• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

15. októbra 2016 
@tosomja aha, mhmmm zajtra musí ísť mn. do práce, ale v nedeľu niečo vymyslíme!
22. jún 2012 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k teraz sú zase lístky so zľavou - tuším v Plus 7 dní...
22. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja no uvidíme, keď mn. nechce chodiť na neznáme miesto - ako sami no.
22. jún 2012 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja som ho prehovárala, aby sme šli tento tt. na dovolenku last minute, ale že nie počkáme o tt, super kedy mám dostať M-ko, musím zájsť k dr. pre tabletky na oddelenie, alebo vybrať iný termín.
22. jún 2012 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som z Tv ale nikoho tu nepoznám...je tu nejaká kočka na pokec a tak?? :slight_smile:
23. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Ahoj :slight_smile: budeme radi, ak sa k nám pridáš :slight_smile:
24. jún 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja JUUUJ to som rada :slight_smile:
24. jún 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Tak nám niečo napíš, ako sa máte, čo doma vystrájate, ak nie ste vonku, aká je tvoja dcérka...všetko všetko všetko... :sweat_smile:
24. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja No kde by som začala..teraz spí...je hrozný huncútik....ráno spíme a ona na mňa mami vstávaj kižku (mám jej čítať) keď sedí na nočníku...teraz ju akurát odúčam od plienok tak mi behá s holou dupou....samozrejme musím stále striehnuť aby sa mi niekde nevycikala alebo to druhé...minule stojí pri gauči a nočník veďľa nej ona na mňa..jooooooooooooooj. :grinning: ..a samozrejme ze sme sa popiskali...ale uz jej to celkom ide.... :wink: na to,že má 21. mesiacov rozpráva ako stará baba...len ma občas trápi keď je zlá..lebo videla u sesterky ako si búcha hlávkou o zem a začala to robiť aj ona....tak fakt neviem ako ju to odučiť....a ešte veľa zlého ju moje krsniatko naučilo :unamused: a samozrejme ešte kojím tak aj od toho ju musím odučiť lebo je to pre ňu závislosť...a bez toho mi nezaspí ani poobede ani večer... :confounded:
24. jún 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue Ahoj, takže riadného máš huncútka :wink: ja mám dvoch takých :slight_smile:

Tak baby dnes sme boli v ZOO v KE, bolo super!!!deti sa tešili :dizzy_face: neskôr hodím foto!
Joj, mj28 jej je niekde tiež super!! pri moriuuuuu
24. jún 2012 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angelblue tak to niečo ako tá moja, okrem toho kojenia - akoby si o mojej písala :slight_smile: a namiesto toho búchania hlavy o zem, ona sa kúše, ak nie je po jej vôli :angry:

Dnes sme boli na gastre v Ke...neskutočné niečo...sama nevie, prečo je vlastne gastroendokrinologičkou...raz rozpráva tak, raz tak...Pred dvoma mesiacmi mala nadváhu (na necelé 2 roky 12.5kg), teraz povedala, že by mala pribrať. Minule, že nech ju nejak prinútim piť mlieko, teraz nech ju to odučím :confused: ...neviem, načo tam vlastne chodím, už mi z toho šibne raz.

Boli sme na oslave, takáááá nuda :sweat_smile: ako na kare...
25. jún 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Fúha tak to aj my máme asi nadváhu keď mi váži 12,8 kg a má 21. mesiacov??čosi???potom moje krsniatko čo má 3 roky a 23 kg má čo???to čo je za odborníčku...my sme dnes boli trošku u mojich rodičov, lebo zajtra odchádzajú na promócie do Ba...a malá im bude chýbať.... :wink: tak keď malá poobede spala tak som so segrou behala po obchodoch.... :grinning: že relax...heh a ešte vaic som unavená :grinning: a ešte vieš čo robí moja malá keď chce didi a ja jej nechcem dať??,že mamiiiiiiiii bočku??? :sweat_smile: a pusinkuje ma pokiaľ jej nedám :grinning:
25. jún 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelblue no predstav si, to si hovoria odborníci...

Zlatá, vie vydierať :sweat_smile:
Ja som taká unavená, asi pôjdem spať s mokrými vlasmi, lebo sa mi nechce tu sedieť - asi na mňa niečo lezie.

S Vikinkou neviem, čo sa robí, už druhý týždeň je taká nervná, len plače, ak sa buchne, plače (čo doteraz jej nevadilo ani tresknutie), teraz padne len na kolená a už reve. Všetko robí naschvál, neposlúcha, v obchode sa mi hodila na zem (tak som sa hanbila), nenechá si nič vysvetliť, čo inokedy počúvala a bola nadšená, ak som jej čítala, teraz stihnem tak jednu vetu a už pol knihy potrhá :cry: :pensive: Ak varím, trepe sa mi k šporáku, neviem, kde mám oči, ruky, nohy...Som vyčerpaná...
26. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja tosi ---- aj mne tak robia, malá začne strašne revať, malý ju napodobňuje.... a mne pukajú nervy!!! tiež som zúfalá. A v obchode, ani nehovorím..............
26. jún 2012 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k ale toto nerobila, každý ju chválil, aká je poslušná, aká usmievavá, pekne sa dokázala hrať, bola tichučká, nekonfliktná...a teraz? Dúfam, že to skoro prejde, lebo fakt vybuchnem, nechcem ju udrieť, ani vrieskať po nej, lebo toto nie je riešenie...Už neviem...Asi potrebujem zmenu, lebo som s ňou nonstop. Ešte ani vonku s deťmi sa nevie pohrať, všetko im berie, všade chce byť, hlavne, tam, kde jej hrozí pád, nejaký úraz. :pensive:
26. jún 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja šak ani moji to nerobili. Majú obdobie vzdoru! Len to, že moja ich má nejako často. Minule sme boli v zemplíne v MI, Marko videl z výkladu dráčika auto, no to si mala vidieť................... sme mysleli, že ho to prejde. Išli sme sa najesť hore, a on tam len reve a reve ani jesť nechcel. Musel s ním ísť mn. a kúpiť mu nejaké,no ale najlacnejšie tam bolo nejaké za 3....... eu To kde ideme len auto, ešte že malá na tom tak netrvá, jej stačí prisľúbiť, že na výplatu a je spokojná. Ináč ja už neviem ako vyriešiť napätie, situáciu ..... medzi deťmi, mojou Eli a dcérkou švagrinej. Ak sú spolu večne sa provokujú, ublížuje mojej :frowning2:to ani nepíšem, keď príde aj ich dedo, idú sa zabíjať. Najhoršie je, že je fakt už nevládzem a tiež ma to sere s prepačením! To stále iba ja upozorňujem moju, kričím na ňu.... a šagriná sa tvári akoby nič sa nestalo. Chová sa k nej ako keby mala menej ako môj, pri tom má 8r.
27. jún 2012 o 07:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Ahoj tak neviem či je niečo v ovzduší alebo prechádzajú nejakým obdobím ale aj moja je dosť nervózna a tiež mi dáva zabrať..keď ju na niečo upozorním bude to robiť naschvál a tiež taká nebola..od keby videla sesternicu vyrábať tak to robí aj ona..niekedy si fakt neviem poradiť...a najlepšie je že minule som tiež bola v Kauflande a začla s plných pľúc kričať debil debil.....no ja som si tiež myslela že sa prepadnem pod zem...niekde to počula a samozrejme malé dieťa sa vždy naučí to čo nem...švagriná vraví,že s ioch malou(3R.) boli u psychologičky a vraj je to len obdobie vzdoru..lenže tam tá má tri a naša ani nie 2 a robí všetko čo ju hentá naučí....a odučiť ťažko...mám ich rada ale nechcem aby moja Laura všetko po nej opakovala a hlavne to zlé...neviem čo budeme s tými našimi kočkami robiť aby tak nevyvádzali....a vieš čo zbožňujem??ako my malá vylezie na stoličku k pc a potom ťuká do myšky.....a môžeš jejj hovoriť,že nemôže..robí to každý deň..minule dostla od manžela po plienke ale aj tak nepomohlo.... :confounded:
27. jún 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k prepáč až teraz som si všimla príspevok..my sme tmam boli minulý rok a malej sa to veľmi páčilo...a tohto roku sa chystáme do tej velikánskej do Maďarska.... tak uvidíme..hej je hrozný huncút....minule si zobrala hrnček a lyžicu a vykyprila mi kvet v obývačke :grinning:
27. jún 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenka.k
@angelblue
Dnes bol celkom pokojný deň, ráno vstala s úsmevom a neverila som, aká bola zlatá, trošku vystrájala na ihrisku, stokrát som ju musela upozorňovať, nech nesýpe piesok z výšky, lebo fúkal vietor, ale zbytočne, tak sme sa premiestnili k preliezkam, hojdala sa, kopali sme si loptu. ...Ale teraz počujem, že manžel ju upozorňuje, nech nevylieva šampón do vody, kde sa kúpe :rolling_eyes:

Inač Vikinka je tiež riadne číslo, s tými kvetmi to je asi chytľavé - tiež mi vykyprila kvet v obývačke a ten najväčší, kým som to zbadala, mala som hlinu po celom byte :grinning: Aj jej celkom chutila...hm...ale aspoň pri tom bola trošku ticho :sweat_smile: :grinning:
27. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja TAK my sme doobedu boli dobrý no poobede keď sa zobudila strach..... :unamused: nervami len pozerala čo vyviesť,do čoho kopnúť..čo rotrhať....pytala si kakao ani sa ho nedotkla..to iste bolo s chlebom polievkou atď..čiže dnes do kopy zjedla jeden jogurt... :confounded: už fakt neviem ako na ňu asi fakt musím odstaviť kojenie lebo takto to ďalej nejde... :cry:
27. jún 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím poklopať, Vikinka je za posledný týždeň taká zlatá, že neverííííím :sweat_smile: :slight_smile: (klop, klop, klop)
Dnes sme mali pekný deň - konečne trošku zmeny, mala som sa s kým porozprávať, slnko nás vyčerpalo, Vikinka zaspala rýchlosťou blesku :grinning: @duplinka ďakujeme za príjemný deň :slight_smile:

Len čo zajtra?...sama doma s Vikinkou, vonku určite ako dnes, ani variť neviem, čo budem...
1. júl 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tosomja Nemáš začo moja. Už sa teším na budúce :slight_smile: Bolo supééér :slight_smile:
2. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ahojte kočky tak je pomaly balím veci ktoré posielam mm tak ma dobieha stres :sweat_smile: Zajtra idem na kupko asi lebo je to na nevydržanie . Malá je poslušná ale neviem čo so sebou proste tieto horúčavy mi nerobia dobre . doma mám bordel a nechce sa mi ani za svet upratať tak to ostane až na odchod :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja tak vonku je teraz fakt hrôza...my teraz najčastejšie chodíme do parku lebo tam je celkom príjemne :slight_smile: už by mohlo trošku zapršať lebo je to na nevydržanie že??, musím povedať,ž aj malá je teraz celkom dobrá...boli sme u mojej babky a tam sa vonku kúpala tak bola veľmi spokojná....čo varíš v takej horúčave..mne sa tiež nič nechce.....príšerné...
5. júl 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris my sme dnes boli na kupku, Vikinka nechce byť v malom bazéne, Peťo ju zobral do veľkého, tam sa poriadne vyšalila, hádzali si ju s kamarátom :grinning: :confused: Ja som len na "brehu" tŕpla, aby sa neponorila pod tú chlorovanú vodu. Prišli sme domov a Peťo celý vyhádzaný vyrážkami, až pliuzgiermi, opuchnutý na tvári na celom tele, neviem či ho niečo poštípalo, alebo od toho chlóru, lebo sme nič nejedli také zvláštne. Po osprchovaní mu to trošku prešlo, dal si fenistil kvapky a bolo po chvílke dobre, ale zľakla som sa, uf...

@angelblue ani neviem, čo by som varila, tiež nám nechutí jesť, hlavne malej, len ovocie v poslednej dobe pýta - marhule, nektarinky, hrozno a kukuricu samozrejme :sweat_smile: Ale varím také ľahšie, rizoto, alebo cestoviny, sem tam nejaký prívarok, grilované krídla miluje - väčšinou varím kvôli malej, ja si dám kávu a stačí mi to :grinning:
5. júl 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@tosomja Ahoj Vierka tak moja je spokojná všade ale boli sme aj vo väčšom bazéne a tam sa jej páčila studená voda píšťala jedná radosť .Dnes sme boli v Maďarku v Zoo tak mala aké také zážitky ale naj bola fontána :grinning: :grinning:
5. júl 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tosomja To poznám aj ja varím hlavne kvôli malinkej....ale ona nám ovocie nechce..len jablko....neviem prečo....a nepušťaju na kupko cigánov...??? :frowning2:
5. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris To som si všimla, aj som chcela napísať, že v ZOO bolo určite super, ale najlepšia bola fontána...to aj my keď sme boli na MDD v ZOO, tak sme išli cez mesto v Ke a najviac sa vybláznila vo fontáne :sweat_smile:
Koľko stojí vstupné v Maďarsku ? Oplatí sa ísť, alebo je taká ako v Ke?

@angelblue Málo cigánov tam bolo, no kde nie sú? Nemôžeme ich diskriminovať :unamused: Podľa mňa by takých špinavých a nafetovaných ani nepustili.
Vikinka zje skoro každé ovocie, ale v poslednom čase začala vymýšľať so zeleninou, ani surovú ani varenú, len paradajku chce aj to len tie cherry malinké :slight_smile: Inač v polievke musela mať vždy mrkvu, teraz keď len vidí, tak ju napína :pensive: Ale už mi je to "jedno" lebo keby som sa mala za každým znervózňovať, tak prídem o nervy :grinning:
5. júl 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@tosomja je to taká malá zoo no a vstupné pre dospelú osobu je 2600 a dieťa do 3 r 100 forintov, je to tam veľmi pekné nenachodí sa človek veľa dá sa ísť medzi zvieratá, je tam vystúpenie tuleňov aj medvede sa kŕmia , morské akvárium tam je potom ako keby prales, chodí sa po mostoch po teritóriu zvierat kopec stromov takže veľa chládku , automat na kávú či vodu je kade tade, len mi tam chýbala nejaká šmýkalka alebo preliezačky no je to zoo a nie detské ihrisko :D :D :D fotky mám na FB tak pozri
5. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris pozerala som na fb fotky, preto sa pýtam, že či je veľká alebo nie, ale to akvarko je krásne :slight_smile: a ten prales niečo ako v Prahe? Bola si?
5. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok