Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
22. jún 2012

@tosomja aha, mhmmm zajtra musí ísť mn. do práce, ale v nedeľu niečo vymyslíme!

tosomja
22. jún 2012

@elenka.k teraz sú zase lístky so zľavou - tuším v Plus 7 dní...

elenka.k
22. jún 2012

@tosomja no uvidíme, keď mn. nechce chodiť na neznáme miesto - ako sami no.

elenka.k
22. jún 2012

@tosomja som ho prehovárala, aby sme šli tento tt. na dovolenku last minute, ale že nie počkáme o tt, super kedy mám dostať M-ko, musím zájsť k dr. pre tabletky na oddelenie, alebo vybrať iný termín.

angelblue
23. jún 2012

Ahojte som z Tv ale nikoho tu nepoznám...je tu nejaká kočka na pokec a tak?? 🙂

tosomja
24. jún 2012

@angelblue Ahoj 🙂 budeme radi, ak sa k nám pridáš 🙂

angelblue
24. jún 2012

@tosomja JUUUJ to som rada 🙂

tosomja
24. jún 2012

@angelblue Tak nám niečo napíš, ako sa máte, čo doma vystrájate, ak nie ste vonku, aká je tvoja dcérka...všetko všetko všetko... 😅

angelblue
24. jún 2012

@tosomja No kde by som začala..teraz spí...je hrozný huncútik....ráno spíme a ona na mňa mami vstávaj kižku (mám jej čítať) keď sedí na nočníku...teraz ju akurát odúčam od plienok tak mi behá s holou dupou....samozrejme musím stále striehnuť aby sa mi niekde nevycikala alebo to druhé...minule stojí pri gauči a nočník veďľa nej ona na mňa..jooooooooooooooj. 😀 ..a samozrejme ze sme sa popiskali...ale uz jej to celkom ide.... 😉 na to,že má 21. mesiacov rozpráva ako stará baba...len ma občas trápi keď je zlá..lebo videla u sesterky ako si búcha hlávkou o zem a začala to robiť aj ona....tak fakt neviem ako ju to odučiť....a ešte veľa zlého ju moje krsniatko naučilo 😒 a samozrejme ešte kojím tak aj od toho ju musím odučiť lebo je to pre ňu závislosť...a bez toho mi nezaspí ani poobede ani večer... 😖

elenka.k
24. jún 2012

@angelblue Ahoj, takže riadného máš huncútka 😉 ja mám dvoch takých 🙂

Tak baby dnes sme boli v ZOO v KE, bolo super!!!deti sa tešili 😵 neskôr hodím foto!
Joj, mj28 jej je niekde tiež super!! pri moriuuuuu

tosomja
25. jún 2012

@angelblue tak to niečo ako tá moja, okrem toho kojenia - akoby si o mojej písala 🙂 a namiesto toho búchania hlavy o zem, ona sa kúše, ak nie je po jej vôli 😠

Dnes sme boli na gastre v Ke...neskutočné niečo...sama nevie, prečo je vlastne gastroendokrinologičkou...raz rozpráva tak, raz tak...Pred dvoma mesiacmi mala nadváhu (na necelé 2 roky 12.5kg), teraz povedala, že by mala pribrať. Minule, že nech ju nejak prinútim piť mlieko, teraz nech ju to odučím 😕 ...neviem, načo tam vlastne chodím, už mi z toho šibne raz.

Boli sme na oslave, takáááá nuda 😅 ako na kare...

angelblue
25. jún 2012

@tosomja Fúha tak to aj my máme asi nadváhu keď mi váži 12,8 kg a má 21. mesiacov??čosi???potom moje krsniatko čo má 3 roky a 23 kg má čo???to čo je za odborníčku...my sme dnes boli trošku u mojich rodičov, lebo zajtra odchádzajú na promócie do Ba...a malá im bude chýbať.... 😉 tak keď malá poobede spala tak som so segrou behala po obchodoch.... 😀 že relax...heh a ešte vaic som unavená 😀 a ešte vieš čo robí moja malá keď chce didi a ja jej nechcem dať??,že mamiiiiiiiii bočku??? 😅 a pusinkuje ma pokiaľ jej nedám 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
26. jún 2012

@tosomja tosi ---- aj mne tak robia, malá začne strašne revať, malý ju napodobňuje.... a mne pukajú nervy!!! tiež som zúfalá. A v obchode, ani nehovorím..............

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
27. jún 2012

@tosomja šak ani moji to nerobili. Majú obdobie vzdoru! Len to, že moja ich má nejako často. Minule sme boli v zemplíne v MI, Marko videl z výkladu dráčika auto, no to si mala vidieť................... sme mysleli, že ho to prejde. Išli sme sa najesť hore, a on tam len reve a reve ani jesť nechcel. Musel s ním ísť mn. a kúpiť mu nejaké,no ale najlacnejšie tam bolo nejaké za 3....... eu To kde ideme len auto, ešte že malá na tom tak netrvá, jej stačí prisľúbiť, že na výplatu a je spokojná. Ináč ja už neviem ako vyriešiť napätie, situáciu ..... medzi deťmi, mojou Eli a dcérkou švagrinej. Ak sú spolu večne sa provokujú, ublížuje mojej ☹to ani nepíšem, keď príde aj ich dedo, idú sa zabíjať. Najhoršie je, že je fakt už nevládzem a tiež ma to sere s prepačením! To stále iba ja upozorňujem moju, kričím na ňu.... a šagriná sa tvári akoby nič sa nestalo. Chová sa k nej ako keby mala menej ako môj, pri tom má 8r.

angelblue
27. jún 2012

@tosomja Ahoj tak neviem či je niečo v ovzduší alebo prechádzajú nejakým obdobím ale aj moja je dosť nervózna a tiež mi dáva zabrať..keď ju na niečo upozorním bude to robiť naschvál a tiež taká nebola..od keby videla sesternicu vyrábať tak to robí aj ona..niekedy si fakt neviem poradiť...a najlepšie je že minule som tiež bola v Kauflande a začla s plných pľúc kričať debil debil.....no ja som si tiež myslela že sa prepadnem pod zem...niekde to počula a samozrejme malé dieťa sa vždy naučí to čo nem...švagriná vraví,že s ioch malou(3R.) boli u psychologičky a vraj je to len obdobie vzdoru..lenže tam tá má tri a naša ani nie 2 a robí všetko čo ju hentá naučí....a odučiť ťažko...mám ich rada ale nechcem aby moja Laura všetko po nej opakovala a hlavne to zlé...neviem čo budeme s tými našimi kočkami robiť aby tak nevyvádzali....a vieš čo zbožňujem??ako my malá vylezie na stoličku k pc a potom ťuká do myšky.....a môžeš jejj hovoriť,že nemôže..robí to každý deň..minule dostla od manžela po plienke ale aj tak nepomohlo.... 😖

angelblue
27. jún 2012

@elenka.k prepáč až teraz som si všimla príspevok..my sme tmam boli minulý rok a malej sa to veľmi páčilo...a tohto roku sa chystáme do tej velikánskej do Maďarska.... tak uvidíme..hej je hrozný huncút....minule si zobrala hrnček a lyžicu a vykyprila mi kvet v obývačke 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
27. jún 2012

@tosomja TAK my sme doobedu boli dobrý no poobede keď sa zobudila strach..... 😒 nervami len pozerala čo vyviesť,do čoho kopnúť..čo rotrhať....pytala si kakao ani sa ho nedotkla..to iste bolo s chlebom polievkou atď..čiže dnes do kopy zjedla jeden jogurt... 😖 už fakt neviem ako na ňu asi fakt musím odstaviť kojenie lebo takto to ďalej nejde... 😢

tosomja
1. júl 2012

Musím poklopať, Vikinka je za posledný týždeň taká zlatá, že neverííííím 😅 🙂 (klop, klop, klop)
Dnes sme mali pekný deň - konečne trošku zmeny, mala som sa s kým porozprávať, slnko nás vyčerpalo, Vikinka zaspala rýchlosťou blesku 😀 @duplinka ďakujeme za príjemný deň 🙂

Len čo zajtra?...sama doma s Vikinkou, vonku určite ako dnes, ani variť neviem, čo budem...

duplinka
2. júl 2012

@tosomja Nemáš začo moja. Už sa teším na budúce 🙂 Bolo supééér 🙂

idris
autor
2. júl 2012

Ahojte kočky tak je pomaly balím veci ktoré posielam mm tak ma dobieha stres 😅 Zajtra idem na kupko asi lebo je to na nevydržanie . Malá je poslušná ale neviem čo so sebou proste tieto horúčavy mi nerobia dobre . doma mám bordel a nechce sa mi ani za svet upratať tak to ostane až na odchod 😀 😀

angelblue
5. júl 2012

@tosomja tak vonku je teraz fakt hrôza...my teraz najčastejšie chodíme do parku lebo tam je celkom príjemne 🙂 už by mohlo trošku zapršať lebo je to na nevydržanie že??, musím povedať,ž aj malá je teraz celkom dobrá...boli sme u mojej babky a tam sa vonku kúpala tak bola veľmi spokojná....čo varíš v takej horúčave..mne sa tiež nič nechce.....príšerné...

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
5. júl 2012

@tosomja Ahoj Vierka tak moja je spokojná všade ale boli sme aj vo väčšom bazéne a tam sa jej páčila studená voda píšťala jedná radosť .Dnes sme boli v Maďarku v Zoo tak mala aké také zážitky ale naj bola fontána 😀 😀

angelblue
5. júl 2012

@tosomja To poznám aj ja varím hlavne kvôli malinkej....ale ona nám ovocie nechce..len jablko....neviem prečo....a nepušťaju na kupko cigánov...??? ☹

tosomja
5. júl 2012

@idris To som si všimla, aj som chcela napísať, že v ZOO bolo určite super, ale najlepšia bola fontána...to aj my keď sme boli na MDD v ZOO, tak sme išli cez mesto v Ke a najviac sa vybláznila vo fontáne 😅
Koľko stojí vstupné v Maďarsku ? Oplatí sa ísť, alebo je taká ako v Ke?

@angelblue Málo cigánov tam bolo, no kde nie sú? Nemôžeme ich diskriminovať 😒 Podľa mňa by takých špinavých a nafetovaných ani nepustili.
Vikinka zje skoro každé ovocie, ale v poslednom čase začala vymýšľať so zeleninou, ani surovú ani varenú, len paradajku chce aj to len tie cherry malinké 🙂 Inač v polievke musela mať vždy mrkvu, teraz keď len vidí, tak ju napína 😔 Ale už mi je to "jedno" lebo keby som sa mala za každým znervózňovať, tak prídem o nervy 😀

idris
autor
5. júl 2012

@tosomja je to taká malá zoo no a vstupné pre dospelú osobu je 2600 a dieťa do 3 r 100 forintov, je to tam veľmi pekné nenachodí sa človek veľa dá sa ísť medzi zvieratá, je tam vystúpenie tuleňov aj medvede sa kŕmia , morské akvárium tam je potom ako keby prales, chodí sa po mostoch po teritóriu zvierat kopec stromov takže veľa chládku , automat na kávú či vodu je kade tade, len mi tam chýbala nejaká šmýkalka alebo preliezačky no je to zoo a nie detské ihrisko :D :D :D fotky mám na FB tak pozri

tosomja
5. júl 2012

@idris pozerala som na fb fotky, preto sa pýtam, že či je veľká alebo nie, ale to akvarko je krásne 🙂 a ten prales niečo ako v Prahe? Bola si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre