Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

petruska1212
19. máj 2013

Ahojte baby, teraz som zbadala tuto diskusiu. Pridavam sa, tiez som z okolia TV. Byvam na pol ceste do TV na pol do MI.

angelblue
19. máj 2013

@tosomja aha tak to je blbe...ale aspon jedna babka ju ma najradsej 😀 hej a čože ste ho tak predali???veď ste sa hrozne tešili a zháňali a teraz namiesto toho rybky???

angelblue
19. máj 2013

@petruska1212 awoj vitaj....napíš nám niečo o sebe 😀

petruska1212
19. máj 2013

@angelblue som z trhovist, robim v MI a kolegov mam z TV. Aj rodinu tam mam. Mam 29 rokov, momentalne tehulka v zaciatocnom stadiu. Ty si priamo z Tv?

angelblue
19. máj 2013

@petruska1212 ja pochádzam zo Sečoviec ale vydala som sa do Tv a tu bývame už cca 4 rok 😀 a ja som tehuľka v poslednom trimestri 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
22. máj 2013

@tosomja jaj aha no dobre tak....rybky nic neurobia a clovek z nich má radost... 😀 co robite v tychto uprsanych dnoch???nevies mi poradit???mojej malej sa ako keby na stolickach robili kazy....ja neviem co mam robit..lebo kazdi mi vravi ze to urcite ani nieje kaz..ze je to skoro...ale u nas je umyvanie zubov kazdenne 3x bojom....tak sa bojím...lebo pri zubárke mi ani usta neotvori...tak ci si sa nahodou s niecim takym nestretla... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
23. máj 2013

@tosomja aj mne hrozne lezie na nervy,,,,fučí...prší a stále dookola....aj my si speivame spievankovo len ona je trucovitá stále musí vymýšľať...možno to je tým,že som tehotná a nevenujem jej až toľko času ako by som mala...som večne unavená, keď vystrája tak som nervózna a tak....už sa teším až bude drobec na svete aby som zas mala sily.....a mohla sa svojím detičkám 100 pro venovať...ja sa bojím čo s tými zúbkami...ono to ani nevidno nič..len keď sme sa šalili tak som zbadala,že ma niečo na zúbkoch....ale keď jej umývame alebo tak to nie je vidieť... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
2. jún 2013

@tosomja tak snáď ju to prejde o to horšie,že som bola v nemocnici a vôbec sa nemôžem namáhať ani nič....lebo mi tvrdlo bruško a začala som sa otvárať.... 😠 ale našťastie som príšla včas.....

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
5. jún 2013

@tosomja Tak on sa stará až až aj s malou bol celý čas sám doma pokiaľ som bola v nemocnici....jooooj to počasie aj nás zabíja....malá je ako vymenená keď nemôže ísť vonku....príšerne ale veď to asi vieš posúdiť podľa svojej....a čo do ktorej školky ju dávaš???? 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
5. jún 2013

@tosomja no a vieš ako to u nás vyzerá???ja nič nemôžem robiť a tak ma to štve,že jooooooooooooooj!!!ale pre zdravie a hlavne pre malého sa musím šetriť.....tak naša tiež stále niečo vymyšla a chce sa hrať...rozhádže hračky a už je po hre 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
5. jún 2013

@tosomja HEJ juuuuuuuuuj...naša dnes spala pol hodinu..asi tušila,že dnes kedže má meniny prídu babky a tak dostane nejaké darčeky..tak dúfam,že aj skôr pôjde spinkať.... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. jún 2013

@tosomja ďakujeme pekne....tak aspoň trošku ste vyšli vonku....my sme boli doobedu a poobede boli babky a dedovia..tak sme nestihli 😀 😀 vieš niečo o tých nových ihriskách čo tu majú byť???lebo nikde nič nevidno.... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. jún 2013

@tosomja hrôza no...žeby nás chceli prekvapiť??alebo sú to zas len prázdne sľuby aby sa maminy nesťažovali,že nemajú kam s detičkami.... 😠

angelblue
6. jún 2013

@tosomja no neviem ale asi to zas budú len prázdne sľuby aby sa maminky nesťažovali,že nemajú kam s detičkami... 😠

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
15. jún 2013

@tosomja tak je to tu príšerné...my bývame na Berehovskej ale ja svoju malú nepustím na to "ihrisko" hocikedy tam cikajú psy a ich pánkovia sa nad tým ani nepozastavia..radšej zbehneme k svokre na dvor....tam má malú aj hojdačku aj piesok....ako sa tvojej malej páčia kolotoče??,my našu nemôžeme odtiaľ dostať...dnes sme boli trošku u našich v Sečovciach lebo majú dni mesta...tak zas kolotoče, trampolína a cukrová vata.... 😀 ale malá bola nadšená....som čítala,že vy ste boli v zoo..aj my by sme šli len ja už nevládzem toľko chodiť...tak potom na budúci rok niekam tak ďalej pôjdeme... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. jún 2013

@tosomja ja umieram z toho tepla...a to este mesiac ma caká....jaaaaaaaj 😔 ani výjsť nikam ani nejesť ani nič....už nech tie horúčavy rýchlo prejdú....počuj nevieš mi poradiť čo mám zobrať pre malinkého do pôrodnice v tom teple???ak si užite kúpalisko...my ideme našej vybaviť pas aby mohla chodiť s mojimi rodičmi do Maďarska sa kúpať... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
23. jún 2013

@tosomja no no tak nejak....a strašne ma unavuje to počasie....inak ďakujem..ja som tiež pri našej mala aj plienky látkové aj košieľočky tak asi vezmem aj teraz lebo keď malý blinkne alebo tak bude treba....ja len dúfam,že už nebudú také horúčavy lebo neviem ako to budeme zvládať..a ešte aj doma príšerne horúco, síce máme klímu ale pri drobcovi nechcem veľmi používať..... 😀 ako trávite víkend??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
28. jún 2013

@tosomja verím,že ste sa mali super....my sme dnes s malou boli pri Halpinovej lebo nám tak kýcha a pokašliva tak som to nechcela tak nechať na víkend...prepáč,že niekedy odpisujem až tak neskor...ale večne si prečítam správu a potom idem niečo urobiť a tak zabudnem,že mi to niekedy aj týždeň trvá... 😀 naša Laura teraz videla niekde v letáku posch. posteľ tak teraz už 4 deň ju drží,že chce veľkú posteľ s rebríkom....tak jej vysvetľujeme,že keď sa narodí braček a trošku podrastie tak im kúpime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre