Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

lenulik15488
4. okt 2012

@lussy83 Som rada, že som ti pomohla predsa len ak by si chcela skus ist na porodnicu a ak tam prave vtedy bude vrchna sestra a bude mať čas tak ti určite velmi rada všetko ochotne ukaže 🙂 Nasla som na nete číslo na vrchnu sestru malo by to byt: Bc.Tatiana Komanová – 056 666 622 🙂 a tu mas ako to tam vyzera 🙂 http://www.nsptv.sk/odd/gynekologia.htm

lussy83
4. okt 2012

@lenulik15488 hej tak do toho marca mam este cas,ja si len priebezne zistujem a som prvorodicka takze som aj zvedava ze co a ako...teda hlavne ake mam moznosti,kde je aky pristup lekarov a tak..dakujem za cisielko aj strranku..nieco som nasla aj ja ale su to len same chabe info a fotky..

lenulik15488
4. okt 2012

@lussy83 Nieje začo ja som už rozhodnuta hoci mam termin až v januari ale tak ono to rychlo zbehne a rodit budem určite v TV 🙂

aprilka9
4. okt 2012

@elenka.k Ďakujem pekne 🙂

lussy83
4. okt 2012

@lenulik15488 tak uz to mas za par v podstate oproti mne napriklad..ja po tebe este take 2 mesiace.. 🙂 tak sa drzkaj aj s babetkom a hlavne nech ste obaja v poriadku.. 🙂 to je to najdolezitejsie.. 🙂

lenulik15488
4. okt 2012

No zasa až tak sa mi to nezdá ved uvidíš sama :D ja mam kamošku , ktorá je presne mesiace predomnou a rodí na konci novebra a stale som si vravela ale ved to je ešte času a teraz ked si pomyslim, že su všelijake porody aj po tom tyždni už babätko dokaže prežiť tak mi veru všetko jedno nieje 🙂 ale verim tomu, že moja bambuľka ostane v brušku čo najdlhšie a že je jej tam dobre 🙂 Vy už viete čo čakate vlastne 🙂?

aprilka9
4. okt 2012

@lussy83 moja suseda rodila tu v TV do vody pred 6 rokmi. Ale najprv mi skúsenosť opísala dosť nepríjemne.. no nakoniec teraz mala ďalšie a chcela opäť do vody. Len nestihla

lussy83
4. okt 2012

@aprilka9 preco dost neprijemne?co sa jej nepaciloa lebo tak?

aprilka9
4. okt 2012

@lussy83 neviem či je dobrý nápad to tu rozpisovať. Ale skrátka.. všetci reagujú na teplú vodu ináč a tiež sa potom musíš po vlastných presunúť na pôrodné kreslo, kde dorodíš placentu + šitie.. takže tak. Ja som tiež chcela do vody, ale ona ma trocha odradila. NO v nemocnici povedala vrchná sestra, že do vody sa môžem rozhodnúť aj priamo tam keď prídem v pôrodných bolestiach. TAkže ja to nechávam na ten čas.. možno sa na to budem cítiť a možno nie. Podľa toho sa rozhodnem. Ako prvorodička to určite nebudem mať rýchle 🙂

lussy83
4. okt 2012

@aprilka9 no mne praveze tepla voda robila vzdy velmi dobre tak preto nad tym tak rozmyslam a hlavne ked vsade sa vyprava o tom ze tu babu vobec nemusi astrihat a teda ani sit..teda vo vecsine pripadov..hej to ze dorodit placentu musis na kresle to viem..a ty mas kedy termin?ak teda smiem vediet..aj ja som prvorodicka tak preto sa rozhodujem.. 🙂

aprilka9
4. okt 2012

@lussy83 ja tiež zbožňujem teplú vodu a tiež som čítala, že to je potom bez nástrihu, ale suseda ma vyviedla z omylu :( Ona sa potrhala.
Ja som tiež prvorodička, termín mám zatiaľ na 25. novembra. A nad tou vodou stále uvažujem, ale rozhodnem sa až priamo tam.

lussy83
4. okt 2012

@aprilka9 ja som ti citala aj take recenzie priamo od zien co maju porod do vody za sebou ze je to bez nastrihu..ale ako vravim,nie kazdej sa to da...no snad das potom vediet ci si rodila do vody alebo nie a ake to bolo a tak viac o tom.. 🙂

angelblue
5. okt 2012

@tosomja Všetko naj lepšie k meninkám 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
5. okt 2012

@tosomja Není zač.. 🙂 inak ako sa máte???

elenka.k
5. okt 2012

babule pridala som nejaké topanočky, botaska a čižmy na bazár - mrknite! 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. okt 2012

@tosomja no tak neviem co je to za obdobie...ale keby si nasu videla...tak vies ze tvoja je akoby anjel z neba oproti nasej 😢 ja som už niekedy s nervami v koncoch 😔 co tá mi vystrája...hrozné....na všetko začne kričať od rána...niiieeeeeeee....potom začne revať lebo nechce vstať z nočníku, potom začne revať lebo sa nechce prezliekať....a poobede...to je príšerné...keď ide spať vymýšľa somariny len aby nemusela ísť...a samozrejme reve akoby som ju nedaj Bože týrala....veď každý sused musí vedieť,že ona ide spať...včera som ju uspala v kočíku na balkóne lebo bolo fajn vonku...tak sa jej dobre spalo...ale večer....tá sa nezastavila....nieeeeee nechcem........mamíííííííííííííí mamíííííííííííííí....rev ako by si ju párala...a vieš o koľkej prestala revať???? o 22:30... super že?,ja už neviem či mám plakať alebo čo....čo pomôže???a to keby som jej didu nedala tak možno by revala až do rána....ale je to dosť blbé..lebo už pomaly mlieko nemám..lebo cez deň už mesiac nekojím....a v noci....bolesť...ja sa už zbláznim fakt.... 😖 ja neviem co budem varit.... ale zajtra ideme na oslavu tak aspon zajtra mame obed vyriesený 😅

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
7. okt 2012

@tosomja no tak snád ich to prejde.... 😒 my sme dnes boli na oslave...a svokra nam dala salat a rezne takze bude aj na zajtra 😀 co ste dnes robili???

lenulik15488
9. okt 2012

@angelblue
@tosomja Ach jaj baby ako tak čítam vaše problémy s vašimi kočkami neviem či mi je do smiechu či do plaču ked aj mna toto čaka veru 🙂 Ale tak snad to maju len prechodne a čoskoro sa to zlepší... No u nas doma pokračujeme s prerabanim aj linka nam už došla tak sme ju chceli cez vikend namontovat no ako ked nam chybali v baleniach 76 kusov šrubiek :( to by ani tak zle nebolo pretože už dnes nam ich dodaju ale ešte aj na reklamaciu sme museli dat linku pretože hornu čast urobili uplne inak ako sme chceli namiesto bielej farby tam dali čiernu tak toto už by asi aj slepy zbadal :( Takže sa nam to zasa vlečie všetko... Tento tyžden čakame skrinu z toho isteho nabytku tak snad dojde a možme sa prestahovat do spalne už lebo aj plavajucu podlahu sme už cez vikend kupili... Nič sa nedari normalne mam taky pocit až začinam byt z toho občas zufala... Aspon, že sa nam podarilo včera predat auto a kupit aj hned druhe chceli sme predsa už len niečo rodinne lebo sme mali dvojdverove :D

angelblue
9. okt 2012

@lenulik15488 Ahoj....každé dieťa je iné....nemusíš sa báť,že aj tvoja malá bude toto vystrájať....no vidíš..tak asi to dobre poplietli....viem čo prežívaš..aj my sme kúpili byt keď som bola tehotná a tiež sme ho celý prerábali.....a trvalo to pol roka pokiaľ sme ho dali ako tak do pucu....ale neboj pootm uz bude pokoj a budete si naplno vychutnavat vase babo a seba 😀

lenulik15488
9. okt 2012

@angelblue No tak asi si si prešla v tehotenstve tým istým čo ja 🙂 Veru je to zaťaž v tomto obdobi ked človek chce mat veci podla seba a ja ešte ani len skrinu nemam čakam na nu tento tyžden :D No snad sa to už len bude zlepšovať a zlepšovať 🙂

angelblue
9. okt 2012

@lenulik15488 verím tomu,že áno...ja som tiež mala veci porozhadzované..niečo u svokry niečo u našich....ale nakoniec sa postupne sotali k nám do bytu...my sme sa presťahovali do bytu možno tri dni pred pôrodom...dovtedy sme prerábali.. 😀

lenulik15488
10. okt 2012

@angelblue No presne tak rovnako to bude asi aj nam trvať :D a ako pišeš my mame skoro všetko u svokry doma len nevyhnutne veci ale už nam to pomaly nosi nech si to poukladame ked nam dojde skrina 🙂 už sa nato normalne tešim... Nikdy by som si nemyslela, že sa tomu budem tak tešiť... Ved to človek inak berie ako samozrejmosť všetko a ked to nema zisti čo to je 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
11. okt 2012

@lenulik15488 presne viem o čom píšeš ale neboj dostanete sa do poriadku,...keby si teraz videla nás byt..ako po bombe vsade nejaké rozhádzané hračky a tak....ale čo mozes robit ked malej hra je o tom ze hracky porozhadzuje a dalej ju nezaujimaju az ked ich odlozim na miesto.... 😀 neporiadok este len pride....xi

angelblue
11. okt 2012

@tosomja awoj....no ja to tiez poznam...veci vo vreciach a my sme este ani poriadne wc nemali dokoncene ked sa mala narodila...tak az vtedy to moj muz dokoncil.... 😉 aj ja by som uz cela novu...ale tha co uz....uz by som dala prednost murovanemu sprch.kutiku... 😀 a co sa stalo tvojmu bratovi ak smiem vediet???my este stale mame nejaku pracu na byte....este dokoncujeme dlazbu na balkone a chcem uz dat do kopy aj malej izbu...lebo doteraz je z nej len sklad bordelu... 😖 inak minule sme sa stretli na prechode pre chodcov..tvoj manzel mal malu na konikovi... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
13. okt 2012

@tosomja tak vy ste, že už aké veľké hmhm... ani sme si nemmohli pokecať, mn. sa ponáhľal, tak som musela letieť, ale sme zmrzli - dobre, že už kuríme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre