Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
3. jún 2012

@aprilka9 vitaj!

lenulik15488
4. jún 2012

@chlpacik Ahojik... Tak dnes som bola u Toho gynekológa čo si mi odporúčila u Pajtaša bol velmi mily 🙂 Buduci tyžden v stredu mam prist na odbery nejake nevieš mi povedať čoho sa konkretne budu tykat 🙂?

lenulik15488
4. jún 2012

@aprilka9 Ahojik no ja v TV nepoznám nikoho a dnes som prvýkrát bola sama v meste troška si to poobzerať 🙂 cele dni mi je dosť smutno doma samej tak ak by si chcela mohli by sme niekedy dať stretko 🙂bola by som rada 🙂 Inak odkial pochadzas ked niesi z TV? 🙂

chlpacik
4. jún 2012

@lenulik15488 tak potom O.K. 🙂 Vies co ja som bola u neho na 6tu rano, lebo inak nestíham. Chcel aby som cakala na odber na sestricku, ale povedala som, ze nemozem meskat do prace, tak mi vzal krv on. A pravdupovediac ani som sa nepytala naco vsetko sa to berie, lebo dost sme riesili moj zdravotny stav, nakolko som mala problemy s otehotnením,atd...A predsa zienky cakali v cakarni a zdalo sa mi, ze som tam uz dost dlho 😀 Vzal mi asi do 4ampuliek 😖 ... A najblizsie idem 12.6., tak uvidim ake budu vysledky. Drz sa 😉

aprilka9
4. jún 2012

@lenulik15488 no ja presne tak isto, teraz mi manžel kúpil psíka, tak behám po meste s ním 🙂 Určite by sme sa mohli stretnúť, aspoň nebudeme samé. Ja pochádzam zo Sniny, ale som tak celkovo rozlietaná, lebo posledné roky som žila v Trnave a BA, potom som síce bývala od septembra v TV, ale pracovala v KE... 🙂 A ty pochádzaš odkiaľ?

lenulik15488
5. jún 2012

@aprilka9 Ja inak pochádzam z Humenného takže Sninu poznám jasné 🙂 Môžeš mi dať na seba kontakt aj na fb možme tam lepšie popisat nemysliš🙂?

aprilka9
5. jún 2012

@lenulik15488 jasné, jasné súhlasím a teším sa 🙂

elenka.k
7. jún 2012

... a nový kočík Markov.

tosomja
7. jún 2012

@elenka.k za koľko ste kúpili a odkiaľ? Pekný je, ale dá sa v ňom aj spinkať?

idris
autor
7. jún 2012

Ahojte babule tak ja už mám kúpené lístky za mm do UK tak 17 júla odlietame a neviem sa dočkať.

@tosomja Vierka chodíš ešte na zumbu ? A chodí aj Danka ?? ja by som v piatok šla

elenka.k
8. jún 2012

@tosomja ahoj, vieš, čo kúpila som ho od jednej (bazos.sk), skoro nový. Stal ma 35eu aj s poštovným, je šikovný, spinká sa v ňom dobre - polohuje sa chrbátik o jednú polohu, aj tu je jeden taký ale za 50eu a dosť použitý. A čo je dobré: zmestí sa mi do kufra môjho puntika, aj Elenkin a ešte aj nákup 😉

tosomja
9. jún 2012

@idris Ahoj, ano, chodim na zumbu, ale uz dlho som nebola pri Stevke, chodime k Lenke. Od utorka by som chcela prejst zase k Stevke, v piatok bude dvojhodinovka, takze sa tesim, urcite tam nebudem chybat. Tesim sa, ze prides aj ty. Danka raz chodi, raz nie, lebo sa dala na trampoliny 🙂
Tesim sa s tebou, urcite sa nevies dockat.

My sme si konecne s manzelom vysvetlili, ako si predstavujeme nas manzelsky zivot, ze nebudu nam zivot kazit peniaze / hoci su dolezite/ ale nie prvorade...som zvedava, ako to bude...

elenka.k
11. jún 2012

Ozaj, potom hoď ešte nejaké to foto!!! 😉 @tosomja

tosomja
11. jún 2012

@elenka.k hodím, len nebolo veľmi čo fotiť...budete sa čudovať, ale nechcelo sa mi ani vytiahnúť foťák 🙂

elenka.k
12. jún 2012

niekto maká... niekto si vegetíííííí . hmhmmmmmm

@mj28 ako sa máš???? čo nové?? píš!!!! kedy si dáme rande na ulici???

tosomja
12. jún 2012

Ahojte, čo máte nové? Ako detičky? Doma sa už nudíme, to musí stále pršať?

V sobotu ideme do Tatralandie, ak nám počasie dovolí, teším sa veľmi, hlavne kvôli malej, lebo miluje vodu...aj teraz čo sme boli v ZOO a išli sme aj cez mesto, tak som ju musela držať, aby sa nehodila do fontány...aj tak som ju prezliekala, lebo bola do nitky mokrá, tak sa vybláznila...

Pridala som aj nejaké foto, tak môžete pozrieť...

girlanda
12. jún 2012

Ahojky dievčatá, nie som z TV, ale chcem sa Vás spýtať, pozná niektorá z Vás dr. Cserhalmiho zo Sečoviec? Robí ešte v Trebišove, alebo je už na dôchodku? Ak ešte pracuje, kde ho nájdem? Vďaka za odpoveď.

ada9557
13. jún 2012

@girlanda ahoj.on naposledy pracoval v sečovciach ale už je na dôchodku. 🙂

elenka.k
14. jún 2012

@hatidze ahoj!!! to je to verejnéééé

girlanda
14. jún 2012

@ada9557 Ahoj, vďaka za informáciu, i keď by som prijala obsiahlejšiu 🙂 . Patrí mu moje srdečné ďakujem, a hlboká úcta za to, ako mi pomohol vo veľmi ťažkých chvíľach v r. 2003 v Trebišovskej nemocnici. Pekne pozdravujem tvoju rodinku. 🙂

tosomja
15. jún 2012

Ahojte baby, čo nepíšete ako si žijete?

Dnes som bola navštíviť kamarátku, má dvojtýždňovú dcérku - je nádherná, taká drubulinká, až som zabudla, aká bola moja Vikinka malinká 😅 Skoro som nevedela, ako ju mám držať...

Konečne nám začínajú slnečné dni, trošku sme sa rozhodli, že si to užijeme - zajtra smer Košice, v sobotu Veľká Lodina (chata) - bazén, grilovačka...V nedeľu naspäť do Ke a v pondelok do Tatralandie. Veľmi sa teším, sná´d to manžel znova nepokašle, lebo ho zase treba napomínať, aby nemyslel len na seba 😖 🙂
Vikinka robí len radosť, hoci niekedy jej fakt nerozumiem, vysvetľuje a vysvetľuje a aj tak neviem, čo chce, potom sa znervózňuje...

ada9557
16. jún 2012

@girlanda ahoj.ja by som ti mile rada aj obsiahlejšiu odpoved napísala, ale len toľko o nom viem.Nechodila som k nemu a len toľko s počutia.Ale on už aj tak má vek na to aby si teraz užíval dôchodok 🙂 ale určite sa má dobre 😉

elenka.k
16. jún 2012

@idris
@girlanda
@ada9557
@aprilka9
@lenulik15488
@chlpacik
@mj28
Ahojte baby, no ja som tu a čítam si Vás!!! Aj my sa máme ok, hoci Eli práve dobrala antibiotiká - už je dobre, to pre, to blbé počasie. Ozaj prišiel môj brat s rodinkou (5mes.synčekom) taký zlatučkýýý je! Juj sa teším, zajtra máme prechádzku. Ináč aj my sme dnes napustili bazén, aby sa konečne zohrial, veď už je na čase, že bude teplo 😵 No dobre deti mi už spia, idem si zafarbiť vlasy - nakoniec som sa rozhodla pre gaštanové, aké mám. Tak letím , neskôr sa ozvem. Píšte!!!

ada9557
17. jún 2012

Ahojte.no aj my sme konečne naplnili bazen.teda bazénik 😀 .to len taký pre malú, aby sa mala kde počlapkať.vyskočila nám alergia na mlieko tak riešime teraz toto, ale pomaly sa to dostáva do normálu. akurát že bez mlieka 🙂 ale zvykáme si.Dnes sme boli na šírave, lebo mužíček tam otvára stánok tak sme ho boli trošku podporiť morálne.ináč pohodička a tešíme sa na leto, dúfam že bude fantastické 😉 aj vám prajem také leto.

tosomja
20. jún 2012

V Tatralandii bolo super - až nato, že Vikinka nemohla ísť na žiaden tobogán s nami, vyšantila sa v detskom svete, bolo tam nádherne. Síce cesta bola náročná (cesta tam a späť skoro 8 hodín aj s prestupom) 😀 ale zážitok bol.

Neviem, kde prechladla, má soplíky a kýcha - noc bola hrozná, horúco plus zle dýchanie...
Keď manžel pôjde do práce na nočnú, prejdeme sa po parku, tam je určite "lepší vzduch"

ada9557
20. jún 2012

@tosomja ja by som si tiež išla trošku odýchnuť do tatralandie.my sme tam boli cez veľku noc a bolo super.aj vonku aj dnu.a malá tiež sa hrala len v tom detskom bazéne a tam aj bola spokojná.a mamka sa bola trošku vyblázniť na tobogánoch, ked ocko strážil. 😀 ked sa nám podarí tak určite by som si to v lete ešte raz zopakovala. naša malá je tiež trošku nachladená, ale ako počuvam tak veľmi veľa detí je teraz dajako tak nachladených.asi bude niečo v ovzduší : 😀 😀 😀
včera sme si trošku pogrilovali a ani sa nám domov nechcelo zo záhrady.tak sa držte a píšte 😉

tosomja
20. jún 2012

@ada9557 len tá cesta ubíjala 🙂 Aj ja by som si to zopakovala, mali sme zľavnené lístky, vlak zadarmo (železničiari) 🙂 tak sme to mali "za babku" 🙂
Čo dávate na prechladnutie? Hlavne proti kašľu, asi jej stekajú hlieny...

ada9557
21. jún 2012

@tosomja dobrý je Sinupret.hlavne vtedy ked stekajú hlieny.my sme s ním spokojný a aj známe ho používaju a tiež si ho chvália. 🙂

elenka.k
22. jún 2012

@tosomja
@ada9557 kde je tá tatralandia ☹ ? Ináč tosomj TEN SINUPRET JE DOBRý! Ozaj Ada, brat dával svojej dcérke, tiež je alergička na mlieko, také sypké francúzske - sušené.

tosomja
22. jún 2012

@elenka.k V Liptovskom Mikuláši.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre