Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
4. okt 2011

@tosomja ďakujem za prianie! Tak to sa maš, možno jej idú ďalšiu zúbky, môjmu práve konečne vyšiel jeden hore a ďalší sa drie 😵 dúfam, že sa rozrastú. Ináč aj my sme boli chorí. A ako Tvoja aj moja mamka je už druhý tt. na UA, takže tiež to mam ťažšie. Juj aj ja by som šla na zábavu nejakú......

@mima21 dík aj Tebe za prianie, ináč dnes sme boli na logo. po dlhom čase, a ako si spomínala, už aj mne dala úlohy - tapetu....... a aj vziala 4 eu, ževraj za tie papiere čo dáva pýta 20 centov, ani som si nemyslela, že čo všetko sa už vyžaduje od takých malých detí. Som si len pomyslela, dobre, že nechce aby mi už vedela písať...... a zrazu ona ku mne, že s písaním to budeme skúšať neskôr - tak 😒 akurát a škola je potom načo?? Hej, hej potom hoď foto kočíka som zvedavá.........

idris
autor
4. okt 2011

@elenka.k Eli dodatočne všetko najlepšie ;) áno boli sme to my s Milkou

My sme momentálne u mamy na dome tak makáme ako fredky lebo za prá dni mama dôjde a nič sme nespravili 😅 😀 😀

elenka.k
4. okt 2011

@idris ďakujem, malá je taká zlatučká!!

tosomja
4. okt 2011

@mima21 teraz sme ten sirup dobrali, asi ten nam zabral, lebo tiez dva tyzdne soplila a nic nezaberalo, az ten sirup, plus nasivin sprej do nosa...
boli sme dnes u dr. po vysledky, na jazyku sa jej vyhodila cervena skvrna, tak nevieme, z coho to moze byt...vysledky su ok...tak vraj asi znizena imunita - kupila som bio gaiu, tak dufam, ze trosku pomoze...

ja som kufrik dostala asi v tretom mesiaci a potom este dvakrat...ale nic v nom nebolo 😅

mima21
5. okt 2011

@elenka.k @tosomja @idris ahojte baby, takze dnes sme boli na poradni a moje mimi je o 2 tyzdne mensie 😢 😢 😢 tak dufam ze sa udrzi. O 2 tyzdne mam ist zase k doky a spravi dalsie sono, tak mi drzte palce nech ten drobcek rastie. ☹

elenka.k
5. okt 2011

@mima21 držím Ti strašne palce, ale srdiečko bije?! nie??

mima21
5. okt 2011

@elenka.k myslim ze ano, lebo keby nebylo tak by to uz bolo jasne 😒

elenka.k
5. okt 2011

síce tiež pravda! aj by Ti to dr. povedal.

elenka.k
5. okt 2011

@mima21 neboja, hlavne treba myslieť pozitívne

mima21
5. okt 2011

@elenka.k snazim sa, pisu mi baby ze sa namusim bat ze aj im to hovorili a nakoniec bolo vsetko ok, tak budem cakat, 18.10. mi silno drzte palce 😉

elenka.k
5. okt 2011

@mima21 budeme!!!!!! 🙂

mima21
5. okt 2011

@elenka.k 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elenka.k
5. okt 2011

@mima21 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

elenka.k
5. okt 2011

@mima21 idem dávať detičky spať.....................

mima21
5. okt 2011

@elenka.k ok, a dakujem 😉

mima21
6. okt 2011
mima21
6. okt 2011

@elenka.k tu je kocik 😉

elenka.k
7. okt 2011

@mima21 hmhmmm -pekný taký neutrálny, dá sa na konštrukciu napichnúť aj vajíčko? asi, hej! nie? 🙂

mima21
7. okt 2011

@elenka.k nie neda sa, ale to mi nevadi, lebo mne sa nepaci vajicko na kociku, mozno preto ze som z dediny a tu nemas sancu nieco take vidiet 😉

tosomja
9. okt 2011

ahojte baby, cez vikend tu bola neter s kamaratkou, no poviem vam, dlho som sa tak nezabavila, hoci su odomna mladsie o sest rokov, tak boli dobre spolocnicky, kupili sme si dve flase vina, chipsy, nieco som pripravila pod zub...smiali sme sa do rana asi do pol tretej, kym som si uvedomila, ze skoro rano nas zobudi Vikinka....este by som si zopakovala taky vikend / normalne som sa vratila do starych cias, ked sme vyvadzali somariny.../
Nahovorili ma na zmenu farby vlasov - mam ich tmavo hnede, ked budem doma a na vlastnom laptope, tak hodim foto.
Byt sa nam meni, koberce su nahodene, uz cakame len na sedacku a uz sa mozme znovu nastahovat domov, velmi sa tesim...
Poriadne sa nam ochladilo, vonku je skutocna jesen, o chvilu budu Vianoce...
Neviete, ci aj tento rok budu jesenne trhy? Ci zimne?...

elenka.k
10. okt 2011

@tosomja tak to si fajne žúrovala ...... aj mne by už trebalo sa niekde odreagovať 😉 žeby som si naplanovala nákupy hmhmm??!!!!!!

elenka.k
10. okt 2011

@tosomja napísala som to nejak smiešno!! 😵

elenka.k
10. okt 2011

A mňa čaká dnes kontrola na ženskom, som objednaná na 15 hod. tak som zvedavá.....

elenka.k
10. okt 2011

tak už som po ...všetko je ok, ibaže musím ísť na ultrazvuk pŕs 😒

tosomja
10. okt 2011

@elenka.k tak po druhom dietati je to normalne, mne povedal, ze nemusim ist ani na mamografiu, lebo som nekojila

elenka.k
10. okt 2011

@tosomja nie, tosomja ja som mala ísť aj po Elenke, ale tie termíny - objednávacie - sú také dlhé, že ak som už mala ísť, som ostala tehotná s Markom, to už som v novembri bola tehotná a na kontrole som bola v auguste 😵 .

tosomja
10. okt 2011

@elenka.k teraz sa na vsetko velmi dlho caka...moja mama doteraz caka na zuby, uz tri mesiace... 😀

mima21
11. okt 2011

@elenka.k @tosomja ahojte baby, bola som v nemocnici tak som nemohla nakuknut.......o mimi sme prisli 😢 , bolo odumrete uz 2 tyzdne, takze som bola na zakroku, ale co uz.......na buduci rok sa ide zase nato, ak presvedcim mm. 😉

elenka.k
11. okt 2011

@mima21 JUJ Mima to mi je fakt ľúto!!! ale ako to? šak som sa pýtala na srdiečko a bilo, nie? Ja som presne to isté zažila pred Eli, viem presne ako sa cítiš. Bola som v 12 tt. a stalo sa to, prestalo žiť v 8 tt. len tomu fakt nechápem, že dr. nič nezistila - hneď som ju vymenila. Neboj na nový rok sa to podarí 😉

tosomja
11. okt 2011

@mima21 moja, je mi to luto, az mam slzy v ociach 😢 ...snad sa ti na novy rok podari a bude sa drzat zubami nechtami 😵 Radsej vymen dr. kym nie je neskoro a neublizi aj tebe svojou nezodpovednostou...ved to nie je sranda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre