Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

liana81
1. feb 2011

@ada9557 ahaaa, tak apríl dokonca 🙂 ja som tiež chodila na strednú a maturovali sme v 99 😀 tak to sme asi na jednej chodbe boli

tosomja
1. feb 2011

@lea123321 ahoj, s tým, že nám detičky nepriniesli hneď po pôrode, nás bolo asi viac 😖
Tiež som sa pýtala, že prečo, tak vraj lebo som ešte nevládna! Na druhý deň ráno mi ju hneď priniesli, ale už som ani nemohla pporiadne kojiť...
Inač aj ja som bola spokojná s prístupom lekárov, až na niektoré sestričky na novorodeneckom.

Inač ja sa mám stále rovnako, nevládzem, asi mám chrípku, alebo čo...ešteže malá nie je chorá 🙂 ale keby si tak chcela pospinkať trošku, nech si oddýchnem 🙂

ada9557
1. feb 2011

@liana81 no mne sa tvár zdala hned povedomá ale nevedela som zaradit.tak pravdepodobne sme sa stretli na chodbe 🙂 pred rokmi 😀 ale doška už teraz nefunguje.teraz sme mali stretnutie.trošku take divné,že po 13 rokoch ale tak vyšlo 😀 😀 😀.a odkiaľ pochádzaš?S tv alebo okolia?

tosomja na mna tiež niečo lezie lebo nosom poťahujem už 4dni.Pri mojej nehrozí žeby pospala na obed.Sa rozhodla že už na obed nespí 😠 😠 😠 .Teraz sme boli na nákup a trošku sme sa prešli okolo bytovky.Ale malej sa vôbec nechcelo ist hore.ale ešte nám treba variť a potom ist sa synom do školy tak dobrovoľne-nasilu išla hore.ešte že jej trebalo pišat 😵 😵 😵 tak musela potom už ist...tak sa držte a hlavne nech ste zdravé...

liana81
1. feb 2011

@ada9557 no pekne, hlavne že ste mali stretko, my sme nemali vôbec od vtedy ☹ Ja si tam v o rok staršom ročníku pamätám niektoré dievčatá, napíšem ti mená do IP, lebo mi neprináleží zverejňovať mena 😎
možno sme sa stretli a ak sme sa nepoznali vtedy, tak vidíš, až tu sme sa museli prísť spoznať po rokoch 😅 😅 😅

A Tvoja malá už nenosí plienku? Už sa pýta? Moja nepôjde na nočník ani za svet, tak to nechávam tak a neriešim to, nejdem na to tlačiť 🙂

ada9557
1. feb 2011

@liana81 malá skoro začala chodit na nočník.jak mala rok a 4 mes.ale na noc ešte jej dávam plienku,lebo pije mlieko v noci a niekedy sa ráno zobudí mokrá.ale cez den sa pekne pýta.nám to tak vyšlo, ale netreba ju nutit.ked nechce.všetko má svoj čas.

tak vidíš až tu sme sa našli. 🙂 ked prídete na východ na dovolenku ta možeme zájst na kávu.urobíme si stretko s modrého koníka.my sme tu všetky tak nahromádke a ty ked prídeš tak možme zobrat deturence a niečo zorganizovat. 😵 .

liana81
1. feb 2011

tak to je super, každé dieťatko je iné no, ale neponáhlam sa nikde 🙂

inak super s tým stretkom, ja sa chystám na východ niekedy v máji 😵 😵 😵 pôjdeme do Hasana na zmrzku, hihi 😝

ada9557
1. feb 2011

tam je najlepšia...a hlavne vanilková.len neviem či budeme mat kde odparkovat toľko kočíkov.dufam že sa aj ostatné mamičky pridajú...urobíme im tam s toho matersku škôlku.bolo by fajn keby to vyšlo...ale do vtedy ešte času dost. 😉
baby potom sa vyjadrite. 😵 😵 😵 .

elenka.k
2. feb 2011

dala som foto, tak kuk, kto je zvedavý!

liana81
2. feb 2011

ahojteeee, dnes je tu tichučko 😨 dobrú noc 😉

ada9557
3. feb 2011

dobré ránko všetkým. 🙂 dnes som stihla sprchu bez dozoru... 😀 malá ešte stále spinká tak som využila situáciu.na nikoho som nemusela dozerať ani utkat so sprchy že kde zasa je mala 😵 😵 😵 proste paráda...ale v noci buntošila tak teraz pravdepodobne dospáva.už druhu noc v noci sa budí a plače a kričí....som zvedavá dokedy to bude pokračovat.dufam že už nie dlho...dnes to vyzerá tiež na také nič moc počasie tak sa pôjdeme len trošku prejst a vymrznuť.s nosa ešte furt tečie ale nijako sa to nezhoršuje, ale ani nezlepšuje.len verím že nás chrípka obíde, ked teraz tak utočí.tak prajem aj vám pekný den, hlavne zdravičko.utekám ešte vypit kávu kým spinká malá 😀 😀 😀 .zatiaľ sa majte a potom ešte určite nakuknem....

elenka.k
3. feb 2011

Tak to je zimisko brŕŕ, sme boli pri babke z bytovky, šli sme mestskou, konečne opravili ten nový autobus, malá sa hrala s babkou..... malý tiež a mne bolo super vy padnúť z domu. Ozaj Markovi asi idú zúbky od včera teplotuje a má vyvýšené ďasienka.

liana81
3. feb 2011

@elenka.k tak to je možné, budú zúbky 🙂

my sme sa teraz dostali dokopy po chorobe, 3 týždne sme boli choré, ja som mala zápal priedušiek, a to sme sa vrátili z Londýna tak odtial sme niečo doniesli, a keď už konečne vyzeralo že sme ok, tak dnes neviem čo je malej, v noci sme nespali od 2.OO, bola strašne nepokojná, a cez deň tiež, umrnčaná a potom som zistila, že má teplotu, joj vôbec neviem o čo ide ☹ ak ráno bude mať teplotu, tak pôjdem k lekárke s ňou ☹

@ada9557 a maličká už má všetky zúbky? Nám ešte posledné stoličky chýbajú, som myslela, či nie kvôli ním ta teplota neviem, ale keď jej išli zúbky nemala mi nikdy teplotu

dobrú nocku 🙂

tosomja
3. feb 2011

@elenka.k Marko je rozkošný 🙂 smejko...aj ja som mojej dala tie dlhé sladké piškotky, ale vyhádzala sa mi od nich, možno len ošuchané mala líčka od nich, ale neviem, radšej jej nedávam 🙂
Kde kupujete topánočky pre Marka, aj moja už behá v "chodáku", ale neviem jej kúpiť topánočky, predsa, ešte som nemala možnosť nikomu kupovať 😉

Vikinka neteplotovala, keď jej išli zúbky, ani som nevedela, kedy jej vyšli 🙂
Len teraz mi nejako odmieta jesť, ráno okolo šiestej sa mi napapá a potom až obed okolo jednej zje, aj to len pol dávky, keď jej dám okolo štvrtej mlieko, tak nechce, asi to nebude "hladoška" 🙂

ada9557
3. feb 2011

@liana81 ahoj.malá ešte nemá všetky zubky.8 hore a 8 dole.tiež neteplotovala ked jej rástli zubky len raz.ináč sme nemali problém so zubkami.tak jej vyšli že som poriadne ani nevedela kedy.ani dasienka nemala naliate ani ju neboleli.
no neviem či nie je niečo v ovzduší,lebo moja mala už 2 noci po sebe vstáva o 2:00 ráno a je taká nepokojná.plače,kričí a nevie sa poukladat.to trvá tak hodinku - hodinku a pol a potom zaspí.netuším čo sa deje.dajake má divné obdobie lebo aj cez den je náladová. hocikedy len tak začne kričat, a plakat, je trucovitá.... 😠 potom ju zoberiem vonku sa trošku vymrazit, jak ja hovorim schladit krv a potom je celkom fajn. 😵 už aby bolo teplo.
@tosomja my sme kupovali topánočky v Tv v obuve vedla nadjazdu.nám sa osvečili ako prve papučky tie vysoké na šnurovanie.klasika slovenský výrobok.hlavne aby nožička bola pevná ked stojí.a prve topánočky tiež sme mali také vyššie kotníkove.v dnešnej dobe trošku drahý špás topánočky na dieta.skoro som sa prevrátila pri pokladni ked mi povedali cenu.no čo už... 😅 😅 😅
Zajtra by mohlo vykuknut trošku slniečko aby sme trošku pookriali.tak sa držte baby a hlavne nech ste zdravé všetky a všetci. 🙂

elenka.k
4. feb 2011

@tosomja šak aj pri Eli som ani netušila, že už má zúbky, topanočky - Marko ma po sestrinmu, Eli sme kupovali buď pod nadjazdom, alebo v lekárňach. Pri kauflante robia aj obuv - tá je dobrá deuchman alebo tak nejako, my odtiaľ kupujeme obuv je aj v MI,

elenka.k
4. feb 2011

@liana81 áno, treba radšej dať overiť dr. pre istotu, akú máš dr.?

tosomja
4. feb 2011

@elenka.k aj ja si pre seba kupujem v tom obchode v Ke, kúpila som jej také tramky, ale nesedia jej na päte, tak neviem, ani jej nie sú veľké ani malé... 😖
Tak a dnes zase nepapáme len polovičné dávky... 😠
Hlavná vec, že mi posťahovala všetko, čo mala po ruke, rozbila mi krásny kvetináč...fňuuuuk 😢

ada9557
4. feb 2011

@tosomja ahoj.pokiaľ jej to stačí tak sa netreba obávať.oni vedia koľko chcu papat.niekedy aj moja papa ako vrabček a inokedy spapa za dvoch. 🙂 a mala je taka fajnučka akurát na postiskanie 😉 nie je ako vrabček, tak jej to asi stačí. 😵 😵 😵 ale je to asi aj riadne šidielko.ked budete papat nabuduce tak niekde do prázdneho priestoru..... 😀 .ale hlavne že su zdraví....

elenka.k
4. feb 2011

@tosomja ak jej nesedia na päte, nie sú dobré na chodenie! Tam to musí byť pevné. Aby sa nožky nezdeformovali, sestra synčekovi už 2r. dávala vlastne on tak chcel gumáky jeden čas mal také obdobie a šupi - musí nosiť teraz ortopedické. Hlavne sa pozri - na topánočky, papučky, aby mali ten vyklenok vo vnútri, aby neboli ploské nožičky.

lea123321
5. feb 2011

Moja bambulka sa narodila 6. aprila 🙂

elenka.k
5. feb 2011

@lea123321 tak to je už slečná.... už chodí?

elenka.k
5. feb 2011

@tosomja tak tieto jej dávaj do sedačky!

tosomja
5. feb 2011

@elenka.k
Kúpila som jej iné, ortopedické v lekárni, stáli 35 eur, také mini topánočky a také drahé 😒 ani nehovorím, ako rýchlo z toho vyrastie...čo nespravím pre moju babuľku 🙂

S tým papaním, dúfam, že je to tak, že to stačí, lebo ešte pred dvoma týždňami mi jedla všetko, čo videla...a teraz ani sladké nechce, som myslela, že len vymýšľa, tak som jej skúsila dať puding...a dve lyžičky spapala a už otáčala hlavu a vypľúvala...

Tak držte sa a buďte zdraví 😵 😵 😵

ada9557
5. feb 2011

@lea123321 ahoj.tak to máš doma barana ako ja.moja je 8.apríla, ale o rok skôr 😉

lea123321
5. feb 2011

Sama este nechodi ,ale kolo nabytku nema problem 🙂 Ona sa aj pusta spravi dve tri krociky a uz je na zemi a vtedy ju hned nieco zaujme nejaka hracke a uz uteka po styroch 🙂 ... Ona ked mala sedem mesiacov pekne robila tap tap tapusky aj sa rada ucila ....a teraz len vystraja 🙂 a stale stale tancuje ...a je jedno ci pocuje pesnicku alebo nejaku reklamu 🙂

ada9557
6. feb 2011

hej baby kde ste?už aj na nás niečo lezie.mala teplotovala v noci, ale cez den už nie tak dufa, že to bolo len take jednorázove.ja som stratila hlas tak cely den len škriekam, s čoho má moj syn nesmiernu radost. 😠 😠 😠 .
včera sme boli na spišskom salaši na zabíjačke.potom hodim dajake foto.ešte sme nestiahli do PC.ešte že počasie vyšlo a bolo príjemne.aj slniečko sa tam ukázalo.
tak piste a pekný zvyšok nedele 🙂 😵

idris
autor
6. feb 2011

Ahojte babule nejako nestíham 😅 😅
@tosomja to sú strašné pálky na detskú obuv !!! ako mňa z času na čas chytá hrôza no keď sa inak nedá musíme kupovať to čo je.
@ada9557 ja by som tiež rada niekam vypadla, no nech je už teplučko aby sme mohli chodiť na výlety vlakom.

Tak my sme boli odniesť náš kočík na reklamáciu som zvedavá kedy nám ho opravia , vzali sme si náhradný ale to je strašný kočík ani nebrzdí ťažko sa s ním chodí vrrrrr. Ako ani náš nebol najľahší ale už som bola zvyknutá
@duplinka ako sa máš kedy sa uvidíme ??

liana81
6. feb 2011

ahojtee, tak ako ste sa mali cez víkend?

@ada9557 tak na vás tiež niečo lezie? To je hrôza, najlepšie ak človek zdravý je 😒

no my hrozne cez víkend, ale malá už aspoň nemá teploty, ale soplí, kašle, v noci nespí a cez deň je nespokojná, len mama mama a na rukách sa jej chce nosiť, jooooj pomoc ☹

a topánočky sú veru drahé, moja mala špičkuje a od malička máme pevné kotníkové topánky s pevnou podrážkou a aj tak no

duplinka
6. feb 2011

@idris ahoj. No my sme stále chorí. Ja som sa nakazila v nemocnici a odo mňa sa nakazil manžel. Ihneď ako budeme zdraví sa môžeme stretnúť. Kde bude stretko? U nás či v Tv? 🙂 Nám vyhovuje kdekoľvek.

idris
autor
6. feb 2011

@duplinka ako aj mne vyhovuje kdekoľvek , ale hlavne sa skoro uzdravte lebo teraz sú všade virózy. A človek to chytí ani nevie ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre