Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
25. apr 2012

Ahojte zlatíčka , trošku som Vás zanedbala ale mala som tu mm tak sme boli len spolu 😵 😵 Svadba bola super ako aj všetko cez tento víkend len ja som ochorela a za mnou malá tak nie som schopná nič spraviť . Len kašlem , malá soplí no ja ani nehovorím mne za deň pôjde jedna ťahacia krabička servítok 🙄 ale dúfam že do piatku bude ok aby som mohla ísť na zumbu. MM mi doniesol aj super dvd na cvičenie aspoň mne sa dobre s ním cvičí 😅 😀 😀 😀
@elenka.k ozaj ako ne na tých trampolínach ??? a super kúpa tej postieľky

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
25. apr 2012

@tosomja na nete som to nevedela nikde len tak bez registrácie sťahnúť a je to Natalie Cassidy´s Then a Nov workout ako mohla by som ti to napáliť , kedysi to bolo na youtube ale či je len uputávka a nie celé video . Áno mm už šiel preč , on je taký pozorný stále 😵 😵 😵 a ak nie tak mu to len jemne naznačím a je to 😅 😀

Od zajtra hlásia letné teploty tak budeme na ihrisku asi celé dni mám pocit ráno rozbalím slnečník a až do 19 tej budeme vonku xexe :D

elenka.k
26. apr 2012

@idris takže s manželíkom.... hmhm ja som už myslela, že si odišla tam. Ma teší, že ste mali super víkend! až na sople - rýchle uzdravenie prajem, lebo idú k nám pekelné horúčavy 🙂 . Ináč aj ja super dvd na cvičenie, Emma, tajomstvo mojej línie, alebo tak nejako. Na začiatku ma aj bavilo, ale ma rýchlo omrzelo. Na trampolíne som nakoniec nebola, dostala som M-ko, a vlastne teraz sa bojím, vieš mám Danu a tak , či sa nepohne...... ešte sa opýtam, preštudujem na nete a potom sa rozhodnem, ale isté je, že idem korčuľovať po kanališi,
Posteli sa teší aj malá, len niekedy má obdobie a ma volá k sebe a to je trošku - pre mňa, nás úzke, už nemôžem tam ostať do rána (ako na tej starej)

ada9557
26. apr 2012

Ahojte. Vidím že ste stále aktívne.My sme mali PC skoro mesiac v oprave tak som tu ani nebola.Snažím sa pomaly pracovať tak som trošku mimo, lebo ked prídem domov tak už je to len klasika okolo detí a domácnosti.ved to same dobre poznáte.Malá bola teraz trošku chorá, začala po februárových prázdninách strajkovať a prestala papať v škôlke.tak sme ešte aj to riešili.Stále sa sťažuje na bolesť bruška a tak nás poprehánali po všetkých možných oddeleniach.zatiaľ máme všetky výsledky dobré, ale zistili že prekonala mononukléozu.teraz som ju už zasa dala do škôlky ale papat tam furt nechce.a aby nám nebolo lúto , že už to máme skoro za sebou, lebo už čakáme len na posledné výsledky, tak si teraz zmyslela že nebude chodiť kakať.tak po dvoch dnoch bez wc behá po byte, zasa ju bolí bruško, ale nepovolí.tak to trvá zhruba dva dni a potom s veľkých krikom ide na záchod.ked je už potom tak je už pohoda klud.a potom sa to zasa za dva dni zopakuje.a tak stále dokola.ide ma už niekedy poraziť.ale ináč pohodička.staršiemu začína pubertálne obdobie, tak stále musí mať posledné slovo.tak asi toľko.a ked postahujem fotky tak pridám dajake nové výtvory. 🙂

ada9557
26. apr 2012

tak tu je zopár výtvorov, a potom pridám aj dajake novšie a farebnejšie 🙂))

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
certica22
26. apr 2012

Ahoojte môžem sa pridať? ja som zo sečoviec nedavno som sa tam prestahovala no nepoznam tam ešte nikoho z blizka ...:/

ada9557
26. apr 2012

Ahoj čertica.ja som tiež so sečoviec 🙂 tak vitaj 😉

elenka.k
27. apr 2012

@ada9557 ahoj, tu si, že kde si zmizla? toľko ste toho prežili, už mech sa to iba zlepšuje. Ináč krásne výtvory!!!
@certica22 ahoj - samo., že sa môžeš pridať!! _Napíš viac o sebe!

ada9557
28. apr 2012

Ahojte.No tak to máte tak, ked sa skončí materská a začne sa každodenný kolobeh tak potom už niekedy fakt nestíham si sem sadnut a popísať s vami.niekedy som rada že doleziem s dielne domov.ale budem sa snažiť polepššiť sa 🙂 a takto sme už vyrástli. 😀 😀 😀

ada9557
28. apr 2012

A ešte trošku výtvorov s mojej práce 🙂

elenka.k
28. apr 2012

@ada9557 aká je už veľká - zlatučkááá
a výtvory, na jednotku!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
28. apr 2012

@tosomja veru, veru bol krásny deň!! aj moji celý deň von, musela som ich naháňať s tanierom po dvore a tak kŕmiť, poobede sme šli do KE, zašli sme aj do AAAčka, mn mrkol nejaké autíčka, len tak.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
4. máj 2012

Ahojte zlatíčka ako sa máte ??

elenka.k
4. máj 2012

@idris serus ide to a Ty?

elenka.k
4. máj 2012

@idris som dnes robila na záhrade uf - dobrá kamačka!

elenka.k
4. máj 2012

@mj28 ahoj, tak ako dopadla porada?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
5. máj 2012

@elenka.k
@tosomja ahojte teraz som malú doložila k svokrovcom šli na záhradu ale inak som do obeda s malou vždy vonku buď na dvore alebo ideme do parku alebo mičurinka , na obed ju dávam spať hoc do min leta nespávala, ale nezvláda tie horúčavy tak pekne potiahne 2 hod to mám čas na domácnosť, ale myslíte že sa mi chce, total že nie 😀 😀 😀 😀 no a poobede bude sídlisko alebo k mame na záhradu ja čkám na ten dážď a stále nikde včera som sa ponáhľala a sadila som nejaké drobnosti jasné nepoliala som lebo búrka šla a nakoniec mama musela večer popolievať 😅

Vierka to máš super že tm chce aby ste mali na to na to na to a ak bude aj na dovču tak to bude perfektné ja teraz v tom teple ani na zumbu nemám chuť to radšej s malou som vonku lebo ak dám malú k svokre tak oni sú s ňou iba doma a to sa mi nepáči 🤐

tak ja idem čil relaxovať hoc mohla by som aspoň povysávať ale uvidím či sa mi bude chcieť premôcť moju lenivosť 😀 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
5. máj 2012

@tosomja juj, to mi ani nepíš, ja mojích sprchujem niekedy aj 2 - 3krát, na nervy, ak nie piesok, tak hlina, ak je nuda spravia si blato ----- och ale by som niekedy ach ach!!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
6. máj 2012

@tosomja fíha, šikulka, aj môj je mudručký, ibaže nejako sa mu nechce hovoriť ☹ A ohľadne toho vstávania, my tak každý deň, už je veľké keď do 6:30!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
certica22
7. máj 2012

ahoojte 🙂) ste tu niektora zo secoviec ?..lebo bývam tu no nejak mamičku tu nepoznam skym by som sa mala ist prejst..

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre