Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

duplinka
1. jún 2011

Dievčatá ďakujem. Práve, že ja som nechcela ísť až do Ke a Mi. 🙂 Ale asi budem musieť. Nevadí. Aj tak ďakujem 🙂 🙂

tosomja
1. jún 2011

Dnešný deň detí....Vikinke som kúpila knižku leporelo 🙂 ktorú som ešte nestihla ani ukázať tatinkovi a už bola potrhaná 😅 , kúpili sme si bublifuk, tak sa vytešovala až tak, že spadla a buchla si hlavičku, na čele asi bude mať fajnú modrinu, moja zlatá ☹

lea123321
1. jún 2011

Och po dlhom čase som opäť tu 🙂 Baby ako sa máte ?Aký ste mali deň ? 🙂

tosomja
2. jún 2011

Dnes sa nám začína dovolenka 🙂 Tešíme sa veľmi, len nech sa ten vietor utíši, lebo mi kazí náladu 🙂

elenka.k
2. jún 2011

@tosomja júja, treba pomojkať !! Aj ma sa chystáme na dovolenku....

elenka.k
2. jún 2011

Ahojte! NEVIETE. KTO PREDÁVA LACNO CESTOVNÚ POSTIEĽKU? POPRÍPADE, PRENAJÍMA?? ak vôbec. Nerada by som chcela vyhodiť toľko peňazí..... snažím sa hľadať v inzerátoch, väčšinou sú zo západu, ale predsa, ak viete o niekom!! 🙂

elenka.k
4. jún 2011

@tosomja aj my sme sa rozhodovali zoo alebo Poľsko - vyhralo! Ale poviem Vám všetko predražené!!! Jasne mäso o kus menej, ale ináč o ničom, jedne šaty sa mi zapáčili, ale som nechcela toľko zaň dať, nakoniec mi ich kúpila svokra, (obyčajná látka.....) ozaj stáli 17 eu, tu v čínskom by som mala také troje. Aspoň sme sa najedli - klobásky.... mňami. Taká som bola z tej cesty unavená, že som ani brušáky nerobila. 😨 Ináč hodila som fotečky Elenkine - mrknite!! aká je z nej kočka 🙂 🙂 Tak sa držte ! A napíšte novinky!!!!

jancamad
7. jún 2011

ahojte, mám zopár otázok na vas🙂) tak prvá - ked ste rodili v TV, dostáva rodička nejaký balíček na starostlivosť? alebo od svojho gynekologa, či si to musí kúpiť? videla som také niečo u Pajtáša, ale keďže nie som ešte v tom, tak som sa na to nepýtala🙂 druhá - vyskúšala niektorá z vás tú baby šatku? môže to byť super vec, tak preto sa pýtam🙂) tretia - aké plienky používate? normálne jednorázovky? alebo davate prednosť pred prírodou. čítala som o nejakých bambusových... ked používate tie jednorazovky, používate ich už od narodenia dieťatka? alebo ste uväzovali napevno. viete ako nie? take nožičky su roztiahnute. viac otázok naraz🙂) ale zaujíma ma aj vaš nazor na to🙂)

elenka.k
7. jún 2011

@jancamad ahoj! Ohľadne balíčka, tak pri Eli som dostala balíček v nemocnici a pri Markovi už nie. Teraz neviem, či to kôli izbám alebo už nedávajú. Pri Eli som bola na ten nadštandartnej. A pri Pajtášovi som dostala pri oboch. Tú baby šatku som nemala, ale podľa mňa to záleží od bábätka, či bude také prítulné... alebo aj poleží samo, bez ohľadu nato, či spí alebo je hore. A plienky pri oboch sme mali huggisky od začiatku, potom sme zmenili na euroshoper, rozdiel bol iba v obrázkoch, jedine po nich chodíme do hypernovi. A na pevno som (ak myslíš tú osobitnú gumovú ) tak tú som dávala kým boli v perinkách a potom som nebalila na široko.

elenka.k
7. jún 2011

............. a už Marko ma nový kočiarik doma!!!! sa mu tešíme .......

tosomja
8. jún 2011

@jancamad ahoj, u gyn. som dostala Prenatal box asi trikrát, ale nič na starostlivosť tam nebolo 🙂
Používali sme "klokanku" ale len kým bola malinká a nič ju nezaujímalo 🙂
Používame jednorazové plienky od narodenia - kým nám dr. nepovedal, že nemusíme baliť "naširoko" tak sme na jednorazovú dávali látkovú a gumenú.

elenka.k Pekný kočík, Marko sa vytešuje 🙂

tosomja
9. jún 2011

Ani neviem, čo ma tak ťahalo z dovolenky domov, nejak som sa necítila vo svojej koži...Vikinka asi prechladla, idem s ňou k lekárke, lebo soplí, zatiaľ nekašľala...uvidíme :(
Ešte aj to počasie všelijaké, no koniec dovolenky :(
Nooo a k tomu, čo ma tak ťahalo domov...otvoríme dvere bytu, skoro ma šľak trafil, na chodbe a v celej kuchyni po zemi hlina a piesok, blato...oduté parkety...voda, steny omočené... 😠 Volám mame, čo sa stalo, že či mi tak preliala kvety, že až potopila byt,...ona o ničom nevedela, ešte ani nestihla kvety poliať, lebo sme sa vrátili predčasne...akurát zazvonil sused, že v sobotu sme mu vytopili pivnicu, že voda sa mu valila po stenách...!!! Spodná voda z odpadu nám vyrazila do bytu!!! Ten smrad a špina...no chápete...? Prečo my musíme mať také ŠŤASTIE???!!! Ja už preklínam deň, keď sme sa tu nasťahovali...

tosomja
9. jún 2011

Pridala som nejaké fotečky do albumu, aspoň tá moja Vikinka mi robí radosť 🙂

elenka.k
13. jún 2011

@tosomja vyrástla!!!

elenka.k
13. jún 2011

Tak a už som si rezervovala aj cestovnú postieľku, príde vo štvrtok, a v piatok ideme kúpiť dovolenku, tak snáď bude last minute nejaká........ sa teším!!

elenka.k
13. jún 2011

Nejako sa Vám nechce do písania....... 😖 čo mate nové?

elenka.k
13. jún 2011

@liana81 ako dopadol výlet? Už si späť??

ada9557
14. jún 2011

Ahojte.Tak konečne idem aj ja trošku popísat.Tak mi sme sa už konečne prestahovali a už sme sa aj zabývali.tak konečne vo svojom. 😀 dajako nám to tu poredlo,ale to bude asi tým že sme skoro stále vonku.asi aj u vás je to podobné.sem tam sem nakuknem ,počítam čo máte nové ale to až večer.a to už som taká vyštavená že sa mi ani nechce písat.
@tosomja no a tebe nezávidim vôbec.mna by asi porazilo.držím palce nech si to dáte skoro do poriadku a nech sa vám to už neopakuje.ja som sa s takým niečim ešte nestretla a dúfam že sa ani nestretnem. 😅
@elenka.k a kam sa chystáte na dovolenku???

no a mi máme teraz v nedelu PSP a zároven aj drahý organizuje autokrosový pretek na Dargove.tak to bude zaujímavé ešte.ale konečne to budeme už mat za sebou ,lebo už ani nevedia čo by pre tie deti vymysleli.viac sedia v cerkvi jak doma. 😠 a potom sa čudujú že deti tam nechcu chodit.

a máme aj záhradku pri bytovke tak malá sa má kde hrat.dali sme jej tam piesok a hladáme ešte dajaký domček na hranie alebo šmýkačku.tak nemusíme nikam chodit.teda ani nemáme kde chodit lebo tu žiadne ihlisko nemáme. 😠 😠 😠 😠 ved detom netreba.načo!!!ale asi je to tak aj u vás.v tv tiež toho veľa nebolo.

a boli sme v botanickej pozriete motýle tak potom prihodím aj dajake foto.tak vám prajem pekný zvyšok týždna a hlavne nech ste zdraví všetci 😵 😵 😵 aj mamičky aj detičky...

tosomja
14. jún 2011

už sme to dali do poriadku, parkety vymenené, ešte že sme mali nejakú rezervu v pivnici 🙂
Aj my sme boli na motýle v Botanickej, ale nebolo ich tam veľa, nejak sa im nechcelo z kukiel 🙂

elenka.k
14. jún 2011

@ada9557 to je fajn, že ste sa zybývali...... 😎 ako Ti fajne!! My sa chystáme do Crikvenici - Chorvátsko na Kvarner. Manžel len tam chce ísť - furt. Totiž sme tam boli už dvakrát
😵

elenka.k
14. jún 2011

@tosomja dobre, že ste mali rezervu a vymenili ich, to by bola pohroma. Tak nech sa Ti - Vám už nestávajú takéto nešťastia!!

elenka.k
14. jún 2011

Ozaj dnes vyšiel Markovi druhý zúbok 🙂

tosomja
14. jún 2011

@elenka.k neviem si ani predstaviť, keby som musela rozobrať celý byt...už na to nemyslím, lebo zostarnem o 100 rokov 🙂 Zúbky sa už rozbehli 😀
Dnes som bola s Vikuškou u lekárky, lebo trošku soplí a vraj to zo zúbkov môže byť, dala nám kvapky do nosa a fenystil kvapky na "pokojné noci" 😅
Manžel išiel s malou trošku k babke, ja oddychujem, ale pozerám na ten neporiadok a neviem, čo skôr 🙂 to je oddych 🙂

elenka.k
17. jún 2011

Ahojte, tak mne už tretí deň Marko teplotuje, som si myslela,že zo zúbkov, ale aj tak som dnes šla k dr. tak a mame zapálené hrdielko, nasadila antibiotiká, probiotika.... Snáď sa do 25. vylieči...... A dnes aj došla cest.postieľka, na druhý tt. kupujeme dovolenku 🙂 , mali sme dnes, ale manžel nemal výplatu 😒 . No možno sa nám podarí lastminútka 😉

tosomja
19. jún 2011

@elenka.k ahoj, nech sa Marko rýchlo vylieči...25tého idete na dovolenku? Ja tiež trošku ľutujem, že sme nešli k moru, keď vidím aké je u nás počasie na porazenie 😅
Užite si ju naplno a veľa veľa pekných zážitkov prajem 🙂

elenka.k
19. jún 2011

@tosomja ďakujem!! Tak, že sa od stredy má otepliť,

elenka.k
19. jún 2011

@tosomja ďakujem!! Tak, že sa od stredy má otepliť,

elenka.k
20. jún 2011

Ahojte baby musím sa pochváliť novinkou: Marko už chodí bez pomoci 🙂 , pravda, že ešte sem tam spraví bác, ale sa nevzdáva a páči sa mu to.

elenka.k
21. jún 2011

@tosomja ja som používala pri Eli nutrilon pre dlhšie zasýtenie, ale kamoška dáva malej tiež o lyžičku viac, aby ju zasýtila. A ja ako vieš už dávno dávam Markovi mliečko s trošku cukrom.

elenka.k
22. jún 2011

Tak zájazd kúpený, už aby počasie sa umúdrilo, ešte musím kúpiť buginku Elenke tú takú na sedenie z hliníkovej konštrukcie ..... pobehám bazáre tu v TV.

elenka.k
22. jún 2011

Tak kočík kúpili svokrovci..... 🙂 vo veľkom tescu v KE, bol v akcii 18 eu. Ale čo sa stalo, pokazilo sa nám auto 😒 odišlo komplet svetlo, to čo sme kúpili nanovo, čo sme búrali. Ak poznáte nejakého autoelektrikára dajte vedieť, auto je passat. Díky,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre