Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

mima21
10. aug 2011

@tosomja takuto srandu by som chcela 😀 ......u mna je to tak ze este ani do mesta nemozem ist a ked idem tak s ocom alebo bratom alebo muzom aj to len ak musime k doky a chlapcami, a teraz cez prazdniny sa sotva dostanem s domu. Este ani do obchodu nemozem ist s deckami lebo celu cestu domou revu ze som im nekupila nejaku hracku a este k tomu ta sestrina dcera 😅

tosomja
10. aug 2011

@mima21 ach, tak to ti nezávidím, ... ale je pravda, že moju Vikinku moja mama strašne rozmaznáva a to ešte ani nechápe poriadne, že sa dá aj "vydierať"... 😅 Stále, keď ideme do obchodu, zastavíme sa v dráčiku a mama jej povie, nech si vyberie, čo chce, no samozrejme, že jej je to jedno, ona sa ani nehrá s hračkami, ale musí niečo schmatnúť...prídeme domov, hodíme to do kúta a ide sa na káble, ovladač, počítač, zapína telku, vysáva...a hračky zostávajú bokom, nič ju nezaujíma, všetko len demoluje a ničí 😀 😲

Za celý deň mi nespala dokopy ani pol hodinku, v noci mala ešte teplotu ale teraz je lepšie, len nič nechce papať, všetkým sa dusí, len detskú výživu už tretí deň 😖 Teraz sedí na nočníku a prepína telku 😝 Asi jej dám niečo na spanie, keď nezaspí, lebo to je strašné, včera mi zaspala o jedenástej a to o pol dvanástej bola hore s plačom 😕

mima21
10. aug 2011

@tosomja to iste robi maja mama ale aj moj oco, a ani pokricat lebo je uz zle nedobre ze kricim 😠
A nedavas jej fenistil? Nam to stale doktorka davala ked boli chory.

tosomja
10. aug 2011

@mima21 nekázala dávať, minule som dávala, keď mala soplíky, ale teraz má len hrdlo chytené ☹ dala som jej štvrť dithiadenu, lebo už sa to nedalo zniesť, už spinká, mohla by do rána pospať. Teraz pred chvíľou sa mi pozvracala, ale úplne že všetko, čo zjedla - dala som jej na večeru kašu na dobrú noc, len čo dojedla poslednú lyžičku, všetko bolo von...snáď to nebude zase reflux, lebo ma porazí...dúfam, že len preháňam 😒

elenka.k
10. aug 2011

Baby, hodila som fotky s čiapočkami Vy ak chcete hoďte oči 😉
@tosomja drž sa s malou, môj je tiež nejaký nesvoj, to z toho blbého počasia, ako píšete, šak je už na jeseň pomali!
@mima21 neboj, určite sa už niečo deje s Tvojím telom..... v dobrom zmysle!

elenka.k
10. aug 2011

@idris už som dala foto. ak budeš mať čas - kukni! 😵 Už som ľutovala, že som neobjednala aj iné štýly, ale čo už. Veľmi nie je na čiapky....

tosomja
11. aug 2011

@elenka.k veľmi pekné čiapočky, Elenka je zlatá princeznička a Marko je taký na spapanie, tie očká ... 🙂
Aj Vikinka chodí s nami na WC aj do sprchy - WC sa jej snažíme obmedziť, lebo sa tak nedá, pchá nos aj tam, kde netreba - minule bola tak ticho a manžel zabudol zavrieť dvere, spláchol, odišiel...Vikinka bola tak tichúčko, až sa mi to nezdalo. Pozriem na záchod - ona nahnutá nad misou, ruku vo vode, v druhej ten gél na splachovanie, mala ho všade 😅 , keď sa sprchujeme, tak stojí pred sprchou nalepená a ťuká nám na sklo - už ani tam nemáme súkromie 🙂
Ja som s ňou vybabrala, nemá rada čiapočky na viazanie, vždy si ich sťahuje, ale keď jej ju nepriviažem, tak dá dole tiež - zaviazala som jej ju dozadu a bola spokojná. Idem do Tesca na body s dlhým rukávom - keďže už leto nebude. Tak zatím papa a držte sa.

idris
autor
11. aug 2011

@tosomja to ako keby si písala o Milke aj ona s nami do záchoda či sprchy ale už ju to tak neláka tak do 2 rokov to snáď celkom zrušíme.
@elenka.k pekné ja sa práve chystám ďalšiu háčkovať. tak len pohľadám vhodnú vlnu a dám sa na to snáď do týždňa to bude
@mima21 ja som rada že Milka je kľudné dieťa a nevyžaduje si nič nasilu, ale vlastne pri mne ani nemá šancu 😅 😅 mám pocit že som príliš sekera, ale chcem si to uľahčiť, no a keď na ňu skríknem alebo kričím tak sú všetci v pozore... malá ani nemukne a už si zvykol aj dedko a babka ale zo začiatku mali problém s tým . Ale ak hodí smutné očká na babku či dedka tak má všetko ale iba od nich xexe 😀 😀 😀 😀

mima21
12. aug 2011

@idris u nas je to zase naopak.....tatino je ten co je prisny, no kedze je stale v robote tak je doma niekedy cista psychiatria 😀 😀 😀

mima21
12. aug 2011

@idris
@tosomja
@elenka.k
baby dnes som testovala a je tam slaby duch, tak dufam ze bude len silniet a to som 5 dni pred mrchou 🙂

tosomja
12. aug 2011

@mima21 juuuupiii, teším sa s tebou, držím palce, nech je to silnejšie a silnešie 🙂

elenka.k
12. aug 2011

@mima21 vidíš, ja som Ti písala.....!!!SUSUSUSUSUPERR!!!! Teším sas Tebou!!!!!!

Dnes som toho prechodila, bola som na pešo - na prechádke s deťmi - myslím úplne pešo, žiadná MHD, kedže bývame na konci TV, síce iba v paričane, ale makačka. Potom sme boli vo V.Kapušanoch, najarmoku, a podvečer v parku - aj na kolotoči so švagrinou, samo. aj deti boli, tiež sa vozili, aj gofre sme si dali - mňam!! Ale potom sa rozpršalo 😒 tak sme šli pomali domov..... a teraz? Eli už spinká a Marka ako vždy: hajkám. A Vy ako sa mate?

mima21
13. aug 2011

@tosomja dakujem, uz len dufat ze bude silnejsia 😉
@elenka.k aj tebe dakujem, uz len nezakriknut 😉

kedy by som mala skusit dalsi testik?

elenka.k
13. aug 2011

@mima21 určite, keď Ti už bude meškať M-ko, a potom.

elenka.k
13. aug 2011

@mima21 že si tehotná, to je už isté! 🙂

mima21
13. aug 2011

@elenka.k ked ja este futr tomu dajak nechcem verit 😒 trochu sa bojim, robila som 3 testy vcera 2 a dnes rano este jeden, na kazdom je duch , ale aj tak sa bojim ze ta mrcha dojde ☹

tosomja
13. aug 2011

@mima21 ja som mala "ducha" na teste asi pred piatimi rokmi, keď som si robila test - vtedy som tehotná byť nechcela...a ani som nebola našťastie...Ale je veľmi veľa prípadov, kedy je ten "duch" ozajstný a potvrdzuje tehotenstvo. Musím veriť, že si, musíte sa tešiť. 🙂
@elenka.k Tiež sme včera večer boli pri stánkoch, je to každým rokom slabšie a slabšie. Dnes ideme na kolotoče - ja nie, mne je zle, už keď sa na kolotoč len pozriem 😅
Bola som s Vikinkou včera na kontrolu - už je zdravá, len máme zase podozrenie na reflux 😖 ( malá mi zvracia, neprehlta jedlo, necháva ho v ústach a nadavuje ju, zje zo 5 lyžíc a už viac do nej nedostanem) ...Objednali sme sa na USG, tak uvidíme. Prídeme domov, Vikinka začala kašľať, v noci sople, kašeľ. Hovorím, odkedy nás očkovali na rok, samá choroba sa nás lepí! Do roka ani náznak soplíkov, či teploty a teraz všetko naraz...to je snáď zlý žart a niekto ma skúša.

Baby, držte sa.

mima21
13. aug 2011

@tosomja a preco ti to tam ukazalo? mmoze to zapricinit aj nieco ine ako tehu????

jewel2121
14. aug 2011

no ahojte dievcence.....som tu malo ale som rada ze aj Trebisovcanky maju svoju diskusiu..lebo na ostatnych to nieje ono....evy kam sa chcete stahovat????.....a miska dufam ze sa vam to podari??.....ved uz mas tych dvoch velkych chalanov..trebalo by princeznicku....tesim sa z vas.....

idris
autor
14. aug 2011

@jewel2121 Ahoj kočka ;) ako sa Vám darí ?? len v rámci mesta na Berehovskú

tak teraz to ubehlo a ja ako šikovná som nebola ani na mestských slávnostiach 😀 😀 ale boli sme s mm na rokfeste pod kameňom bolo super ale toľko čo som tam stala na nohách som nestala ani nepamätám. Milka bola s babkou, poslúchala tak si myslím že už môžem chodievať večer z času na čas von 😅 😵 😵 len raz plakala aj to sa zobudila v noci ako sme zabuchli dvere na aute asi nás už vycítila. V noci toršku buntošila ale spali sme do pol desiatej 😀 😀 😀
@mima21 počkaj si kým nezačnú meškať krámy pár dní a potom testík nestresuj sa takto. čo chvíľa deti pôjdu do škôlky a bude lepšie a kľud do obeda 😉 😉

@elenka.k to chodenie poznám ale ja s Milkou chodím poslednú dobu lebo ju potrebujem unaviť a seba dostať do kondišky lebo som už ako slon 🙄 🙄 🙄 a dieťa nie a nie unaviť 😅 😅

jewel2121
14. aug 2011

no moja my chodievame vonku z Pistikom..mala ked ju vecer okupem tak spinka od20 do tej 3-4..a kedze uz aniinekojim tak..jeej mliecko da aj babka.....este dobre ze nam ju ma kto postrazit....no ani my sme neboli na slavnostiach moj robil po obede,oco bol tiez poobede a nebolo ani skym ist ...co uz

elenka.k
14. aug 2011

@jewel2121 vitaj!!

no poviem Vám, ani ja som nekojila a asi po 5 dňoch, sme tiež s mn. šli posedieť do Marka (ako pizzerií 😉 ) a pozrieť sa na zábavu , malá bola veľmi zlatá, čo sa týka spania, tiež na ňu ostala babka s dedkom. Tak baby píšte!! a dávajte na seba pozor!!! samo. aj na detičky 🙂

mima21
15. aug 2011

@jewel2121 dakujem ti dusana. len dufam ze bude princezna 😉 ako sa mas? dlho som ta nevidela? a segra?

jewel2121
15. aug 2011

@mima21 no ahoj ja sa mam fajn od svadby byvam v Malej Trni cize nedaleko hm...a segra bude sa vydavat na buduci rok....teraz mala niejake problemy po zenskej stranke tak sa tiez bude snazit cim skor otehotniet...inak sa ma dobre
@elenka.k nou marka sme boli piatok lebo moj uz nechcel ist do parku vecer a kedze to mame pod bytovkov v pohode...mozme zbehnut hoci kedy

mima21
15. aug 2011

tu je testik z rana....co myslite?

elenka.k
15. aug 2011

@mima21 tak to vyšlo!!!!! Si v tom, blahoželám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Hlavne dávaj na seba pozor a nenervózni sa!

mima21
16. aug 2011

@elenka.k dakujem ti, uz nabehli aj nejake priznaky......tak dufam ze to dotiahneme do stastneho konca 🙂 🙂 🙂

elenka.k
16. aug 2011

Tak včerajšia oslava dopadla dobre, len sa mi podarilo prevrátiť tortu ☹ takže bola trošku zničená.

idris
autor
16. aug 2011

@elenka.k ja z Tvojej malej nemôžem je krásna tie očká ten pohľad požičiaš mi ju na pár dní 😵 😵 😵 😵
@mima21 júúú držím palčeky ;) a teším sa na to ako ti to potvrdí doktor-ka 😉 😉 😉

tak u nás sú už všetci hore tak mám chvíľku pre seba a net 😀 😀 u nás pohoda Milka sa hrá s mm pračka mi perie a navarené mám do zajtra takže dnes iba veget 😉

elenka.k
16. aug 2011

@idris ďakujem, chceš moju malú aspoň na deň, tak si po ňu príď!!! Ver mi, vrátiš mi ju skôr ako zapadne slnko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre