Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
26. feb 2010

AHOJTE! Hej doma je super!!! Vo firme som si bola len niečo vybaviť(ročné zúčtovanie)vlastne už som sa tam bola opýtať koľko to vlastne vyšlo ach nejakých 22 eu, včera bola omnoho lepšie ako dnes.Ozaj zajtra má byť až 12 stupňov, možno si dáme v nedeľu výlet do Maďarska, už aby bolo len tepľúčko!!!

anmate
27. feb 2010

ahojte dievcata....

co porabate v tom skaredom pocasi??? 😒 😒 😒

idris
autor
28. feb 2010

ahojte
noco sa da aj v takom necase chodime na prechadzky ale nie je to take zle ako to vizera 😎 sneh zmyzol snezienky vykvitli a vtacikovia spievaju jedna radost 😵 😵
Zajtra mame kontrolu tak som zvedava kolko sme pribrali a podrastli

Eli bola si na vyletiku v Madarsku ??

elenka.k
28. feb 2010

Ahojte! Bola som dnes v Maďarsku, ale som bola sklamaná, také blato tam bolo sme až zapadli autom, blato nám striekalo až na strechu ešte že máme ten ASR a ako narokom sme nezobrali kočiar, ani malej sa nechcelo veľmi chodiť. Na tej druhej časti trhovisku sme ani neboli, kúpili sme si hamburgeri(tam robie so šalát. listom)a šli hľadať nový obchod - nejaký BABA (a ešte niečo)len sme zabudli navigačný, tak sme to vzdali. Mohli sme ísť radšej do KE. Potom daj vedieť ako bolo pri dr. Tak sa držte!! O chvíľu je tu jar 🙂

lienka2912
1. mar 2010

mamičky, ale je dnes vonku krásne, že? Jar konečne prichádza! Malý sa už nevie dočkať až vytiahne von bicykel!!!

idris
autor
1. mar 2010

Lienka to mas pravdu dnes bolo nadherne 🙂 slniecko svietilo obloha cista modra vetricek pofukoval no balada po tejto zime 😵 😵 Bola som vonku s malou 4 h, ale dosla som utahana asi mi chybaju vitaminky alebo co ja viem co nukdy som nebola taka utahana ako teraz

Eli pri dr. vsetko v poriadku mala podrastla 2 cm a 750g 🙂 co som spokojna lebo mala som laktacnu krizu a drobcek hlaodval 4 dni 😅 no preslo to a sme spokojne ... No a ked budeme mat zahojene ramienko po prvom ockovani (stale ho mame zahnisane:( ) pojdeme na dalsie lebo uz je najvissi cas

lienka2912
2. mar 2010

idris
žeby jarná únava na teba liezla? 🙂

elenka.k
2. mar 2010

Ahojte! Áno, naozaj je už krásne oproti minulom snehu. Idris, držím palce, aby to ramienko bolo zahojené správne, pretože ja som s malou chodila na pľúcne vyše 2 mesiacov a to som nakonci už riadne dr. povedala nech ju toľko netrápi a vytlači konečne všetok hnis, lebo mi to už išlo na nervy, nechávala si ju objednávať pre jej meno a to sa mi nepáčilo(že sa jej Elenka páčila) tak tým sekla a konečne po dĺĺĺhom čase ju mohla dr. očkovať. Tak baby len berte vitaminky!!!!

idris
autor
5. mar 2010

Tak aj tento veterny den mame za sebou bolo vrrrr takmer odfuklo mna aj malu v kociku a to ja niesom pierko 😉 no na plucnom nam vytlacili vsetok hnis dufam ze uz posledny krat este v piatok tam pojdeme na kontrolu snad to bude OK lebo stale to hnisalo aj doma som par krat vytlacila 😠 😠

Eli ty mas polovicku cesty za sebou ako sa mavas ako sa citis a co malinke ???

Babulky a ako sa mavate co porabate ako vase pokladiky???

elenka.k
7. mar 2010

Ahoj! Hlavne nech je všetko ok na pľúcnom, ja už cítim riadné kopance - ak dojem niečo fajné, tak hneď začne kopať, že ešte chce 🙂 A malá - šibalka je čoraz múdrejšia a šikovnejšia. S tým vetrom máš pravdu - príšerne fúka čo sme sa tešili, že prišlo teplo. A my ešte ideme na cintórin, dnes je presne rok, čo mi zomrel ocko. Ešteže stihol vidieť Elenku, to druhé už neuvidí ☹ Tak sa maj krásne a ešte sa niekedy ozvi - ako sa mate.

idris
autor
8. mar 2010

Eli to mi je luto s oteckom ☹ , takze malinke je labuznik ved pockaj ked budes kojit xixxixi 😀

Ja som si vsimla ked kojim malu a papala som ckokoladu tak taha ako dabel a ja cokolady spapam na kila za mesiac 😅 no teraz sa krotim, inak otvaraju ckokladovnu v TV v Cinskom mure ci ako sa to vola uz mi tecu slinky 🙂 mala som na navsteve sesternicu a Lilly mi plakala ako dur nie a nie ju utisit, az ked posla na druhy den sesterka domov mala sa ukludnila bolo mi to blbe lebo malo kedy mame take uplakane cele dni iba ked mam malo mliecka, asi je mala citliva na ludi alebo sesterka ma zlu auru 😠 😠 no ja si to neviem inak vysvetlit

Zelam pekny dnik 🙂

elenka.k
9. mar 2010

Ahojte!!! Ja teraz nie som nejako na čokolady(hoci tiež zbožňujem) skôr kyslé, slané... 😝 Vieš, Idris s ockom to je tak, že bol chorý(rakovina) a preňho to bolo vyslobodénie od bolestí.... A Tvoja malá Lily asi cítila neznámeho človeka v blízkosti, preto tak reagovala..... je zvyknutá na Teba a ocka. Chcem sa Ťa opýtať, či ju spľuvávaš, ak nie treba to urobiť, raz za čas.(ja to robím od narodenia malej pred spaním) Tak dobre drž sa!!

elenka.k
10. mar 2010

Ahojte! Tak dnes si dali óóóbrovsku prechádzku a malá prešla pomaly celú pešú zónu. Len mi už trebalo veľmi cikať, tak som musela bežať domov.... a to som mala ešte kusisko pred sebou! tak som musela seknúť s prechádzkou a dať malú do kočíka. Tak zajtra mi začína 23tt.... 🙂
Želám samé fajné dni!!!! a radosti zo svojích detičiek 😉

elenka.k
11. mar 2010

No to som sa včera tešila z počasia a dnes? sneh hmhmhm

idris
autor
11. mar 2010

Vcera bolo super 3 hodky sme s drahym kocikovali ale dnes hmmm bolo cosi vrrr bola som vonku ale iba na otocku a aj to ked som dosla domkov mala bola dokakana ako certik xixixi :D Zajtra idem posladny krat na plucne konecne mame ramienko zdravucke a mozeme sa ockovat snad sa nebude opakovat kazde ockovanie takym hnisanim 😠

idris
autor
16. mar 2010

Ahojte babulky

Tak my sme boli dnes u ortopeda a uz nemusime balit na siroko 🙂 ale este pre istotu dam tyzden dva a potom uz bude pohoda. V piatok sme mali to ockovanie vsetko preslo viac ako dobre len Lilly nespala cele dni a vecer odkvecla ako slivka. Konecne rada lezi na brusku prekonali sme den s placom a teraz je tak spokojnejsia, este a mi neprevaluje na bok ale aj to pride. Inak si objavila pusu a tak stale tam nieco strka od hrkaliek po prsteky deku plienku no co najde to tam strci, a stale si nieco mrmle 😵 😵 😵 😵 tolko toho naraz dokaze ze ja len pozeram ako na nejaku telenovelu 🙂

Ako sa inak mavate?? Deturence posluchaju, muzickovia nezlostia 🙂 prajem vam vsetkym pekny vecer alebo dnik 😉

elenka.k
17. mar 2010

Ahoj Idris! To je super - potvrdenie od dr. ohľadne kĺbikov, nemusíš ju trápiť, ak máš od neho potvrdené. Tieto plienky sú dostatočne široké, no to je už šikulka a pokaj, ak sa Ti začne samá otáčať a snažiť sa plaziť, aspoň, že už leží na brušku, dávaj ju častejšie! to je dobré a dvýha Ti už hlavičku?ak leží na brušku, alebo na chrbte? Uvidíš teraz sa Ti bude aj kľudnejšie, lebo ju bude všetko upútavať a všetko bude chcieť chytať do ruky.... Ja som bola včera na poradni všetko je ok, no pohlavie sa nedalo určiť, pretože ukazovalo zadoček. Ináč sa mám fajn, teším sa na apríl, totiž brat sa žení, takže bude veselo... a budeme cestovať, lebo tá svadba bude v Blave.Zmena nám pomôže, tiež tam býva sestra takže uvidím ako si tam nažívajú....Manžel nezlostí, teraz maroduje takže až nezvy, čo sme tak dlhoooo spolu 🙂 V sobotu ževraj má byť až 18 stupňov... takže bude super- možno pôjdeme do Poľska. Tak sa drž aj Tebe a aj všetkým prajem pekný deň!!!

idris
autor
20. mar 2010

tak aj hlavicku drzime a paci sa na brusku len sme teraz nekakali 4 den tak sme dnes mrzute 😒 Ci bude dnes 18 tomu neverim ale dnes prelietali husy nad nasim mesteckom :D takze jar je uz tu 😵 😵
Eli : Jeeej svadba to je mile aj ja chcem ist 🙂 no pojdem ale az v lete Takze malinke len zadocke ukazovalo hmmm co by si si viacej priala??

elenka.k
20. mar 2010

Ahoj! Snáď sa už Tvoja vykakala, ja som malú nenechávala deň bez kakania, ak nešlo som jej pomohla. No zajtra je tu už jar - konečne! Aj dnes bolo pekne až na ten vietor, ale my sme boli v Poľsku a tam fúkalo menej, pozerala som kočiare, vychádza to o omnoho menej, takže asi si pôjdem vybrať z tamať. Manžel si vybral oblek, ale ja šaty nie, pretože aké som chcela - ten výstrih z predu to vyzeralo okoby som mala tri hlavy a nie na hrudi prsia ☹ Asi si vezmen na svadbu tie čo mám - korzetové, snáď na mňa ešte vojdu, zase si nechcem kúpiť č. 44 a potom čo s tým? A čo by som teraz chcela, to vieš chlapček by pasoval, pretože už určite potom už nechcem bábo, stačia dve detičky, po pôrode som rýchlo zmenila názor, že ja budem mať majmenej 4 deti, ale potom som si povedala, že ešte jedno ale čo najskôr. Tak Ti napíšem, hlavne nech je zdravé.....

idris
autor
22. mar 2010

Eli keby mam kazdy den jej pomahat potom by sa mi nikdy sama od seba nevykakala a take 3 dni su OK. Teraz sme obe soplave mne sa zacinaju alergie a tak chodim ako slon a malu ulapil tiez nejaky bacil tak sa trapime s odsavani soplikov a kvapkanim kvapiek. Snad to prejde cim skor.
Ale nieco vymyslis s tymi satami 😉 Ja som po porode sla dole s konfekcnou velkostou ale iba na pase no a na prsiach o cislo vecsie vrrrrr a tak som sa tesila ze budem nosit tie kosielky co mam ale teraz si musim nakupit nove lebo tieto sa mi rozchadzaju 😠 😠 😠 😠 snad kde prestanem kojit sa vratim do povodneho stavu

elenka.k
24. mar 2010

🙂 Tak Idris, snáď Vám je už omnoho lepšie! Konečne je tepľúčko. Pozrela som si Tvoje foto, pľuv, pľuv aká je už malá väčšia - čistý tatino! nemýlim sa?? Aj moja sa podobá - črtami na tatina. A bábo v brušku má kope a kope 🙂 A so šatamy som sa rozhodla takto: vezmem tie čo mám - korzetové, nevidno mi v nich tak cici, a ďalej iba teh. nohavice a slávnostnú teh. bľuzku, som jednu našla sestrinu tiež teh. mamka ju jej šila. Ale to sa prezlečiem, iba fakt ak už nebudem vládať dýchať 😵 Schudnutím, ako píšeš keď prestaneš kojiť, tak sa to povyrovnáva.

Mimochodom si si všimla? zmyzli nám baby z TV, žeby sa odsťahovali?? Kde ste? baby, ako sa máte a čo mate nové?HMHMHH Tak sa drž Idris a dávaj na seba aj malú pozor.......

lienka2912
25. mar 2010

čaute baby, tu sme,neodsťahovali sme sa, teda aspon ja nie 😀 tak tu máme konečne teplúčko, to je suuuuuuuuuuper. A čo máme nové? Musím chodiť s malým na logopédiu, bola v škôlke logopedička, tak sme to vyhrali 😒 . A vy ako? Detičky a mužíčkovia poslúchajú? Lebo moji nieeeee 😲

idris
autor
25. mar 2010

lienka2912 radsej skor ako by na to prisli na zakladnej skole, 😉 a preco teba neposluchaju ? robia ti zle prideme pomoct 🙂
Eli mas pravdu cela je po nom 😠 ale aspon ma po mne ocka a mozno aj vlasky ak tieto vypadaju xixixi 😅

u nas doma je vsetko v norme mala je zlostna a ja uz neviem cim ci je to brusko ci sa deru zubky lebo aj slinta velmi a aj vsetko ocmulava co jej pride do cesty 😠

idris
autor
27. mar 2010

Ako sa mame ako vikendujeme?? No u nas hroza mala je nekludna ale zistujem ze to moze byt aj tym ze malo spinka poslednu dobu tak sa pokusim nieco vymysliet. A ja som utahana doga uz nech je po sviatkoch.

elenka.k
28. mar 2010

Tak my sme boli v sobotu v Košiciach na blšaku, mali tam pekné kočiariky - ako v Poľsku, len trošku drahšie. Aj celkom pekné veci, no väčšinou tam boli šaty z číňakoch - tiež omnoho drahšie ako v obchodoch. Po obede som umývala okna aj balkóny , záclony som vešala....ešte k tomu maľujeme detsku - zase, takže večer som zaspala ako bábo a zrazu malá sa zobudila, čo nezvykne, a šup mama - proste sa chcela baviť, ešte, že ju zobral tatino a ja som spala napoly, ale spala. A dnes sme boli v Michalovciach, nič sme také nekúpili, ale peniažky rozbili...
Idris skús ako píšeš s tým spaním, zmeniť režim, moja spala aj 3-4krát cez deň, potom už iba 2, a teraz ju dávam iba raz, lebo mi potom večer nechcela zaspať iba ťažko v noci.
Tak sa držte a to aj Vy baby......

idris
autor
31. mar 2010

no spinkanie sa trosku upravilo ale malu nie a nie unavit 😠 v Mi sme boli aj my nedavno a vahladli sme si chameleona :D dieta nam nestaci xixixi dnes som spravila posledne nakupy na velku noc ale este nemam vajka lebo vsade su len S-ka ide ma porazit ja chcem L hoc su drahsie ale su lepsie mala sa mi zacala vrtiet tak ja idem k nej 🙂

idris
autor
1. apr 2010

Babulky zelam krasne sviatky plen vody a pohody 🙂

elenka.k
2. apr 2010

Ahojte! Dík Idris, aj Tebe , aj všetkým prajem pekné sviatky..... už sú tu som myslela, že nikdy nezačnú.... to som donedávna len pratala a pratala...už som nevládala.

elenka.k
13. apr 2010

Ahojte, no vidím, že ste tu nepísali, vonku je teplúčko, to asi preto. Tak na svadbe bolo super! Síce cesta trvala dlho, ale dalo sa to s prestávkamy na prechádzky, aj malú to upokojilo, ináč väčšinu času spinkala.

Idris a Ty ako? Čo malá?

idris
autor
17. apr 2010

Ahoj eli to som rada ze svadba dopadla dobre, a aj ta cesta 🙂 no u mna nic noveho mala je ako kedy dobra 🙂 ale stale tvrdim ze mam dobre dieta nemam s cim porovnavat xixi 🙂 v piatok mam druhe ockovanie tak som zvedava ako dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre