Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
7. apr 2011

Dobre ránko! som hore vye hodiny.......včera som bola so sebou pri dr. prechladla som pri umývaní okien - na nervy!

tosomja
7. apr 2011

@elenka.k a ja som chorá už týždeň, liečim sa sama, pijem coldrex, jem veľa ovocia, už to prechádza, už som len zachrípnutá, to je dobrá správa, že to ustupuje 🙂

skoré uzdravenie, hlavne, nech to neprejde na drobcov ...

elenka.k
7. apr 2011

@tosomja ďakujem! Veď to aj ja sa bojím dr. povedal, že môžu to odomňa kľudne chytiť.Ináč som dnes dala Markov matrac úplne dole - tiež! pretože sa bojím, že mi vypadne. Huncútik!!! už mi behá s jednou rukou, vôbec sa nebojí!

liana81
7. apr 2011

@elenka.k skoré uzdravenie, ja som ešte nestihla umyť okná, lebo som bud bola chorá, alebo malá, a teraz sa až bojím, lebo je také oklamné počasie, aby som zase neprechladla a na velkú noc. Juj sa teším, lebo prídu naši sem na velkú noc. A potom ja v máji tam, dúfam, že si urobíme nejaké stretko 😀

@ada9557 ja inak organizujem stretko po škole. Po 13 rokoch 😀 vieš čo som sa ťa chcela spýtať? Vy ked ste mali stretko, tak ste mali v Sečovciach? A kde tam? 🙂

liana81
7. apr 2011

pardon po 12 😀 len neviem, či už teraz objednať nejaké jedlo, alebo to nechať, nech si radšej potom každý sám vyberie....Adi prosím ťa a ešte mi môžeš napísať, o ktorej ste zvykli mať, lebo neviem sa rozhodnúť 😀 Moc mi pomôžeš 😲 😲 😲 😀

tosomja
7. apr 2011

@elenka.k tak aj moja sa postaví, v postieľke už je to samozrejmosťou 🙂 , mne ešte nechce chodiť po štyroch, zato sa naťahuje, váľa sa po zemi, všade kde sa dá chytiť, ťahá sa na nohy...ja keď ju držím za ruky, tak pekne chodí, sem tam ju pustím, prejde sama a keď zistí, že som ju pustila, tak padá 🙂 ale myslím si, že do leta už bude behať...mama jej kúpila takého sloníka, čo chodí, svieti, dvíha chobot...tak behá za nim...a dnes na seba stiahla box s hračkami, našťastie je ľahký a mäkký, tak len hračky na seba vysypala 😀

tosomja
7. apr 2011

@liana81 ak sa môžem zamiešať do debaty...ja by som radšej nechala na výber pozvaných 🙂 my keď sme mali stretko, tak nie každému sa páčilo jedno jedlo 😒 a nie každý "prihlásený" prišiel, zostalo na nás platenie zvyšných porcií... 🙂 je to len môj názor....

ada9557
7. apr 2011

@liana81 ahoj.no my sme mali tiež po 13 rokoch 😀 to bude asi magické číslo...my sme mali v reštaurácii Dargov.teraz je to novo otvorené a prerobené.Pekne tam je,aj miesta tam je dost.Obsluha bola v pohode a cenovo tiež dobre.My sme boli spokojné. 🙂 ked chceš tak ti potom môžem dať číslo na prevádzkarku.
A kedy že to chcete mat to stretko?Potom by sme mohli dať aj kávu 😵 😵 😵
Jedlo sme mali vybraté do predu.nás bolo 20.Pôvodne sme boli nahlásené 22 ale 2sa nakoniec nedostavili.ale to nám neučtovali.to sme si s prevádzkarkou dohodli hned,že máme plus,mínus 1-2 miesta.s tým nebol problém,tak sme ani nedoplácali.no a začali sme o 18:00 a skončili po záverečnej.no my by sme ešte pokračovali keby nezatvárali.my sme mali v cene večeru,aperitív a kávu.a vyšlo nás to na necelých 10 eur.alkohol sme si mohli priniest aj vodu.keby si ešte niečo chcela vediet tak sa kludne opýtaj.
a prepáč že odpisujem až teraz,ale robila som malej tortu a teraz som ju dokončila.zajtra oslavujeme 2 rôčky. 🙂

ada9557
7. apr 2011

@liana81 no a ešte.u nás bolo stretko zorganizované veľmi narýchlo a všetkým čo došli sa páčilo.aj s jedlom boli všetci spokojný.mali sme taku plnenu rolku,ryžu a hranolky a ktomu zel.obloha.až na vegetariánov by si pochutnal každý 😀 ale aj oni by si prišli na svoje.my sme stretko zorganizovali za tri týždne a medzi tým boli ešte vianoce a nový rok. 🙂 sme mali že 2.januára 😀 😀 😀
a samozrejme ked sa organizuje niečo také tak si myslím že pokiaľ nenastane nejaká fakt dôležitá situácia,tak by sa mal dostavit každý kto potvrdil učast.

ada9557
8. apr 2011

Ahojte.tak tortička dokončená môže sa oslavovat 😀 😀 😀 Pekný den prajem 😵
a tu je aj foto a aj naša oslávenkyna 🙂 a pokiaľ vám prasiatko trošku pripomína netopiera tak to je len očný klam 😀 😀 😀

liana81
8. apr 2011

@ada9557
@tosomja
ďakujem za odpovede, každý názor sa zíde 😝 no ja som si to tiež tak zmyslela, že by bolo dobre, a keďže idem na východ, tak len cez FB som napísala, že čo dievčatá na to. Tak väčšina potvrdila účať, ešte zopár nie sú na FB, tak musím ich nejako kontaktovať a ešte triednu musím vypátrať a je to. 😀 Na objednanie reštiky som poverila jednu sečovčanku, má niečo pozisťovať, ak nie, tak si budem potom pýtať od teba kontakt na Dargov, lebo ja nemám prehlad, čo tam je v Sečovciach 😉 28.5. bude stretko.

@ada9557 a kráááásna tortička, aj oslávenkyňa, tak jej prajeme všetko len to najlepšie, aby bola zdravá a robila rodičom radosť 🙂

liana81
8. apr 2011

fakt super torta, aj my fičíme na mackovi pu 😀

ada9557
8. apr 2011

@liana81 my na mackovi ale hlavne všade musí byt aj mickey mous.ale nemám čiernu farbu aby som urobila mickeyho tak teraz bude macko 🙂 Mickey na buduce.musím kupit čiernu

elenka.k
8. apr 2011

@ada9557 prajem veľa zdravíčka!!!!! malej slečne - zlatučká. Aj moja je na Mickyho a Pua.

ada9557
9. apr 2011

Dakujeme.no tak už máme po oslave 😵 potom pridám dajake foto.

liana81
12. apr 2011

no kde steeeee?
My nemáme nič nové, zajtra idem s malou zase na kontrolu s uškom, sama som zvedavá, či sa niečo zmenilo, dúfam, že hej, tak poctivo odsávam a kvapkám kvapky, chúďa plače o dušu, tak snáď.

@ada9557 idem ti napísať IP 😉

elenka.k
13. apr 2011

Fakt kde ste? Ja som už tu!!! Stalo sa, že som na notebook vyliala čaj a o pár dni vyhorela nejaká matičná doska a že nová by stala viac ako 330 eu, tak sme kúpili nový. Najhoršie je, že tam som mala fotky detí, aj najnovšie a ešte horšie je, že som aj z foťaka všetko vymazala.... ☹ Ináč sme boli všetci traja chorí, už je to lepšie! Tak sa držte, ozaj počasie sa nám nejako kazíííí.....

tosomja
14. apr 2011

Ahojte, aj ja som tu, nejak som nemala náladu písať 😒 Ja som už zdravá, manžel tiež...len sa trošku vyľakal, lebo som ešte nedostala... 😠

@elenka.k to z toho počasia, moja asi dvakrát trikrát zakašľala, tak som ju sledovala, či je to vážne, ale v noci nekašľala, to ju asi len dusilo...hlavne, keď pila čajík 🙂

Už druhýkrát upratujem celý byt, len čo som doupratovala, prišli na "návštevu" mravce, netuším kde sa tu nabrali, sú také mini hnedočervené a sú v kúpeľni, WC a kuchyni okolo drezu 🙄 😲 neviem sa ich zbaviť...keď sa nám dostanú do postele, ach jaaaaj...

tathiana
14. apr 2011

Ahojte kočky.Tak až teraz som sa dostala k PC.Mala som vybvovačky a aj maly mi bol troška nachladeny ☹ tak som sa ani k PC nevedela nejak dostať.Tak čo by ste o mne chceli vedieť. 🙂 Mam jedneho synčeka o druhe babo sa snažime ale dajak nič tak som z toho sklamana 😢 ,lebo mi to nevychadza tak jak som to chcela.Som rada že sa tu našli aj dievky z okolia TV 😅 .Všetkych Vas zdravim a prajem pekny dnik,aj ked vonku je počasie na figu 😒

elenka.k
14. apr 2011

@tosomja počúvaj s tými mravcami preboha!!!!!! to je pohroma! Aj my sme také mali, ešte keď som bola slobodná a bývala v byte s rodičmy. To je ako epidemia, určete je chytená celá bytovka, nám chodili z bytového striekať byty aj dvakrát do tt. Hlavne musíš nájsť ich hniezdo - hniezda!!! Väčšinou boli na mietach - hrdzavých, našli sme ich v takej starej lampe dnu, kde sa dávajú baterky. To bola roľa, až strach. Náhodou som to našla, rovno som ich potopila. A tiež sme ich našli, ježkové oči, v postelnej bielizne, bola poskladaná a dlho sme ju neviberali, vlastne aj látky boli v takej staršiej skrini, a čo sme pratali sme ich vtedy našli, ale to fakt boli pppllllnoooooo!! Ale čo z toho, sme všetko prehľadali, ale oni prichádzali z druhých bytov.......... mali sne ich doslova všade, fuj, potom sa trepali aj do chleba - všade aj v gaťkach........ Musíš to dať vedieť domovníkovi, nech s tým niečo robí - postrieky, veľni sa rozmnožia a rýchlo.

tosomja
14. apr 2011

@elenka.k Veď práve, bojím sa toho, aby nám nenapadli potraviny a bielizeň!!! A vieš, kde som ich dnes našla? V krabičke, kde mám Vigantol, ešte že som si dala predpísať ďalší balík, lebo tieto mi dochádzajú...tie prípravky na mravce, citrón, krieda, nič nezaberá...fakt to musím riešiť s domovníkom!!! Len sa bojím, že to ostatní poprú, že ich tiež majú, neverím, že som jediná v bytovke :(

elenka.k
14. apr 2011

@tosomja skús, aj sprej proti mravcom, rozprávala som o tom mamke a ona ich ešte našla predstav si aj za tapetou, čo sme mali toľké roky na stene. Ona vravela, že to musia všetci z bytovky.

ada9557
14. apr 2011

@tosomja ahoj.skus sa opýtat domovnika že kto robí tie postreky alebo čo to robia.my sme mali ten istý problém v tv a dali nám dajake granulky ale výsledok bol 100% a hlavne rýchlo.to tiež bolo po celej bytovke ale veľmi rýchlo to zmyzlo.
a stahujeme sa 😵 huráááááá
do svojeho 😵 hurááááá
no nie je to domček ako som snívala ale konečne to bude naše.....
potom podám podrobnejšie info juuuuuuj ale sa teším...

elenka.k
15. apr 2011

@ada9557 ako Ti závidím, že idete do svojho a hlavne, že tam budete sami. Tak si to fajne užívaj!!!!!!

tosomja
15. apr 2011

@ada9557 no...granule by som nechcela mať po byte porozsypované kvôli Vikinke, všade sa už dostane, bojím sa, že by ich pojedla 😒
a domovníka nemáme, neviem, ako je to možné, ale práve v našom vchode nie je nikto, kto sa o takéto veci stará...skúsim sa spýtať na bytovom podniku, kto to má na starosti...ďakujem za rady, dievčatá...

Dnes máme 9 mesiačikov, ako ten čas rýchlo letííí 🙂

ada9557
15. apr 2011

@tosomja skus na bytovom podniku.a to su také balené.v takých malých ako krabičkách a to sa nerozsypuje po byte.ved to je jasné že deti nájdu všetko 🙂 to na jeden byt bola jedna taká krabička malá asi 5x3cm.ale fakt to bolo učinne.ale od vtedy už možno vymysleli dačo iné.držím palce nech sa toho čím skôr zbavíš.ale to musia aj susedia

ada9557
15. apr 2011

@elenka.k dakujem.ked všetko pojde hladko tak po veľkej noci by sme sa mohli prestahovat. 😀

1verunka1
15. apr 2011

Ahojteee mamičky ako sa dnes mame,,?? 😀 😀 😀 😀

tosomja
15. apr 2011

Ja sa mám výborne, len by som niekde vypadla, ale kde v takom počasí? 😠 Skočím aspoň ku mame na kávičku a pokecať, dlho som tam nebola, len včera 😀

elenka.k
15. apr 2011

@tosomja aj my mame 9 m. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre