Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 tak sa len lieč!! aby si sa čo najskôr vyzdravila, treba sa vypotiť!!!

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k Jajajja sa pri tom mojom čertíkovi spotím až až 🙂 Veď to len hľadá ,čo by vystrojila 🙂 Vkuse len behať za ňou treba 🙂 ...A minule na psa našich známych som už kričala nie FUJ! ale BA! ...bakane 🙂 🙂 🙂

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 no toto ale nočné potenie je najlepšie 😉

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k tak to máš pravdu 😀

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 😀

elenka.k
30. apr 2011

@lea123321 idem do sprchy, prajem peknú noc! pa

lea123321
30. apr 2011

@elenka.k Aj ja tebe pá 🙂

duplinka
1. máj 2011

@idris Ahoj moja. Prepáč, dlho som sa neozvala. Sľubujem, že už to zmením. Skúšky mám za sebou, už len dotiahnuť diplomovku a štátnice. Ale tak tie až v septembri 🙂 Ako sa mi máte? Dúfam, že sa čoskoro stretneme. Ja teraz behám dosť po lekároch, takže som často v Ke. Mohli by sme niekedy zájsť do parku, alebo si niekde posedieť. Veľmi sauž teším. Tak zatiaľ pa.

elenka.k
1. máj 2011

Ahojte! Tak mi sme si dnes dali dlhu prechádzku - pešo až do mesta, bez auta UF. Keď sme odchádzali bolo krásne slnečno, postupne začalo fúkať, to sme už zašli k mojej mamke. No po odchode sa riadne rozfúkalo, zašli sme aj do parku, to už kropilo, malej sa tam páčilo, ale už bola na tatikových pleciach. Potom som ľutovala tatika, tak som si ju trošku vzala ako na koníka, ale som nepočítala, že je už dosť ťažká, tak som Marka vybrala z kočiara a dala tam Elenku, čo sa jej páčilo a vlastne aj Markovi 😅 , Obloha nejako tmavla, tak sme zrýchlili krok. A keď sme konečne zavreli dvere z vnútra sa spustil taký leják až nám odľahlo. Fakt neviem, prečo nás nenapadlo vziať kočiar aj Elenke, hm. A už dávno spinkajú a ja idem tiež!!! Snáď slováci sa rozbehnú do gólov, už prehrávame 3:0 ach jaj 😒

tosomja
2. máj 2011

Ahojte, tak mi sme dnes boli na poradni, dopadla dobre, len nabudúce nás bude pani dr. zase očkovať 😕
Aj my sme boli včera v parku, Vikinke sa veľmi páčili kolotoče, len nemal tam s ňou kto ísť..., že sme radšej nešli do Ke, tam bolo rušno, krásne, teším sa na víkend, chystáme sa dni Košíc, a išla by som už aj do ZOO...len nech je pekné počasíčko....
@elenka.k krásne fotky, malý futbalista 🙂

Pekný deň všetkým 🙂

liana81
3. máj 2011

ahojteeee, tak ja som vás zanedbala ani neviem ako 😀 ako sa máte čo nové? Urobte mi krátky zhrn 😝 😝 😝 lebo neviem kedy sa mi bude chcieť čítať.
My sme v pohodeeeeee, zatial sme zdravé ale nechcem zakríknuť, práve sme prehrali s rusmi 😀 a už asi nič nové nemáme.
Už čoskoro ideme na východ...bude nejaké to stretko? Hmmm?

@duplinka som si všimla, že čakáte bábätko, tak blahoželám 😉

liana81
3. máj 2011

@tosomja a prečo si spomínala, že chceš ísť bývať do KE? Ty si odtial? 🙂

elenka.k
4. máj 2011

Dobre ránko! Marko ma nechal v posteli do 6:50, davno som nebola tak dlho v posteli - dobrý pocit. Ináč to mame zase počasie, 😒

liana81
4. máj 2011

@elenka.k ahoj, tak to počasie je fakt na nervy, u nás bolo -2 ráno 😒

duplinka
4. máj 2011

@liana81 ahoj. Tak áno, zadarilo sa nám 🙂 Už sa veľmi teším. Ešte by so m prijala, keby ma niekto zbavil svokry a bolo by to ideálne 😀 😀 Dúfam, že bábo bude zdravučké a už som aj celkom zvedavá čo to bude 🙂 Ty nie si v TV? Ináč ja som pôvodom z Ke a nevieš si ani predstaviť, čo by som dala zato, keby som sa tam mohla vrátiť.

STRETKO 😵 😵 😵

duplinka
4. máj 2011

@elenka.k ahoj moja. Tak to ti je hej. Mňa malá nechala v posteli do 9 😀 A veru, už od večera som mala pocit, že sme sa posunuli o nejaké 4 mesiace dozadu. 😠 Ani von sa nedá ísť.
Babulky čo dnes varíte?

tosomja
4. máj 2011

@liana81 pretože sa mi tu nepáči ☹ Nemáme tu kamarátov, s ktorými sme sa stretávali, nie je tu nič pre deti, nie je si ani kde sadnúť, niiiič tu nie je, ako bolo v Košiciach...a stále cestovať do Košíc, aby sme aspoň ako tak vypadli z domu, to tiež nie je možné s malou, keď nemáme auto...

A mne moje lásky včera dovolili si cez deň pospať, ani som nevedela, kedy som zaspala, vôbec som im nechýbala...spala som asi od jedenástej do pol tretej...ale mali ste vidieť, čo robila Vikinka potom...hehe 🙂

a @duplinka teším sa s tebou na dieťatko, prajem veľa zdravíčka 🙂

tosomja
4. máj 2011

@duplinka čo varíme? Hm...vybrala som kuracie prsia z mrazáku, asi spravím na zelenine, kukurica, hrášok a ryžu k tomu ...

duplinka
4. máj 2011

@tosomja ďakujeme 🙂 Si zlatá. Po takmer piatich rokoch si opäť zopakujeme, aké je to vstávať v noci 😀
Super nápad na ten obed, škoda, že nemám kuracie mäsko. Asi ho pôjdem kúpiť, pretože už dávno túžim po kuracinke 😵

elenka.k
4. máj 2011

@duplinka jak Ti fajne! a čo varím......to je ešte ďaleko, mám čas na rozmyslenie, Ale baby možte hodiť tip!!

elenka.k
4. máj 2011

@duplinka ozaj, aj ja sa samo. teším s Vami k prírastku!!!

elenka.k
4. máj 2011

@liana81 tak to je sila

tosomja
4. máj 2011

@duplinka Moja švagriná sa snažili viac ako 9 rokov, stále nič, tak to vzdali, som rada, že sa podarilo, detičky nám robia radosť... 🙂

duplinka
4. máj 2011

@elenka.k ďakujem moja. A veru, malá si vždy rada pospinkala. Už od malička. V noci bola hore a ráno spinkala aj do 10. 🙂
Tak šup šup s ďalšími nápadmi 😉

duplinka
4. máj 2011

@tosomja a kedy bude u vás druhé na ceste? Hm? 😅 Alebo chcete väčší vekový rozdiel?

liana81
4. máj 2011

@tosomja tak tak detičky sú úžasné
a je tu niekto kto plánuje ešte bábo? Ja som inak tiež veeeľa rokov neotehotnela, až "v podstate" po 8 rokoch, takže o to viac si vážim, že som matkou

@duplinka inak aj mne sa páči hrozne Lea 😉 a moja malá mala byť Liana, preto aj ten nick 😀 a nakoniec je Emma. A pochválim sa vám, že som od minulého mesiaca opäť snažilka, no zatial sa nezadarilo

tosomja
4. máj 2011

@duplinka Ani nie tak väčší vekový rozdiel, ako väčší byt 🙂 do dvojizbového bytu by sme sa nezmestili, ale keby som NÁHODOU otehotnela, tak by som určite nebola proti...

tosomja
4. máj 2011

@liana81 Tak nech sa rýchlo zadarí... 🙂 držím palce 🙂

liana81
4. máj 2011

vďaka

liana81
4. máj 2011

to inak aj tu dali na MK, že príspevok sa dá ako na facebooku "páči sa mi"? 😨 veď to predtým nebolo, či bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre