Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
20. nov 2012

@tosomja ahojik....
tak nové čo také??,už konečne chodíme skôr spinkať a aj skôr vtávame...aj ja už chcem snežik lebo naša malá ho miluje....a aj ja ho mám rada..pokiaľ nieje čľapanica =) inak neviem....niečo sa deje...ale ešte tomu nechám voľný priebeh pár dní a tak sa uvidí.....keď tak potom napíšem.... 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
20. nov 2012

@tosomja ne neeee nemôžem lebo sa to nevyplní.... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
piacere
27. nov 2012

Ahojte,
prosím vás, neviete o nejakej firme, ktorá sťahuje byty z Trebišova a okolia? (alebo celkovo z východu). Potrebujem niečo presťahovať na trase Trebišov - západné slovensko....

mmmzm
27. nov 2012

@piacere ozvi sa mi ohľadom s´tahovania na mmtm@atlas.sk, alebo IP. Dohodneme sa, ak to je aktuálne.

tosomja
29. nov 2012

@angelblue nooo, čooo...už prešiel týždeň .🙂

angelblue
29. nov 2012

@tosomja tak neviem ci sa mám chváliť =) ale vyzera to tak žienky že koncom júla alebo začiatkom augusta budem 2X maminkou =)

simba
29. nov 2012

@angelblue jeeej tak blahozelam a dufam, ze to vsetko dopadne na vybornu ....drzim palce.... 🙂

angelblue
29. nov 2012

@simba Ďakujem aj ja dúfam,že všetko bude ok =) 😀

simba
29. nov 2012

@angelblue planovali ste uz alebo sa len tak dobre postastilo?
😉

tosomja
29. nov 2012

@angelblue A vieš, že som tušila, že to bude to? Teším sa s tebou...a čo manžel? Teší sa?

lenulik15488
30. nov 2012

@angelblue Gratulujem tak to budeme mat medzi detičkami 5 mesačný rozdiel 😀 😀 😀 Aj som to tušila ked si ešte s touto správou čakala 🙂

angelblue
30. nov 2012

@simba bábätko nebolo plánované...ale aj tak sa tešíme.....trošku sme sa báli lebo som zo začiatku brala lieky a nevedela som že budem maminkou....ale pýtala som sa doktora tak povedal,že tie lieky by namali nič ovplyvniť.... 😀

angelblue
30. nov 2012

@tosomja tak teší sa....malá hovorí,že chce bračeka....ale ona tomu ešte tak neroozumie.....tak uvidíme čo to bude keď začne rásť bruško.... 😀

angelblue
30. nov 2012

@lenulik15488 dakujeme =) noooooo tak ja budem mat termin niekedy koncom jula zac. augusta.... 😀 chcela som sa ta opytat o ten 3G co si bola to si sa kde objednavala a do kt. tyzdna to robia ??? 😀

lenulik15488
30. nov 2012

@angelblue Myslíš asi 3D nie :D? Ja som bola v Michalovciac u doktora Bálinta 🙂 a urobia ti ho aj v 30tom týždni ak by si chcela 😀 Tu je stránka jeho internetová : http://www.ambulancia.balint.sk/

angelblue
30. nov 2012

@lenulik15488 hej hej to som myslela.... 😀 ďakujem

ssussie
30. nov 2012

@idris som sice kosicanka ale manzelova ceeeela rodina je z Kuzmic a travime tam vela casu, ta sebe dumam, že i ja už dakus Zempľinčanka :-P

elenka.k
1. dec 2012

@angelblue aj ja sa pridávam k blahoželaniu!!! k bábu 🙂

idris
autor
1. dec 2012

Ahojte kočeny ako sa máte ?? Tak znova ubehol rok ako voda a moja malá šelma oslávila ďalšie narodeniny 3 😵 😵 😵 Ja -My momentálne nič nestíhame a len do práce chodíme a makáme lebo všetci sa zbláznili a nakupujú ako keby šlo o nejakú súťaž kto nakúpi viac :D :D no nič však už len 5 tt a prejde to všetko a potom bude kľud aspoň do veľkej noci :D :D a to dúfam že do vtedy budeme pracovať niekde inde 😅 😅

angelblue
2. dec 2012

@elenka.k Dakujem 😉

angelblue
4. dec 2012

Awojte kočky čo máte nové???darčeky pre detičky na Mikuláša, na Vianoce pokúpené????iddete na Vian. trhy???uvidíme čo zas budú mať a hlavné aké ceny... 😀

lenulik15488
5. dec 2012

@angelblue Ja sa chystám kuknut je to niekedy buduci tyžden nie 🙂? Uvidím v akom tehotenskom stave sa vtedy budem nachádzať a tie ceny :D vidím to asi len na prechádzku 😀

angelblue
5. dec 2012

@lenulik15488 no asi aj my tak..po prípade mozno nejaký medovníček si kúpime 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. dec 2012

@tosomja JUUUUUUUUJ šikuľka =) tak aj my sme asi boli dobrí 😀 dokonca sme stretli anjela a čerta a Mikuláša..pre malú to bol zážitok lebo ešte také nevidela....bola taká podarená...včera som s ňou bola vonku...tak sme každý kúsok snehu museli prejsť takúúúúúúúú veľkú radosť mala 😀 škoda,že už sa pomaly topí...ale uvidíme lebo sme tam primŕza.... 😔 ja mám ešte len nejaké drobnosti ale už viem čo pokúpime 😀 ako to rýchlo beží,že??a to aj s malinkou idete do Poľska?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
6. dec 2012

@tosomja no tak súste ísť zajtra pozrieť....niekedy poobede bude robiť O2 mikuláša..segra tam brigáduje tak preto viem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre