Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

duplinka
11. jan 2011

@idris ako chceš 🙂 Takže vo štvrtok? Daj mi prosím vedieť ešte dnes, aby som stihla poupratovať 😀

idris
autor
12. jan 2011

@duplinka tak a pášm o 13 tej mi ide bus a v Cejkove je o 13.41 no sú tam 3 zastávky mám vystúpiť pri Jednote ???

duplinka
12. jan 2011

@idris nie, vystúp na prvej. Hneď ako vojdete do Cejkova. Moje číslo je 0910233865. Máš mobil? Prezvonila by si mi a ja prídem pre teba. Prídeš aj s malou, že? Jej, a volám sa Dana

idris
autor
12. jan 2011

@duplinka no a môžete ma potom hodiť domov lebo z Cejkova mi ide bus o 16.52 to sa mi zdá skoro a potom o 19 tej a to je neskoro pre nás 😅

duplinka
12. jan 2011

@idris jasné, že ťa hodím domov

idris
autor
12. jan 2011

@duplinka tak môžem prísť o tej 13.41 a vystúpiť pri Jednote

idris
autor
12. jan 2011

@duplinka až teraz som si všimla kde mám vystúpiť xwexe ok tak na prvej Dani no ja som Eva a jasné že aj s malou

duplinka
12. jan 2011

nie, vystúp na prvej. Hneď ako vojdete do Cejkova. Moje číslo je 0910233865. Máš mobil? Prezvonila by si mi a ja prídem pre teba. Prídeš aj s malou, že? Jej, a volám sa Dana
Už som ti to raz poslala, asi si to nedostala

duplinka
12. jan 2011

@idris Teší ma 🙂

ada9557
12. jan 2011

Ahojte babule.Dlho som tu nebola a ako pozerám tak si musím k tomu sadnut na dlhšie aby som si to všetko prečítala a dostala sa do obrazu.Ale vidím že krásne rastiete a hlavne že ste zdravučký.A vidím že sa skupinka rozrástla. 🙂 Ahoj Duplinka... 😀 Ako sa vám darí v tom novom roku?My sa máme super.Malá už nespinká na obed tak je to niekedy zabijak do večera. 😀 .Teraz má také vzdorovité obdobie, trucovite a potom sa tvári že akože nič to nie ja 🙂 Moja zlatučká, ale už začína krásne rozprávať.Konečne synátor išie po troch týždnoch do školy tak že zasa ten istý kolobeh.A k tomu ešte to úžasné počasie 😠 😠 😠 .Dajte aj dajake fotečky.Tiež dačo prihodím.Takže máme sa super, len mna trápia zuby tak väčšinu času som na brufene a ked deturence konečne zaspia tak som rada že je trochu klud.tak dufam že sa to zlepší a polepším sa s príspevkami......Trošku som sa hrala s fotečkami.....zatiaľ sa majte a hlavne nech ste všetci zdraví...... 😵 😵 😵

elenka.k
13. jan 2011

Ahoj! Aj Vy krásne rastiete! 🙂

idris
autor
13. jan 2011

@ada9557 ahoj to je super že je všetko dobre u vás a verím že Ti dalo zabrať keď bol chlapec doma no škola začala a náš to o čosi ľahšie 😉 na to rozprávanie sa aj ja teším 😵 😵
Babulký dnes som bola u @duplinka a je to super osôbka milunká ochotná som rada že som mohla prísť a že sme sa aj takto spoznali 😉 😉 A mala Eli to je riadne šidlo trošku sa ma hanbila no pochvíľke ju to prešlo 😉 😉 😉

tosomja
13. jan 2011

Aj ja som pridala nové fotky do albumu :o)

duplinka
13. jan 2011

@idris Len ma tak nevychvaľuj 😉 Ale aspoň nech ostatné babenky závidia 😀
Aj ja som rada, že som ťa spoznala aj osobne. A veru, Emka re rozkošné dievčatko. Chcela som si ju nechať, ale nedohodli sme sa 😀 😀 😀
Dúfam, že si to niekedy zopakujeme.

elenka.k
15. jan 2011

Baby kuč na fotoblog, dala som nové foto!!!!

ada9557
16. jan 2011

Krásne fotečky máte baby a samozrejme deturence.Ako strašne rýchlo rastu... 🙂 sú fakt rozkošnééé....

idris
autor
17. jan 2011

@elenka.k krásna ste rodinka, a Eli má zelené očka ??? 😵 😵 Marek má krásne veľa vláskov júúú 😵 😵 😵

inak ja som dala malu ostrihať na kratúčko tak sa na mna babky trošku hnevajú no však vlásky dorastú a znova sa bude sponkovať 😀 😀

elenka.k
17. jan 2011

@idris ahoj! Eli, takto ona keď sa narodila mala modré oči ako nebo, ale sa jej stále menia, teraz to takto vyzerá akokeby jej pomali hnedli čičo, ide jar zas sa jej zmenia ale švagrina, čo mala zelené oči(ako jej malá a teraz má hnedé, tak to asi bude. Ináč aj ja som chcela ostríhať malú aje mi to manžel nedovolil, tak by jej aspoň shustli. No nič, počujem niekto na mňa doslova kričí Marko 🙂 letím.........

tosomja
17. jan 2011

@ada9557 áno, to je pravda, veeeľmi rýchlo rastú, už som vyhádzala dve vrecia s maličkými "pici" vecičkami, ktoré mala možno raz, niektoré ani raz na sebe 🙂

Už máme štyri zúbky, malý bobrík 😀

idris
autor
17. jan 2011

@tosomja ak som správne pochopila ty si ich vyhádzala ??? ako do koša ?? ja som asi divná ale ja odkladám veci po malej však pre ďalšie babo 😅 😅
@duplinka Danka ako sa máme ako Eli ??? nejako Ťa tu nevidieť

dnes bola mala strašne mrzutá boli sme na prechádzke do Tesca ako pešo bez kočíka- taká trasa mi bežne trvá 30 min aj s nákupom a dnes dobré 2 hod sme šli tam a späť a bola špinavá ako hanba no musí sa naučiť aj po vonku chodiť 😅 😅 Tak dávajte na seba pozor a hlavne nech ste zdravučký 😉 😉

duplinka
17. jan 2011

@idris Ahoj, no malá mi od piatku zvracala a teplotovala. Takže to bolo pestré. Ale ináč pohoda 🙂 Zajtra ju už plánujem dať do škôlky. Ináč každý deň spomína návštevu. V nedeľu vstala a ja sa jej pýtam: Eli čo budeš papkať? Ona, že nič. Že potom budeme opekať. Ja som nechápala až kým sa ma okolo obeda opýtala, či už je návšteva na ceste. Mala na mysli tú opekačku, ktorá má byť až bude slniečko. No a slniečko máme každé ráno 🙂 Takže kedy opekáme? 🙂 😀 😀 😀 😀

idris
autor
17. jan 2011

@duplinka jéééé to je aké milé do Eli 😵 😵 😵 no keď bude pekne môžeme aj opekať 😀 😀 😀 a snáď to bola len viróza čil to je všade

elenka.k
17. jan 2011

@idris nie si samá, aj ja odkladám vecičky - šak sú ako nové! Koniec koncov mám ešte 3 súrodencov, možno budú mať deti a budú chcieť šatôčky, hoci my smanželom sme sa už rozhodli: nechceme ďalšie dieťatko, stačí nám dvojka, ktará nám vyšla. Tak sa majte!!!

elenka.k
17. jan 2011

@tosomja Vy už mate zúbky? hmmmhh tak jej už môžeš dávať risky 😅 sranda!!!

tosomja
18. jan 2011

@idris ...ale nie, ja som to myslela tak obrazne, jasné, že som nevyhodila vecičky, zbalila som ich a dala k mame do úschovy pre moje sestričky 🙂 Bola by škoda vyhodiť do koša také krásne vecičky, úplne nové.

@elenka.k ...áno už máme zúbky, už jej ani nemixujem papaníčko, už pekne papáme aj mäkké kúsky 🙂
Už pijeme dvojku Nutrilon, ale nejak nám nechutí, zvracia mi z neho aj keď jej zahustím, možno si potrebuje len zvyknúť.

ada9557
19. jan 2011

No ako vám tie zúbky rýchlo rastu...Ked to pôjde takto dalej ja o svoje doraz prídem 😀 😀 😀 jeden prestane boliet začne druhý.teraz som opuchla na mieste kde zub už nemám...asi ma už porazí 😠 😠 😠 ale hlavne že deturence su zdravučké.Už ma unavuje takéto počasie ani prejst sa nedá poriadne.My sme tiež minule prišli ako prasiatka s pešej prechádzky 🙂 no čo už .Ked oni su vtedy najkrajšie,ked su také špinavučké 😵 😵 😵 tak držte sa.....

tosomja
20. jan 2011

Už nech je tu jar, už sa to počasie nedá zniesť 😖
Čo deťurence, tie keď sú špinavé nikto na ne nepozerá, ale keď mám až po strechu 🙂 ošpliechaný kočík, tak to už je čo povedať...

My máme teraz obdobie šantenia 😀 Vikinka čaká, kedy sa na ňu pozriem a začne sa rehotať, už ju to drží tri dni...a už sa snaží postaviť na štvornožky, nejako sa jej ale podlamujú ručičky 😅

Kočky, neviete nejakú dobrú stránku, kde sú detské recepty od 6 mesiacov? Ja som už v koncoch, už neviem, čo variť, nechcem jej kupovať hotové jedlá, lebo je to jednak drahé a nechcem, aby si na to zvykla.

Držte sa a tešte sa z detičiek 😝

ada9557
20. jan 2011

@tosomja ahoj.daj si do vyhladávača varíme detom alebo reeptíky pre mlsné jazýčky.tam je dost receptov pre drobcov.možno si tam niečo nájdete a vyberiete.Dobru chut 🙂 🙂 🙂

tosomja
21. jan 2011

@ada9557 ďakujeme, dnes papáme rizoto so zeleninkou a mäskom so slivkovým kompótom, a už začíname aj piť čajík, čo ma veľmi teší, ale trošku sa priznám, že jej ho prisladzujem cukrom, alebo medom 😅 ale stále menej a menej...
Len neviem, či ju ku večeru nebolí bruško, lebo sa zvíja a plače zo spánku... ☹ ale dám ju na bruško, hladkám jej chrbátik a tak sa upokojí...

Vy sa ako máte baby a čo vaše pokladíky ? :D

ada9557
21. jan 2011

@tosomja medíkom jej veľmi neslad lebo je to alergén.ked dáš trochu cukru tak sa tiež nič nedeje.my sme tiež dosladzovali sem tam.ale mojej malej je jedno čo pije hlavne že tečie.teraz sme objavili bylinkový čaj popradský - detský uvoľnujúci čaj.ten obsahuje sladké drievko a netreba ho docukrovať.skuste aj ten.ale mne sa videl dost silný tak ja na liter vody používam 2 sáčky čaju.a od toho by jej malo aj bruško uvoľniť keby ju bolelo. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre