Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
10. máj 2012

Ide had po tráve a stretne ho zajac. Zajac mu vraví: "Had prepáč, že som sa ti vysmieval, že nemáš nohy."
"To je v pohode." vraví had.
"Tak ruku na to" hovorí mu zajac.

ada9557
16. máj 2012

@certica22 ahoj.ja som tiež so sečoviec.síce už s kočíkom chodíme pomenej, ale na kávu niekedy môžeme skočit. 😉

certica22
16. máj 2012

@ada9557 ahooj jasne rada 🙂

idris
autor
17. máj 2012

Ahojte kočky dlhšie som tu nebola ale naprávam. Ja som v pohode ale neviem čo sa porobilo malej či len počasím je taká uplakaná alebo ďalšie obdobie vzdoru došlo . No konečná dnes mi plakala od Lidlu až domov a potom ešte 45 min kým som spravila obed . A všetko si chce vydobyť mrmčaním . Aj nočný spánok sa nám pokazil s plačom , a len do mojej posteli a kým nedôjdem do postele tak príde aj 3 krát pozrieť či som doma 🙄 a to nevravím že znova začala sabotovať piškanie nič nepovie len cvrkne tak asi odnesiem moč zajtra k dr či nie je prechladnutá lebo inak neviem čo sa jej porobilo

Ale pekne som sa vyťažovala xexe ako sa mi inak máte ??? juu a pochválim sa čo som uháčkovala ako trvalo mi to 4 hod kým som to dala do kopy ale tešila som sa a normálne ma láka aby som si aj pre seba spravila 😅 😀 😀 😀

elenka.k
17. máj 2012

@idris šikovnáááá!!! pekné. Ináč aj moje detičky sú nejaké nesvoje, tiež lem gravčia, plačú a kričia, och jaj. Tak mi puká v hlave!!! Už normálne niekedy zvriesknem na nich, aby stíchli, neviem, či si nepôjdem k dr. na predpísanie nejakých tabletiek na upokojenie, lebo fakt sa nejako neviem zdržať s krikom. Aj nechty som si celé okúsala - čo nezvyknem!! Oh aká je zima, no normálne si musím dať tričko s dlhým rukávom ☹. Tak som rada, že si sa ozvala, tak píš,píš,píš!!!!

tosomja
18. máj 2012

O revaní mi ani nepíšte, baby...
Asi sa viac detí "nakazilo" , tá moja si všetko vydobýja plačom, tie krokodýlie slzy, nechápem, čo sa s ňou porobilo. Na vonku som tiež začala dávať plienky, lebo nie a nie sa vypišať a teraz aj to počasie také na rýchlejšie prechladnutia - neriskujem.

Inač sa máme fajn, manžel nikdy nie je doma, z roboty do roboty, už druhý týždeň sme samé doma, dnes sme konečne aj vonku vyšli. Večer príde muž domov a je neskutočne unavený, ani sa nás nespýta, ako sme sa mali, len hneď teletext, pozrie nové správy o hokeji a zaľahne. Takto prebiehajú u nás posledné dva týždne 🙄

@idris veľmi pekné, šikulka 🙂

@elenka.k aj u nás dnes bola zima, neviem, či len mne, ale neskutočná. Tiež som vytiahla tepláky a dlhé tričko.

elenka.k
19. máj 2012

aaaa konečne teplo!! Marko volá na Eli - Eji 🙂 a konečne aj ďalšie slovíčka, kt. spája 🙂
Ináč som sa rozhodla, že predám Markov kočík predám a kúpim nejaký golfík - palice, no musí mať polohovateľný chrbát, aspoň o raz a kratší ako 105 pri zložení, aby mi vošiel do môjho puntíka 😉 Máte typy??? Tak sa držte!!! A ozaj aj Vám nefunguje fotoblog???..... musím letieť, deti mi tu stískajú pc

elenka.k
19. máj 2012

A ešte niečo neviem, či som nespomínala, rozmýšľam, že si pôjdem dať predpísať tabletky na ukľudnenie!!! Lebo nejako mi v poslednej dobe pukajú nervy. Myslíte, že sa od takých tab. priberá???

elenka.k
19. máj 2012

@mj28 Ahoj, Ty zabudla som, ako sa Ti volá tá buginka? s tými kolieskami. Ešte zajtra pokecáme - serus suseda!

tosomja
20. máj 2012

@elenka.k No konečne teplo...aspoň trošku sa odreagujem, pôjdeme do piesku a tam nech sa hrá s deťmi, hoci vidno, že je medzi nimi najmladšia - všetko jej berú, strkajú do nej...ako dnes, chlapec asi trojročný do nej tak sotil, že preletela z pieskoviska, ešteže som stála za ňou a nič sa jej nestalo 😠 A mamička nič, telefonovala si otočená chrbtom k svojmu synovi...Ach...

Dnes som taká podráždená, vyletela som aj na malú, lebo od rána, čo oči otvorila len škrieka, reve, hádže sa, pýta mňam mňam, ale jesť nechce...tak neviem, čo chce odo mňa. Ja asi skončím na psychiatrii, ak to pôjde takto ďalej. Muž nikdy nie je doma, k mame sa mi nechce stále chodiť, lebo tam mala vystrája ešte viac, dnes jej rozbila vázu (dosť drahú), mama len tak pozrela, ale nepovedala nič, bolo vidno, že ju to mrzí, pokričala som na Vikinku, nech sa ukľudní a ešte ja som bola zlá... 😔

Tak vysťažovala som sa, trošku som sa "vykecala" a snáď teraz zaspím lepšie...

elenka.k
20. máj 2012

@tosomja no aj ja také ignorantné mamy nie rada!!! 😠 Ozaj ozaj - fajne teplo, aj my sme boli celý deň na dvore, ráno sme sa vybrali do Poľska, no zabudli sme malej pás, ak sme sa poň vrátili, mn. sa už nechcelo ísť tamtým smerom, tak vyrazil do Maďarska, bolo celkom dobre. Majú tam pekné veci - šaty pre deti! Jedna mi ponúkla košeľu pre Marka - fakt frajerská! Má ich až priveľa. Je až z Francúzska, ukázala mi cenu: pôvodná 12 eu teraz akcia:, ona, že 2,50eu. no ta ju nekúp . Ona: ak kúpim dve dá mi ich za 2 eu, no nemali už veľké čísla (posledné tri kusy), tak som zobrala aj pre bratovho synčeka. Ale naozaj, to až vidno kvalitu!! A vieš čo mali tam aj krásny porcelán - všeliačiny( popelník, tácku, poháre rôzne typy...) no nádhera, zobrala pohár - vázu, a štrnkla po nich, a ten zvuk. Ale od 11 - až vyše 20eu.Aj kvety tam mali, ovocie - zeleninu... a aj šľapky - kvalitné, jedny som si aj kúpila, také na doma.
No to asi Ti nie je veľmi dobre, tak málo s mn. aj malá nepočúva, šak ja čo mám mn. doma, to ako keby nebol...aj mňa deti zlobia. Už skončil hokej tak snáď si nás bude viac všímať! Teraz čo mám vodičák, väčšinou šak choď Ty sama už môžeš - no jasné, nevie, že mne ide oňho, aby sme boli spolu. Tak už z nervoch poviem - idem, ale deti ostávajú doma. Ale kdeže!! bože chráň!

Joj, som smutná z hokejistov aj nervy mám. Idem už dnes, som sa fakt namakala, poupratovala som celý dvor - altánok..záhradu ätú iba trošku).. a aj celý dom - uf. pačky.

tosomja
20. máj 2012

@elenka.k Aj ja by som išla do Maďarska, ale kedy a s kým...?

Tak prehrali sme, nevadí, aj tak sme frajeri...

Chlapi nechápu, že nám nezáleží na nás...ale ide nám hlavne o to, aby sme voľný čas a pekné chvíle strávili s nimi...napr. manžel chodí na brigádu, aby sme sa "mali lepšie", ale on nechápe, že mne stačí aj to, čo máme. Chcem by s ním a už keď tie peniaze zarobí, chcem si ich aj užiť, nie odložiť na účet a čakať, kedy umrem a moje deti mi z tých peňazí postavia pomník 😅 😠

Chcela som ísť na dovolenku k moru, možno by sme išli posledný rok, pred tým, ako začne malá chodiť do školy, lebo keď pôjde do škôlky, ja do práce, nebude toľko času. Ale on nie, radšej vybral všetkú dovolenku, aby mohol brigádovať...no povedz, načo nám budú tie peniaze, keď ich odloží na účet?....

chlpacik
23. máj 2012

Ahojte,poradite mi dobreho gynekologaúicku v Trebisove? Naj by bolo, ak by mal ordinacne hodiny od siedmej, alebo aspon do 16tej. Poprosim o tip 😉

elenka.k
23. máj 2012

@chlpacik ahoj, no ja som vymenila dvoch a ostala som pri treťom: dr.Pajtašovi.
@tosomja
@idris
@mj28
baby - potrebujem pre mn. vystaviť jeho rodný list, neporadíte mi, že to kde? na matriku?? a ak hej, kde je? ďakujem!!!!!

ada9557
24. máj 2012

@elenka.k ahoj.No rodný list určite na matrike.a matričný urad je v tv teraz v tej budove jak je mestký úrad.teda čo si ja pamätám aspon tam bola matrika.ale tuším aj tam ostala. 🙂

A baby, musíte sa naučiť žiť s manželmi takými aký sú a tešiť sa aj s maličkostí, lebo ináč nikdy nebudete šťastné.ja viem že je to ťažke, a nič tak strašné od nich nechceme, lenže im to niekedy trvá kým to pochopia. 🙄 Moj teraz dostal ponuku aby otvoril stánok na šírave.tak to zobral.čiže celé leto budem s detmi sama, lebo sezona začína už teraz v júni, a konči niekedy v septembri.tak som si vôbec leto nepredstavovala ale už s tým nič nenarobím.tak sa teším aspon s toho mála.musím dať urobiť deťom pasy, aby sme mohli aspon do Madarska niekedy skočit alebo tak niekde.Jednoducho ich naložím do auta a ideme.Musíte im ukázať že aj bez nich ste schopné fungovať.Ved si môžeme dať v lete niekedy zraz na kupku alebo sa niekde vybrať.podla toho ako ste pojazdné 🙂

A ináč u nás všetko po starom,akurát mala začala včera teplotovať a synátor sa chystá od pondelka do školy v prírode.ja sa stále bavím s hlinou, ale asi si dám teraz na leto pauzu kedže budem musieť byť s deťmi a nemám babičku kam by som ich aspon na chvíľu odložila 😠 no ale čo už - dajak bolo, dajak bude.A držte sa baby a popíšte potom že čo a ako 🙂 dufam že len dobré správy budú 😉

idris
autor
24. máj 2012

@chlpacik podľa mňa je najlepší Pajtáš len on má veľa žien a má iba poradovník na 15 žien a ak nestihneš čísielko tak potom len za poplatok 5 € to je jediná nevýhoda, 1 deň v tt má iba po obede a do obeda je v nemocnici. A ešte po obede má vždy ženy na objednávku . No proste to má plné stále

Ahojte kočky tak ako sa máme . Ja sa môjho chlapa nemôžem sťažovať o čo ho poprosím to spraví a keď mu to trvá dlhšie tak len pripomeniem a ide to xexex . No ale už mi je dlho bez neho však do januára sme spolu poriadne neboli . Drobec je v poriadku ale sme v ďalšom období vzdoru tak stále len nie a nie a nie no ja som taká istá no je to potom veselo spolu komunikovať keď každá chce niečo iné 😀 😀 😀

chlpacik
24. máj 2012

@elenka.k
@idris kocky dakujem Vám, cez den som mu zavolala, a vraj ordinuje od rana 6tej, co mi maximalne vyhovuje 😉 a dokonca ma vezme bez karty, ze staci dodatocne, tak parada. Dufam, ze mate pravdu, ze je odbornik, lebo na lekarov moc stastia nemam 🙂)))))) moc Vám dakujem.

elenka.k
24. máj 2012

@chlpacik hej hej - je fakt dobrý!! ináč aj ja musím ísť k nemu.... niekedy už.

tosomja
29. máj 2012

Ahojte maminky, ako?

Čo máte nové? Už by sa mohlo počasie ustáliť, lebo človek nevie, či niekde za rohom nezmokne 😅 Ale je to adrenalín, čo?
Nestíham upratovať, konečne "dopucujem" kuchyňu, vrhnem sa na obývačku a už z izby počujem, ako malá vyťahuje vlhčené utierky a utiera všetko odznova 😔 ...teší ma, že sa do všetkého zapája, ale už to preháňa 😀 Konečne sa mi po hodinovom ukladaní hračiek podarí na 5 minút sadnúť, ani si nestihnem "vyložiť" nohy a už mám celú izbičku presťahovanú v obývačke...Som šťastná, ak môžeme spolu upratovať...hehe

lenulik15488
30. máj 2012

@chlpacik Ahojik môžem sa spýtať? Ja sa zajtra sťahujem do Trebišova a okrem toho že tam nikoho nepoznám nepoznám ani žiadneho gynekológa ku ktorému by som šla kedže som v 7tt a od mojej byvalej lekarky som dnes kartu zobrala... Je ten doktor Pajtaš fakt dobry? A kde ho najdem baby ak mi viete poradit? Vobec Trebišov nepoznám tak aspon adresu ak by sa dalo 🙂 Dakujem Vám pekne 😉

chlpacik
30. máj 2012

@lenulik15488 tak si mozeme podat ruky, ja TV poznam iba stanicu, tesco a take zachytne body. U Pajtasa som bola len raz, takze velmi nemozem posudit, ci je fakt dobry. Vela toho nenakecal, ale kazdy ho chvali, takze verim, ze bude dobry. Zdal sa mi chapavy, aj mi krv vzal, lebo som nemala cas cakat na sestricku, takze sa s nim da dohodnut. Vzal ma bez karty, ktoru mu dodatocne na nasledujucej kontrole vezmem. Mne predpisal Homoagenic(alebo tak nejako), to predpise aj Tebe, je to pre tehulky ;) A najdes ho na kruhovom objazde budova OREMUS. Nedaleko Lidla, pri COOP Jednota. To sa staci opytat potom hocikoho v TV, uz Ta nasmeruju. A tiez pomoze hladat v googli Pajtas, a uz uvidis na stranke tu budovu. Daj potom vediet, koho si si vybrala, resp. ci si ho nasla 🙂

lenulik15488
30. máj 2012

@chlpacik Dakujem tak ja tam skočim bud v piatok alebo buduci tyžden potom dam vediet ako som dopadla 🙂 a dakujem za tip 🙂 budovu som nasla cez google tak snad to nebude problem 🙂

idris
autor
30. máj 2012

@chlpacik
@lenulik15488 kočky tak vás vítam v tomto meste . Dúfam že sa Vám tu bude páčiť . A gratulko k tehu to su super správy ;)

U nás žiadna zmen ale nastal poriadny obrat u malej obdobie vzdoru 2 je tu ale také že už neviem čo s ňou ona je schopná celý deň premrmčať a takým tenkým plačom plakať pre hocijakú blbosť . Ešte že sa dá ukecať na pieskovisko lebo inak by ma chytil doma rapel s ňou. Dnes mi 3 hod len mrmčala a všetko odmietala . Ja už tak potrebujem ísť za mm lebo sama budem čo chvíľa na práškoch 😅
@elenka.k @tosomja kočky ako u Vás ??? To upratovanie tak ja dám malej len utierku ale suchú tak nemá šancu nič zamazať ale to u svokry tam dostane vlhkú a ešte ju aj popľuje aby to bolo čistejšie 😀 😀 😀

elenka.k
31. máj 2012

@idris ahoj, no to mi hovor, Tvoja aspoň mlčí, ale moja začne kričať. A keď to vidí Marko - automatický spustí. V noci to všetko počujem v hlave a ide mi prasknúť. Malý sa konečne rozhovoril - taký je zlatý, len melie. Práve som mu dávala ponožky Elenkine a on : ne Eli ne. Akože nechce jej ponožky, sú ružové. Tak mu vysvetľuj, že hej, nejdem do spáľne, lebo tam spinká ona. Dnes mi má dôjsť kočík, buginu - palice, tú jednoduchú, len sa jej dá dať dole opierka chrbta o stupeň.
Ozaj nepoznáš niekoho kto by chcel: Viper3 od zopy? predávam 90eu, preto, lebo som kúpila nové koliesá PC 65eu,

@lenulik15488 ozaj vitaj!! Aj ja chodím k nemu, po 5 r. a vymení 2dr. som konečne otehotnela a respektíve vynosila bábo. Teraz mám 2 zdravé - krásne detičky!!! Ako píše
@chlpacik stačí sa spýtať, a ak nebudú vedieť je v tej budove aj OTB banka.

@tosomja
@ada9557
@certica22 taká menšia reklama - ako som už hore písala, predávam kočík ak poznáte niekoho dajte mu typ, fakt som s ním bola spokojná - aj som, ale som kúpila druhý a mn. som na to prehovorila s tým, že ten predám. Mám aj tu inzerát.

elenka.k
31. máj 2012

@duplinka ozaj ako sa mate? ináč predávam kočík, ak by si poznala niekoho, som aj Teba chcela zarhnúť hore v mojom písaní, ale ten môj šibal mi to tu postískal -
aj Vaše deti sú takí maniaci, čo sa týka PC ?

elenka.k
31. máj 2012

@mima21 ozaj a Ty - Vy ako???? nepíšeš!!!

neviem, ktorá mi dávnejšie písala, že má iný nik.

chlpacik
31. máj 2012

@idris dakujem ;)
@elenka.k keby nieco som potrebovala, tak sa ozvem, poradite mi ;)

mima21
1. jún 2012

@elenka.k ahojky, ja som ti pisala ze mam aj iny nick.......mame sa dobre, akurat som momentalne trosku nachladena, ale mimi kopka o stosest.
Velmi sa mi k PC nechce lebo ma velmi boli chrbat a nevidrzim dlho sediet. Dr. nam povedala asi pred mesiacom ze to zatial vyzera na dievcatko, ale na 100 % to nevedela potvrdit takze cakame na dalsie sono.
A vy sa tu ako mate? 🙂

elenka.k
1. jún 2012

@chlpacik jasné - kľudne sa pýtaj!!!!
@mima21 to ma teší, že ste v poriadku. takže ževraj dievčatko fíha! žeby to vyšlo?? hmhmmm neže tak ako u mňa..... dievča...... a pred pôrodom: vidno tam krásne pipík ja že čo??? ale už som si to nechala pre seba 😉 a ráno mal každý prekvapko. Tak my: hore som kus popísala - prečítaj! Som rada, že sa máš ok, dávaj na seba pozor!!!! pa a ozvi sa ešte!!

aprilka9
2. jún 2012

@lenulik15488 , @chlpacik ahojte baby, aj ja v TV nikoho nepoznám, nedávno sme sa nasťahovali, ale pracovala som aj tak v inom meste. Začala som chodiť k Pajtášovi a som s ním spokojná, aj keď občas mi príde rozlietaný 😉 Môžeme sa niekedy stretnúť, ak by vám bolo smutno v cudzom meste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre