka.k ale je tu možnosť ze príde aj sama 😀 😀 😀 😀 lebo sa ma bude báť

elenka.k
16. aug 2011

@idris 😅

mima21
16. aug 2011

@idris uz aby to bolo 😉 este ma dovolenku, ale aj tak pojdem neskor, nech uz je aj nieco vidiet 🙂

mima21
17. aug 2011

baby, uz druhu noc neviem spat....budim sa kazdu hodinu a o 5-6 hod som uz hore 😕 no a samozrejme cez den by som spala jak drak. 😀 😀 😀

tosomja
17. aug 2011

Chorá som jak pes...raz malá, teraz ja, v noci už manžel hľadal vreckovky...čo to čo to? 🙄

mima21
17. aug 2011

@tosomja zeby nadcha?? ☹ .....prajem skore uzdravenie 🙂

tosomja
17. aug 2011

@mima21 ach, diky, tak...vraj malá nebola chorá, vraj to môže byť z refluxu 😔
Ale ja reflux určite nemám, len hlava, hrdlo, nos...nič necítim, som ako mechom udretá 😖

idris
autor
17. aug 2011

@tosomja ale znova nejkaká viróza je v meste som počula . Len sa dajte rýchlo do kopy dlho som Vás nestretla 😉
@elenka.k to bolo len v rámci srandy žeby mala Eli odo mňa zdrhla , ja mám niekedy pocit že to lepšie viem s cudzím dieťaťom ako zo svojím 😅 ako viem že Milka je ešte malá ale keď pri nej ma nenapadá toľko blbostí 😔

@mima21 ako ja som dnes hore od 3,30 lebo sa Milka zobudila a ne a ne zaspať teraz už dávno chrní a čo chvíľa idem aj ja do postele

Tak sa mi kočky držte dajte detičkám pusu odo-mňa a sladké sníčky prajem 😵

tosomja
17. aug 2011

@idris Keď nesedíte pri pieskovisku... 😅 Dúfam, že už nebudeme behať po lekároch, za celý život som toľko u dr. nebola ako za posledný mesiac...ešte v piatok na ultrazvuk na vylúčenie refluxu a dúfam, že až na preventívnu prehliadku.

Práve som sa osprchovala, celý deň mám taký pocit, že som špinavá 😅 To bude tým, že necítim vône...hm...už mi prepína zo všetkého.

idris
autor
17. aug 2011

@tosomja ej že nie stále som tam po obede okolo 18 tej ... a to si nesedela v pieskovisku no ja mám sprchu za sebou 😉

tosomja
17. aug 2011

@idris aha, tak ja chodím ku mame tak okolo druhej, len keď je mužíček v práci, tak som tam celý deň 😀

mima21
18. aug 2011

@idris @tosomja baby kde presne byvate? som zvedava 🙂 , ale co uz

idris
autor
18. aug 2011

@mima21 ja zatial pri tábore ale budeme sa sťahovať na Berehovskú 😉

duplinka
18. aug 2011

@mima21 no čau tehulka 😀 Ako sa cítiš? Dúfam, že ťa doma obskakujú 😅 Čo na to hovoria?
@idris ahoj. Na Berehovskú? Tam budeme tráviť silvester. Sestra bude mať svadbu v Berehove. A ja krstiny 😵 Ako sa ináč máte?

mima21
18. aug 2011

@duplinka dnes mi je trosku blbo ale inak v pohode, len by som stale spala no ale to nemozem lebo mi decka poutekaju, musim byt v strehu, a neobskakuje ma nikto, musim robit ako do teraz 😒
@idris tak to je dobre, ja mam rodinu na komenskeho, a svokra ani neviem na akej ulici byva, ale je to ta ulica na ktorej je plavaren 😉

mima21
18. aug 2011

baby, mali ste aj vy take nafuknute brusko ako keby som bola v 5 mes??? 😅 akoze mala som to tak pri matejkovi, ale pri adamkovi nie, zeby zase? uz si babky klebetia 😀 😀 😀

elenka.k
18. aug 2011

@mima21 😀

tosomja
18. aug 2011

@mima21 Ja bývam na Komenského pri Pizzerke Best 😅 a Mamku mám na Berehovskej 😅
A nemala som nafúknuté bruško - práve že mne nikto neveril, že som tehulka do piateho mesiaca 😀 a potom to začalo - na moju postavu ajajaj 🙂

@elenka.k pekná profilová fotka 😅

Ešte stále som chorá - stále horšie a horšie sa cítim, mohli by ma obskakovať, ale povedia si, veď ty vydržíš, nebuď maláááá 😅
Zato Vikinka ma trápi stále viac a viac, zajtra ideme na ultrazvuk, no mám veľmi zlý pocit, že to bude aj niečo iné okrem refluxu - dnes mi od obeda veeeľmi zvracala, raňajkovala kašu na dobré ráno (celú noc nejedla nič), okolo desiatej zjedla pol chlebíka s maslom a džemom a potom už nič...boli sme vonku kúpiť mame darček k meninám, zablahoželať jej ... prišli sme domov a keď som otvorila dvere, vošli sme dnu a začalo to...bolo asi dvanásť hodín - akoby bola na kolotoči, alebo veľmi dlho v aute, zvracala vodu, nič nepila, nejedla a stále z nej išlo...asi dve hodiny. Aj som chcela ísť na pohotovosť, ale zaspala - chudinka, myslela som, že bude lepšie, okolo pol tretej sa zobudila a zase zvracala, napila sa trošku vodičky, ale nič v sebe neudržala. Na večeru som jej spravila zemiaky, nech má niečo v brušku - zatiaľ spinká, ale chodím ju kontrolovať, bojím sa veľmi, tak ešte nezvracala nikdy. čo sa to s ňou deje? Z jedného sa nevylieči a už ďalšia choroba nás trápi 🙄 😨

elenka.k
19. aug 2011

@tosomja ješkove oči ešte stále je chorá?? Chudinka malá, určite s ňou choď k dr.!!!!! Aj Ty sa musíš dať dokopy, nabrať silu, už len pre malú. Ináč aj my sme boli včera zablahoželať mojej mamke Elene, potom aj mne blahoželali aj Eli....... konečne si aspoň kto spomenul na naše meniny 🙂 furt zabudne - každý,( okrem mamky 😉 ) Ozaj aj Ty máš peknú fotku, to čo si sa po dlhom čase namaľovala, či sa mýlim?? Aj farbu vlasov si zmenila? Dobrá zmena, ja si už pomaly rozčesávam trvalu, v zime asi bude efektívnejšie, keďže sú také horúčavy, len ich mam zopnuté. Tiež som dostala nejaké šminky ...tak niečo skúsim, zmenu. HEj tiež som si kúpila ostročervený rúž - lesklý. Vyzerám ako pouličná šľapka, ale vieš čo celkom sa mi to páči! 😵

tosomja
19. aug 2011

@elenka.k jeeeejko, veď aj ty si mala včera meninky - tak prepáč a dodatočne prajem všeetko najlepšie, veľa lásky, zdravia celej rodinke a veľa pekných dní...tak isto aj princezničke 😅 cmuk

Ešte stále je chorá, boli sme na ultrazvuk, vraj nemá reflux, čo som rada, ale teraz sa trápim, čo jej vlastne je, lebo nám primár na gastre povedal, že to môže byť nejaká infekcia ale zápal - že stále zvracia a z toho môže mať aj imunitu oslabenú...Nikdy by mi nenapadlo, keď sme plánovali bábo, že také choroby u tak malých detí existujú...zo všetkých strán som počúvala - moja malá kašle, môj syn je zase chorý, sople, angína...no nás trápi niečo iné, žiaľ, neviem, čo...celú noc som nespala, stále som mala pred očami, ako ju včera nadavovalo na vracanie a už žila z posledných síl, našťastie sa to upravilo a dnes mi už zjedla pol chlebíka a teraz jogurt. Ale vidím na nej, že schudla, na váhe to veľmi neviem posúdiť, lebo ju tak odvážiť neviem, máme síce digitálnu váhu, ale nie tak podrobnú ako u lekárky. Vidím to na brušku, má také schudnuté. Dr. má dovolenku, príde až 5. septembra, tak dúfam, že sa to bude nejako riešiť, lebo nemôžem pozerať na to, ako mi nič nezje, alebo len veľmi málo aj to bojujeme a plačeme pri tom - už má zafixované, že asi zvracať bude.
Tá fotka je staršia, fotila som sa ešte pred pôrodom, ale mám aj tak prefarbené vlasy, ale nechytilo mi to, počká ešte mesiac a idem na tmavší odtieň. Začala som sa trošku maľovať a konečne som si nakúpila nové vec do šatníka, takže už si musím nájsť trošku času aj pre seba.
Včera sme prerobili práčku - mali sme ju v špajzi (ale neprala nám dobre), dali sme ju do kúpeľne, kúpili sme do celého bytu koberce, zháňame novú gaučovku a ideme robiť aj detskú izbu. Teším sa na zmenu, aspoň na dva roky budeme mať pokoj, kým ma to zase nezunuje a šibne mi. 😀
A mne sa páči červený rúž na pery, mne by bolo jedno, či sa to niekomu páči, alebo nie, komu nie, nech sa otočí...

elenka.k
19. aug 2011

@tosomja ďakujem za blahoželanie.Tak to je fakt čudné - tá choroba, musíš jej aspoň čo dať papať, aby aspoň trošku mala niečo v brušku, lebo Ti načisto zoslabne a potom nedajbože na infúlzie, a nie je zarieknutá? Neviem, či na to veríš, ak tak nech ju spľuva Tvoja mamka, ja Eli doteraz každý deň pred spaním spľuvávam. Aj kamoška s malou, tak bola až dostala 40°C teploty a dr. v nemocnici nevedeli čo sa deje, podpísala dekret a hneď vypadla z nemocnice, keďže sa malej stále zhoršovalo. Pošla za babizňou a jej dala vodu svätenú, ktorou ju každý večer natierala a do 2 dní sa úplne zlepšilo. Aj s druhou podobne ostala..... možno Tvojej stačia iba zápalky. Juj a gaučovku ani nespomínaj, moja - nová, vyzerá akokeby mala 15 rokov, a nejde vyčistiť, som zúfala, ozaj ak náhodou poznáš firmu na tepovanie a prídu aj domov, daj vedieť. S tým páčením sa mám rovnaký názor 😉 idem si oholiť nohy, teraz mám natáčky, možno sa namaľujem - uvidím, v MI je jarmok ideme tam aspoň sa odreagujem. Krásny dníček!!!!

tosomja
19. aug 2011

@elenka.k mamka ju spľúvala, robila jej z očí zo zápaliek...a zatiaľ nezabralo, dnes zase zvracala, písala som aj kamarátke, ktorá robí na detskom v Ke, tak nech prídem s ňou na pohotovosť zajtra robí, tak uvidíme, či to prejde, lebo tu ti nikto nič nepovie, ideš s malou na usg brucha a pýtajú sa, čo majú pozerať, tak som povedala, že všetko, lebo mi zvracia, a vraj na papieri mám napísané, že podozrenie na reflux, tak nič iné nepozeral, to je za prístup...
kamoška mi povedala, nech jej dnes nedávam nič jesť, nech sa jej dá žalúdok do kopy, ale musí veľa piť, čo je problém u nás, lebo sa bojí aj piť...netuším, čo jej môže byť, len sa modlím, aby bolo dobre, lebo sa zbláznim, je to najhoršia vec v živote matky, keď vidí, ako sa jej dieťa trápi a nevie mu pomôcť...
Ja mám trojročnú gaučovku, ale za posledný mesiac vyzerá ako....ovracaná, teraz má v záľube kresliť všade, už stihla aj stenu a gauč pokresliť s perom 😀 dnes mi kreslila na nohu, chcela aby som mala kerku 🙂
Nepoznám tu v Trebišove žiadnu firmu na tepovanie, švagriná si tak volala firmu, ale v Ke...neviem, koľko ju to vyšlo, ale vraj za tú cenu mohla mať doma tepovač vlastný 😅

Tak pekný deň prajem aspoň vám, keď ja ho už mám na ...

idris
autor
19. aug 2011

@tosomja Len sa držte kočky .. Pekná profilovka 😵 😵
@elenka.k dodatočne všetko najlepšie k meninám ja som na teba celý deň myslela ale nedostala som sa sem 😉

tosomja
19. aug 2011

@idris ďakujeme, snáď to už bude zajtra lepšie...keď nie, tak zajtra ideme do Košíc na pohotovosť, mám tam známu, tak budú mať lepší prístup k nám...

elenka.k
19. aug 2011

@idris ďakujem!

mima21
19. aug 2011

@tosomja uz aby bola mala zdravucka, viem co to je, ja som sa tak bala ked mojemu adamkovi nasli na priduskach nejaky nalez a nie a nie sa s toho dostat. Drzte sa.
A co sa tyka to tepovania.....v Lastovci je nejak pani co to robi , maminej kolegyni vytepovala 3 koberce za 7 eur.
Nieco prikladam 😉

tosomja
19. aug 2011

@mima21 ´dakujem...
tak to máš už jasné, len tam nepíšu, či je to dievčatko, či chlapček...hlavne, nech to bude zdravé 😀

mima21
19. aug 2011

@tosomja asi tak, no ved uvidime.....uz co bude 😀 len nech je zdrave ako to pises

tosomja
19. aug 2011

Toto snáď nie...teraz manžel prišiel z práce, hneď utekal na WC a držal si ústa, vraj celú cestu vlakom precestoval na záchode...vracia už "nič"...čo je to vo vzduchu? ☹ ☹ ☹

mima21
19. aug 2011

@tosomja tak to mas fakt super 😖 nejaky virus??? len nech neleti do Velat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre