Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
7. aug 2011

@mima21 nejakých 12 eu

elenka.k
7. aug 2011

@liana81 a Ty, ako žiješ? dávno si tu nebola, čo nové??

elenka.k
7. aug 2011

@duplinka a Ty, ako sa máš? Čo bruško, kope malý Adamko??

duplinka
7. aug 2011

@elenka.k ahoj, ďakujem za opýtanie 🙂 Adamko kope jedna radosť. Je až až hyperaktívny. Zatiaľ sa máme fajn. A čo ty? Ako deťúrence? Už ste dovolenkovali?

tosomja
7. aug 2011

@mima21 jasné, aspoň niečo počas celého dňa, inak nemám čas pri tej mojej šibalke 🙂

elenka.k
7. aug 2011

@duplinka tak tí moji šibalkovia... Marko už behá jedna radosť je tomu už druhý mesiac, malá zlostí, čo mal malý rok 15.7., tak sa nevie dočkať svojich narodenín, neprejde deň, aby sa neopýtala, dnes sme jej boli objednať tortu, ona ich má zase 15.8. Ja by som šla na druhý tt. k mojej rodine na UA, snáď to vyjde, sa na nich veľmi teším. Snažím sa zhodiť z brucha, no nejako sa mi nedarí, ani brušáky nepomáhajú. A na dovolenke sme bo v Chorvátsku - Crikvenica, bolo SUPER!!! Najprv stres, deti zistili, že nie sme doma, ale rýchlo si zvykli. Nejaké foto mam aj v albume. A dnes sa mi konečne ozvala jedna, čo som si u nej dala uháčkovať pre malú čiapočku a klobučik, tak som zvedavá. Tak sa drž a hlavne dávaj na seba pozor!!

mima21
8. aug 2011

baby, ja som dnes nejaka na nervy, stale musim nieco robit inak by som asi vrazdila......neviem cim to je 😖 mozno tym pocasim a este aj decka sa dnes rozhodli nepocuvat 😠 a mozno tym ze neviem ci sa nam snazilkovanie tento mesiac podaliro 😖 to cakanie je fakt hrozne 🙄

elenka.k
8. aug 2011

@mima21 nemaj nervy neprospieva to snaženiu a neboj ak to náhodou nevyjde, tak nabudúce určite!! 😉

elenka.k
8. aug 2011

Baby, dnes som išla k mamke a včera manžel zabudol vybrať golfáčik z auta, tak som vytiahla Markov starý kočiar tú trojkombináciu a UF ťažký doslova ako hovado. (vlačiť ho do autobusu a z neho....)

mima21
8. aug 2011

@elenka.k dakujem ti za podporu ale nejak sa to neda......velmi tuzime po dievcatku. pri matejkovi sme sa snazili pol roka a to som si uz nahovarala ze asi nemozem mat deti ked to tak dlho neslo a zase pri adamkovi hned na prvikrat a teraz su to uz 4 mesiace a ja stale nic. ☹

a nezavidim ti ten kocik, ja som parkrat sla do TV s takym kocikom a mala som dost 😖 takze si to viem predstavit

tosomja
8. aug 2011

@mima21 viem, že je to ťažké nemyslieť na to, že sa vám to nedarí na prvý pokus...ale je veľmi veľa párov, ktoré nemôžu otehotnieť vôbec, alebo čakajú na ten deň veeeľmi veľmi dlho. Napr. môj brat s manželkou sa o dieťa pokúšajú už deviaty rok a už to pomaly vzdávajú, ťahá im na štyridsiatku ☹
Takže pol roka, či rok čakať nie je až tak dlho....hoci túžba po dieťatku je väčšia 🙂
Držím palce, nech sa vám to podarí, len treba pokoj, nestresuj sa, lebo tým stresuješ aj manžela a ten má na tom tiež veľký podiel 🙂

My teplotujeme od siedmej večera, dúfam, že je to len chvíľkové a nebude z toho choroba ☹ Ešte stále nespíme, čo inokedy sme už oddychovali pri telke...

elenka.k
8. aug 2011

@mima21 tak, tak ako píše tosomja, aj my sme nemohli dlho otehotnieť pri Eli 5 r. Ty aspoň už máš, ale si predstav ja som ani jedno. Taká som bola zúfala, všetko možné sme skúšali, vyšetrenia - všetko ok! Nakoniec sa našla chyba: mala som chronický zápal slepého čreva, po operácií som konečne otehotnela,ale bolo príliš skoro, a tak som potratila, mala som ešte slabí organizmus. A po 3 mes. to som už aj robila sviečky, zase nič a keď som na to prestala myslieť, proste sa milovať s chuti a nie z povinnosti, v mysli snáď to teraz vyjde...... A hneď som ostala tehotná 😅. Vieš čo ak náhodou dostaneš M-ko, tak skús si potom robiť alchemilkový čaj, je to na prečistenie celého organizmu, vyliečenie menších zápalov....ale pozor, ak už na ďalší mes. nepríde M-ko, prestaň ho piť. Pije sa ráno, môže aj večer, politra, ja som ho pila s trošku cukrom. Už som sa tu nejako rozpísala......hmhmmmm malého stále hajkám - od 20 hod. normálne už nevládzem!!!!!! 😝 Ozaj pri Markovi som otehotnela na prvú šupu.

elenka.k
8. aug 2011

@tosomja ta čo sa stalo?? že teplotky, môj zase tak slinká, že mu nestíham meniť podbradníky. Dnes som bola po čiapočky pre malú, čo som dala upliesť - vyhačkovať, sú krásné. Tak sa len držte!! a dávaj na ňu pozor!!!

tosomja
9. aug 2011

@elenka.k aj my sme Vikinku spravili na prvykrat 😀 a to si manzel neveril 🙂
Boli sme rano pri dr. mame anginu, berieme prvykrat atb 😠 v noci mala teplotu 39.5...v piatok ideme na kontrolu, nechce mi papat, len pije cajik a vodicku.
potom hod fotky ciapociek, mozno ma inspirujes a po nociach si budem hackovat 😵

elenka.k
9. aug 2011

@tosomja joj, to mi ľúto, že je chorenka, nech sa skoro vyzdravie!! A čiapočky, potom dám, neboj.

tosomja
9. aug 2011

@elenka.k ďakujem, teraz zaspala, to bol boj, kým sa mi podarilo ju uspať. 😔

mima21
10. aug 2011

@tosomja neje asi nic horsie ako chore dieta ☹ chudinky nase......ja som s adamkom (5mesacnym) skoncila v nemocnici na cely tyzden. Bohuzial zdedil po tatikovi alergie a astmu. 😒

idris
autor
10. aug 2011

@mima21 neboj podarí sa Vám to len netreba na to veľmi myslieť a tak ako eli písala treba si to užívať. Ja som skôr opačne na tom otehotniem aj keby na mňa chlap pozrie 😀 😀 😀 a výsledok bola Milka 😀 😀 😀
@tosomja skoré uzdravenie ....

@elenka.k aj ja som zvedavá na čiapočky ;)

My sme dnes od 4.30 hore Milka zaspala pred pol hodinou tak mám chvíľku pre seba . Ale hnevá ma že už máme jeseň do obeda je chladno po obede horúco a večer znova chladno. Žiadne leto tohoto roku nebolo 😠 😠

mima21
10. aug 2011

@idris aj sa snazim, len sa to niekedy nedary......pred vcerom som bola na nervi ale teraz je to uz lepsie, zajtra to bude zase na nervi lebo musim strazit aj sestrinu dceru a ta je horsia ako 10 chlapci po hromade a este k tomu 2 moje.....bude to pestre. 😒 😒 😒

tosomja
10. aug 2011

@mima21 asi hej, je prvýkrát chorá, tak si to "užívam" s ňou ☹ Dnes sa mi skoro zadusila s jedlom, ani detskú výživku nevie prehltnúť, tak ju bolí hrdielko. Tak varíme len polievočky, ani jogurt ani mlieko, len ovocie jej dávam a tie polievky.

@idris no máme po lete, aj mne sa tak vidí, na nervy! Aspoň trošku spestrenie víkendu...tie Dni Trebišova, ale mám taký pocit, že čím ďalej, tým slabšie to je...

mima21
10. aug 2011

baby, co si myslite o kyseline listovej??? pomoze to nieco? brala to niektora z vas?

mima21
10. aug 2011

mne je nejako blbo 😖 ......asi budem grcat., v com to asi bude......netusim, asi som nieco zjedla. 🙄

tosomja
10. aug 2011

@mima21 ja som to brala, ale často som na to zabudla, takže neviem, či to malo nejaký význam 😅

tosomja
10. aug 2011

@mima21 čo si už tehulkou? 😀 Nejak skoro by sa ti objavili príznaky, hoci ja som žiadne nemala, len jeden deň - aj to som si myslela, že je to z toho, že sme veľa popili a celú noc pretancovali a ráno v práci som nevládala ( to som samozrejme nevedela, že som tehotná), inač by som si nedovolila takto vystrájať 😀

mima21
10. aug 2011

@tosomja dnes som to kupila tak uvidime, ale je mi blbo, moze to byt aj s toho? nevies?

mima21
10. aug 2011

@tosomja ved aj ja si myslim ze by to bolo este skoro, mozno som fakt nieco pojedla a stoho mi je zle, toci sa mi sice aj trosku hlava, ale to len ked prudko vstanem

tosomja
10. aug 2011

@mima21 netuším, skús si spraviť test...ja som si ho robila každú chvíľu, keď som si myslela, že mi je zle 🙂

mima21
10. aug 2011

@tosomja test by mi mal zajtra dojst s postou, lebo ja som z dediny a tu kupovat tehot. test tak to by uz kazdy o tom hovoril 😀 😀 takze som si to objednala.

mima21
10. aug 2011

@tosomja som tyzden pred mrchou a pobolieva ma v podbrusku ako keby som ju mala dostat hned zajtra......v piatok budem 10 DPO tak som ten test chcela robit az cez vikend, ale ako sa poznam tak to nevydrzim 😉

tosomja
10. aug 2011

@mima21 tak keď niekedy pôjdeš do mesta, tak si nakúp zásoby, aby si nemusela nikomu nič vysvetľovať 🙂 Ja som ani nepozerala, kedy mám plodné a neplodné dni, stále sme si dávali pozor, až raz som povedala mm, že skúsime? A on:"Skúsme, bude sranda." A tá sranda už má rok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre