Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
21. júl 2012

@angelblue som ako "zdochnutá" už nech príde moja mama z Anglicka, nech mám kde ísť na kávu a trošku pokecať, hoci aj mama vkuse dookola o tom istom kecá, ale aspoň nebude okolo mňa ticho 🙂

angelblue
22. júl 2012

@tosomja veď keď chceš aj ja ti hocikedy urobím kávičku 🙂 aspoň si naše kočky nájdu novú kamošku 😀

tosomja
22. júl 2012

@angelblue 🙂 dobrý nápad, len si musím nájsť čas na návštevu, lebo ja som takáááá zaneprázdnená a lenivá...ale aj vy ste u nás vítané 🙂 a kávu robím dobrú - ak máš rada zmrzlinu a mlieko 🙂

angelblue
23. júl 2012

@tosomja okik tak sa niekedy dohodneme....a možme sa aj v meste stretnúť niekde a potom dáme kávu 😀

angelblue
25. júl 2012

žienky neviete náhodou o nejakom domčeku za dobrú cenu tu v Trebišove???ďakujem 🙂

lenulik15488
26. júl 2012

@angelblue A hľadáte domček do podnájmu alebo chcete kúpiť 🙂? Baby mi sme boli doteraz v podnájme a do konca júla sa musíme vysťahovať v utorok sme kupili byt tuna v TV no je v stave prerabania ale čo už :D Hlavne, že máme svoje no nie 🙂? Ja TV moc nepoznám kedže som tu nová a inak som z Humenného a ani nikoho tu nepoznám vlastne 🙂 ale zvykám si 🙂 Takže začínam baliť :DDD

angelblue
26. júl 2012

@lenulik15488 awoj..tak mi chceme kúpiť kvôli malej hlavne...je strašne živá a potrebuje sa vybehať..a v ktorej časti TV ste kúpili byt???nič si z toho nerob ja som tu 2 roky a nikoho tu nepoznám....😒

lenulik15488
26. júl 2012

@angelblue No ja som tu 2 mesiace presne 🙂 Kupili sme na Kpt. Nalepku vy momentalne kde byvate 🙂? A inak odkial pochádzaš ak sa smiem spýtať 🙂? O predaji velmi neviem ale viem, že prenajímaju domy... Ale skus kuk stránku: http://www.trebisov.sk/index.php?option=com_cla... My sme na tejto stranky nasli aj nas byt. Snad možno nejako pomože 🙂

angelblue
26. júl 2012

@lenulik15488 my máme zatiaľ svoj byt v centre mesta na Berehovskej....ja pochádzam so Sečoviec to je nejakých 12 km od Tv...hej ďakujem sledujeme asi všetky stránky ktoré sa dajú..ale sú tu príšerne drahé domy....a v pôvodnom stave... 😖

lenulik15488
26. júl 2012

@angelblue No Berehovska aj viem kde je aspon som si vsimla ked som sla cez mesto 🙂 No a to je pravda su prišerne drahe domy a celkovo aj byty nič moc ceny :( ale tak nejako musime žiť predsa nie 🙂? Ty si na materskej teraz predpokladam 🙂

angelblue
26. júl 2012

@lenulik15488 no hej...a ked sa smiem spytat kolko izbový a za kolko ste kúpili byt???no musime nejak žiť...presne a keď nemáš inú možnosť tak čo ti ostáva... 😖

lenulik15488
26. júl 2012

Kupili sme 2izbovy je dost velky lebo ja v He mam dvojizbak so sestrou a ten je oproti tomu strašne malinky... No a cena? Vraj prerobene a ked sa odstahovali škrabeme steny lebo tam je plesen :/ A dali sme zanho 23 000 + to čo donho vrazime neviem na kolko nas vyjde :D

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
29. júl 2012

@lenulik15488 Jujjjj aha tak to od nich nebolo veľmi pekne.....keď tak Vám aspoň mali dať lacnejšie si myslím....ale neboj pomaly si prerobite a bude dobre...my sme tu 2 roky a tiez pomaly robime.... 😉

angelblue
29. júl 2012

@tosomja Jasne chápem ťa....my sme preto rovno kúpili 3 izbový ale keď sme ho kúpili tak bol v dezolátnom stave tak preto sa aj cena vyrovnala 2 izbovému...ale nakoniec som rada,že sú tu tri izby lebo keď malá podrastie tak jej bude treba izbu....teraz slúži ako sklad hračiek a máme tu aj stôl s pc.... 😀 možno má strach z lesa a tmy....deti to berú inak ako dospelí.....neboj manžela to prejde aspoň niekde kúpať sa pôjdete....veď určite je dieťa prednejšie než všetko na svete...a možno tam predtýmnieťo zbadala a dieťa si také zapamätá..napr.my sme s malou raz boli na alergologii a brali jej krv a od vtedy sa tak bojí doktorky a sestričiek,že sa až trasie a ten plač...deti si všetko pamätajú..nie sú hlúpe ako niektorí hovoria...

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
30. júl 2012

@tosomja aha tak tam je pes zakopaný..proste je naučená na svoju izbičku a svoju posteľ....každé dieťa je iné....zas naša s takým problém nemá..ale to je asi tým,že ja s ňou od mala chodím k našim spať....ale neboj ona z toho vyrastie a bude dobre.... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka183
30. júl 2012

ahojte.môžem sa pridať?

katka183
30. júl 2012

v akom veku máte deti?

angelblue
31. júl 2012

@tosomja tak to neviem ani ja presne ale tak okolo toho 10. augusta zvykli byť.... či??? 😀

angelblue
31. júl 2012

@katka183 naša malá bude mať 2 roky v septembri 😀 si z Tv alebo z okolia???

tosomja
31. júl 2012

@katka183 Vitaj 🙂

Moja mala teraz 15. júla 2 roky 🙂

@angelblue aj som si myslela, že okolo 15. augusta...

Ideme na kupko, dúfam, že sa nezatiahne, kým tam dôjdeme, lebo môj manžel kým sa vychystá, aj večer bude 🙂

angelblue
31. júl 2012

@tosomja tak dúfam,že strávite pekný deň 😀 nakoniec sú 17. a 18 augusta...teraz som pozerala na stránku mesta 😉 môj tiež dovolenkuje tak dúfam,že sa podarí ísť do toho Maďarska..... 😒

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baran1982
31. júl 2012

Caute ja som tiez z tv a mam 2 deti.Slecna ma 5 r, syn 19 mes

lenulik15488
1. aug 2012

@tosomja No to velmi dobre chápem tak nám zatial 2izbovvý stačí a myslím, že máme z tych väčších dvojizbákov lebo čo sme boli pozerat tuna v TV som neverila vlastným očiam niektorým bytom teda ake boli malinke ved to v kuchyni ani nebolo kam dat stol a stoličky... Vy mate kolko m2? No neviem ako isli ceny niekedy ale mnme sa celkovo na Trebišov zdaju prehnane sumy bytov. Ja teraz predavam byt v HE a ceny sa skoro vyrovnaju už... A neskvor bude aj 3 izbak neboj ked budu detičky troška väčšie 🙂

angelblue
1. aug 2012

@tosomja juuuuuuuuuuu tak to mas fajn =) moje sestry sú tiež obe v zahraničí a zišli by sa mi tiež občas ako pestúnky... 😀 hej aj ja dúfam,že bude fajn a hlavne nech výjde počasie 😀

angelblue
1. aug 2012

@baran1982 ahoj 😀 a ako dlho žiješ v Tv???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre