Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

idris
autor
2. apr 2012

@elenka.k Eli ale Ty si štíhla

@tosomja no a možno je problém že málo a zle ješ preto to nejde dole lebo to nie je dostatočne výživné a potom si telo odkladá do zásoby aj to čo nepotrebuje ako je ten rohlík 😝 😝

ja viem všetko ako mám robiť ale akosi som stále nezačala a pritom sama sebe ubližujem 🙄 🙄

elenka.k
2. apr 2012

@idris máš pravdu, ale brucho sa mi nepáči.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mj28
3. apr 2012

@elenka.k tesim sa 😉

@idris to su take okruhle trampolinky - a priemer je asi taky, ked sa postavis rozkrocmo .... ak pouzivate facebook, tak je tam skupina Jumping Trebisov (funguje kratko) .... tam je zopar fotiek, aby ste mali predstavu 😀

elenka.k
3. apr 2012

@mj28 aj ja, ináč dnes sme mali pre svoje deti kukuč (to auto na ulici) nemohla som deti odohnať z okna.
@tosomja tú liposukciu chcem aj ja ,ale mn. sa vyhrážal, že dá rozvod ups ☹

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
7. apr 2012

@tosomja ďakujem, napodobne, aj všetkým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elenka.k
9. apr 2012

@idris
@mj28
@tosomja baby kuk na foto z dnešného dňa 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
13. apr 2012

@tosomja rozmýšľam............ čo Ti na to odpísať, či super, alebo radšej to mi je ľúto, asi čo sa týka Tvojej švagrinej .

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
13. apr 2012

@tosomja tak, tak!! moja je trošku ako keby nachladnutá - kýcha, ale nič strašné podľa dr. Keď to počasie 😖 na nervy, zajtra ideme kúpiť posteľ pre malú, som zvedavá---- som chodila celý tt. aj v KE sme boli, ideme zajtra do MI merkury, dúfam, že tam bude toto, čo aj v KE

tosomja
13. apr 2012

@elenka.k a akú chcete posteľ?

elenka.k
13. apr 2012

drevenú na nôžkach - obyčajnú, matrac, hlavne plus zábradlie, lebo sa otáča , bojím sa, aby nespadla, túto čo má je síce veľká, ale je to ako keby malý gauč roztiahnutý a práve na tej strane, kde spí je tá tvrdšia časť, takže už aj minule hovorila, že nedobre sa spinká na nej, že ju bolí chrbátik,

elenka.k
14. apr 2012

Ahojte!! tak a máme posteľ pre El, som zvedavá......... či bude - nebude chce spať pri nás. ------------- tá druhá je tá stará po zložení 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
16. apr 2012

@tosomja Úložný priestor - nebude chýbať, posteľ tá stará ostala v detskej, zatiaľ. Tak samotná posteľ stála 42eu (aj rošt) matrac 39eu a zábranu som kúpila tu v Lidli 20eu. musím letieť!!!!§zatiaľ pa

tosomja
16. apr 2012

@elenka.k tak dobre ste kúpili, nech slúži čo najdlhšie...

To máme počasie, čo?

elenka.k
16. apr 2012

@tosomja ĎAKUJEM. ooo to počasie mi radšej nespomínaj - na nervy!! A malej je lepšie?
@idris ako sa mate?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
17. apr 2012

@tosomja ta čo to?? ale zvykne sa to u Vás častejšie?!! tak nech to rýchlo prejde, to je milé od mn. že Ti dovolil oddýchnuť! Aj Ty pi veľa- veľa vody.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
17. apr 2012

@tosomja radšej sa lieč, aj ja som mala ísť na trampolínu, ale dostala som M-ko, a od kedy som si dala teliesko ju mám strašne silnú, tak som radšej nešla ☹ tak skoré uzdravenie, počujem mn. púšťa vodu - ide sa kúpať a deti tak čo chvíľa naskáču, musím ich ísť rýchlo nakŕmiť..... pa

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
17. apr 2012

@tosomja veď to... teraz budeme prerábať kúpeľňu a mn. má prehovára, pre sprchovací kút - ja: v žiadnom prípade!!! aj preto. Vieš koľko krát v noci si dám super horúci kúpeľ, taká pohoda, aj deti kúpem naraz dvoch a bojím sa, že z takej by mi vypadli.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
20. apr 2012

@tosomja dnes sme boli pozerať veci do kúpeľni, neviem, nejako ten sprchovací kút nemôžem! fakt sa bojím a čo riziko pošmýknutia?

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
20. apr 2012

@tosomja tak tak niet na horúci kúpeľ pa

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre