Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
20. apr 2010

Ahojky! Tak bola som na cukor na poradni, ale zase mi tentoraz nerobil ultrazvuk takže ☹ ale našla som tu v TV nový detský obchod - ako je kooperatíva, na pešej zóne - kvetinárstvo a zo zadu, našla som si tam kočiar espiro - je tam červeno oranžový, ale počkám, kedy budem vedieť pohlavie. Ok, tak sa majte a držkajte a hlavne dávaj na malú pozor aj na seba!!! papa

A baby kde ste??????? čo mate nového!! Nikto nič!! Tak nech sa Vám darí.

idris
autor
23. apr 2010

O tom novom obchodiku viem odkedy je otvoreny ale nejako ma neuputal plagat co maju takze maju smolu a s kocikom sa tan tazko vtrepem. A skoda ze tu uz nechodite ale viem ze deticky su prvorade tazke chapem ved co chvila nebudem ani ja stihat.

Eli neboj ono sa ukaze co chvilka a zatial vybavicku taku neutralnu. Ja mam vsetko zelene a biele a kazdi ci mam chlapca xixixi no co uz ked ja ruzovu nemusim ale dostavam aj vela ruzoveho no to mam schovane 😀 😀 😀 Elinka davaj na seba pozor , pozrela osm fotecky mala je rozkosna 🙂

Dnes bola mala na druhom ockovani a zatial je vsetko v poriadku spinka mi az ju nepoznavam🙂 a na tom slniecku ma az slniecko spieklo ako bolo silne zabudla som ze na jar musim opalovaci krem 😅

ozujskova
24. apr 2010

idris kedy je poradna na klby...na prvej sme boli spolu a ja som nejako zapatrosila papier kedy je druha...dufam,ze este nebola... 😖

idris
autor
27. apr 2010

ozujskova druha bola uz davno niekedy v marci okolo 16 ci ako ... a to pediatricka nechcela vysledky od teba?? Ako sa vodi Adriankovy a ako tebe ??

ozujskova
28. apr 2010

jajjja,no to sme riadne prepasli...heheh...no nic idem sa objednat..nam sa dari dobre...papkame,kakame,zlostime...vazi 8kg a je vecne hladny...no chvalabohu mu chuti vsetko...

idris
autor
4. máj 2010

Ahojte babulky ako sa mame?? ako vidim pisem si tu asi sama no co uz mala je trosku umrmcana tak neviem ci jej nestaci mliecko alebo jej idu zubky hmmm ale inak je vsetko dobre

Eli ako sa tebe dari ako malinke v brusku poslusne izbiedka pripravena pre male ??

elenka.k
4. máj 2010

Tak mi sme teraz trošku prechladené - sople a kýchanie, ale ináč všetko ok, už Elenka postupne spája slová, je šibalka a stále viac šikovnejšia. Bábo v brušku sa má tiež dobré, kopká, naťahuje sa. Na bruchu sa mi objavujú strie, ale tie, čo vidno tu na fotke sú ešte po malej nové sa mi objavili nad pupkom, mám iný tvar bruška ako pri prvom teh., tiež mi vyšli krčové žily na lýtkach. Na poradňu idem až 17, takže si ešte počkám. Ozaj detská je už hotová, ale malá sa tam jedine chce iba hrať. Chcem sa opýtať náhodou si si nezafarbila vlasy na blond? Či si to náhodou nebola Ty pred tescom?kolo 13 - 14 hod.ale nie som si istá!videla som skôr kočiarik a babu zo zadu.

Aj Ty s malou sa maj dobre, nech sa darí a buďte zdravé! Niekedy sa ešte kľudne ozvite ako sa mate, ja tu nakukujem! 😉

idris
autor
5. máj 2010

nie nie no kociarik aj blond si mohla vidiet ale nie v tom case raz som tam behla a kamoska davala pozor na malu 🙂 ja som verna mojej farbe. Budes to mat vesele jedneho sibala a este aj babatko, ale je to krasne takto 🙂 Neziarli este Eli na brusko ?? Lebo kamaratka caka v auguste a jej syncek ziarli na brusko 😵 bolo to take podarene. MOzno ked bude male na svete bude chciet aj spavat vo svojej izbicke 🙂 Nam idu zubky tak mala si drie rucku o dasienka a ja uz neviem ako jej pomoct ked jej masirujem palcekom je najspokojnejsia a kustka a chladitka nezaberaju ale viem ze kazdi si musi tym prejst. Zdravucky sme zatial vsetci len som nervozna z tych komarov su vsade 😠 ani sietka na kocik nepomaha a repelent nechcem na malu davat

elenka.k
17. máj 2010

Ahojky! Tak prinášam správy z poradne: testy na cukor sú ok, som chudokrvná, a čo zistil dr., že mám málo plodovej vody, takže tak. Ešte pravdepodobne budeme mať ďalšiu slečnu 🙂 nie je to na 100%. Ináč sme zdravé, čo dúfam, že aj Vy. Ak budeš mať čas napíš čo a ako sa mate. Mimochodom nezalialo Vás?

elenka.k
20. máj 2010

Ahojte! Chcem sa opýtať: je tu niektorá čo rodila tu v TV? Asi za posledné 3 mesiace? Ďakujem!

ada9557
26. máj 2010

Ahojte Trebišovčanky.Už síce nie som priamo v Trebišove ale kúsok od vás. Ale vyrastala som v TV aj rodila. Teraz momentálne pôsobím v Sečovciach. To nie je tak daleko. A som rada že je tu aj taka stranka a že sa zapojili aj trebišovčany. Možno sa nás nazbiera viac. 🙂

idris
autor
27. máj 2010

Ahoj ada9557 to som rada ze je tu nova tvar , aspon tu nebudeme same s elenkou 😉 a srdecne ta tu vitam a ako vidim mas dvoch drobcekov

idris
autor
27. máj 2010

@elenka.k chod do Porodnica Trebisov tam su stale nejake postrehy 😉 dufam ze sa mate dobre, a malinke rastie a mala Eli ti robi len radost

ada9557
27. máj 2010

Ahoj. Dakujem za privítanie. Dnes nebolo času sa sem ani pozriet tak preto až teraz neskoro. Si priamo s Trebišova? Pozerám že si taká čerstvá mamička. Dufam že si materske povinnosti užívaš. Len by už mohlo na nás zasvietit aj slniečko. 🙂 A samozrejme pozdravujem aj Elenku a držím palce a gratulujem.Pekný zvyšok večera prajem a zajtra sem nakuknem zas čo je nové... 😉

elenka.k
28. máj 2010

Ahojte mamičky! Aj ja Vás pozdravujem!! My sa mame ok, už nám dnes zasvietilo slniečko 🙂 takže bolo tepľúčko, tak s adržte a pekný dníček - sob. a ned.

idris
autor
30. máj 2010

Takze babule my mame dnes pol rocika 🙂 tak ale mala je nervna idu zuby a nevie poriadne spinkat 😒 ... najnovsie mi zaspava az okolo 22 a to ja uz unavou padam do postele. Slniecku sa tesim aj ja uz mam opalenu tvar a ruky xexxexe no ci bude az ostatok tela netusim budem ako zebra 😀 😀 😀 😀
Inak ak by ste vedeli o niekom kto by chcel kupit 2 izbovy byt dajte mi vediet predavam 😉 😉

adi som priamo s Trebisova 😉 a uzivam si to kazdy den je nieco noveho a od zajtra zacinam s prikmami 🙂 tak som zvedava ako mi to pojde a ci bude malej chutit

ada9557
31. máj 2010

Ahojte.No víkend máme za sebou a asi veľa dažda pred sebou.Toho slniečka sme si veľa neužili.My už máme 10 zúbkov a ani neviem kedy jej poriadne vyšli.S tým sme nemali problém.Tiež máme trošku problém so spánkom lebo sa často budí. Ale po roku som si už aj pomaly zvykla. 😀 😀 😀 Naša mala je ako Otesánek.Spapa všetko čo jej príde pod rúčky.Niekedy sa obávam že aj nás začne obhrýzať. 😉 Dúfam že aj vám bude takto chutit.Držím palce aby sa vám darilo.

idris
autor
1. jún 2010

@ada9557 ze Otesanek xexexexexe pekne pomenuvanie 🙂 vcera zmakla 3 lyzicky ale tie babetkovske a teraz uz tiez dusim no som zvedava , Dnes idem aj k neurologicke lebo mala je lenivsia a neche sa obraciat tak dufam ze je to len lenivost a nic ine 😉

ada9557
1. jún 2010

Niektore detičky sú trošku lenivšie, ale ona to určite dobehne.Pokiaľ sa všetko vyvíja tak ako má tak to bude určite len lenivost. 🙂 Ved o nič nepríde a nemá sa kde ponáhľat.Moj syn patril k tým lenivším detičkám a hlavne pohodlným.Držím palce a potom daj vedieť ako ste dopadli. 😉

elenka.k
1. jún 2010

Idris a ideš k Sučovej? Aj ja k nej chodím s malou.... našťastie iba kontroly, vieš čo skús malú samú kotúľať po posteli, nech sa zadržiavá s ručkami, ja som to tak robila a pomohlo (aj to) Ináč držím palce!!! A ozvi sa čo a ako. Tak sa držte baby.

martina149
2. jún 2010

Elenka ja síce nie som Trebišovčanka,ale sem tam si čítam aj vás.Ja som rodila pred 8 týždńami v Trebišove.Chcela si niečo vedieť?

elenka.k
2. jún 2010

Ahoj Martina 149! áno môžeš mi napísať, kto bol pri Tebe z dr. pri pôrode? Ževraj sú tam samí mladí dr. z Michaloviec , tak sa trošku obávaj. Ako Ti prebiehal pôrod? Podľa Teba boli zodpovední? Teraz neviem, ževraj Pataky odstúpil - nevieš - iba z funkcie primára? alebo riadne odišiel? Potom je tam Pajtaš - to je môj dr., a neviem Siladi(či ako?) no a mladá dr. ale ona pôjde na materskú, kým porodím a tiež nejaký Geredy - Gemer?? fakt som si nezapamätala meno, to sú Tí, ktorých poznám ja - no či sú tam ešte. Vieš rozmýšľam, či si mám zavolať svojho k pôrodu - zase koľko berie?? to musím zistiť. Na druhej strane to je ich povinnosť...ale ak nebude mať službu?!! Fakt rozmýšľam....................

ada9557
2. jún 2010

Ahoj Elenka. Ja som síce rodila pred rokom v Trebišove,ale veľa sa tam toho nezmenilo.Až na primára.Ale ten nový že vraj je v pohode.Ten mlady doktor sa volá Gymera.On je v pohode a s neho som mala dojem že aj vie čo robí.Na Syladia by som nechcela natrafit,ale názory na neho sa rôznia.Ja som rodila pri tej mladej doktorke.Práve v tom období ju začali puštat k pôrodom,tak som si pripadala jak pokusný králik,ale zvládla to dobre. Asistoval jej Gymera.Rodila som tam dvakrát a bola som spokojná.Dufam že ti to aspon trošku pomôže sa v tom zorientovat a martina 149 ti poskytne aktuálnejšie info.Držím palce aby ti to všetko tak hladko prebehlo ako mne.Hlavne sa nestresuj. 😉 😉 😉

martina149
3. jún 2010

Elenka ja síce všetkých lekárov tam podľa mena nepoznám,ale je tam aj bývalý primár aspo








Elenka ja všetkých lekárov podľa mena nepoznám,ale je tam ešte aj predošlý primár,asi 2x bol aj na vizite a potom Gimera ten je v pohode aj tá mladá doktorka je zlatá a ešte jeden s takou lysinkou ten neviem ako sa volal.Ten bol dosť háklivý na naše spoluobčianky ale ináč celý personál bol zlatý aj na sále. Ja som rodila sekciou pri novom primárovi Bubánovi.Ten je od nás z MI a tiež v pohode.Takže sda nemáš čoho báť len nech je všetko v poriadku.








martina149
3. jún 2010

Ospravedlňujem sa za parádny príspevok ,ale píšem a mám aj malú na rukách tak som čosi blbo postláčala.

elenka.k
3. jún 2010

Ahojte mamičky! Ďakujem Vám....., viete tie ohováračky od báb, čo počuli od druhých báb a tie ani nerodili ešte. Som fakt pokojnejšia. Tak sa držte! a dávajte na svoje detičky pozor!!!!

idris
autor
4. jún 2010

Ako eli neboj sa vsetko je tam v pohode a novy primar je perfektny 😉 vlastna skusenost, no a Syiladi ci ako sa to pise zalezi aky ma den a kto aky spravi nanho dojem moj postreh. Uz sa ti to krati uzivaj si tieto krasne chyvilky

baby tak my uz ficime na jablcku a dnes som dala dokonca aj jablcko s mrkvou dam tak aj zajtra a pozajtra skusim cistu mrkvicku ... ozaj nevadi ze miesam zeleninu s ovockom ,??? ako dr mi tak povedala 😎 😎

Davajte na seba pozor a snad nezacne znova prsat od Medarda. A nech vas nedostipu komare 😉

tosomja
5. jún 2010

@elenka.k ...ahoj, ak sa môžem pridať, je mi to fakt ľúto, že máš také skúsenosti, ale fakt som sa naľakala, lebo ja som najprv chodila k Cerhalmiovej a keď som jej povedala, že som si robila test na tehotenstvo, tak mi povedala..."dobre a čo, chcete si ho dať preč, alebo čo?"...to ma dorazilo, išla som domov s plačom, ani manželovi som vtedy neoznámila, že som tehotná...:o( a mimochodom, obvodnú lekárku mám Durovú, odporučila mi toho naj doktora, samozrejme svojho muža, dr. Dura, no nedá sa veľmi povedať, že je dobrý...ale myslím, že je už neskoro meniť, mesiac pred pôrodom.
Najhoršie je, že mi ani žiadne testy nerobí, keď sa ho nespýtam, či mi nespraví ultrazvuk, tak sa ani nepretrhne ! Do dnešného dňa neviem, čo čakáme, či je v poriadku, len mi povedal, že..."budete rodiť neskôr, dieťatko je maličké...ale kedy neskôr? Veď, vraj posledný termín mám 14. júla teraz, bojím sa pôrodu, keď viem, aký prístup majú doktori, nie to ešte, čo tu čítam, aký je personál v nemocnici...

ada9557
5. jún 2010

Ahoj tosomja.Personál v nemocnici je v pohode.toho sa obávat nemusíš.Ale Cerhamiova,Durova a Dura je najhoršia kombinácia.Na vyšetrenia máš nárok.Aj na ultrazvuk.Tak si ho kludne pýtaj.A pýtaj sa ho všetko na drzovku čo ta zaujíma.On ti musí odpovedat.A ak ani tak nezačne spolupracovat tak nikdy nie je neskoro nájst si nového lekára.aj mesiac pred pôrodom.Držím ti palce nech ti to všetko dobre dopadne.A kludne môžeš zájst aj na taku nezáveznú konverzáciu za iným doktorom.Na rovinu mu povedz čo sa deje a nech sa aj on k tomu vyjadri.v dnešnej dobe máš na to právo.Ide tu o teba ale hlavne o dietatko.a ako prvorodičke by ti mal poskytnúť čo najviac informácii.Tak veľa zdaru. 😉 😉 😉

tosomja
5. jún 2010

ada9557...ďakujem za povzbudenie, ale ja som už fakt skúsila všetko, zo začiatku bol milý, ale keď sa ho spýtam, či je všetko v poriadku, tak sa ma spýta on, či sa cítim zle...no takže stále dookola...nečaká náhodou nejakú pozornosť? alebo ma berie, ako všetky ostatné, ktoré tam chodia, hlavne tie počernejšie, ktorým je jedno...aj to som mu povedala na rovinu, ale nepomohlo, sestrička je zlatá, ale čo mi ona pomôže...a neviem, kedy som mala ísť na test glukózy, či to sa už nerobí?...fakt netuším, čo všetko som mala podstúpiť, aké vyšetrenia a všetko okolo tehotenstva. Teraz ma poslal na prietoky, ale myslím, že dosť neskoro...a mám právo vedieť, čo čakám, alebo to mi povedať nemusí, vidí to vôbec na ultrazvuku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre