Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
28. feb 2012

Ahojte baby!!! tak spravila som vodičský !!! HURÁ 🙂

elenka.k
28. feb 2012

@tosomja ahoj

elenka.k
28. feb 2012

@tosomja ako sa mate?

tosomja
28. feb 2012

@elenka.k Ahoj, tak blahoželám... 🙂 Teším sa s tebou.

Mám sa na figu, ak to mám tak doslova napísať...už sa tak nudím, že sa to nedá ani opísať, Vikinka je zlatá, aspoň ona mi spríjemňuje deň, hoci niekedy zlostí...

A vy čo máte nové?

elenka.k
28. feb 2012

@tosomja ďakujem, takže sa nudíš?? už aby bolo teplo, nie?? Ja som mala na tri mes. zabezpečené - autoškolu, teraz som zvedavé čo budem robiť. A čo nové, ani nič, po starom. Nejaká som chorá - soplem, kýcham, to to počasie. .... A Ty - Vy, čo mate nové?

tosomja
28. feb 2012

@elenka.k Ja nemám nové nič...ani manžela nemám iného, ako som mala doteraz!
Vikinka je stále viac a viac "rozumnejšia" už vie poriadne vydierať, ak sa jej niečo nezapáči, vie to dať poriadne najavo...Už sa tešíme na slnečné teplé dni, nech sme vkuse vonku, lebo doma je to o ničom, dookola to isté...aspoň keby mi manžel trošku spestril večer...ale on zaspí... 😝
Som zvedavá, či si spomenie na deň žien 🙂

elenka.k
28. feb 2012

@tosomja to Ti verím, že je rozumnejšia! Aj moje sú 😉 ..... mn. spestri Ty sama, tak aby nezaspal - ak sa to dá?!!! Letím do sprchy, (aby aj môj mn. nezaspal) sexík sme nemali, anííí nepamätám! 😨

tosomja
28. feb 2012

@elenka.k ak sa dá? Nooo, od rána do mňa hučal, že si spravíme pekný večer, ešte pred hodinkou....a kým som vyšla zo sprchy, čo som tam bola ani nie 5 min. už chrápal...to mi robí schválne...ale bude chcieť...nedám 😀

elenka.k
5. mar 2012

Baby kde ste?? Nič nové????? hmhmmm

idris
autor
5. mar 2012

@elenka.k gratulujem .

Ahojte kočky tak ani ja sa nemám čím pochváliť. doma mi všetko stojí nič sa mi nechce ako už aby som bola s mm lebo mi šibne . Milka je teraz ohučaná, boli sme na oslave cez víkend, bolo tam 6 detí do 7 rokov Tak nevie ubrať decibely doma. Ja sa tiež teším na jar ale ja by som dala najradšej malú aspoň na 4 hod do škôlky aby ona bola medzi deťmi a ja si aspoň niečo doma porobila a trochu vypla od malej 😅 😔

mima21
6. mar 2012

@tosomja @elenka.k @idris ahojte baby, tak sa po veeeeeelmi dlhej dobe ozyvam......mame sa dobre, momentalne sme v 14tt a ja sa tesim.....gratulujem k vodicaku..........piste co mate este noveho, nech to nestoji na 60 😀 😀 😀

tosomja
6. mar 2012

@idris aj ja potrebujem vypnúť od malej, tiež ju ideme zapísať do škôlky, hoci ma všetci odrádzajú, že je ešte skoro, ale nechcem ju dať hneď, až od 2 a pol roka...no či mi ju aj vezmú, je otázne...

@mima21 Ahoj, teším sa s tebou 🙂

idris
autor
6. mar 2012

@mima21 gratulujem ;) a už sa dá zistiť čo to bude ?? či necháte sa prekvapiť ?

@tosomja ja si myslím že je dobre ak je dieťa medzi deťmi hoc len na 4 hod lebo u nás je problém spánok a nerada by soma bola ak by ju nútili. No tebe nerozpráva ešte ale je to kúzelný čas keď už dieťa kecá a dokáže myslieť samo, tie hlášky sú na nezaplatenie 😀 😀 😀

elenka.k
7. mar 2012

@idris ďakujem! A nebuď smutná, čas predsa letí a o chvíľu budete spolu so svojou polovičkou.
@mima21 jéj aj ja sa pripájam ku gratulácií a teším sa s Tebou, hlavne nech je silné!!! a Ty dávaj na seba pozor, ne nervozni sa!
@tosomja aj ja by som brala takú kratšiu oddýchovku 😵 asi pri mojom Markovi sa to nedá.

Ozaj včera mi prišiel vodičák, som sa potešila a tak, keď prišiel mn. z prace, najedli sme sa a šupy šoferovať, jazdila som vkuse 2 hod. 🙂 malú som až uspala a Marko len sledoval.
Tak sa držte a píšte!!

mima21
8. mar 2012

@tosomja @idris @elenka.k dakujem vam baby....myslim ze to bude vidiet v nejakom 16tt aspon si myslim......elenka ako si vedela ze sa furt nervoznim, u nas sa neda byt kludny cely den no ale snazim sa.
28.3. idem na poradnu tak som zvedava, ci bude robit uzv ak ano budem sa pytat ci nieje vidno, ale kto pozna dr. Dancovu tak asi vie ze to nezvikne hovorit 😀 no uvidime.

elenka.k
8. mar 2012

@mima21 tak z minula viem, čo si písala 😉 drž sa! a dávaj na seba pozor.

mima21
8. mar 2012

@elenka.k urcite budem davat pozor......dakujem 😉

elenka.k
15. mar 2012

Ahojte! ako sa mate?? niečo nové???píšte som zvedavá!!! 😎

idris
autor
15. mar 2012

Ahojte tak malú mám na antibiotikách som zvedavá do kedy bude sopľavá ale inak pohoda konečne som vypratala jednú izbu ale tak na komplet tak už iba 3 xexex No inak pohoda mala som ísť na výlet ale nič z toho tak som trošku smutná lebo tak skoro nepôjdem do posločnosti 🙄
Ale vy sa chválte čo a ako ?
@tosomja ako sa máš ??
@mima21 ako sa tebe a bublinke v brušku darí??

elenka.k
15. mar 2012

@idris skoré uzdravenie pre malinkúúúú

tosomja
15. mar 2012

@idris Ahoj, ďakujem za opýtanie - dá sa, hoci ťažko...
Ešte aj Vikinka týždeň mala vysoké teploty, boli sme pri dr. vraj chrípka...ale dnes som bola zase, lebo sa mi ráno vyhádzala, úplne ako muchotrávka...nechápem. Pichla jej injekciu, poslala nás na gastro vyšetrenie, či ju nebolí žalúdok, nechce jesť, zvracia...Uvidíme, kedy sa dostaneme na to gastro, lebo nám dala len výmenný lístok a máme si zohnať lekára najlepšie v Ke.

Držte sa baby, užívajte si každý deň...neznervozňujte sa nad banalitami, majte sa radi 😅

tosomja
16. mar 2012

Mám pocit, že tie vysoké teploty predvídali "šiestu chorobu" teraz som o tom čítala a úplne to sedí na Vikinku...až na to nechutenstvo, ale to možno aj z tej vysokej teploty nechcela jesť...lebo dnes už pekne papala cestoviny so syrom a "tlačila" do hlavy, akoby nikdy nejedla 😀
Bratovi je lepšie, aspoň trošku sa usmieva na ten škaredý svet...

mima21
18. mar 2012

@idris ahojky, nam sa dari v celku dobre, bublinka sa uz ozyva. Zacinam ju pomaly citit tak som viac na pokoji.
A ty mas ako? Mala je uz zdrava?

idris
autor
21. mar 2012

Mala to je ako na kolotoči idú posledne stoličky tak stále tečie sopel no inak začína sa prejavovať jej povaha a zo dňa na deň mi dieťa zdrzelo ako nechápem niekedy ako niečo povie alebo spraví a do teraz ako anielik bola no nie je zlá len nie som zvyknutá 😅 😀 😀

@elenka.k no ja som OK chodíme k mame na záhradu tak tam sa na makáme čil by som veľmi chcela spraviť domček do záhrady pre malú len neviem či sa mi to oplatí ( lebo som si počítala a vyšiel by okolo 200 € ) ak pôjdeme koncom mája preč a budeme chodiť na SR málo. Lebo potrebuje niečo na záhradu aby sa pohrala sama a aby som ja mohla mame pomáhať tak ako si ja predstavujem
@tosomja @elenka.k a ostatné babule nedáme niekedy stretko buď v parku alebo niekde na zmrzke či cukrárni ??? To len tak ma napadá

idris
autor
21. mar 2012

@tosomja ja som sa veľmi rozháčkovala ale je tak teplo že malej ani nedávam čiapku tak neviem či mi to drobec vynosí preto sa krotím v tomto . A z akej priadze si robila ak smiem vedieť ?

tosomja
22. mar 2012

@idris ja som dnes zúfalá...nie z Vikinky, ale z manžela...celý týždeň sa sťažuje, že ho bolia ruky, že si necíti prsty od roboty a dnes som chcela umyť okná, nech ide s malou von a on mi povie, že aj tak moja robota je o ničom, lebo si nedokáže predstaviť, ako poupratujem za dve hodinky (umyť okná, utrieť prach, povysávať) ... no sorry, ale nemôžem si dovoliť robiť domáce práce slimačím krokom!!! Tak ma urazil, zobrala som malú a nechala ho umývať okná - teraz zatvoril posledné okno (od pol deviatej) ... a nie je to o nič dokonalejšie ako moja robota :(
Medzitým samozrejme neurobil nič iné.
Vikinka je veľmi uplakaná, až nervózna, všetko si vydobýja plačom. Neviem si s ňou rady, až keď sme vonku, vtedy je zlatá, len ju neposadiť do kočíka, lebo ju "naťahuje" 🙂 Teraz spinká, tak mám trošku voľna...už ani do Košíc nemôžem chodiť, lebo nemám kde nechávať malú, už aj z cestovania je jej zle...

Tú čiapočku som robila z vlny CLIAN nicky - je taká jemná lesklejšia, ale teraz mám Baby - je skoro taká istá, len lacnejšia a majú väčší výber farieb. Tiež ešte spravím nejaké dve čiapočky, aby mala ku kabátiku a končím, lebo veľmi sa oteplilo a sťahuje z hlavy.

tosomja
26. mar 2012

chcela by som ísť aspoň raz na zumbu, ale samej sa mi nechce....kto sa pridá ? 🙂

idris
autor
26. mar 2012

@tosomja neviem kde by som dala malú no môžem sa spýtať svokry či by prišla k nám no ale šla by som až vo štvrtok xexe

tosomja
26. mar 2012

@idris tak ja by som tiež volala len mamu, keby nebol doma manžel...ale je aj vo štvrtok?
ja som ešte nebola nikde, takže neviem, kedy a kde je niečo také 🙂 😀

idris
autor
26. mar 2012

@tosomja tak zumba je v spotrovej hale Utorok a sorry Piatok potom je aj v Pondelok a streda na Štefánikovej no a body bulidiny je v utorok a štvrtok na obchodnej A všetko začína o 19 tej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre