Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
11. nov 2011

@tosomja ďakujem! Aj Tebe prajem pekné sny!

tosomja
17. nov 2011

Už chcem ísť do práce, lebo doma sa zbláznim. Už nevládzem počúvať ten škrekot mojej Vikinky 😀 😀 😀
Aj vaše detičky sú také upíšťané? Každú chvíľu len -toto-toto-tu-tu- ach, už keby tak chcela povedať, čo chce...Ale už si sťahuje plienku, keď sa popišká 🙂 Ešte počkáme, kým skončí zima a ideme na odúčanie, aby sme mohli ísť do škôlky a maminka do práce....

elenka.k
17. nov 2011

@tosomja a moje aj škriekajú - za všetko a aj doslova revúúúúúú a to mám dve takéto! A ak Eli to robí, (ináč ona je vlastne ani nie rozmaznaná, ale všetko musí byť po jej) a Marko automatický po nej opakuje.

tosomja
17. nov 2011

@elenka.k to je tak pri dvoch deťoch, keď jedno niečo robí, druhé automaticky opakuje, či je to potrebné, či nie 😀

elenka.k
17. nov 2011

@tosomja veď to. Ale dobrá správa je, že Marko už pri zaspávani nechce hojdať, To fakt, minule som sa už išla zblázniť, som myslela, že hodím vajíčko aj s ním. Vieš som ho hajkala a on plače a plače, som ho nechala a vybrala z neho s tým, že ešte nechce spať, ale on len ide do vajíčka a ide, že hají. Som fakt bola zúfala,som mu povedala, čo chceš, tak si spí bez hajkania, ja už nevládzem............. a on mi už odvtedy iba tak zaspáva, síce ešte stále vo vajíčku ale bez trepania a niekedy kým sa vrátim s mliečkom už spí 🙂 to je fantastické!!! aká úľava,niekedy mi stačí dať ruku na jeho líco a už búva....

tosomja
17. nov 2011

@elenka.k Tak to je super, nech to tak už zostane 🙂 Vikinka dnes chcela spinkať na mne, neviem, čo jej je, dúfam, že nebude chorá...mala také červené líčka a rozpálené, ale teplotu nemala...tak neviem, možno jej vyštípal mráz...ale doobedu zaspala na zemi, dala som jej tam vankúše a paplónik a tak zaspinkala 😀 Moja nechce ani mlieko, ani kaše, dnes nechcela ani jogurt - čo aspoň to som bola rada, že jedla, keď už nič iné mliečne nechcela...ani cumeľ. Dnes bol taký zvláštny deň, dúfam, že je to len taký blbý pocit, že na ňu niečo lezie. 😕

elenka.k
17. nov 2011

@tosomja tak, tak nech to je už iba tak - to zaspávanie. Snáď Viki nič nebude (tie líčka určite budú od mrazu), to poznám. Aj moja - už keď si pýta často granko a v noci chce ísť k nám, už viem, že niečo nie je v poriadku a bude chorá.

elenka.k
17. nov 2011

@tosomja môžem sa Ťa niečo spýtať? Chodíš tu na bazár? ( kočíky a fusaky) Ak nie, môžeš tam skočiť, neviem či je to chyba stránky alebo v mojom pc, nechcú sa mi otvoriť - dosť veľa obrázkov.

tosomja
17. nov 2011

@elenka.k pozerala som práve, otvorilo mi každý inzerát...potrebuješ niečo konkrétne?

elenka.k
18. nov 2011

@tosomja dík, tak to mne blbne internet, nie nič mi netreba len som chcela vedieť len to. Ja si len tak pozerám kočíky a tiež svadobné šaty........ Ináč včera som zmizla volali ma povinností a potom som zabudla na pc. - prepáč.

tosomja
18. nov 2011

@elenka.k nevadí, veď aj ja koľkokrát zabudnem niekomu odpísať - malá ma zamestnáva a je pre mňa dôležitejšia 🙂
Svadobné šaty? Čo sa ideš znovu vydávať? 😀

elenka.k
18. nov 2011

@tosomja nie - už žiadna ďalšia svadba, ešte to 😨 Len tak si ich prezerám a rozmýšľam, že ak by som sa mala teraz vydávať, aké by som chcela. A ver od vtedy ( mojej svadby, mojich šiat) by som si vybrala úplne iný typ. Moje sú ( lebo ich stále mám - len sa do nich už vôbec nezmestím..... ) jednoduché - nič široké, korzetové s dlhými čipkovými rukávmi. Dnes bolo krásne vonku...........................

tosomja
18. nov 2011

@elenka.k Ja som tiež mala jednoduché, korzetové, s trošku rozšírenou sukňou, nemala som závoj, len ružičku takú veľkú. Ešte ich mám odložené, ale už by som si ich nezobrala, keby som sa mala ešte raz vydávať, teraz je zase "iná móda" 🙂 Ja by som zmenila hlavne oslavu, nepozvala by som svokru 🙂 hehe
Dnes bolo pekne, ale prijala by som sneh, aká bude zima bez snehu? 🙂

elenka.k
18. nov 2011

@tosomja závoj si nemala???hmhmmm zaujímavé, to ja som mala dvojitý, aj kožuštek mám (lebo bola sv. v novembri) O svokre mi ani nepíš, nie len Tvoja je svokrá..... aj ja mám jednú takúto. Len nemôžem písať: mn. sedí vedľa. 😕

idris
autor
18. nov 2011

čo to tu riešite babule ?? ako sa máme dúfam že kazdá je zdravá ako aj deťúrence

elenka.k
19. nov 2011

@idris ale rôzne.... píšeme, aby to tu nevyschlo! 😉 Keďže tu už NIK nechodí!!!!My sme ok, zdraví, ja pomenej šťastná, ale čo už. Aspoň deti mi robia radosť! A Ty, ako? Čo nové??

idris
autor
19. nov 2011

@elenka.k Nebodaj Ťa zlostí mužík ???

U nás je po búrke ale tá bola pred mesiacom tam sme s mm na seba milí. Máme kopec práce na byte a radi by sme to stihli do narodiek malej čomu ja neverím 😅 😅

elenka.k
19. nov 2011

@idris či zlostí? slabé slovo, také som mala nervy, som myslela, že vypadnem z Hradišskej na dobro--.----- Ale už je to za nami, ako aj Vám, podrobnosti nechcem písať, ne že by som bola naň skúpa, ale jednak sedí mn. vedľa mňa, nezvykne nakukovať! ale nikdy nevieš. Ale nechcem na to spomínať, hoci to až tak dávno nebolo ako vieš. Ale píš Ty, ako malá? Takže s bytom - s vecami okolo neho pomaly júja, to poznám. Ja by som chcela na jar vymeniť komplet kúpeľňu. tak uvidíme ako bude.

tosomja
19. nov 2011

@elenka.k aby si si vedela predstaviť, aké som mala šaty a upravené vlasy 🙂

Dnes tu bola svokra, neviem načo, keď sme sa aj tak nebavili spolu...

elenka.k
20. nov 2011

@tosomja no nádhera!!! bola si krásna nevesta! Aj vlasy boli krásne spravené!! Moje šaty sú ešte jednoduchšie, dala som si ich ušiť na mieru - vtedy podľa módy. Ak nájdem fotky, musím ich ešte raz pofotiť a dáť do pc a jasne ukážem - ak to bude ovšem vidno. Juj teraz som si spomenula, mi mame niekde aj video, ibaže ešte nie spravené na CD ☹ a sa mi zdá, že na začiatku je chybné. Totiž sme mali amtrského kameramana, nejako sa na to pozabudlo. A tak kto vzal kameru, tak bol kameraman.Ježkové oči veď to bolo presne pred 8 r. ako ten čas letí. A teraz v utorok mame výročie hmhmmm. Asi svokre chýbaš - alebo Vika, albo proste bola omrknúť situáciu, keďže sa blížia sviatky. A moja (okrem mnoho iného.......) minule sme sa vrátili od mojej mamky, samo. išli sme MHD a zástavka je blízko ako pri maminej bytovke aj nášho domu. A ako sme dorazili, prvé čo ju začala chytať a hovorí: aká si studená, zimka Ti bola? Dala jej dole vetrovku a ešte jej dokonca chytala aj sveter - ževraj aj ten bol studený. Ach jaj, ta asi keď je von zima, tak nemôže mať teplé líčka...... som si pomyslela, nič som jej ani nepovedala, lebo ak by som otvorila ústa, určite by bola z toho hádka. Jasne, ak ja idem k mame za každým je von zima....... ale ak oni ich berú von na dve hodiny....... je to ok. A to je len zlomok toho - iného 😒 Predtým ako neboli deti, bolo celkom fajn. Vieš oni im všetko dovolia, ....... a ja nie. Raz som sa sňou tak pohádala, proste veľmi!!! A od vtedy tu - hore ani nechodí. 😵 Juj nejako som sa rozpísala....................................... už končím, lebo nechcem mať nerváky, hneď od rána. Prajem pekný deň.

tosomja
20. nov 2011

@elenka.k Ďakujem,...kameramana sme tiež nemali, kamoška mala vlastnú kameru, je dosť skúsená v tom...ale čo čert nechcel...asi nám tá svadba nebola vôbec súdená 😀 Keď to chcela hodiť do pc a upraviť, všetko sa jej vymazalo, bola z toho zničená, vraj mi pokazila svadbu...ale pokazil ju niekto iný...nooo, nebudem to tu písať, nerada už na to spomínam, bola to najhoršia svadba na akej som vôbec bola a to bola moja vlastná. 😢

Ach...nevadí, druhýkrát keď sa budem vydávať - svokru nepozvem 😅

kacenka1983007
20. nov 2011

Ahojte babenky aj ja som z okresu TV,presnejšie z čiernej nad Tisou,som rada že som Vás tu našla 🙂 😉

elenka.k
20. nov 2011
tosomja
20. nov 2011

@kacenka1983007 Ahoj 🙂

kacenka1983007
20. nov 2011

dakujem,ahojte 🙂

elenka.k
21. nov 2011

@kacenka1983007 napíš niečo o sebe

elenka.k
21. nov 2011

@tosomja ahoj, niekde som čítala, že si si objednala fusak pre malú, môžem sa spýtať na cenu?

tosomja
22. nov 2011

@elenka.k kúpila som tento, http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=100... je super, teplúčky, dosť široký, aby si mohla schovať aj rúčky, čo do toho starého nemohla, lebo bol úzky. Len čo ma nepotešilo je, že nie je celý čierny, ako na obrázku, ale má vnútro sivé...ale účel splnil. S poštovným 36.30 eur 🙂 A prišiel hneď na druhý deň od objednávky.

kacenka1983007
23. nov 2011

ahojte baby,neviem čo Vas zaujíma.niesom vydatá.mám dvoch synov.Starší je Sebastian má 6 rokov,mladší je Peter bude mat 18 mesiacov. som na materskej.a pítajte sa ma ak chcete.
😉

elenka.k
25. nov 2011

Ahojte baby, čo mate nové?? dnes som bola pri urolog. a viete čo mi povedal, že žiadný zápal nemám, teraz som z toho paf. Tretiu moč mi poslal na biochémiu a v piatok budú výsledky a sa uvidí. A na krčnom? mandle musia von 😒 , takže si len vybrať termín, ale kedy a čo s malým, ako bude bezomňa??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre