Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
6. dec 2012

@angelblue pred 02 bude, alebo kde?

angelblue
6. dec 2012

@tosomja awoj tak segra hovorila ze tam niekde okolo O2by sa to malo pohybovat a malo by to byt okolo tej 2 hej..tretej poobede.este nevedia presny cas..ale zajtra mi da vediet...tak sa pokusim este dat presne info 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
7. dec 2012

tak žienky....okolo 3 tej pri O2 by mal byť stánok =) to som ale zvedavá 😉

angelblue
9. dec 2012

no čo žienky boli ste kuk na Mikuláša O2..my sme boli ale malá sa tak bála....že joooooooooooj 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
14. dec 2012

@tosomja Awoj no čo pripravená na zajtra??,a to kam idete do kt. mesta???tvoja malá je šikuľka a určite to so sestrou zvládne 😀 moja bezomňa nezaspí takže ja ju nikam nemozem dat bez toho aby som cakala ze ju niekto uspí.. ☹ takže tak...je na mňa veľmi naviazaná...niekedy mi až nervy idú puknúť..najmä teraz keď budem mať drobčeka...ale je zlatá..lebo už sa vie aj sama zahrat niekedy....tak prajem príjemné nakupovanie...ja už tiež väčšinu darčekov mám...už len drobnosti dokúpiť 😀 😀 a čo bola si kuk na tie naše trhy??my sme boli ale nič sme nekúpili..lebo malá bola zlá....spadla do snehu...a tak bola celá mokrá tak sme bežali domov... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
17. dec 2012

No hlavne,že ste došli v poriadku...a,že ste nakúpili....malinká sa určite teší..ja som nakoniec našej kupila kuchynku...a este nieco dokúpime nejakú knizku alebo tak...a manzelovi co si kúpila???ja som svojmu kupila kozmetiku z Avonu tá kt. sa mu tak páči....my si urobime stromcek asi v strede tyzdna....aby sa mala viac tesila...lebo na stedry den idem k nasim kedze manzel pracuje... 😒

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
19. dec 2012

@tosomja Ahoj! tak schody? konečne nám po 3 dní po tm prišli pravovať ( ináč poupratovať, prišli hneď ráno!) už je spravený, musela som všetko upratovať od začiatku 😠 aj záclny, no okna som len pretrela prachovkou 😉 Zatiaľ stojí ... už ani nemám taký strach, že čo ak nám zase niečo spadne, pri dchode Tí pracovnci len stáli a pozerali ( možno čakali na nejaké peniažky ....) len som otvorila bránu a že dovidenia. Len by skúsil pýtať niečo, by so mu dala, nech je rád, že ja som si od nich nepýtala bolestné - ako sa hovorí, veď toľko strachu 😔
Ja sa mám pomaly ... darčeky okrem jedného mám všetým, my si nekupujeme, aspoň tak sme si povedali, dúfam, že mi mn. nekúpi a ja budem bez - ups. Ináč, povedz Vy, že akého budete mať bohatého?, ako Ty pre mn. si zaslúži, sa spamätal 🙂 sa teším, že si spokojná. U nás to skôr padá dole ako hore 😖 čo už?! Ja už vlastne ani nevládzem .... nechávam to plávať, momentálne ma drží nad vodou, že konečne prídu sestra s rodinkou aj brat ....ako k mamke.
Ty ale sa máš, to s tými nákupmi 😵 ja by som, že aká bola aspoň trošku šťastnejšia, keby sm bola na nákupoch, bez menšieho strachu - stresu, že musím rýchlo domov. Boli sme síce aj dnes v KE (aj včera na UA) ale to má viac vyčerpalo - tie decká.... sa rozutekávajú ako kuriatka ha ha. Ináč to s tou Ninkou - sa vôbec nezmenila hmhm, ja som zvedavá na sestrinho ( tie jeho tzv. nádavky, že debil a už si ani nepamätám, čo mal také vo zvyku) ale ten môj zase im ukáže, ak ho nazlostia, lebo jeho slovník (vďaka šagrinému mužovi..) najnovšie, že ko..t - gargamel... to sa ešte dá. Ináč tie reči, že chovanie ich dcérky ako Ninky je vporiadku a že to Tvojej je zlé, t si nevšímaj!!!!!!!!!!!!!!! blbci.(prepáč) ja by som tom mohla písať celé strany. Tak sa držkajte a kľudne píš, čo máš nové, ja sa iba ppoteším. Keďže moje tzv. kámošky na mňa zabudli!!!!!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. dec 2012

@tosomja ako dopadli trhy???už sa určite tešíte na Vianoce...no čo kde nakoniec budete???? 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. dec 2012

@tosomja aha no zaujímavé..a čo aké liečky dala??no niektoré mamy sú nezodpovedné..niežeby sedeli s chorými deťmi doma..ale behajú po návštevách....a na kedy Vás objednala??lebo tu v Tv majú všade nejak kopu času a objednajú ťa aj o 2. mesiace... 😔

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. dec 2012

@tosomja no poteší.....mala by si jej povedať,že vďaka nej máš teraz malú chorú...potom daj vedieť v čom spočívalo to vyšetrenie.... 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. dec 2012

@tosomja neboj bude dobre...mozno len bude zistovat co mala rozprava a tak.... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
22. dec 2012

@tosomja NO ako ja by som pre istotu išla...a keď sa niečo nebude páčiť tak nebudeš chodiť...alebo tak....ale samozrejme je to na tebe 😀

elenka.k
22. dec 2012

@tosomja Ahoj, prepáč, že skáčem do rozhovoru ( ináč ak nepíšem, stále Vás čítam 😉 ) ohľadne k tej neurológií, ja som s malou tiež bola. Vyšetrenia - nič hrozné, aspoň pri nás, vyzlečenú bude skúmať nervy, sem tam klepne po kolene, lakti .... ale to robila aj preto, že sme cvičili Vojtovku, a ohľadne tej reči?! Dala jej tri otázky, z toho sa jej pýtala aj na meno a ako narokom máme v ňom š, takže poodľa toho zistila, že sa nám po menej darí... ☹ ( to bolo niečo pred 3r.) Samozrejme hneď nás poslala na logopédiu :-/
Ozaj až sa teraz prišlo na to, že alej mali reznúť pod jazýčkom ............... keď bola bábo, Tí dr. všetko zanedbajúúúúú, aj rúčku, keby som si nevšímla ja a nepovedala ešte na pôrodnici, tak neviem neviem..............
Ináč aj náš len teraz začal súvislé rozprávať, spájať slová doo viet - darí sa mu.

angelblue
23. dec 2012

Žienky prajeme Vám pokojné prežitie Vianočných sviatkov.... 😀

elenka.k
23. dec 2012

@angelblue ďakujem - samo. aj Tebe šťastné a veselé - aj všetkým!!!! Aj starým známym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
25. dec 2012

Baby aj ja Vám prajem šťastné a veselé sviatky ja si uch užívams bruškom ešte zatiaľ ale neviemdokedy vydržíme 🙂 mam pocit, že sa rozpuknem :(

elenka.k
26. dec 2012

@lenulik15488 ďakujeme a napodobne!!! už nemáš veľa, prejde to rýchlo 😉 ani sa nenazdáš, veľa trpezlivostli a sily!

@tosomja samo. aj Tebe!! ináč, že aká sranda s tými nožmi 😀 bude do zásoby ....... 😉 Snáď je malej už lepšie!!!!!
Tá radosť detičiek je nadovšetko!! ak rozbalili darčeky a ich očičká sa rozžiarili - jaj.... ani mi nebolo smutno, že ako s mn. sme si nič nedali! ( v noci sme sa potešili 😵 ) Ináč od svokry som dostala kozmetický balík (garnier), ona radšej nebude riskovať 😉 a od mamky sadu osušiek, triko. Mn. si čo dostala?? Ináč, čo sme boli u naších a sestrin synček - úplne iný, sem tam sa nadurdil, ani žiadné nádavky ... rozmaznania, ale Ty, že sestra mu vie ako naložiť, prísne, slovami..... Tak sa majte , musím ísť, zatiaľ... ozaj pridala som nejaké to foto, ale veľmi sa mi nedarilo vystihnúť tie okamihy ... ináč ako narokom sa mi vybila batéria na foťáku, ešte že mi švygrina požičiala, myslím pri svokre.

elenka.k
26. dec 2012

@tosomja ozaj, poslala som aj Tebe darček 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre