Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

baran1982
1. aug 2012

30 Rokov

idris
autor
1. aug 2012

@elenka.k ahoj ako sa máme pozerám že nová profilovka pekná ;)
@tosoja mamka je už doma z UK ??
@duplinka ako bolo u sestry ?? Júúú určite ste si užili slniečka že ?

Inak ahojte kočky ja som tak rada že sa to tu rozbehlo znova, hoc ja už nebývam v TV ale stále sem nakuknem. Inak ja som si tak na seba ponadávala, zabudla som zbaliť opaľovací krém však v UK nepečie slnko nie, a trt celý tt bolo okolo 25 a mňa spálilo ako malé decko a doma 2 daylong ktorým budúci rok končí záruka . Ale čo narobím

duplinka
1. aug 2012

@idris ahoj, a kde že bývaš? No my ideme tento piatok, takže nás slniečko ešte len čaká. 🙂 Určite sa ozvem ako bolo. Ináč nevieš ako je to v Budapešti s prednostným nastupovaním? To sa mám predbehnúť či ako to je? Ďakujem 😀

idris
autor
1. aug 2012

@duplinka Danka tak my sme už v Anglicku pri mm nastálo :-X tak som spokojna konečne dobre vystískana a vymojkana po pol roku samoty . Domov prídeme až koncom novembra ale aj to iba na 1 tt aspoň ja tak plánujem uvidím čo na to povie mm . A s tým prednostným to oni povedia že najprv je prednostne a pôjdeš do predu, to máte super že idete prednostne ja som na letisku banovala že som si nedala predbostne nastupovanie lebo malá už bolo unavená a bolo to aj dosť neskoro 22.20 sme leteli .

duplinka
1. aug 2012

@idris pýtam sa preto, lebo v Ba tý čo mali prednostné išli noemálne v rade, ale potom ich nechali v ľavej miestnosti odkiaľ sa išlo do lietadla skôr. V Budapešti som nevedela ako to funguje. Ďakujem. A som rada, že ste spolu. Ja by som to tiež nevedela vydržať tak dlho bez manžela. Ináč prednostné sme si dali prvý krát, pretože som po niekoľkých letoch zistila, že je to výhoda. Len dúfam, že im porozumiem keď nás budú volať 😀 😀 😀

tosomja
2. aug 2012

@baran1982 vitaj 🙂
@lenulik15488 ani neviem, koľko máme m2 - papiere a všetko okolo bytu má na starosti manžel, keby si sa ma spýtala, aké máme steny, aký nábytok - to ti poviem presne 😅 😀 Ale výmera, rozloženie a také veci...ehm...som strošku mimo orientácie.
@angelblue v jednom je to aj dobré, ale raz odíde a bude nuda.

katka183
2. aug 2012

ahojte.nechce sa vám spať?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
2. aug 2012

@katka183 aj by sa mi chcelo, ale nechce sa mi odkráčať k posteli 😀

lenulik15488
3. aug 2012

@tosomja Chápem kedže má na starosti manžel... My sme s drahým kupovali byt na polovicu čiže sme ho dali napísať aj na obe mená takže každý ma svoje papiere keby kupoval len on možno by som ani sama nevedela tiež :D Ale jasné že nábytok nás ženy zaujíma viac :D Malá spi s Vami v izbe predpokladam... a spinka ešte v postielke?

angelblue
3. aug 2012

viete čo ženy...toto naše zdravotníctvo tu v tv je na nič. 😔 ...dnes sme boli u našej dokt., na traumatologii a na rentgen....mala vcera tak spadla ze jooooooj ☹ na čele modrina jak svet...a na nozku mi nemoze dostupit tak sme boli...ocakali sme sa ako blazni 2 hod. na traumatologii a ete aj na rentgene...no proste hrozne nieco..mala uz bola taka zla... 😠 ale vraj mame vsetko v poriadku.....aspon to.... 😔

angelblue
3. aug 2012

@tosomja tak to poznám...stále som bola so sestrami a teraz sa rozprchli po svete 😖

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
4. aug 2012

@tosomja A kde ma malinka postel ked si pisala, že máte dvojizbový bytik? V obyvačke alebo kde 🙂 My zatial babo budeme mat v spalni a potom sa uvidí 🙂

angelblue
4. aug 2012

@tosomja No tak to je hrozné...a ešte aj sestrička sa tvárila akoby nič...krásne sa na Lauru usmievala a hovorila aká je zlatá... 😒 dúfam,že zajtra výjde počasie lebo by sme sa chceli ísť kúpať do Maďarska tak dúfam,že bude teplo....tvoja malá je zlatá keď tak sama spinká..naša spí hocikedy s nami v posteli....ale je ešte s nami v izbe a má postieľku....a neviem ju naučiť samú od seba zaspať....lebo je naučená na to,že jej dám prsník a tak zaspí...ale keďže ju chcem už odstaviť tak ju potrebujem naučiť samú zaspinkať...neporadíš mi niečo??? 😀 vopred ďakujem

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
6. aug 2012

@idris ahoj, mame sa dobre, zdraví sme! Marko sa konečne rozhovoril, teraz spája aj vety, veľmi je zlatý!!! Nemám teraz veľa času - prišla moja rodina, ale sľubujem potom popíšem na dlho, !

angelblue
6. aug 2012

@tosomja No s tym bude trosku problem lebo ona vôbec nechce fľašu ani dudlíky....neviem no snáď to nejako zvládnem..ako ste víkendovali??? 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. aug 2012

@tosomja my sme včera boli konečne v Maďarsku..ale to som bola len ja moji rodičia a malá...inak fakt sa nedá ani vonku ísť..je to príšerné..ja už tiež neviem čo by som vymyslela za program...je to strašné...už by to chcelo dážď,ale nie taký čo všetko zničí... 😖

tosomja
6. aug 2012

@angelblue ja mám rada také horúčavy, len nie vtedy, ak musím doma trčať a pozerať z okna. Tak by som chcela niekde výjsť, na kupko, ale aj s manželom...Už mi lezie na nervy, vieš akú debilnú má povahu...

angelblue
6. aug 2012

@tosomja Z toho si nič nerob...chlapi sú chlapi....aj mne môj občas lezie na nervy....ale tak to v manželstve býva....vy ste koľko manželia???aj ja chcem ísť niekde aj s mužom ale jeho tiež niekam dostať tak to je hotová kalvária 😒

lenulik15488
7. aug 2012

@angelblue
@tosomja Baby a čo robia Vaši manželia ked su doma, že sa im nikam nechce ist? Ten moj by azda vraždil za vylety len keby mal aj toľko času :D

angelblue
7. aug 2012

@lenulik15488 môj prakticky skoro vôbec nie je doma...kade tade lieta...stále niekam behá... ☹

tosomja
7. aug 2012

@angelblue sme spolu 8 rokov, manželia sme 4 roky. 8 rokov spolu bývame, takže rozdiel je len v tom, že máme svoj vlastný byt a papier, že sme manželia 🙂

tosomja
7. aug 2012

@lenulik15488 môj keď nie je v práci, tak doma čumí na telku. Keby v nej aspoň niečo normálne pozeral...ale len šport a teletext 🙂

angelblue
7. aug 2012

@tosomja jaj no pekne dlho...my sme spolu 6...skoro 3 roky manželia....my sme tiež spolu žili..ale raz u našich raz u jeho rodičov...a teraz konečne vo vlastnom...aj keď je to dosť ťažké... 😖

tosomja
10. aug 2012

Ahojte babulky, čo nové?
Ja som sa včera asi zamilovala do neznámeho 🙂 Ale vážne, takého krásneho muža som ešte nevidela 😅 🤐
Vikinka sa včera skrášľovala - namaľovala si oči s riasenkou, ústa s leskom, líčka...čistá krásavica 😀
Keď ju včera videla švagriná, tak sa zľakla, kde tak spadla. Zajtra ideme oslavovať svokrovú 60tku - kt. sa tak dlho odkladala, a nakoniec nám možno aj tak nevýjde počasie. Neviem, prečo stále musíme oslavovať vonku...
Včera som sa bola strihať, len narýchlo, dnes si chcem zafarbiť vlasy, ale neviem, či dať melír, alebo nejakú tmavohnedú 🙂 Hm...poraďte.
S manželom zase tichá domácnosť, nemám už chuť sa s ním naťahovať, vždy chodí, akoby umieral, fučí ako starý chlap, ak mu niečo poviem, tak je hneď zlé, že ho šikanujem 😅 🙄 Ale je šikanovanie to, že mu dohováram, aby sa venoval aj malej a mňa by si mohol sem tam všimnúť, nie len večer v posteli?...

čo dnes varíte? Už nemám ani fantáziu, stále to isté. Mama včera robila španielske vtáčky, dala by som si niečo fajné, ale nie zložité. Nechce sa mi stáť pri šporáku pol dňa 🙂

Tak majte sa zatiaľ, ideme sa pomaly chystať k lekárke. Dúfam, že sa malá nepoobíja dovtedy ešte viac 🙂

angelblue
11. aug 2012

@tosomja Juuuuuj tha čo,že ste boli s malou u dokt. či len na preventívnu??? nič si z toho nerob aj ja so svojím nič moc....tiež mu nemôžem nič povedať lebo ja chodím stále nafučaná,nervózna a tak....a to ani nehovorím o tom,že jeho dovolenka v kely a nikde sme neboli 😠 ale neboj pôjdeme..tie jeho reči....fakt úžas..ešte aj to počasie ☹ už ma hrdlo bolí a som prechladnutá.....zlatá aj moja malá sa rada maľuje...ale ja jej dovolím len balam na pery 😀 čo si nakoniec varila???my sme mali takú gulášovú polievku..a dnes ani srnka netuší čo budem variť.. 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre