• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@idris no super, na každý deň program. Tak sa môžeme dohodnúť na niektorý deň a ísť si "zatancovať"...
a nevieš čo to stojí? Ty chodíš niekde cvičiť?
26. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stojí to 2 € všade všetko :grinning: :grinning: :grinning: no chodila som aj zumbu aj body-building ... Len potom začala mala štrajkovať a teraz mi mala chodí skoro spať a to o 19.30 takže neviem ako by ju dali spať, Emku chytá panika ak nie som doma ak ide spať alebo ak sa zobudí . NO dohodnem sa so svokrou zajtra
26. mar 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja ozaj ako s mm ??
26. mar 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris striedavo polojasno - oblačno (častejšie sa u nás zaťahuje, ako svieti slnko :grinning: ) už som si zvykla. Práve preto chcem trošku vypadnúť a robiť si čo ja chcem, niečo, čo by ma bavilo. Veď spoznali sme sa na diskotéke, pred siedmimi rokmi a odvtedy som netancovala :slight_smile:
27. mar 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris aj moja zaspáva o 19, ale teraz, keď sa menil čas, tak sa neskôr stmieva a jej sa nechce ešte spinkať - takže sme sa posunuli aj my :slight_smile: do 20.30 spí.
Nechala by som ju s manželom, nech sa snaží aj on a keď nebude doma, tak mám na blízku mamu, už sme dohodnuté, takže ja nemám problém.
Len sa musí niekto pridať ku mne, lebo sama nenaberiem odvahu niečo so sebou robiť.
27. mar 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja zlatko tak ja mám na štvrtok stráženie ;)
27. mar 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris takže ideme na zumbu? Nie náhodou v piatok si chcela napísať?...
28. mar 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja jj na piatok neviem prečo som v tom že je to vo štvrtok :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris no preto sa pýtam, lebo už si sa raz "sekla" :grinning:
Dnes sme boli za bratom, potrebujem sa odreagovať, lebo skončím na psychiatrii...
28. mar 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja
@idris
Ahojte baby, v Trebisove na starej potravine - pri intraku je nove cvicenie Jumping Fitness - je to skakanie na trampolinkach, ktoré fakt stojí za to :grinning: kedze pocet je obmedzeny (15 trampolin) je potrebne sa nahlasit vopred .... cvici sa kazdy den o 17:00 okrem pondelka a soboty ..... v piatok su dve hodinky (o 17:00 a o 18:00) a v nedelu ak je zaujem tak su aj tri hodinky (16:00,17:00,18:00) .... ja len tak pre info :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám takú "svalovku" ... aaaaaauuu :grinning:
Teším sa na utorkovú zumbu :slight_smile:
31. mar 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mj28 už som o tom počula kamarátka bola na prvej hodine , no uvidím . A koľko stojí hodina ?

@tosomja neuveríš ja čo som bola do teraz tak som nemala svalovku ale čil cítim brucho no ja som si ešte dala doma do tela 30 min steper a potom brušáky :sweat_smile: :sweat_smile: som blázon ale mala som kopec energie po zumbe aj ja sa teším na utorok
31. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris na prvej hodine je dobrovolne vstupne .... a ak sa zapaci tak cena je 2,5 na hodinu .... ja som skusala pomaly vsetko v Tv od zumby po step aerobic .... ale toto citim na sebe najviac :slight_smile: ... nepresviecam - odporucam :wink:
31. mar 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mj28 tak ja som si v tv prešla tiež každú pohybovú aktivitu :grinning: ale najradšej mám beh len sama a po parku .. . Ale určite vyskúšam aj trampolíny a uvidím lebo jednú mám aj doma no doma je to o inom ako v spoločnosti
31. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris aj ja som si dala steper, ale nemám s displejom, tak ma to nebaví - skôr trenažér by som prijala, ale kde by som ho dala? :slight_smile: tak v utorok o takom čase pred bytovkou?
31. mar 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja ja mám steper ale akosi mi display skolaboval tak pred odchodom to pôjdem vrátiť :grinning: :grinning: inak začala som dumať že by som šla na tú zumba párty prídáš sa ?
1. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elenka.k Eli ako sa máte čo máte nového ?
1. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ahoj! tak mame sa fajn, dnes bol u nás môj brat, tak sme kecali.... taká pohoda, detičky počúvali, sa tešili darčekom :slight_smile: sme zdraví. Práve pozerám na joj film, ale samé reklamy...... už ma to prestáva baviť, aj tak zajtra film budú opakovať. To počasie ma deptá... som si myslela, že už bude tepľučko. Fičím na aute, tak mám teraz omnoho času viac a nemusím mať fofry na MHD :wink: A Vy ako? dní rýchlo bežia, čo? šak už je apríl - jar. Vy sa mate ako? už lepšie.... ani som si nečítala posledné správy..... už niekedy musím. Ináč aj ja by som sa pridala k cvikám :slight_smile: ----- ale ten môj malý ------ vždy sa drží za sukeň ha ha .... tak píš čo a ako? Už hraje film, som zvedavá, koľko ešte dajú reklamy do konca!!! :unamused: :angry:
1. apr 2012 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mj28
@idris
@tosomja

aj ja chcem trampolínu!!!!!! tú musím mať! už tak ľutujem, že som prestala s cvičením...... bola som taká rozcvičená, moje telo to bralo ako samozrejmosť, tiež som sa cítila lepšie, no ta keď som nervózna, tak len jem a zase iba jem ......
1. apr 2012 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elenka.k tak sa pridaj k nám a poď na zumbu ;) a drobec si zvykne to mi ver a ty sa aspoň trochu odreaguješ .

No u nás doma pohoda malá je poslušná ale ja som nejaká náladová tak neviem čo to je so mnou :sweat_smile: už sa neviem dočkať kedy príde mm domov
1. apr 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k
@idris nadomnou musi niekto stat aby som makala .... :grinning: :grinning: :grinning: ... doma mam ako "spravna zena,kt. chce schudnut" pomaly cele fitko ... ale nedokopem sa k tomu ani keby neviem co bolo :frowning2: .... a tak ked vypadnem aspon na tu hodinku tak sa odreagujem od vsetkeho a hlavne od deti - kedze som s nimi non-stop a este aj trosku spravim nieco pre seba :wink: Lenka neboj Mareka nejako spracujeme,ved aj tebe prospeje take hodinkove odreagovanie sa od vsetkeho :wink: :wink: :wink:
2. apr 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ahoj, manžel si pomaly zvyká, že musí zostať s malou sám, pretože teraz chodíme do Košíc do nemocnice za bratom a "priplietla" sa mi do cesty zumba, takže som rada, že mám chvíľku pre seba :slight_smile:
@idris rada by som, ale to mi už Peťo s malou nezostane - je to dlho pre mňa tak dlho nechať malú s ním.
@mj28 presne tak, čím viac nás bude, tým sa nám bude lepšie cvičiť...

Inač, včera som večer ľahla do postele a pozriem na Peťa, že "mojko, ja som tehotná - ráno som si robila test, lebo mi bolo zle a...som v tom" :slight_smile:
On sa na mňa pozrie a hovorí..."Aspoň si nemusím dávať pozor a priľahol ma..." - potom mi pošepkal, aj tak ti neverím, nie som blbý :grinning: viem, že je 1.apríl :grinning:
2. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tosomja jeee to bolo aké milé :grinning: :grinning:
2. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mj28 tak: teším sa!!! :wink:
@tosomja ty kokos a ja som sa už tešila!
@idris :grinning:
2. apr 2012 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@elenka.k eli poď s nami zajtra na Zumbu poď :wink:
2. apr 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris juj na to nie, nemám takú kondičku - zatiaľ, ale na 14 som sa dohodla s mj28 na trampolínu :wink:
2. apr 2012 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mj28 aké sú vlastne tie trampolíny také malé okrúhle či také podlhovasté ?
2. apr 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris :grinning:
@elenka.k aj ja som sa tešila, že poľaví :grinning: ale...
Myslím, že zumba nie je taká náročná na kondičku tie trampolíny, tam predsa musíš mať napnuté všetky svaly :sweat_smile: Ale vyskúšaj a daj vedieť, možno popri zumbe pôjdem aj zaskákať :slight_smile:
2. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja jasne, dám Ti vedieť .-........................... a od zajtra, cviky, žiadne sladké malinovky.....!! už fakt musím!!!!!!!!!!!!!
2. apr 2012 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ja nejem nič sladké, nepijem sladené nápoje, do kávy si dávam umelé sladidlo, ani vyprážané, žiadne chipsy...skoro som len na vode a suchých rožkoch :grinning: a aj tak nič nejde doleeeee!!!...
2. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok