Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
21. feb 2013

@jankali ako je možné, že pes smrdí?...

jankali
21. feb 2013

@jankali no, má takú psiu vôňu, keď sa vykúpe, tak trošku viac to cítiť🙂 ale milé je to, my sme si zvykli, návštevy cítia🙂)
počkaj na zajaca🙂)

angelblue
25. feb 2013

@tosomja awoj no čo ako??už po prerábke???ako sa malá stará o zajka vidím,že sa jej veľmi páči... 😀 zlatý je hrozne....my máme teraz trošku menšiu nákup. horúčku..ideme si dávať do bytu klimatizáciu lebo na 8. posch je v lete peklo....a na budúci mesiac by som chcela dať urobiť vstavanú skriňu na chodbu....už sa nemôžem dočkať začiatku marca lebo pôjdem na 4D do Mi a budeme vedieť pohlavie dieťatka....teším sa...malá chce bračeka tak uvidíme či to výjde...ale hlavné je zdravie... 😉 ako slúžia nové spotrebiče???zvládli ste to bez nich tých pár dní???

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
25. feb 2013

@tosomja No ja sa bojím....kvôli maličkému ale bude tak nastavená aby mu to neškodilo a keď tak bude vypnutá...no tak toho zajka musíte nejak naučiť aby ste za ním stále nemuseli zbierať bobky....kamoška má vycvičeného ale ten ju poslúcha na slovo.... 😀 a nakoniec z MK si kúpila tie nálepky či z nejakého obchodu???

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
25. feb 2013

@tosomja no to mi hovor..ako cez Mk v pohode všetko ale 2 krát som si dávala z Aukra a pri oboch som mala problémy tak som si povedala,že Aukro nikdy viac.... 😠

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
25. feb 2013

@tosomja juj no vidíš...každí ma iné skúsenosti zatiaľ musím zaklopať..ale také vážne probl. sme nemali....a minule čo sme dali malej tú zábranu tak jej to nevadí a je prisvitná tak poďľa mňa ani tvojej by nevadila či už ste to nejak vyriešili dala si jej stoličku??

jankali
25. feb 2013

@tosomja 🙂 aj nás oklamali🙂 Ale možno to bude aj stresom, že zabudol/zabudla, čo už vedela🙂 Práve mi drahý rozpráva, ako ho prišla Bona zobudiť o pol piatej, že jej treba pišať🙂 Vravím mu, že to asi nie zato, ale že jej bolo zima🙂

jankali
25. feb 2013

@jankali no akupkanie - vonku je také blato, že amen, dneska prišla totálne mokrá a čierna:( v lete mám plán, že by mohla aj spinkať vonku - ale neviem, či sa o ňu nebudem báť. Tak iba toľko som chcela s tým kúpaním, že niekedy proste treba. Zajačika vieš pohlavie? Pridáš aj foto? Idem kuknúť, či už nemáš v albume jajka🙂 pa

jankali
25. feb 2013

@jankali no a kupkanie - vonku je také blato, že amen, dneska prišla totálne mokrá a čierna:( v lete mám plán, že by mohla aj spinkať vonku - ale neviem, či sa o ňu nebudem báť. Tak iba toľko som chcela s tým kúpaním, že niekedy proste treba. Zajačika vieš pohlavie? Pridáš aj foto? Idem kuknúť, či už nemáš v albume jajka🙂 pa

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
26. feb 2013

@tosomja no super teraz bude mať krásnu Kittinkovú izbičku...aké maličkosti našim detičkám stačia ku šťastiu...ja som hrozne šťastná lebo naša Laura sa konečne prestala báť veľkého wc....lebo v nedeľu videla sesterničky ako sa neboja a už včera sme v pohode chodili na veľké wc....sa teším ako malé decko.... 😀 som ju zo začiatku držala ale teraz už ani nemusím....ma redukciu tak nespadne 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
26. feb 2013

@tosomja awoj tak my poznáme toho čo je za múzeom ale neviem či je lacný 😖 tak to mi je ľúto,že nedržia.....snáď niečo zaberie =) naša malá ma v izbe nakreslenú včielku Maju kriedami.... 😀 ale o chvíľu dávame stierky a nové farby tak chcem nálepky 😔

tosomja
27. feb 2013

@angelblue kriedami? To sama kreslila, či kto? 🙂 Ani ma nenapadlo s kriedami...

angelblue
27. feb 2013

@tosomja to manzel kreslil podla predlohy len to ze to treba s niecim nastrielat aby sa to nerozmazalo.

mamickatanja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickatanja
2. mar 2013

@tosomja Kupila som na skusku a vyslo ze su male ☹ Ked pozerala som aj na tabulki aj tak ... smola

tosomja
5. mar 2013

@mamickatanja Aha, no lebo som pozerala váš bazár a tam ich máte viac 🙂 Ja na skúšku takto neviem kúpiť, tiež sa bojím, či jej sadnú a predsa, nie je to zadarmo...

ada9557
14. mar 2013

Už som tu dlho nebola, ale pozerám že to tu ako tak žije 🙂 trebišovčanky ... pridm vám zopár fotiek aby ste vedeli prečo vás zanedbávam.ale sem tam tu nakuknem a prečítam príspevky. Detičky vám rastu ako z vody. 🙂 sú tu aj nové mamičky. ta musím poriadne poštudovať čo sa to tu deje.

angelblue
25. mar 2013

@ada9557 jeeeeeeeeeej veľmi krásne 😀

ada9557
25. mar 2013

Ďakujem 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
8. apr 2013
elenka.k
8. apr 2013

@tosomja Ahoj, tak si prerábate - juj - fajne Vám. Aj mňa to tu už nejako nudí, ale ak si pomyslím, že to deti zničia, lebo viem, že určite skôr, či neskôr. Šikula si!! Ináč, ja sm chcela maľovať, aj farby som kúpila a mn. mi nechcel pomôcť ( chcela som iba so skriňamy - odtiahnúť ich) keďže nie - tak som so všetkým sekla, odložila farby a basta!
Áno, konečne sa počasie umúdrilo..... ideme po výsledky moču a zájdem asi k mamke. Ináč, aj moje sú strašne zlé - nepočúvajú, odvrávajú kričia, graučia, Eli si nenechá ani dohovoriť a už kričí nie, ani nevie čo od nej chcem, stále iba uteká dole, aj keď jej zakážem že nepôjde dole, príde po ňu svokor ( aj preto som mala vtedy takú zničenú náladu) vôbec nerešpektujú - ako mám potom vychovávať??!!! Ale dala som im, nechala som deti celý víkend tak - dole aj keď vystrájali, aj keď niečo spravili, som nepošla dole, ako inokedy ...... až sami ma potom volali .... aj tak som nešla. Nech vidia, aké to je (pretože sa mi vtedy dokonca svokor smial do očí ....... juj, strašné som mala nervy!) No nič, idem sa chystať - aj deti. Maj sa a kľudne píš kedykoľvek
Aj Vy baby 🙂

elenka.k
8. apr 2013

@ada9557 niekto - šikovný!!!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre