Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

angelblue
3. nov 2012

@tosomja jeeeeeeeeeej krássssne...a malá aká zlatá....určite aj tento rok sa bude tešiť...ako tá naša....len aby stromček nezvalili 😀 no ja uvidím či kúpime to čo manžel vymyslel....ako je to super len si to neviem predstaviť v byte...dávam aj foto...čo ty na to hovoríš???

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aprilka9
5. nov 2012

BAby, prosím vás, poraďte mi, chcem kúpiť záclony + závesy tu v TV, alebo v okolí, alebo v MI/Ke.. len neviem aký materiál je vhodný a ani kde to kúpiť. Máte skúsenosti? Ďakujem

angelblue
7. nov 2012

@tosomja ved aj ja dost nad tym váham.....a malej co kupujes na Mikulasa??lebo ja uz neviem...mame kopec hraciek....tak uvidim co kupime....a dnes som uz pozerala vseliake ozdoby maju na stromceky... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
9. nov 2012

@angelblue
@tosomja
Ahojte baby 🙂 ja nestíham čítať ani naše forum januarovky 2013 a nieto ešte Vašu stranku ale ako pozerám stále tu niečo pribudne 🙂 Vidím, že akurat už riešite mikuláša 🙂 My tento tok na vianoce ani nebudeme doma lebo kto by varil toto všetko v 9tom mesiaci a byt aj tak ešte stale nieje fit 😀 ale cez vikend sme konečne už urobili kuchynu a už stoji na svojom mieste tak by ste neverili aky to je super pocit po 4 mesiacoch umyvania riadu v kupelni 😀 😀 😀 Ešte tam ani nemáme vstavanú rúru na jej mieste stojí stará mikrovlnka i to je u nás boží zázrak teraz taký vynález :D :D :D prikladám aj foto 🙂 dufam, že sa Vám môj výber bude páčiť hoci tam treba ešte nejaké detaily dokončiť zakryť nožky na nej a tak ale hlavne, že stojí a ja už možem vyvárať pre manžela aj bambuľku v brušku 🙂 Včera som bola na poradni a tretí lekár nám potvrdil že to bude dievčatko tak asi fakt nosím v brušku malu pišuľku 😀 Včera nám došiel kočík veľmi sa z neho vytešujeeeeeem 🙂 Včera som kočíkovala po kuchyni doma 😀 😀 😀 ale určite ste toto zažívali aj vy 🙂 Začali mi už troška puchnuť nohy ale tak inak sa citim ok 🙂 Ešte nám treba pripraviť postieľku a kupit matrac a vecičky do nej 🙂 zasa sa v tom budem vyžívať 😀 Pekný dník Vám prajem 🙂

tosomja
9. nov 2012

@lenulik15488 Tak najprv - pekný kočík, aj ja som si doma trénovala kočíkovanie 🙂
Kuchyňa je pekná, ja nemám rada čiernu, všetko na nej vidno, ale každý má svoj vkus a hlavne nech sa v nej dobre varí a nič neprihára 🙂

lenulik15488
9. nov 2012

@tosomja ďakujem už aj dnešný tréning mám za sebou 😀 😀 😀 No a ja som zasa inu ako čiernu nechcel ono je to asi vec vkusu a le ked človek udržiava poriadok tak je čiste všetko 🙂 hlavne, že slúži už tak ako má 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
9. nov 2012

@lenulik15488 Ahoj..no pekná kuchynka prajem nech sa Ti dobre vyvára pre tvojich dvoch miláčikov....a aj kočiarik pekný...my sme mali väčší ale to tiež záleží na vkuse.....a aj ja sa rpiznávam,že som kočíkovala 😀 treba si natrénovať na každodenné prechádzky 😀 a čo už ste vybrali nejaké meno pre bambuľku???ja som dnes bola na preventívku u našho gyndoša....a očakala som riadne....prišla som tam o 6:15 a bola som 10-ta...pecka....ale doktor tam bol skôr a tak som sa domov dostala okolo tej 9:30...ale ešte aj tak sa musím dať objednať do nemocnice na nejake usg ci co.... 😔 tak prajem pekný večer a ukuchti niečo dobre ttinovi a malinkej =P

angelblue
9. nov 2012

@tosomja ja našej chcem kúpiť nejaké gaťuľky...knižku..a sladkosti....ako malá ??ešte sa nechystáte do škôlky???ja už pomaly rozmýšľam kam našu zapíšem....ale neviem lebo nemám od koho pozisťovať info o škôlkach tu v TV... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
9. nov 2012

@tosomja juuuuuuuuuj ta čo až tak???? no veď aj ja sa bojím ako to bude s malou lebo tiež pri niekom inom nezaspí ako pri mne...včera ju muž dával spať a tak plakala,že koniec....hrozné....človek ani do sprchy nemôže ísť poriadne.....ale chcem ju nejak naučiť aby aj s inými zaspávala...lebo nikdy nevieš.. ☹

tosomja
9. nov 2012

@angelblue no až tak...je mi z toho na nič, ale čo narobím, keď mu nezáleží ani na malej ani na mne...Vieš, on asi žiarli, alebo závidí skôr, že sa viem baviť, hoci nie je so mnou...keby som mala čakať na to, kedy ma on niekam pozve, alebo kedy sa vôbec zdohadá, že aj malá potrebuje niečo iné, ako pesničky z youtube...tak sa o nás bude starať niekto iný.
Ja by som si tak niekam vyšla, zabavila sa, alebo len na kávu...včera sme ho volali so sestrou a jej priateľom, nech príde, bude mať narodky, že vypijeme, pokecáme. Tak jemu sa nechce...išla som ja, lebo ma volali a neodolala som, zobrali sme aj malú...tak mi začal vytikať, že som zlá matka, lebo malú vláčim po krčmách, že už dávno mala spať...keď sme chceli prísť ešte k nám, tak povedal, že ožranov vo svojom byte nechce! Chápeš, doteraz to bol náš byt, teraz je len jeho...A keby mu záležalo na malej, tak by mi volal, že nech ju prinesiem, a ja môžem piť ďalej, ako to on nazval...a pritom sme boli pri džúse, lebo som bola s Vikinkou a nedovolila by som si to. A dnes sa usmieva, akoby sa nič nestalo...urazil mňa, moju rodinu a ešte aj človeka, ktorého ani nepozná, nadáva na všetko, nič sa mu nepáči...ak chce byť sám, ja mu to umožním...

angelblue
9. nov 2012

@tosomja No pekne....to si si určite nezaslúžila a ešte od manžela..... 😒 vieš oni nedokážu popchopiť,že keď si dennodenne s dieťaťom tak potrebuješ vypadnuť z reality odreagovať sa....ja to poznám veľmi dobre......vonku som nebola ani nepamätám.... 😖 ale už teraz svojmu hovorím,že vo februári ideme na ples.....neviem síce čo dovtedy ešte bude...ale snáď sa podarí....tak aj ja by som sa hnevala hrozne keby ma takto môj urazil.....a ešte aj to s tým bytom.....veď keď ste manželia slovo moje....neexistuje..... 😔 no určite si zaslúži riadnu príučku.....ja by som mu hovorila veď to je tvoje tak si navar....uprac....vyper..vyžehli......a tak dalej...nech vidí aké to je.....ja by som tým našim chlapom priala aspoň mesiac v ženskom tele..nech by si odskúšali aké to je všetko podľa nich jednoduché.... 😔

lenulik15488
10. nov 2012

@angelblue Ďakujem no kuchtila som včera a ešte aj 12 pudingov som navarila 😀 😀 😀 Nech máem večer čo pojedať 😀 No tak to ti teda to čakanie vôbec nezávidím ... a to chodiš k Pajtasovi, že si tak dlho čakala 😕 ? No meno ešte stále nemáme a v pondelok začínam 8mi mesiac bože už sa musím dať na ten výber mena inak nasa mala nebude mat meno :D Mame niečo čo by sme chceli ale stále zvažujeme a nakoniec to možno bude iné meno no uvidíme :D A načo mas ist na to usg do nemocnice? No aj včera som troška pokočíkovala nech viem ako sa to ovláda :D :D :D Divné to ej pre mna s kočíkom :D

lenulik15488
10. nov 2012

@angelblue
@tosomja Presne tak baby oni vôbec ani len entušia čo to ej starať sa o domácnosť a ešte vy ked už máte detičky musi to byt toho na vás oveľa viac... Ja mam dost teraz len ked som tehu a ked sa narodi mala asi zosiviem 😀 😀 😀

tosomja
10. nov 2012

@angelblue čakám, či sa vôbec ospravedlní, ale on sa tvári akoby sa nič nestalo...on nevie prijať kritiku, nevie pochopiť, že aj ja som len človek, ktorý potrebuje aj objatie, nejaké to pekné slovo, úsmev...on celé dni chodí okolo mňa, ani sa neprihovorí, a ak aj áno, tak je to spojené s tým, čo videl v telke (že aha, aká sranda, ide telka...), alebo mi povie, aha poď sa pozrieť, čo je tu napísané (politické správy...), čo sa týka malej a jeho, tak je radšej s priateľom mojej sestry - lebo aj dieťa vycíti, že otec o ňu nemá záujem. Keby ste videli tú radosť v jej očiach, keď sme prišli k mame a bol tam aj on - malá sa k nemu rozbehla a chcela, aby ju hádzal do výšky. Môjho to ani nenapadne, až keď vrieskam, nech sa jej venuje, nech sa s ňou trošku zahrá, lebo nestíham variť, pratať, ...
Mne netreba veľa, len trošku lásky - veď ešte nie som taká stará, že to nepotrebujem - vlastne, aj starí ľudia sa majú radšej ako ja s ním. Už mu ani na meno neviem prísť, joooj, sklamaná som, neskutočne. A keď mu poviem, že sa chcem rozviesť, tak mi povedal, nech podám ja o rozvod, že on nič platiť nebude...takže asi len kvôli tomu ešte nepodal žiadosť on...lebo sa bojí, že bude na mizine...Dúfam, že nie sú všetci chlapi takí tupí, ako ten môj...

angelblue
10. nov 2012

@lenulik15488 Neobj sa všetko zvládneš..len si nechaj aj čas na oddych aj keď sa ti malá narodí hlavne vtedy..... 😀

angelblue
10. nov 2012

@tosomja dobre ťa viem pochopiť....ja mám ničo podobné doma....len nie s tv ale s netom....eď nieje na pc ta je na mobile....koľko krát som mu vravela,že potrebujem objať..pohladiť....ale to len aoby si na húsku vodu zliala....a s malou to isté...bola by som zvedavá ako prebieha deň keď ja som v škole a on je s malou doma....
teraz nič iné nechce len rozprávky pozerať....hoc stále dookola...ale mne sa to nepáči....preto si myslím,že keď je on s ňou doma zapne jej rozprávky a padla..... 😢 ale zas nemôžem povedať..lebo ako som už pár krát spomínala..on aj navarí aj uprace...len tie city by sa mohol naučiť prejavovať....lebo mne je niekedy z toho na nič....stále mi opakuj,že prečo si nenájdem nejakú kamošku tu v tv....to asi len preto..žeby on mal pokoj... 😔 takže presne viem ako sa cítiš..... 😖

tosomja
11. nov 2012

@angelblue tak nechcem vedieť, čo robí, keď je zodpovedný za malú...radšej sa nad tým nezamýšľam, ale malá s ním ani nechce byť - ani sa jej nečudujem.
Bojím sa, že to už nemá zmysel ustupovať a zakaždým si zahryznúť do jazyka, keď mám chuť mu niečo povedať. Len aby nebola tichá domácnosť. Myslím si, že on je teraz spokojný, neotravujem ho, nevyrušujem pri pozeraní telky, či surfovaní po nete...
Včera som bola celý deň u mamy, ale prišla sestra s priateľom, tak som sa hanbila, radšej som odišla.

A aj môj kedysi navaril a upratal...a celkom rád, ale posledné dva roky je ako vymenený - ide to s ním dole vodou, ani do práce sa mu nechce chodiť, vraj nemá dôvod sa radovať, tak sa nebude pretvarovať a usmievať sa ako nepríčetný (to keď som mu povedala, že furt chodí nadurdený, jak starý dedo)...

tosomja
14. nov 2012

Ahojte baby,
ako sa máte?...ja trošku lepšie ako pred dvoma dňami, manžel sa mi ospravedlnil, dala som mu priestor, aby mi povedal, čo ho trápi...žiaľ, nevie sa vyjadrovať, nevie komunikovať, takže je to stále o tom istom...neviem, či sa pretvaruje, alebo je fakt šťastný, že som mu dala ešte jednu - poslednú šancu, nech sa zamyslí nad sebou. Nech pouvažuje, čo je preňho najdôležitejšie...Povedala som mu, nech sa zbalí a nech odíde, nech netrápi seba ani mňa. Že ak sa mu uľaví, keď pôjde aspoň na mesiac preč k mame, že mu nebudem brániť, možno potrebuje čas na usporiadanie myšlienok...možno sa potrebuje poriadne ožrať s kamarátmi a možno potrebuje odo mňa pokoj 🙂
Tak si vybral, že zostane a bude sa snažiť byť lepším manželom, lepším otcom...Už mu nebudem hovoriť, čo má robiť, ako to má robiť...ak ma ešte raz naserie - zbalím mu kufre a pakuje sa. Hoci je to jeho byt, ale urobím to... 😅 aj ja viem byť mrcha.
Vikinka dnes mala pestrý deň. Nechala som ju so sestrou a jej priateľom, boli vonku, hrali sa, boli na zmrzlinu v cukrárni 🙂, medzitým sa stihla napiť šampónu a rozbiť izbový teplomer - dúfam, že tam nebola nejaká zdraviu škodlivá tekutina (ortuť to nebola určite)...poobede nespala, takže ešte potiahneme hodinku a my s manželom sa pokusíme spraviť si pekný večer vo dvojici...potom dám vedieť, ako bolo 😀...

simba
14. nov 2012

@tosomja tak snad este nie je vsetko stratene...mozno sa uvedomi a bude dobre...drzim palce....

elenka.k
14. nov 2012

@tosomja no, dobré si mu to dala!! hrdá som na Teba 😉 Len si spravte večer- ako sa patrí!! 😵 A my? keby si vedela s tou našou chodbou - ako som sama maľovala ..... a to úplne zbytočne, ráno Ti vstanem a kukám - ježiši, to je farba - ako špina, nič som mn. nepovedala. Keď sme šli kúpiť podlahu, jednoducho vtedy som mu povedala, že kúpime inú farbu, on nič nepovedal, zrejme aj jemu sa to nepáčilo. A potom on sám začal maľovať a dvakrát dokonca. Tak som sa potešila 😅 A máme peknú choodbu, samo ešte prechodové lišty a ochranné na kúty - ale to už maličkosť. Ale celkovo som taká dobitá. Kuchyňu - mi dopredu povedal, že už nerobí. Ja by som ju už ani nerobila, ale vtedy ako som tam maľovala ten plafón - s nervamy, tak som kvapkala všade po stenách - ups!!! A čo je - už mu skončila dovolenka respektíve, musel ísť do práce ........... potom sa určite ozvi ako bolo. Ja napr. ak sa udobrujeme - tak to milujem!!!!!! aspoň vtedy je milý - ako: no šak vieš 😝

elenka.k
14. nov 2012

@aprilka9 no to ťažko, ja ich kupujem, lepšie napísané, mne také veci kupuje mamka, jej vysvetlím a už, no a na Ukrajine ich berie, keďže mám obrovitánské okná, tam to vychádza lecnejšie. Ale minule som niečo videla tak, ako sa ide k Lidlu - tie obchody s látkami, alebo pri hasane, ako predáajú gombíky, čičo?!!

angelblue
15. nov 2012

@tosomja ahoj..prepáč,že som neodpísala skôr ale nejak nebol čas na net....dobre ťa viem pochopiť.....a dúfam,že sa tvoj muž uvedomí a chytí sa šance....lebo naši chlapi si vôčšinou myslia,že trepeme do vetra a že nás to po chvíli prejde.....ja mám zase hrozné problémy so svokrom...a s tým ako nám otravuje život..už ďalej nevládzem.....dnes som chcela ísť za svokrou a povedať jej svoje nech dačo s tým ch...m robí ale ja nechcem byť príčinou,že malá nebude chodiť k babke a tak....porad nieco lebo ja som uz zúfalá..... 😖

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
15. nov 2012

@tosomja Asi máš pravdu budem musieť byť prísnejšia alebo niečo také...je to fakt hrozné ako daždý deň môjmu vyvoláva..dobre,že mu riť netreba utrieť..mám toho akurát tak dosť.....vieš len to ,že ja mám úctu k straším a nechcem rozhádať celú rodinu...lebo za tie roky sa toľko toho nakypilo že až až..... 😖

elenka.k
16. nov 2012

@tosomja presne! Ináč, ma teší ako to dopadlo ... 🙂 s tým udobrovaním

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre