Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
21. feb 2011

@ada9557 ahoj, snáď máš pravdu, že ju to prejde, odkedy pijeme dvojku mlieko, tak sa tomu bráni 😒
Ja som ráno vstala a na stole v kuchyni som si našla odkaz: " Láska moja, nespravíš banány v čokoláde? Mylujem ťa" 😀 No nespravili by ste, keď tak TVRDO miluje? 😀 Dúfam, že to schválne tak napísal, lebo ho zaškrtím!!! 😅

Hneď mám lepšiu náladu, aj počasie by sa mohlo zmúdriť a bolo by super

Pekný deň prajem všetkým mamičkám a detičkám

ada9557
21. feb 2011

@tosomja ahoj.no tak tomu sa fakt nedá odolat a tie banány musíš spraviť... 😀 😀 😀
moja mala pila nutrilon a tiež sme dospeli do takého štádia ked odmietala flašku.jednoducho prestala pit a hotovo.ale ked som jej dala krabičkove tak toto chcela tak sme potom prešli na krabičkove.ale tiež to nejaky ten den trvalo.tak držím palce...

no slniečko sa ukázalo dnes, ale ešte stále je -6 čo by mi až tak nevadilo, len ten vietor mi vadí.fučí jak besné.asi ani dnes nebude nič s našej prechádzky.asi sa prejdeme len do servisu, treba mi ist po auto 🙂

tak pekný den vám prajem nech vás vaše polovičky MYLUJU a detičky počúvaju 😵 😵 😵

liana81
21. feb 2011

tak ja som nakoniec urobila mäsko s broskyňou, syrom, atd...ryžu, aj zemiaky 😝

ja som dnes bola na gyn....a zajtra idem na ortopediu s malou, lebo špičkuje ☹

elenka.k
21. feb 2011

Ahojte! A my sme dnes boli pri dr. malý zase kašle a mal aj teploty ☹ to boli noci, dala nás aj na rengén, nasadila silné antibiotiká, ach jaj..........

tosomja
21. feb 2011

@elenka.k tak to mi je ľúto, skoré uzdravenie, už nech sa umúdri počasie, lebo to nie je pre naše detičky dobré, všade teraz číha chrípka, samé vírusy ☹

Prvýkrát sa mi podarilo zaspať s Vikinkou, sme si rozložili paplón na zem, hrali sme sa a zrazu sme spinkali, od dvanástej sme sa teraz o pol piatej zobudili 😀 😀 😀

elenka.k
21. feb 2011

@tosomja Ďakujem Ti!! ako Ti bolo fajne, tak si odýchnuť. A ja by som tak spala, už som poriadne spala.........ani nepamätám a čo banány v čoko. sprevené?

tosomja
21. feb 2011

🙂 jasné, už čakajú na manželíka v chladničke 🙂
Len sa ho najprv spýtam, či ma naozaj tak tvrdo miluje 😀 No idem ja pozerať Šeherezádu 😉

ada9557
21. feb 2011

@elenka.k ahoj.dufam že mu to rýchlo prejde.nie je nič horšie ako ked deturence ochoreju.a ešte tako maličké.prajem rýchle uzdravenie malemu. 😵

Ahoj Idris.to v škole sme boli na karnevale.Synátor mali také karnevalové doobedie v škole tak sme sa boli trošku aj my pozriet.
@tosomja tak to bol riadne dlhý spánok.aspon ste si obe odýchli. 😉

ada9557
21. feb 2011

@liana81 ahoj.a veľmi špičkuje? to vás lekárka poslala na ortopédiu?

idris
autor
21. feb 2011

@liana81 ozaj to špičkovanie ma zaujíma lebo aj moja z času na čas špičkuje. A to sme nemali chodítko či pavúka alebo ako sa to volá ...

liana81
21. feb 2011

@elenka.k jooooj skoré uzdravenie, z každej strany počúvam, ako každý chorý, ako sa choroba vracia, dlho trvá, to už fakt nie je normálne s vírusami 😖

@tosomja tak ste si super pospali 🙂

@ada9557 áno lekárka nás poslala, malá odkedy začala chodiť, tak špičkovala, kázala mi lekárka kupovať tie kotníkové ortopedické drahé topánky, tak v tých cupitala aj doma, ale nepomohlo zrejme, stále ma lekárka upozorňovala, nech to sledujem, a teraz čo sme boli minule, čo bola chorá, tak už som sa pýtala nech nás nestraší, ale nech mi už rovno dá papier ☹

@idris no presne ani ja som ju nedávala do chodítka, a neviem prečo je ten problém

neviete kočky čo nás na ortopédii čaká? Ako sa jej to upraví? Dajú nám nejaké cviky, či ako? Ja ju aj niekolko týždnov upozornujem, že "nie špičky" a ona potom ide pár krokov pekne a zase, to sa potom skracuje tá achilová päta či čo mi lekárka spomínala 😒 😒 😒 no dúfam, že nejde o nič vážne 😨

ada9557
21. feb 2011

@liana81 ahoj.no ja ti v tomto nepomôžem.ja som sa s tým nestretla tak preto som sa pýtala.lebo moji obaja boli v chodítku a nešpičkovali.asi je to individuálne u každého dietata.ale držím palce nech vás tam zajtra veľmi netrápia a potom daj vediet ako ste dopadli.

liana81
22. feb 2011

no tak už sme doma, vyzerá to že to nie je nič vážne, je to len zlozvyk.....achilovú pätu nemá skrátenú, že len cvičiť a u niektorých detí sa to upraví, pevné kotníkové topánky dávať od protetika a dal mi kontakt na plávanie s deťmi v Martine a o trištvrť roka na kontrolu

elenka.k
22. feb 2011

Mamičky ďakujem Vám!!

elenka.k
22. feb 2011

@liana81 tak to mi odliahlo, že je všetko ok! Aj som si myslela, že to je len to, že prišla na to, že aj tak sa dá chodiť a sa jej to páči. Lebo poviem Ti ja som s Eli chodila od narodenia k ort. a poviem Ti žiadná sranda - cvičila som s ňou Vojtovku - uf. Cvičila som s ručičkou - ramienko, ale potom si na nej našli plno chyby, taj, že aj s tým treba aj s tým.... A s tým poskakovaním som bola aj ja, našťastie to isté mi povedali. Tak sa držte! Dnes sa mi nejako nechce variť, kolienka mi zostali zo včera, hodím maďarský guláš do hrnca manželovi, malej paradajkovú si pýtala. Konic koncov aj svokra varila fazuľovú pol. a tú má rád manžel.

tosomja
22. feb 2011

Ahojte, My sme dnes boli na poradni. Taká sranda 🙂 Vikinka sa zarozprávala so sestričkou 🙂 a keď som ju posadila na stôl, samé hračky okolo, to ste mali vidieť! 😀 Opiškala doktorku 🙂 ťahala ju za vlasy, no koniec sveta 😀
Povedala, že také dieťa ešte nemala, čo sa nebojí.
Mlieko sme už úplne odpísali, náhradu budem dávať jogurty, krupicu, pudingy, mliečne polievky...možno skúsim tak o dva tri týždne, ale vraj nemusím dávať keď jej ho nahradím...hlavne, že je zdravá a priberá.

Tak zajtra zase čakám návštevu, už sa cítim ako v Paneláku, že im stále niekto klope pri dverách 😅
Príde mi kamoška, tak zase vymýšľať, čo navariť, aby chutilo a dobre vyzeralo...alebo žeby sme si objednali pizzu, mám ju hneď "pod oknom"...best....

tak ahojte a držte sa

1verunka1
22. feb 2011

ahojte :D zajtra mam ist z dcerou po prvy krat na ockovanie proti tbc no a v ked sme este boli v nemocnici tak mi zle vysvetlili ze kde mam presne ist .....viete mi niekto poradit kde to v tej nemocnici je ???? pls prosim o radu čim skor 😀 dakujem 😅

ada9557
22. feb 2011

@1verunka1 ahoj. a kolko ma malá?ku komu vám hovorili že máte ist?

ada9557
22. feb 2011

@1verunka1 ale predpokladám že malá sa teraz narodila tak to máte ist na prvé poschodie v hlavnej budove.alebo cez detsku lekárku na prvé poschodie.ked pojdes cez hlavný vchod tak ked výjdeš hore na tu dlhá chodbu tak pôjdeš doľava a tam.teda dufam že ešte stále je to tam. 😵

elenka.k
22. feb 2011

@1verunka1 no mne sa zdá, že ku ped. dr. malej do ambulancie, to už neočkujú priamo na šestonedelí??

ada9557
22. feb 2011

@elenka.k ahoj.a vy ste neboli na prvé očkovanie pri Dr.Tintovi? lebo my sme boli tam a potom už všetky dalšie očkovania boli u obvodnej lekárky.To hned jak nas s nemocnice pustili domov tak hned do týždna ( asi) 😅 sme isli do tej detskej ambulancie k Tintovi.

elenka.k
23. feb 2011

@ada9557 nie, nešla som ani s jedným baby, išla som až po mesiaci k ped. dr. a k Tintovi nie! Čo si pamätám, sme šli iba hneď na ušné - na zmeranie.

ada9557
24. feb 2011

Dnes máme už 9 rokov.Ako neskutočne ten čas lení... 😲 a teraz to ešte bolo malé bábo.to aj malá tak rýchlo vyrastie??? ☹ ☹ ☹
No idem dokončit tortu.Dufam že sa vydarí podla mojích predstáv 😀
Pekný den všetkým 😵 😵 😵

tosomja
24. feb 2011

@ada9557 Tak krásne narodeninky prajeme, veľa veľa darčekom a hlavne zdravíčka 🙂
No to asi tak rýchlo vyrastú všetky deti 😀

liana81
24. feb 2011

Ďakujem babulky, dúfam, že tie nožky budú ok, že to nejako zmákneme, hlavne že to nie je nič vážne...

@ada9557 Všetko najlepšie prajeme malému oslávencovi....veru ten čas tak rýchlo letí, to vidím aj ja na mojej malej, že neskutočne. A niekedy mám pocit, že tak rýchlo vyrástla keď bola malinká, že som si ju ani nestihla užiť, lebo stále som len niečo riešila, koliky, mlieko, toto hento a zrazu vyrástla.....chcela by som zastaviť čas, keď mala tak mesiac 😵

liana81
24. feb 2011

@idris a kde si ty? Dlho si tu nebola 🙂 aký bol obed u svokrovcov? 😀 inak som ti minule zabudla, že krásny kostým si vymyslela na karneval, naozaj kreatívna mamička 😉

idris
autor
24. feb 2011

@liana81 ahoj no obed tak ako stále super 😉 😉 😉 no robím mame nejaké papiere a snažím sa odvolať vietor 😀 😀 lebo už mi je dlho doma .. A ďakujem za pochvalu 😵

elenka.k
24. feb 2011

@ada9557 aj ja prajem veľa zdravia!!

ada9557
24. feb 2011

Dakujeme.Tak už je po oslave...konečne deti spinkaju a ja asi tiež odpadnem o chvíľku.potom hodim dajake foto 😀 pekný večer prajem a dufam že už konečne prestane fukat, aj ked to vonku je o niečom inom....

idris
autor
25. feb 2011

@ada9557 aj ja sa pridávam všetko naj aj keď oneskorene nech Vám robí iba radosť

tak ja som dnes po Zumbe bolo super ale čím ďalej tak tým viac je tam ľudí a dnes boli aj dvaja chlapci tak to bolo veselé ako sa im plietli nohy. Miluška má ešte soplíky ale no je to v norme. Tak sa držte žienký pa a pekný víkend 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre