Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
5. júl 2012

@tosomja v prahe som nebola a je to malé tak na 3 hod max 4 no ale hned vedľa je kúpalisko len neviem koľko je tam vstupné 😀

angelblue
5. júl 2012

@tosomja Jasne netreba ich diskriminovať to je pravda...ja len tak som sa pýtala....lebo sestra sa tiež bola kúpať tu na kupku a hovorila že fajn bolo....ja neviem naša malá nechce ani zeleniku...ako mrkvu v polievke aj surovú zje...ale paradajky,papriku a také nechce...ale ja si myslím,že toho vyrastie....tak ani ja sa tým nejako nezatazujem...lebo aj mne by pukli nervy.... 🙂 chystáte sa niekam na dovolenku??,

angelblue
5. júl 2012

@idris ahoj smiem sa spýtať v ktorom Maďarskom mestečku ste boli v tej zooo????ďakujem 😉

idris
autor
5. júl 2012

@angelblue Zoo Nyíregyháza je to od Tv 110 km

idris
autor
5. júl 2012

@angelblue no moja je iba jogurty a zemiaky a mäso ak je to rezeň a to je asi tak všetko 😅 😀 ale má rada aj zelený šalát no iba s dresingom tak ja to neriešim už mi jedla všetko a znova bude dúfam 😀 😀

tosomja
5. júl 2012

@angelblue 😀 chystala som sa, ešte predtým, než manžel išiel na brigádu - vraj zarobiť na to, čo si prajem (bola tam zahrnutá aj dovolenka) ale nejak z toho zišlo...ja mu to stále pripomínam, ale už je asi neskoro, lebo viac ako polovicu dovolenky minul na brigádu, tak na tri dni sa nám neoplatí ani kufor baliť 😀 Na rok už dúfam pôjdeme, lebo ak nebude chcieť ísť s nami, tak mu nechám malú a ja pôjdem s kamarátkami...hehe 🙂

@idris Aj ja dúfam, že sa moja rozpapá a prestane štrajkovať...

angelblue
6. júl 2012

@idris Hej tam presne chcem ist toto leto dúfam,že sa podarí..ale vraj je to hrozne veľké...či to nie v tej oceánii ste boli???

angelblue
6. júl 2012

@idris no teraz v tomto teple je to asi normálne,že nechcú tak papať..ani naša veľmi nechce......sem tam niečo zobne ale málo.....ale ešte dobre že mamina dá didi 😀 lebo to nás zachraňuje 😔

angelblue
6. júl 2012

@tosomja no ako sa vraví treba aj od detí trošku oddych....preto idem od septembra do školy....aby som trošku vypadla z toho stereotypu.....je to len také akože ale mne to postačí 🙂

idris
autor
6. júl 2012

@angelblue men to neprišlo veľké je to také akurát na 4 hod prechádzky maximálne akváriu je 40 min ale ono je spojené s tým pralesom lebo inak je to iba chvíľka ale ak si dáš do vyhľadavača tak ti to ukáže aké je to veľké . Mne pride košická zoo väščia a nudnejšia a tak isto Bojnice 😅

angelblue
6. júl 2012

@idris jasne tak už sa teším hlavne kvôli malej lebo miluje zvieratká.... 🙂 mno v Ke sme boli minuleho roku...ale nic tam poriadne nebolo...len prádzne klietky s nápisom....heh 😀

chlpacik
7. júl 2012

Ahojte kocky. Tak ako znasate horucavy? Uz by nam aj mohlo zaprsat, nie?🙂 Inak kocky, ktoré chodite k Pajtasovi robil vam snimky z usg? Lebo tak rozmyslam, ze nemam ziadnu fotecku este :(
Co sa tyka ZOO, tak mne sa v Bojniciach celkom pacilo, a takisto podobna je v madarskom Nyiregyhaza(mozno blbo napisane)🙂)) take na 3-4hod. je co pozerat. Pre deticky urcite odporucam. 😉

lenulik15488
7. júl 2012

@chlpacik Ahojik 🙂 No ja začinam v pondelok 13ty tyžden a chodim k Pajtašovi a už mam 2 fotky babenka 🙂 a v utorok si idem rpe dalšiu 🙂

chlpacik
7. júl 2012

@lenulik15488 do kelu, takze to si treba asi pytat 🙂))))))))))))))))

chlpacik
7. júl 2012

@lenulik15488 aj ja idem v utorok, kazde tri tyzdne chodievam, ale ja idem hned na 6tu

lenulik15488
7. júl 2012

@chlpacik No to ano pri nom ked si nepytaš nemáš 🙂 ja mu stále poviem kedže som už tu tak si poprosím aj foto 🙂 a on mi pekne vytlačí a ja mu dám 3 eurá 🙂 No ja som objednaná teraz v utorok na 10tu 🙂 inak čo sa tyka Pajtasa ako si s nim spokojna? Už ti povedal pohlavie babätka? Kamoska je v 20tom tyždni a stale nič stale jej povie , že je ešte skoro a je z toho sklamana :( teraz 17teho sa chysta na 3D pretože od neho sa to asi nedozvie do porodu :D jej susede povedal pohlavie babätka v 8mom mesiaci :O

angelblue
7. júl 2012

@chlpacik ahoj ja tiez chodim k Pajtasovi a ked som cakala malu tak som si dala vytlacit foto...ale sa mi zda ze len do 18 tt. lebo potom uz bola velmi velka...a platila som za kazdu foto 3 euro...čo sa tyka doktora je fajn....ale ja som tiez az do 8. mesiaca nevedela,že čo to bude....

chlpacik
7. júl 2012

@lenulik15488 ahojky, nemyslis vazne, ze nevie skor zistit pohlavie babatka!? No ako som Ti na zaciatku povedala, ak si zhanala gynekologa, tak podla mna by mohol byt viac zhovorcivy, aj sa ho stale pytam, ze je vsetko v poriadku, lebo som problemova, tak zevraj ano. Ale kazda ho tu chvali, takze snad je dobry doky 🙂 Aj ked som od neho cakala mozno trochu viac 🙂)) Sam mi ani neponukol foto, a mna to ani nenapadlo 🙂 lebo vzdy som chcela vediet len ci je vsetko v poriadku 🙂)) ale teraz si opytam. Najblizsie mi ma robit geneticke testy. A kam ide kamoska na to 3D? NORMALNE UZ V 20-25tt VEDIA URCIT POHLAVIE, takze som uplne sokovana 😖

lenulik15488
7. júl 2012

@chlpacik No ja som tiež bola šokovana lebo každy ho vykresluje stale ako nejakeho boha :D a ja takisto sa ho musim pytat na každu jednu vec čo ma zaujima ved ja ho ešte aj navigujem k tomu aby mi otočil monitor aj ku men ked mi robi sono :D sameho ho to asi nenapadne mam taky pocit :D No kamoska aj ja sa chystame na to 3D sono do Mi tu ti dam stranku tam sa možeš objednat : http://ambulancia.balint.sk/o-ambulancii. Vraj velmi dobry lekar a tam to pohlavie už zistit musia 🙂 Ved ona ked sa spyta Pajtaša na pohlavie tak jej povie ale ved to je ešte priliš skoro :D Tiež som čakala že bude zhovorčivejši no nie každy mame dar reči :D :D :D No mne robil zatial len krvne testy vysledky boli ok a teraz idem na vysetrenie udem na začiatku 13teho tyždna ake vysetrenia mi bude robit? Inak ja som sa pytala kedy mi bdue robit tie geneticke a on mi povedal, že v 16tom tyždni tak som zvedava :D

lenulik15488
7. júl 2012

@angelblue No a pytala si sa ho na pohlavie babätka a čo ti nato stale povedal :D? Ja sa ho budem pytat stale som zvedava ako sa vyhovori už :D :D :D A v tom 8mom mesiaci ti to aspon povedal už tak, že fakt to bude ono :D?

chlpacik
7. júl 2012

@lenulik15488 ja som u neho bola prvykrat v 10tt, vtedy mi urobil testy na krvnu skupinu, Hiv, toxoplazmy,a take veci. Potom som bola v 13tt a to ma vysetril, vypisal tehot.knizku, zmeral krvny tlak a to bolo vsetko. Plus mi este predpisal duphaston a hameogenic. Ten duphaston uz momentalne neberiem. Mala som ho brat kvoli mojej diagnoze PCOS, a ochlpeniu. Hameogenic pocas celeho tehu, asi kazdej predpisuje 😉 ja pockam do 25tt a potom by som chcela na to 3D. Dik za link. 😉 teraz zacnem 17tt a uz bude robit genet.testy. Predpokladam, ze sa to robi na zistenie DS(Downow syndrom a neviem co sa tym este da zistit, snad viac).
Prajem peknucky dnik, musim ist pratat 🙂)))))))) aj ked sa mi nechce, uz nech prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

lenulik15488
7. júl 2012

No a čo sa tyka toho NT takychto merani kedy ti to robil mal by to roit v 13tom tyždni nie? No ja rozmyslam že pojdem tak v 20tom tyždni dovtedy mam ine veci okolo svadby vybavovačky a tak čiže vtedy to bude asi najlepšie 🙂 A nieje zač len sa tam treba objednat aj mesiac dopredu lebo zvyknu mat plne tak skus tam už volat asi pojdeme v rovnaom čase ked ty chceš ist v tom 25tom tyždni 🙂 Inak dostaneš aj dvd aj fotky a lekar vravel kamoske fo telefonu ked sa pytaal či može prist aj manžel tak že manžel musi 😀 😀 😀 😀 😀 Tak pekny dnik ti prajem my ideme poobede s drahym na kupko troška tak si to snad užijeme 🙂 Pekny dnik prajem ahoooooooj 🙂 Inak daj vediet potom ako si v utorok dopadla u Pajtaša so velmi zvedava :D :D :D

angelblue
7. júl 2012

@lenulik15488 Každý jeden mesiac som sa ho to pýtala....a on stále,že ešte nevidno.....áno v 8. mesiaci mi povedal,že to bude dievčatko a je 😀 ale viem,že sa dá vidieť určite aj skôr..kamoška ma iného doktora a vedela už okolo 5. 6. mesiaca.... 😀

lenulik15488
7. júl 2012

@angelblue Tak ja teda neviem prečo ten Pajtáš s tým toľko otáľa alebo to určiť nevie ved každy lekar sa k tomu zvykne vyjadriť už po tom 5tom mesiaci určite ked nie v priebehu neho 🙂 Aspon že sa trafil ved to už muselo do oči mu tam raziť 😀 😀 😀

angelblue
7. júl 2012

@lenulik15488 No asi tak...ale aj tak sa naňho tak trochu hnevám.....lebo mi neodmeral panvu a mala som mať cisársky a tak som mala normálne ale bolo to hrozné.... 😒

tosomja
8. júl 2012

@angelblue
@lenulik15488 ja chodím k Durovi a do posledného dňa mi nechcel povedať, čo čakám, vraj nemá taký dobrý ultrazvuk...ale hlavne, že videl, či bude bábätko zdravé 🙂 Až Gimera sa "prekecol" že to bude malá holka, čomu som nevenovala pozornosť a nejak som tomu neverila, tak som kupovala všetko v takej neutrálnej farbe, svetlo zelené so žltým, svetlo hnedé...a nakoniec aj tak to bola baba...som rada, že je zdravá. 🙂
Môj gyn. mi ani nenapísal do papierov odporúčanie pôrodu, až primár mi povedal, že to bude určite sekcia, lebo nemám na klasický pôrod panvu ☹

angelblue
8. júl 2012

@tosomja No vidíš a ja som mala taký hrozný pôrod,že sme skoro zomreli.... 😒 Pajtáš mi nezmeral panvu...a keďže ju mám úzku tak to bolo hrozne ťažké dostať malú von....už keď bola na ceste prišli na to,že som mala ísť na cisársky....ale ďakujem Bohu za to,že to dopadlo dobre....a teraz môžem vidieť ako mi moje šidielko rozhadzuje hračky po celom byte... 😀

tosomja
8. júl 2012

@angelblue na všetko zlé sa časom zabudne. Hlavne, že všetko dobre dopadlo a môžeš sa s malou nezbedničkou hrať 🙂

angelblue
9. júl 2012

@tosomja Tak presne....ja som už na to zabudla...ale bojím sa keď raz budem chcieť druhé bábo..... ☹

tosomja
9. júl 2012

@angelblue ja sa nebojím, pretože viem, že druhé tehotenstvo bude úplne iné a budem to všetko prežívať odznova, akoby bolo prvé 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre