Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
29. jún 2013

@tosomja juuuuuuuuj tak máš o zábavu postarané....my sme sa v noci nenudili v noci sme teplotovali..tak bolo veselo....ale snáď ju to rýchlo prejde... 😉

angelblue
17. júl 2013

awojte kočky ako sa máte?,ja som tu dlho nebola a vidím,že sa to tu nijako nehýbe.....ja som ešte stále 2 v 1 ale už nie dlho....2X som ležala v nemocnici na gynde.....tak som si poriadne odpočinula....čo máte nové??ako letujete cez toto užásne premenlivé počasie???dúfam,že sa máte fajn .... poprosím Vás držte palčeky....v pondelok alebo v utorok by som mala ísť na sekciu...a malý by mal byť na svete....rýchlo to zbehlo...až na ten posledný mesiac.... 🙂
@tosomja @elenka.k

elenka.k
17. júl 2013

@angelblue ahoj, v piatok cestujeme na dovču, teší ma že si sa ozvala držkaj sa - držím palce, potom sa samo. ozvi ako ste dopadli 😉 Ja som už na dovolenke, ale pracovnej ostalo mi 9 dni- som už zamestnaná, ale mám sľúbenú výpoveď ☹

angelblue
17. júl 2013

@elenka.k tak si užite dovolenku predpokladám,že celá rodinka 🙂 a je mi ľúto to s tou výpoveďou...určite sa ozvem keď už budeme doma z pôrodnice 😉

elenka.k
17. júl 2013

@angelblue ďakujem - áno celá ideme. Ty si dávaj na seba - Vás pozor!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
17. júl 2013

@tosomja ďakujem

elenka.k
17. júl 2013

@idris ako sa mate??

angelblue
30. júl 2013

@tosomja
@elenka.k Tak ahojte kočky.....už som dvojnásobná maminka....Patrik prišiel na svet sekciou v utorok 23. 7. 2013,o 10:45 s mierami 51 cm a 3,35 kg..mamka sa doteraz spamätáva zo sekcie ale celkom to ide aj keď pomalšie....dúfam,že vy sa máte dobre..a že si užívate aspoň trošku leto....lebo nám tie horúčavy neskutočne prekážajú..... 😀

elenka.k
30. júl 2013

@angelblue blahoželám prajem veľa zdraia zaj a držkaj sa a dávaj pozor na malého - potom sa určite ozvi - juj ale sa teším - niekedy premýšľam, či by sme ozaj len nechceli ďalšie bábo - nie sranda! 🙂 ♥ ♥

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
28. aug 2013

@tosomja uff a to každý deň cestuješ do košíc že ? Aj máš nejako upravený pracovný čas ??

Ja ani neviem ako nám zbehlo leto. Stále sme boli len v práci dovolenky boli vychytané tak sa nedalo nikam ísť :( len tak na jeden deň niekde tu po UK . Ja sa neviem dočkať kedy Milka pôjde už do škôlky, lebo už sa doma nudí. Ale už vybavujeme škôlku aj v Tv, lebo bude muž s Milkou dlhšie v TV tak som strašne zvedavá ako to malá vezme však na Sr to funguje inak ako tu v Uk.

@angelblue aj ja gratulujem 😵 😵 😵 😵 ako to zvládaš?? ako mala reagovala na bračeka ??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
31. aug 2013

@tosomja prídeme v polke septembra ja len na 5 dní a potom späť mm ostáva na 6-7 týždňov bude si robiť vodičák na kamion aby mal tu lepšiu prácu . JA tajnde dúfam že potom budem robiť len brigádne lebo toto sa už nezvládam v sklade na 8 hod denne 😔 😔 😔 No aj my sa tak kryjeme s mužom že ja ráno on poobede a tak do kola ak sme spolu za celý týždeň 1 deň tak sme šťastný 😅 😵 😵 No nič iné nám neostáva len to zvládnuť aby sme sa potom mali lepšie aspoň dúfam

angelblue
8. sep 2013

@tosomja awoj nakoniec bola sekcia plánovaná..lebo som mala nízko placentu...a ako malá v škôlke...aj našu sme nakoniec dali a po 4 dňoch v nej hneď teplota.... ☹
@idris dakujem pekne...nejak si zvykáme už máme 6 týždňov tak už je to lepšie ako na začiatku..Laure sa braček páči...ale samozrejme začala hrozne vystrkovať rožky....tak sme ju dali do škôlky...ale zo škôlky si doniesla neskutočné maniere tak dúfam,že to rýchlo prejde....aj keď teraz neviem dokedy bude doma..lebo už teplotuje... ☹

a vy ako kočky chválte sa....ja nemám moc času ale ozvem sa 😉

idris
autor
5. okt 2013

Ahojte babule kde ste čo ste ako sa máte??? @tosomja ako mala so škôlkou, ako je v práci @elenka.k Marek už tiež nastúpil do škôlky @duplinka ako Eli zvláda prvý ročník ako malý Adamko, už sa zadarilo s prácou @angelblue Ako Laura zvláda malého bračeka pomáha netrucuje ???

Tak ja som ešte stále sama v uk ale už sa to kráti a vratia sa mi ku mne domov 😵 😵 Miluška super zvládala škôlku len nejedáva tam veľmi lebo sladké varené jej nechuti džem med a podobné vecí 😅 na obed tiež tomu neublíži lebo polievku s druhým naraz do nej nedostanem .. no nevadí hlavne že je medzi deťmi o 12tej po ňu už mm chodí tak si ju užívajú babky po obedoch 😀 😀 😀 😀 Prajem Vám pekný sobotný večer a príjemnú nedeľu 😉 😉

elenka.k
5. okt 2013

@idris jéj ahoj " stratená" tak Marko nastúpil do škôlky a bol tam iba jeden deň ☹ , druhý tam robil taký cirkus, že koniec .... tak: keďže mi dali výpoveď po skončení RD , tak sme doma samí. Eli nemá problém, ona by najradšej išla aj sama do nej 🙂 Joj, nemám ani čas, a ani teraz neskôr popíšem viac, Som rada, že si napísala, dávnejšie som na Teba - Vás myslela. Tak sa držkajte!! a ešte napíš!!!!!!!!!!

angelblue
6. okt 2013

@idris ahoj...tak Laura zvláda bračeka dobre, vidno,že ho veľmi ľúbi.... 😉 stále by ho len stískala...len od kedy chodí do škôlky hrozne nepočúva....v škôlke musí a tak doma vystrája o sto šesť...ale snáď ju to prejde rýchlo...a ty ako čo máte nové??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
11. okt 2013

@tosomja napíšem - napíšem - niekedy

angelblue
30. nov 2013

@elenka.k
@tosomja ahojte kočky ako sa mávate??čo máte nové??už dávno sme si nenapísali..ja nič nestíham...máme doma neustály kolotoč...od kedy Laura začala chodiť do školky..je to horšie ako zle....týždeň v škôlke 2 týždne doma....a strašne sa zmenila....trucuje, reve, vreští, papuľuje...ja som už na prášky z toho..neviete mi niečo poradiť??,, dohováranie ani nič nefunguje...pozerá na mňa a na muža a smeje sa nám do tváre ☹

elenka.k
30. nov 2013

@angelblue ahoj!!! tak u nás to nie je o nič iné, iba ak sa too robí 2X - opakuje po malej aj malý :-/ Je to horšie ako zlé - veď ako píšeš. Minule som sa musela zamknúť do wc-ka a normálne som sa rozplakala - nervy mi skolabovali. Ozaj malý mi nechodí do škôlky - nevydržal to po dni a vlastne ani ja, tak sa sním trápim, neviem č bolo v prvý deň v škôlke, ale bez zo mňa ani na krok. Žijeme v dome 6 dokopy aj svokrovci, ale akoby som bola sama ☹ so všetkým. Vlastne tu veľmi už nechodím, nejako nestíham. Nemáme nič noé, malej vypadol prvý zub 🙂.

angelblue
24. dec 2013

@elenka.k
@idris
@tosomja

Kočky prajeme Vám pokojné a krásne prežitie Vianočných sviatkov 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
24. dec 2013

@tosomja
@angelblue
@idris aj všetkéééééééé tiež nápodobne príjemné sviatky, ja som sa tak prejedla - uf - :-* :-* :-* ...................................

elenka.k
24. dec 2013

@tosomja ináč pekné foto 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
25. dec 2013

@elenka.k
@tosomja aj ja ďakujem ;) ako sviatkujete???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre