Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
21. máj 2011

@tosomja s tou autosedačko vajíčko máš pravdu. Aj ja ak tak kúpim už len buginku, chcela by som takú, čo sa ľahko skláda. To budem riešiť, keď kúpime Eli novú sedačku do auta, už tú, čo si môže oprieť aj lakte a potom sa oddelí na podsedák, a jej dame Markovi ( ešteže sme pre ňu vtedy kúpili neutrálnej farby) Ale teraz sme nejako vo finančnej tiesni, šak vieš: havária, nová spáleň, splátky..... ... proste sa to nakopilo a odvtedy nejako nevieme ušetriť. Ovki, tak sa len držte! a dávaj na malú pozor!!!!

A baby, čo mate nové?? Nik tu nepíše, krásne je vonku, to preto... 😉 .

tosomja
21. máj 2011

@elenka.k my sme kúpili Venus od Milly Mally...lebo sa dá dať do ľahu a ešte predsa si chce sem tam aj pospinkať 🙂

Ja tu stále pozerám, lebo doobedu sme doma, keď sa naobedujeme, tak ideme vonku, Vikinka si vonku pospinká a ja sa poopaľujem, potom okolo 16tej chodíme do AVEčka, tam zvyknú chodiť najčastejšie oteckovia s detičkami, tak aspoň sa Vikinka zapája 🙂

idris
autor
23. máj 2011

Ahojte kočky prepáčte že Vás trošku zanedbávam. No máme toho teraz veľa, začali sme prerábať druhý byt,,, Miluška je veľmi zlatá snaží sa vo všetkom mi pomáhať ale je aj dosť na mňa naviazaná ako náhle ma nemá na očiach a spomenie si na mňa plač ako keby bol koniec sveta. Píšete o golfáčoch tak ja mám bicykel xexe je to pre mňa najpohodlnejšie rýchlo sa všade dostanem a keď si chce Lilly pobehať tak bicykel iba odstavim a idem s ňou. A golfík mám z Lidlu nedá sa polohovať ani nie je extra no slúži dobre keď potrebujem 😀 😀

elenka.k
23. máj 2011

Ale ste vyrástli!! pľuv, pľuv..... som myslela, že si na nás zabúdla 😕 No aj ja mám bicykel a s El tak chodím, ak nám to Marko dovolí - čo málokedy, ale dedo to nahradí..... zase Marko je ešte príliš maličky na to. Ozaj baby ak viete o niekom kto by kúpil kočiar ( poprípade vymeniť za chlapčenskú ), ten Elenkin červený - buginku, dajte mi vedieť, potom ho ešte hodím na bazár, alebo kľudne aj Markov, tú trojkombináciu, Tak dobre Idris, len prerábajte......a držte sa! papa zatial

elenka.k
24. máj 2011

AHOJ BABY! PREDAVAM MOJE KOČIARE, KUK NA MôJ BAZAR!!! KEĎ VIETE O NIEKOM, DAJTE IM VEDIEŤ. (možná zľava - kuščičko 😉 ) DIK!!!! PRAJEM PEKNÝ DNÍČEK,

tosomja
24. máj 2011

@elenka.k dala si aj na bazos.sk? ja som tam dala a o týždeň sa mi ozvali a už je predaný 😀 Keby som vedela, tak kúpim coneco červený, keby si ponúkla skôr...nevadí 🙂

elenka.k
24. máj 2011

@tosomja na bazoš, nejako sa mi tam nedarí dať, stále ma to vyhadzuje odtial - myslím, či dávam veľké fotky? neviem a ich tak dlho načítava až ma vyhodí...... fakt neviem, a s tým kočiarom - mojím, no vidíš, by som Ti určite dala zľavu!! Snažím sa dávať čo najviac inzeráty, lebo už mam pre Marka vybratý, od ruky, ale je tiež drahý, nemecká značka a nechcem aby mi ho vyfúkli, juj ale sa mi fakt páči, myslím tamten kočiar, farbu ma tirkysovú. Tak sa maj a držte sa!!

tosomja
25. máj 2011

@elenka.k 😀 mohla si mi ponúknuť, nevedela som, že chceš predať, vtedy, keď som vyberala, tak som sa pýtala na vaše názory a nikto sa neponúkol, že predáva...😀
Ja som najprv kúpila a až potom predala...a to už aj ten, čo si nedávno kupovala, chceš predať? Myslím, ten pekný modrý kombinovaný...
Možno dávaš veľké fotky, skús ich zmenšiť, ale nemyslím, keď si ich fotila klasicky foťákom, ja som nikdy nemala problém s úpravou fotiek.

A ako sa máte mamičky, dnes sa nám trošku pokazilo počasie, aspoň ráno bolo také všelijaké...
Tie horúčavy nie sú dobré ani pre naše pokladiky, Vikinka sa tak potí, už neviem, ako ju mám obliecť, lebo jej dávam bodíky a kraťasky a aj tak je hrozne spotená...ani doma ani vonku sa nedá vydržať.

elenka.k
25. máj 2011

@tosomja áno predávam už aj ten, aj ja som fotky fotila s riadným foťákom, skúsim ich zmenšiť.

tosomja
25. máj 2011

@elenka.k už je malý? alebo pohodlnejší športový? 🙂

elenka.k
25. máj 2011

@tosomja tak, tak , ale vieš, chceme ísť na dovolenku a keď dame ten kočiar do auta, tak už viac nič iné nevopchame do kufra, 😒 a aj ten Elenkin sa skladá podobne, mala jeden vybratý, ale už je rezervovan ☹ Moon buggy fit 3 - Monn tento sa mi páči, ale nový, nechcem je dosť drahý.

elenka.k
26. máj 2011

Mamičky, dnes mi malá Elenka spadla a odrela si obe kolenka, aj lakeť - až do krvi auuu, plakala, prvykrát, fakt tak silno, až mi bolo ťažko, Ináč robime pokroky s nočným pocikávaním, síce ju dávam ešte na spanie, ale už postelka je do rána suchá 🙂 , a večer pri sprchovaní ju to štípalo...... 😖

elenka.k
26. máj 2011

Ináč k tým kočiarom našl asom ešte jeden Monn, už som si ho rezervovala do budúceho tt. - pre istotu, lebo ideme v sobotu do Poľska, tak mrknem aj tam, aké su novinky,,,,,

tosomja
27. máj 2011

@elenka.k juuuuj, treba pofúkať...Vikinka už tiež behá okolo nábytku, dnes si tiež udrela uško o televízny stolík, tak plačkala, ale nedá sa všetko ustriehnúť, hoci stojím za ňou, keď sa hýbe 🙂

aj ja chcem ísť do Poľska, ale nemáme s kým...

elenka.k
30. máj 2011

Ahojte! Tak a v Poľsku sme neboli, čo hlásili pohotovosť, že príde búrka (ona síce prišla až večer a trvala nejakých... baby bola to aspoň hodinka?? asi nie!) , tak sme si skočili do KE na blšák a tam som našla kočiar podobný Moon buggy fit 3 no tie nové štýly, čo sa poskladajú na malý obdĺžnik juj, nejakých 130 eu, ale aj aj na internete som pekné našla, viper 4 od zopi sa mi páči hmhmmm. Ináč coneco som už predala za nejakých 30eu, keď som spustila na 35, sa oň hlásili ako divý....... až som spustila na tých 30 eu, chudobnejšiej.......

tosomja
31. máj 2011

@elenka.k si pozerala aj na babybazare? tam majú aj dobré ceny kočíkov a nové 🙂
Včera bolo neskutočne horúco, myslela som, že skočím do fontány - tej našej krásnej 🙂 čistej 🙂
Juuuj, ako sa teším na dovolenku na chate, bazén napustený, gril pripravený...myslíte, že sa už Vikinka bude môcť kúpať v malom bazéniku pri takých teplotách?
Tak sa mi nič nechce, nemám chuť ani upratovať, ani variť, ani oddychovať 😅

elenka.k
31. máj 2011

@tosomja pozerala som aj tam, tie čo som chcela, už sú predané 😒 ale asi kúpim nový, predam Markov a kúpim si ÚJ, a kupkať asi už môžeš malú v bazéniku, my sme s El a to nemala ani rok boli pri mori a bola v ňom..... ťahalo jej na 11 mes. ako naším teraz. Šak ani mne sa nič nechce, mamka šla k sestre do Blavy na 2tt, takže sa tu asi zcvoknem, už pomali vyberame dovolenku, aj sa teším, ale švagrinám, nejako nič nevihovuje 😖 tak manžel povedal, ak nepôjdu, pôjdeme sami a ak to náhodou nevyjde pôjdeme k mojej rodine na UA, teraz sa ešte viac teším, už som tam nebola nejakých 7 rokov. Tak sa držte!!! a chyby si nevšímaj, totiž aj hájkam toho môjho maznáčika, aj Tvoja si už tak začína vyžadovať a už pomalinky blaboce - podabá sa to slovám 🙂

tosomja
31. máj 2011

@elenka.k Tak moja sa teraz nejak začala premazľovať...keď jej niečo nedovolím, tak sa hneď rozplače a trucuje..neviem, kto ju to učí 😕 snažím sa s ňou "dohovoriť" niečo už zopakuje...ako kačička (jej slovo je - kakač 😀 ) alebo dedo, babi...už ukazuje, kde má bruško, uško, očko a tak, len žiadna hračka ju nevie zaujať, už neviem, čo jej mám kúpiť...keď zistila, že vie chodiť okolo nábytku, tak neposedí ani minútu, už mi stihla zjesť list z kvetu, hlinu, papiere pojedla už ani neviem koľko...včera na seba vyliala vaničku s vodou a smiala sa z toho...nooo, podarená je tá moja princezná....Keď ideme k mame, tak ukazuje na balkón a kričí tuuu, a keď sme vo výťahu, tak vie, ktorý gombík má stlačiť, že na ktoré poschodie...šikulka...už dlho som nikoho nestretla vonku...

elenka.k
31. máj 2011

@tosomja no šikula je tá Tvoja princeznička, podobne tak robí aj Marko

tosomja
31. máj 2011

@elenka.k nepovedz, že ani tvojho Marka nebaví ani jedna hračka...tiež ho zaujíma ovladač, hrnce, varechy...aj to len povyhadzovať, prekročiť a ísť ďalej 🙂
A to som tvrdohlavo tvrdila, že moja to robiť nebude, lebo sa jej budem venovať a učiť ju, že sa to nerobí...ha ha ha....dnešné deti sú iné 🙂

elenka.k
31. máj 2011

@tosomja tak,tak a najradšej má plastové mištičky, ktoré sa kotúľajú po zemi, keď do nich buchne. A ovládače to sú jeho, hlavne ak môže šprtať do bateriek. Tak , tak ako píšeš, dnešné deti sú iné, veď čo mi vravela moja mamka, že ona sa nepamätá žeby sme toto stvárali a to sme boli 4. Ja Marka stále hajám, síce už vo vajíčku, ale keď z neho vyrastie????


tosomja
31. máj 2011

@elenka.k moja v tej horucave radsej zaspava sama, polozim ju na gauc ku mne, pod nu dam nejaku plachtu, nech ju chladi a tak spinka, ked ju zoberiem na ruky, tak place, asi jej je horuco 🙂 ale aspon si odvykne spat na rukach...

elenka.k
31. máj 2011

@tosomja tak vidíš, fajne Ti aspoň sa od toho odbremeníš, niežeby to bola nejaká ťažká práca navyše, ale niekedy mam fakt nervy, keď mi len plače a plače....a nevie zaspať, ešte sa k tomu odťahuje a napína, ja ho fakt niekedy nevládzem. Ale šak vieš čo chcem tým napísať, nakoniec je to také zlaté, keď po dlhých tých minut , zlato čuča 🙂 . Ozaj teraz som si všimla, tak konečne mame prvý zúbok 🙂 , už prídu (asi) ďalšie.

tosomja
31. máj 2011

@elenka.k dočkala si sa 🙂
áno, je to pekný pocit, keď tak sladko čučajú pri nás, moja mi niekedy chytí vlasy a tak spinkala...dávaš v noci papať? Moja sa teraz nejako začala budiť, nie v noci, ale tak okolo jedenástej...predtým som jej dala o deviatej a spinkala do rána do tej siedmej...skúšala som jej dať 180ml večer, ale nevypije len 120ml, aj to už je veľa...nechutí jej jesť teraz, možno z tej horúčavy, chce len ovocie, alebo keď jej dám kúpený príkrm mäsovo zeleninový...tak pekne papala všetko, od zeleniny po mäso a teraz chce len mixované...môže to byť z toho, že jej idú stoličky?

elenka.k
1. jún 2011

@tosomja je to tou horúčavou, aj môj nechce papkať, tiež sa budí, ale sa ho snažím naspäť začučkať, aby sa nerozgežil. No ja mu dám asi kolo 20:30 sa napapkať, a potom mu dám trošku mliečka,pre hájkani, ale to mi už nechce, potom sa prebúdzal kolo 23:00, to som mu dala na polyspania, keď vypil zase zaspal, ale teraz sa normálne brebudi, no a to ho už zahájkam a zaspí, potom si ešte raz vypilá v noci, kolo 3:00, no a ráno, už kolo 7:00, už nie každé 3 hod. , odkedy už papká, mliečko veľmi nechce. Myslíš, že Tvojej idú stoličky? Aj to je možné, pri Eli som nevedela, kedy jej vyšli - vieš ako to myslím!

tosomja
1. jún 2011

@elenka.k snažím sa, aby v noci už nepapala, lebo si ani tak poriadne neodgrgne a ráno mi potom vôbec nechce papať, včera mi zaspala okolo ôsmej a zobudila sa o polnoci, dala som jej len 90ml mlieka a spinkala ďalej, ale hore sme od pol piatej, tak potichúčky sedela v postielke a pozerala na mňa, že som si ani nevšimla, že je hore, tak sa prebrala úplne a už sa jej nechcelo spinkať, teraz zaspala...
Tak má naliate ďasienka, mohli by jej výjsť, nech máme pokoj...
Ja som nevedela ani kedy jej vyšli zúbky, ani neplakala, ani nervózna nebola, len odmietala papať z fľaše a teraz zase nechce mäsko a kúsky jedla, len mixované...

Všetkým detičkám prajem nech si tento sviatok užijú naplno a nech poriadne "vyvetrajú" mamičkám peňaženky 😀 😀 😀

duplinka
1. jún 2011

Ahojte babulky mamulky. Ako sa mi máte? Chcela by som sa opýtať, kde sa dá zohnať tehotenská móda? Ďakujem. 😀

elenka.k
1. jún 2011

@tosomja môže to byť predsa len od zúbkov!

A s tými peniažkami opatrne!!!! Mne sa zdá, že zakaždým keď pôjdeme do obchodu moje deti majú sviatok 😵

elenka.k
1. jún 2011

@duplinka no to fakt neviem!!! mne šila moja mamka šaty - a bola som kočka 😉

tosomja
1. jún 2011

@duplinka a mne zase netrebalo tehotenské, len o jednu konfekčnú veľkosť viac 😀
Ale v Košiciach majú obchody pre tehotné, určite som niekde videla, aj v optime, alebo v Michalovciach v tom Zemplíne, či ako sa volá, tam by mohli mať, keď je tam toľko butikov...aj tu v KIKu mali akciu pre tehulky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre