Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

duplinka
21. jan 2011

@idris Ahoj moja. Kde si sa stratila? Tak ja idem v pondelok na vyvolávačku. Bohužiaľ, testy vyšli negatívne. A to som už 37. DC. ☹ Už som sa aj tešila. A nechce sa mi stále veriť, že nie som tehotná. No čo už. Ale mám Elišku, a to je hlavné. Je môj anjelik.
Ako sa má Emka? Malá ju spomína a sem tam sa pýta, kedy príde návšteva. Ešte ju to neprešlo. 😀

idris
autor
22. jan 2011

@duplinka to ma mrzí neboj podarí sa nabudúce ;) no ja som nejaká rozbehaná poslední dni . Mamka ma narodeniny tak som zháňala nejaké drobnosti a mala som aj blbú náladu tak som nechcela byt mrzutá aj na nete 😉 A na druhej strane mala je strašné mrzutá poslednu dobu len na ruky len si kuše pršteky 😖 😖 😖 už nech má všetky zúbky

tosomja
22. jan 2011

@ada9557 ano, viem, med je alergen, nesladim casto, uz ked je fakt zle 🙂 a ten cajik vyskusam...rozmyslala som nad nim.

elenka.k
24. jan 2011

Ahojte! tak baby, čo osud nechcel: v piatok sme havarovali, ešteže detičky stále zapínam v sedačkách a to aj tu po Trebišove. Šli sme do KE a tam, našťastie sa nikomu nič nestalo, odnieslo si to iba auto - celý predok v háji. Marko on spal pri náraze a Eli ona sa len zľakla eirbegov, keď vybúchli, ale sa hneď ukľudnila. Taká som bola vyľaknutá až sa so mnou triaslo. Tak ešte sa ozvem držte sa a dávajte pozor na seba aj na detičky!!

idris
autor
24. jan 2011

@elenka.k juj to ma mrzí ale hlavne že ste v poriadku 😉

no u nás je to bieda malá ma soplíky :/ tak len odsávam ale chodím aj na hodinku von ....

muskam
24. jan 2011

dievky ja som z Humenneho, beriem to tak, ze je to stale okolie 🙂 🙂 🙂

idris
autor
25. jan 2011

@muskam ako je to na skok ;)

ada9557
25. jan 2011

No máme dalšiu do počtu.ahoj muskam.to je len tu za rohom Humenne.jasne že to je okolie 😀 Elenka hlavne že ste všetci v poriadku a nikomu sa nič nestalo.U nás všetko po starom.konečne prestali boliet zuby (mamku) 😅 deti s tým problém nemaju... 🙂 naštastie im narástli zubky ani som poriadne nevedela kedy.takže sme sa konečne boli prejst.a samozrejme že sme sa nevedeli domov vrátit.ale už sme museli ,lebo malá už mala taký noštek červený jak paradajka 😀 😀 😀 .tak sa držte a pište nech máme čo čítat.

tosomja
25. jan 2011

@elenka.k panebože !!! hlavne, že ste v poriadku.
Mňa skoro zrazilo policajné auto na križovatke, kde samozrejme, mám prednosť ako chodec na zelenej...len tak som odskočila, trošku ma bolí noha...ale havária je oveľa horšia...

My sme sa naučili kývať nenene... 🙂 tak teraz či chce alebo nechce, tak stále ňeňeňe... 😀 😀 😀

idris
autor
25. jan 2011

@tosomja šikovná je malinká 😵

my sme chorí vlastne iba malá a mňa pobolieva hlávka ako pri nachladnutí. 😠 snáď to skoro prejde. @duplinka ako sa máte???

elenka.k
25. jan 2011

Šak hej tí naši policajti, kým prišli k nám tak mi deti tak zmrzli..... Ináč náš sa zase naučil ahoj - dvihne rúčku a sa smeje. Idris, tak len pite čajík a teraz nam zase nasnežilo 😒 Aďa 9557 a mňa zase začali bolieť zuby, už čo chvíľa musím zájsť k dr. jáj....

ada9557
26. jan 2011

no vidím dievčence že to je veselé u každej.Mne už bolesti ustali konečne.minule sme mali kámošku aj s malým bábom na návšteve a kojila ho.Teraz malá kojí všetky hračky čo má doma.Macko papa,havo papa....ja som myslela že s nej umrem ked som ju videla 😀 😀 😀 jak male opičky su tie naše deturence.stači im raz ukázať už vedia čo maju robiť.a koľko toho odkukaju.tak sa držte a hlavne nech ste zdraví všetci.... 😉 😉 😉

idris
autor
27. jan 2011

my sa ideme dnes sáknovať ;) tak sa treším 😵 😵
@elenka.k no to bolo asi zo zúbkov lebo strašne mi začala slintať ako tak sme ešte neslintali 😅 😀 😀

tosomja
27. jan 2011

šikovné máme detičky, dnešné sú, ako tak porovnávam, nejako šikovnejšie...Ja som síce na 8 mesiacov chodila, ale neexistovali chodítka, ani také ako nosenie na rukách, pretože mama musela pracovať a nevenovala sa nám tak, ako my teraz rozmaznávame svoje detičky...viac sa máme možnosť venovať, a teší nás, hoci aj každá "somarinka" ktorú sa naučia 😅 ...

@elenka.k to aj tvoj Marko si tak často všíma svoje rúčky a sleduje pohyby svojich ručičiek...lebo mi to pripadá trošku "mešuge" 😉 dúfam, že je to normálne, robí si také lietadielka akoby niečo držala v ruke a pohybuje hore dolu aj pri papaní, aj pri hraní, hocikedy nechá hračky a baví sa s ručkami... 😖

elenka.k
27. jan 2011

@tosomja to hej, vieš Tvoja si všimla, že ma rúčky a pripadá jej to také ohromné, aj môj je podarený. Eli ona až akokeby rátala na prštekoch 🙂
Baby len sa ozývajú a pýtajú ohľadne kočiara, ale nik nekupuje 😢 a nám by sa teraz fakt zišli peniažky, ozaj a mne už skončila materská ešte v decembri a ako narokom som nedostala, ale dobrá správa, mám zvýšený rodičovský ako pri Eli. Tak sa dsržte už ma volá Marko, doslova vrieska....bežím.....!

tosomja
27. jan 2011

@elenka.k áno, presne, aj moja akoby počítala, alebo to pripadá aj akoby pýtala niečo - ako daj daj daj 🙂
A rodičovský sme ešte stihli "po starom" tiež ma to potešilo, lebo 60 eur, je dosť, to akurát na mlieko máme 🙂
Vikinka konečne ZALOMILA 😔 tak oddychujem, dnes celý deň na nohách, je to ťažké, keď som doma sama bez manžela...

elenka.k
27. jan 2011

@tosomja veď to Ti verím a predstav si ja mám ešte plus Eli a ona si vyžaduje stále viac pozornosti, a príde Marek, ten je tiež zničený z práce, ale myslím, že ja omnoho viac.

elenka.k
27. jan 2011

Ja sa snážím, aby do 21:00 už obaja spali, lebo po tej hod. mi dochádzajú baterky a ešte čo to porobiť....

tosomja
29. jan 2011

Moja Vikinka o deviatej už spinká, len niekedy má také dni, že ani za svet nezatvorí oči 😖
Dnes má taký plačlivý deň, stále len plače a plače, ani papať nechce, už včera večer mi nevypila mlieko, neviem, čo sa s ňou deje...

Ja som ráno vstala...hrdlo ma bolí, hlavu mi ide roztrhnúť, brucho..."svalovka" na celom tele...nevládzem ani malú na ruky, ešte že je dnes manžel doma...teraz s ňou išiel vonku, ja som si pospala.
Keby ste videli ten neporiadok u nás 😵 tie hračky po malej sú všade.

elenka.k
31. jan 2011

Ahojte baby! J
Tak ja už mám veget: poupratované, na varené, vyprané - aj povešané, deti spia, manžel príde až o 1 hod. a pol. životy mi 😵

elenka.k
31. jan 2011

To je dnes zima, čo?!

liana81
31. jan 2011

Ahojte baby, mohla by som sa k vám pridať? 😵 😵 😵 Našla som túto tému náhodou, že Trebišov, ja síce už nebývam v tom okrese, ale pochádzam odtial 😀

elenka.k
31. jan 2011

Ahoj Liana samo., že sa môžeš pridať!

liana81
31. jan 2011

No tak ďakujem Elenka 🙂 a akože je v Trebišove, tiež mráziky? už keby prišlo to leto však? Inak ste odkial baby? Ste priamo z Trebišova, či aj z nejakých dedín? 😉

ada9557
1. feb 2011

@liana81 ahoj.vitaj v skupinke.tak dalšia východnarka 😀 ja som priamo s TV ale teraz už 3 roky žijem v Sečovciach.ty odkiaľ pochádzaš?aj tu teraz tak kvalitne mrzne.pôjdeme sa s malou trošku vymrazit.ale dnes sa ani slniečko neukázalo.včera aspon slniečko trošku svietilo.ešte stále je kvalitných -9 na teplomery....a vidím že máš Bambuľku taku veľku ako moja.no moja je možno o trošku staršia.a ako sa ti páči v Tepliciach?
A ináč baby ako?nevidno vás nepočut vás.V piatok sme boli na karneval v škole tak pridám dajake foto.Práve som pozerala Idris pridala do albumu dajake fotečky.ta mala je taká rozkošnáááááááá 😵 😵 😵 Držte sa a píšte.môžete hodit aj dajake nové foto 😉

lea123321
1. feb 2011

Ahojte 🙂 Aj ja som z Tv ,hladam nejaku maminu na kocikovanie ....kedze som mlada po porode som stratila vacsinu priateliek ,ony maju este ine zaujmy 🙂 ...Inak ja som tiez rodila tuna v Trebisove a ja som bola spokojna ,ale asi to bud tym ze sme mali na novorodeneckom znamu a aj priatel aj ona boli pri mne pri porode 🙂 Len s tym som bola nespokojna ,ze mi malu hned po porode nedali na brusko a ze mi ju aj hned neprilozili k prsniku ,pritom viem ,ze vsetko bolo v poriadku lebo apgar skore mala 10 ,tak tomu trosku nechapem 🙂 Inak boli mili ,aj fitloptu mi doniesli ked som mala bolesti ale ja som sa vecsinu cakania na porod prechadzala po chodbe 😉

lea123321
1. feb 2011

Inak tiez poznam maminy co rodili tuna v Tv ,ako napriklad svagrinka ,ze ju zle vycistili a potom mala neskutocne problemy ,aj svokra ked rodila tuna pri nemenovanej doktorke (to uz bolo davno ,ale ta doktorka este stale pracuje ako gynekologicka ) tak ked jej priniesli dcerku mala ranu na hlavicke co jej doktorka pri epizotomii zavadila s noznickami... ☹

liana81
1. feb 2011

Ahojtee

@lea123321 vitaj, tak ty si tu tiež nová ako aj ja 😀

@ada9557 pekné fotky 😉 No v Tepliciach si neviem až tak zvyknúť, na východe si myslím, že je lepšie 😀 😀 Ja som v Sečovciach chodila na strednú 😝

liana81
1. feb 2011

@ada9557
moja malá sa narodila na deň detí, tvoja asi zrejme v máji? 🙂

ada9557
1. feb 2011

@liana81 ahoj.ja som tu tiež chodila na strednu.na došku a v 98 som končila.a ty?moja mala sa narodila v aprili.čistý baran 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre