Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
27. jan 2013

@tosomja Idem si dať ďalšiu várku brušákov ...... ešte teraz ma bolí svalstvo z rána 😅 hej a ešte som chcela, mám aj to kruha, čo sa dá na zem stúpne sa a doľava - doprava - fajna makačka na pásssssssss - toto mi hneď berú tie deťúrence, ale aj rýchlo ich to prejde!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
27. jan 2013

@elenka.k aj ja to mám, veď ja na ničom nemôžem cvičiť, všeeetko ju zaujíma...

elenka.k
27. jan 2013

@tosomja šla som mrknúť na názov .- som ich musela vyhodiť, lebo tam nie sú, ale taký zelený obal B a niečo s vitamnom - aj niečo, ale ak sa opýtaš na nechuť do jedla tak Ti ich určite dajú, ja som si ich pýtala preto, lebo jeden čas som bola hrozne pažraváááá a už som normálne cítila, že sa mi rozťahuje žalúdok - bla.
A hej hej myslela som vigantol, ale oona jej vôbec nedavala.... No vidíš, postupne sa úplne rozhovorí - neboj. Ináč ja som s Eli chodila k logopedičke .... potom som prestala ( nevedela š, č, ž ) a teraz vie, sem tam ju ešte upozorním, ale vpohode. Idem pooohľadať na nete tie tablety - vit. B alebo ako potom dám

elenka.k
27. jan 2013

@elenka.k PARGAVIT ORIGINÁL VRECKO 250TBL
@tosomja ale nie som si istá názvom, hoci obal bol taký nejaký - ale asi toto ešte zistím lepšie 😉

elenka.k
27. jan 2013

@tosomja tak sú to tie, ale ako si správne pamätám - dá sa aj od nich pribrať - viď môj koment, tamm mi už jedna baba písala ......... preto som ich aj prestala brať ale druhá vtedy mi o tom písala aj že sa dá schudnúť ....... teraz neviem ako to je?!!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
31. jan 2013

@tosomja Marko už dávno nenosí ani v noci - našťastie, som si myslela, že podľa jeho povahy sa tak ľahko nebude chcieť ich zbaviť, ale hej a skoro ... 🙂 a s Tvojou, je to ako?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
1. feb 2013

@tosomja no to je problém, že toľko pije mliečko. Nevieme, čo sa stalo v škôlke, skús zmeniť systém - aby čo najviac zabúdla na škôlku, hovor jej úplne inakšie ako doteraz, neviem skús si pomôcť s postavami z rozprávok 😉 alebo o poníkoch, zvonilkách - víly a tak ..... alebo nám teraz fičia morské panny. Chcete posteľ vymeniť? juj škoda, skús jej tam dať baldachýn ... lepšie nejaký kratší.

tosomja
1. feb 2013

@elenka.k nebavíme sa o škôlke, práveže jej ju nespomínam...len keď ideme okolo, hne´d cúvne, že tu nejdeme mami, hej?...
Do postele ju nedostanem...nevadí, skúsime tú novú posteľ, prinajhoršom bude ako nocľaháreň pre návštevu 🙂
Baldachýn som skúšala, hrala sa tam cez deň, ale spať ani náhodou 🙂

Ako krásne nám svieti slniečko, hneď lepšia nálada 🙂

elenka.k
1. feb 2013

@tosomja veru veru ,nech už je jar 😉

idris
autor
4. feb 2013

@tosomja na všetko treba čas. Milka mi krásne spávala na slovensku v izbe sama od 2 rokov a od kedy sme tu v Uk tak spí s nami ale vo svojej posteli . Najnovšie pri zapálenom svetle, neriešim hlavne že spinká. Ale verim že do pol roka bude u seba v izbe ktorú tu má. No a škôlka muselo sa Viky niečo prihodiť lebo neverím žeby sa dieťa len tak bálo ísť do škôlky.

Ozaj babule neviete kde je tá súkromná škôlka v TV ???

Ja sa už vytešujem 12.2 letíme smer slovensko a potom ideme lyžovať. A výletovať 😵 😵 😵

simba
5. feb 2013

@idris v Tv je nejaká súkromná škôlka? pokiaľ viem, jedna pani si berie deti k sebe , niečo ako sukromná škôlka ale niečo oficiálne? fakt neviem.....

idris
autor
5. feb 2013

no ja som iba o tom počula že je tak sa pýtam či ste nepočuli o tom niečo 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
11. feb 2013

awojte žienky ako sa tu máte????dlho som tu nebola tak napíšte čo máte nové....my už konečne zaspávame sami len nám to občas trvá....a aj večer chodíme spinkať o 19:00...aj keď niekedy zaspíme až okolo 21...ale aj tak ju musíme naučiť samú..lebo 2 deti s nami v jednej izbe si neviem predstaviť... 😖

elenka.k
16. feb 2013

@angelblue No a my tak máme .... to bolo rámusu, ak sa v noci budili respektíve jeden druhého ☹ som bola ako na bežiecom páse, ak som si nevedela rady - už normálne som budila mn. nech mi poomôže, nech jedného on tíši , ja druhú... a naopak. Ale si zvykli...... našťastie 😉 lebo ( neviem či vieš) pri mojom hajkaní Marka - UF.
@idris pozdravujeme Vás - kočky!!! 🙂

piacere
16. feb 2013

ahojte,
ja som bývalá trebišovčanka, tak vás občas čítam...

len chcem reagovať na @idris ... kedysi bola súkromná škôlka v priestoroch stredoškolského internátu... len či ešte funguje neviem 😉

angelblue
17. feb 2013

@elenka.k awojik...tak ja dúfam,že sa nám malú podarí dať do svojej izbičky..... 😉 aby aj ona mala pokojný spánok...ale ešte jej izbu musíme nejak zariadiť,vymaľovať a tak....

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
19. feb 2013

@tosomja AWOJIK tak sa dávate do nového šatu hej??,,my sa chystáme v jari na stierky do celého bytu a malej dať do kopy izbu aby sa tiež mohla presťahovať do vlastnej...keď ti môžem poradiť tu na MK ma jedna super nalepky na stenu aj ja som malej vybrala ake chcem do izby tak ti dam link aspon si pozries https://www.modrykonik.sk/shopy/predajca/domeni...... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
20. feb 2013

@tosomja awoj tak....my sme s našou Laurou mali ten istý problém,že nezaspala bezomňa alebo bez manžela...síce má posteľ vedľa našej ale stále sme jej museli dat ruku alebo hladkať ju a stále si niečo vymyslela...tak som jej jedno poobedie zapla uspávanky,privrela na ňu dvere....sice riadne povystrájala aj si poplakala ale vydržali sme a teraz už zaspáva sama....chcela som ju totiž naučiť,že pôjde od septembra do škôlky ale ešte ju nedám keďže budeme mať malinké a bojím sa aby mi domov nenosila bacily a tak aspoň pokiaľ si bábenko nevybuduje imunitu....mne sa na stenu najviac páčia kvety...také veľké tmavo a svetlo ružové..akurát dnes nám má prísť zábrana na posteľ som tiež malej dávala objednať, lebo my sme mali len takú provizóznu z boku malej postieľky....http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Keď nemáte chladničku tak skús dať na balkón nieje síce veľmi zima ale aj to pomôže.... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankali
21. feb 2013

@tosomja ahoj Vierka, tak pekné správy od vás🙂 my - sme skoro presťahovaní, už týždeň máme nového psa, taký veľkosťou primeraný k malému (a na popud, že Vikinka bude mať zajka - malý že: ja chcem zajka a psíka🙂 Tak je malý yorky, je dnu, všade samé šteňacie nehody🙂 ale svieti slniečko (čo som si nemyslela, že v TV a okolí je to s ním tak biedne cez zimu..) ... a zajac ešte v MI🙂 ... a pomaly pokračujeme🙂 Pekné a šťastné dníky, j.

jankali
21. feb 2013

@tosomja 🙂 matrac (ako na veľkú posteľ) na večer k posteli🙂 nespadne malá.. a keď hej, tak v pohode... mala by si to na dlho, a totálna pohoda, nebojíš sa nič (poznám to🙂. Ako malej mi babka dávala stoličku, ale nechápem, že bola spokojná.. hm. asi sa dieťa veľmi negúľa dole..

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankali
21. feb 2013

@tosomja No Janík zajka chcel, ale dostal len psa🙂 o zajkovi debata nepokračuje! ... nezablúdiš🙂 alebo nech ti donesie na stanicu. Tak budem zvedavá na ďalšie správy🙂 P. S. náš pes smrdí🙂 j.

jankali
21. feb 2013

@idris @simba čaute🙂 a ďalšie maminy tiež🙂 O akej súkromnej škôlke ste počuli? Keď je tam nejaká pani, máte referencie? Mohli by ste mi, kočky, poslať do IP kontakt na ňu alebo, že ako sa k nej dostanem? ďakujem dopredu, pa, j.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre