Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

mima21
11. okt 2011

@elenka.k @tosomja dakujem baby, som v pohode, uz som sa narevala dost v nemocnici.....dr to uz asi aj videla, len si nebola ista lebo moj usg nebol viditelny, preto som mala ist na buduci tyzden na poradnu zase aby sa ujistila, lenze plodik odumrel v 9tt a doktor v nemocnici sa ma pytal ci som nahodou nebola chora a preve v tom obdoby (9tt) som bola chora jak pes, takze preto. Nemam zle srdce ani na moju doky, chcela si byt ista. Po novom roku ak presvedcim mm, tak to skusime zase 😉

tosomja
11. okt 2011

@mima21 tak drzim palce, nech to uz vyjde 🙂

elenka.k
11. okt 2011

@mima21 tak ako píše tosomja, aj ja držííím..... ja radšej ani nechcem plakať, veď aj ja som sa toľko naplakala - vtedy, viete to bolo fakt naše vytúžené, po dlllhom čakaní ( 5 r. ) a takto to dopadlo 😢

idris
autor
11. okt 2011

@mima21 je mi to ľúto 😢 tak budem držať po novom roku pršteky 😉 😉

Ahojte baby tak konečne tu budem častejšie. Naši konečne prišli majú kopec zážitkov tak som ich celý deň počúvala. No paráda ......... My sme boli včera s mm na pohovore (chceli by sme odísť do Holandska) tak uvidíme čo to dá a kedy pôjde mm a kedy ja strašne sa toho obávam ako to zvládne sám ako vybaví ubytovanie škôlku pre malú a podobné veci . On ešte nebol vonku a aj anglinu má takú základnú 😅 😅 😅 😅 ... . Inak bratova žena je tehotná tak sa tešíme a mali by do vianoc prísť tak som zvedavá čo a ako či tu ešte budem ...

tosomja
12. okt 2011

@idris drzim palce, nech vam to vyjde, urcite lepsie podmienky ako u nas...verim, ze maju vela zazitkov, heh....ja sa tesim na mamine zazitky - ona dokaze rozpravat nie jeden den, ale mesiac, co zazila 😀 ved to poznas 🙂
A ked sa vam podari, co s bytom? nechate prazdny, ci date do podnajmu niekomu?

Mame ale pocasie, co? Ani vonku, ani dnu, nevieme co robit od nudy, keby uz bola starsia, ze sa zahrame, ale este si pockame, kym sa budeme hrat dostihy 🙂

garicka
12. okt 2011

ahojte,
je v TV nejaké ihrisko na hranie? nemyslím také čo patrí do škôlky, o tých viem, ale normálne mestské. ideme tam s miškom na týždeň a nezaškodilo by mu byť aj s inými detičkami 🙂 ďakujem za info 🙂

mima21
12. okt 2011

@idris dakujem 😢 😢

idris
autor
12. okt 2011

@garicka nie nie je len také naše staré klasické preliezačky bez šmýkačky pieskoviska a to je asi všetko no a v Tv memičky chodia na ihriska len na prechádzky málo kto chodí na pieskoviská či preliezačky väčšinou som tam sama s mojou malou ... . 😒 😖
@tosomja byt ostane prázdny určite to nedáme do podnájmu ... . však sa potrebujeme niekam vrátiť počas roka .. no a s predajom máme problém ten čo je pri tábore nik nechce ani cigáni ani biely ... no konečná 😔 😔 😔

garicka
13. okt 2011

@idris ďakujem za info, stále dúfam že miesto nových obchodných domov niekto zainvestuje aj do nového ihriska pre deti....

tosomja
13. okt 2011

@idris no ved preto sa pytam, ci planujete sa este pocas roka vratit, alebo sa usadit navzdy, samozrejme, ked sa vam podari si najst pracu a zabyvat sa tam...

@garicka ani my nechodime na detske ihriska, len ked nahodou ideme k mame, tak sa zastavime, ale nie je sa kde hrat, smykat...mohli by nieco poriesit, kolkokrat som uz pisala o ziadost, aby dali aspon jedno ihrisko do poriadku, ved je tu vela mladych rodin, ktore nemaju kde chodit s detmi, ...

garicka
13. okt 2011

@tosomja vewru a nechýba tam len detské ihrisko ale aj nejaké reštika kde by bol riadny detský kútik, kde by si mohli maminy sadnúť a pokecať v kľude, ale myslím si že to nechýba len v TV ale aj v iných mestách ☹

tosomja
13. okt 2011

@garicka tak zase netreba prehanat 😀 😀 😀 budeme radi, ked budeme moct kocikovat svoje deti po opravenych chodnikoch 🙂 hoci kym tie chodniky spravia, tak nase deti budu mat deti 😅

garicka
13. okt 2011

@tosomja ale však už začali aspoň pri kostoloch sa dá pekne chodiť 🙂 no možno raz mať bude celý TV super chodníky.... aj keď tou cestou čo chodím tak tam ešte treba trošku pridať lebo mám pocit že práve v TV som si dobabrala kolesá na kočiariku - sa mi robili osmičky na predných

tosomja
13. okt 2011

@garicka okolo kostola je uz pekne, aj pesia od tesca sa uz zacina podobat na rovnu cestu 🙂 len tie sidliska, katastrofa, ... a co robis v TV?

garicka
13. okt 2011

@tosomja my tam s miškom chodievame tak každý mesiac a pol na cca 6 dní na výlety k mojej babke a krsnej. nech sa s ním trošku pobavia a pritom mapujeme mesto. ja som v TV chodila na obchodnú tak sa tam cítim ako doma 🙂 no len dúfam že počasie nám na potulky vyjde a nebude často pršať

tosomja
13. okt 2011

@garicka aha, my zase chodime do Kosic, vyrastala som tam, vlastne tu byvam len 3 roky, byva tu moja mama. Tak rada by som sa vratila do Kosic... 🙂

garicka
13. okt 2011

@tosomja 🙂

tosomja
16. okt 2011

ahojte baby, nikto nikde? Co mate nove?

elenka.k
16. okt 2011

@tosomja ahojky! tak mne sa vrátil brat - zase, ako ten čas letí.....teraz len bol doma.Našla som si na bazáre - tu, tašku ku kočíku, tak som šťastná. Bola som s malou pri logopedičke, tak sme cvičili, učili.... má to niečo do seba, tak budem tam chodiť s malou aj naďalej - zatiaľ! A vy ako??

@mima21 tak ako sa máš? a čo srdiečko? postupne bude menej bolieť - neboj!!

elenka.k
16. okt 2011

@duplinka tak ako sa máš?? držím palce, určite sa ozvi!!

duplinka
16. okt 2011

@elenka.k ahoj 🙂 Tak dnes som pricestovala do Ke a otávam tu až do pôrodu. Pre istotu 🙂 Mala by som mať sekciu budúci týždeň. Presný termín mi povedia tento utorok. Zajtra idem na sono. Júj keby si ma tam chceli nechať a malý by sa vypýtal skôr 😅 Už mávam dosť nepríjemné bolesti, takže by som to prijala. A čo ty moja? Ako sa máš? A detičky?
Pozdravujem aj ostatné žienky 🙂 Sľubujem, že sa ozvem častejšie 😎 Tak sa pekne držte. papa

elenka.k
16. okt 2011

@duplinka ja som tiež rozmýšľala, že by som šla rodiť do KE ( za zažití pôrodu s Eli ☹ ) ale nejako som už nestihla ups, ale všetko dobre dopadlo - myslím pôrod, lebo sa tu v TV vystriedali dr. a tí " čo si mysleli, že to zmáknu ľavou zadnou " už tu nie sú. Potom napíš termín pôrodu, aby som mohla na Teba myslieť a držať Ti palce.
A a a ja sa mám celkom dobre, šak sa ani nemôžem sťažovať ( niekedy sa cítim tak mizerne, že by som odtiaľ vypadla ) ale sú aj také, čo sú na tom horšie, takže v porovnaní som na tom dobre. Dali sme s bohom nášmu autíčku a konečne sa rozhodli pre úplne nové, takže ho splácame nejakých 5 r. a tískame kde by sa dalo.Bola som na kontrole na ženskom, tiež všetko ok, ešte ma čaká ultrazvuk pŕs 😖 ale až v decembri som objednaná. Deti mi robia obrovskú radosť, ale poviem Ti - napíšem, niekedy som z nich fakt na nervy, takí huncúti, malý už behá - joj už dávno, teraz vie perfektne. Najnovšie s El behajú po gauči, len čakám kto skôr odtiaľ zletí rovno na stôl. Tak z hrúba - na rýchlo je to všetko. Hlavne Ty sa drž a dávaj na seba pozor a potom sa určite ozvi!!

elenka.k
16. okt 2011

@tosomja ja po starom, ale čo Ty? byt je už ok? komplet?!

mima21
16. okt 2011

@elenka.k uz je to lepsie, len este stale krvacam, povedali mi ze prvu menstruaciu mam cakat tak o 4-6 tyzdnov, tak neviem preco este stale krvacam. Inak som fakt uz v pohode, len neviem ci nahovorim mm na dalsi pokus, asi sa boji viac ako ja.

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 ešte stále krvácaš? no ja si nejako neviem spomenúť či som po tom tiež.......ale

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 asi nie, to by Ťa ani nemali pustiť domov keď si krvácala, či to si začala už doma, nie?!

mima21
16. okt 2011

@elenka.k neviem ci ma blbo vycistili, lebo zo mna lezu falatky krvy 😖

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 prepáč, že tak píšem, ale pozerám talent

mima21
16. okt 2011

@elenka.k v utorok ked ma pustili tak som uz nekrvacala ale zacalo to zase vo stvrtok alebo piatok

elenka.k
16. okt 2011

@mima21 choď určite k dr. alebo mu aspoň zavolaj, lebo to by si nemala asi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre