Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

angelblue
13. aug 2012

@tosomja no vidíš aká je šikulka.... 🙂 a ku ktorej doktorke chodíte??? to počasie je na nič...a piatok začínajú dni mesta....hrozné...keď bude takto... ☹ celý rok sa tu nič nedeje a keď niečo príde tak sa pokazí počasie.... ja som už na svojho nahnevaná..lebo stále niekam behá a my trčíme samé doma....je mi ztoho smutno hrozne 😖 lebo už ma to tak nebaví...keď je doma tak na mobile net....alebo na pc.... 😢 ale už neviem ako mu mám povedať,že nech si nás viac všíma.... 😔 on povie,že nám ľúbi ..a má na čas pokoj....veď v poho.... 😢 ja som dnes konečne urobila čínu..už hrozne dlho som na ňu mala chuť.....to aj tvoja malá stále niečo vystrája...lebo ja už mám niekedy dosť....včera som jej dala chrumky..tie farebné...a ona tam vylila celú flašu čaju...to ani na sekundu ju nemôžem nechať samú... 😒

tosomja
13. aug 2012

@angelblue k dr. Halapinovej 🙂
Jasné, moja ešte horšie vystrája, minule odkusla z mydla a pomazala mi koberec, stenu, gauč maslom, kým som odbehla do chladničky pre paradajku 😅 Alebo sa ide krémovať a je jej jedno s čím, vytlačila na seba celú zubnú pastu. Včera si sadla vonku do mláky, chcela si ľahnúť a plávať, ale kričala som na ňu, tak sa ukľudnila 😅 Ale to sú deti. Dnes mama na mňa tak škaredo pozrela, že na ňu kričím, lebo ma tak silno kusla do ruky - niečo som jej nedovolila, tak od nervozity ma pohrýzla 😕

Vraj sa má umúdriť počasie na víkend, tak snáď aspoň trošku výjde slnko.

angelblue
13. aug 2012

@tosomja Aj my k nej chodíme 🙂 ...zlatá....tak aspoň viem,že nie len ja mám doma také šidlo..... 🙂 aj naši na mňa zazerajú keď na malú kričím ale veď keď jej všetko dovolím tak mi bude skákať po hlave....už teraz ma nepočúva...keď ja skričím tak nič...a keď tatino tak hneď plač..... ☹ juj tak dúfam,že sa umúdri.....a že si ešte užijeme trošku tepla 😀

lenulik15488
14. aug 2012

@tosomja
@angelblue Baby ako tak čitam s tymi vašimi dievčencami ako sa mate sa neviem či tešiť alebo bat na to svoje :D ale ja sa tešim popravde :D

angelblue
15. aug 2012

@lenulik15488 no uvdidíš každé dieťa je iné.... 😉 naša malá je živá takže sa nikdy nenudíme... 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenulik15488
20. aug 2012

@tosomja Takže si bola 🙂? No super aspon si sa odreagovala troška 🙂 ja som tiež chcela ist ale myslela som is, že tam bude vela ciganikov tak som to radšej vzdala 🙂 my sme si radšej vysli tento vikend na domasu sme sa smiali , že posledny vikend slobodne ešte kedže buduci mame svadbu :D

angelblue
20. aug 2012

@tosomja My sme tiež boli v parku aj s malou...popočúvali sme skupiny trošku a išli sme domov...manžel jej kúpil balón,ktorý si vybrala ale neskutočne sa ho bojí...ani do izby mi nevojde lebo povie...neboj sa..to u nej znamená ,že sa bojí... 🙂 inak sme nič nekúpili....ani nič....a boli sme kuknúť akurát tú výstavu vtákov...a mali tam krásne šteniatko..inak slabota.... 😖 my sme na diske neboli....ale mala by isla..ona je strasne sidlo...a zaspava mi az o 22.00 takže ja som bola šťastná,že sme aspoň trochu boli....dúfam,že zajtra sa pôjdeme niekam kúpať....a vy čo ešte máte napláne??

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
20. aug 2012

@tosomja Jasné verím Ti ale aj ty potrebuješ oddych..čo by som ja niekedy dala za to,že by mi ju niekto postrážil a ja som niekam mohla ísť....ale tiež by som to asi nezvládla... 😖 dnes bolo pekne takže určite ste sa mali super...my zajtra ideme na kryté tak dúfam,že bude super..potom zreferujem =)

lenulik15488
21. aug 2012

@angelblue A kryte kupalisko je v tv otvorene? lebo čo aj viem tak až od septembra niekedy nie 🙂?

lenulik15488
21. aug 2012

@angelblue
@tosomja Baby ja sa dnes vydávam na cestu k mame predsvadobný stres a všetko tomu podobné tak mi teda držte palce v sobotu nech to všetko zvládneme 🙂

lenulik15488
21. aug 2012

@tosomja Ja som si aj myslela, že si včera bola na kupku lebo ja som ta videla pri wckach sme sa minali takže som ta dobre spoznala teda 🙂

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelblue
21. aug 2012

@lenulik15488 nie nie to v Maďarsku som myslela..nakoniec sme sa kúpať neboli...lebo v noci som dostala také kŕče do brucha,že som sa ani hýbať nemohla...neviem či som prechladla alebo čo.... 😖 tak sme nakoniec skončili v zoo v Nyiregyhaze... neboj všetko dobre dopadne a v svadobný deň ani nebudeš mať čas stresovať.... všetko bude krásne ako z rozprávky neboj 😀

angelblue
21. aug 2012

@tosomja Tak dnes sme nakoniec skončili v zoo...lebo v noci som sa nemohla z postele postaviť..také kŕče som naposledy zažila asi pred pôrodom...musím zmeniť gynekologa...tak to vidim....vy ste dnes co robili???

elenka.k
24. aug 2012

Ahojte baby!!!!! konečne som tu - bola som stratená. Všetky - ako sa mate, čo nové?

tosomja
24. aug 2012

@elenka.k Ahoj, máme sa dobre, tešíme sa z teplého počasia

angelblue
25. aug 2012

ahojte kočky.....ako sa máte???okrem tých horúčav.....je to hrozné na nevydržanie....naša malá ma teraz hrozné obdobie pre každú sprostosť sa rozplače a ja už neviem čo mám robiť..také zlaté dieťa to bolo....teraz je zlá 😢 hrozne ma to trápi lebo nechcem aby taká bola..nechcem sa za ňu hambiť niekde v meste... už mi fakt pukajú nervy z toho všetkého..tak by som potrebovala chíľku pre seba....,že až.... 😖

elenka.k
25. aug 2012

@angelblue no aj moji mali také obdobie - tiež mi pukali nery, možno si tu na (svokrovci) mysleli, že mi muselo preskočiť. Som niekedy až po nich vrieskala juj.
@tosomja to je dobré, že ste ok.
@mj28 ahoj - aj Ty si sa stratila?? prisťahovali sa k nám indiáni?! či sa mi to zdalo??? Ináč furt len frčíš na svojom fáre, od kedy je už doma 😉
@idris somTi sľúbila, že napíšem veľa ale niet ani času, Eli keď vidí, že zapínam pc, už len mami pusť mi hru alebo maľovanky ...... Ty ešte píš!!

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
idris
autor
25. aug 2012

@elenka.k To ti verím aj moja chytá nerv keď zapínam PC hneď niečo chce .. A naj sú rozprávky .. No už je to Ok zvládam a od pondelka budem pracovať takže bude to nové lebo pol dňa bude Milka s mm a pol so mnou to bude veselo . Ešte si to neviem celkom predstaviť ako to bude fungovať. 😅 😅 😅 Od januára by mala nastúpiť do škôlky na 3 hod ale tajne dúfam žeby mohla chodiť už aj teraz aspoň na jeden deň v tt. Inak je tu to tak ako v anglicku chvíľku prší potom je horúco potom fúka, bodlo by aj auto ale neviem si predstaviť platiť dve auta možno časom jedno. Už tu poznám pár slovákov tak som spokojná aj pár detičiek len Milka z nich najlepšie po slovensky a oni tak striedavo alebo slabo hovoria a to sú staršie ako Milka. Vážne sa nedá na nič sťažovať ale hlavne že sme spolu s mm 😵 😵 😵 len dúfam že nie som tehu lebo prvý mesiac sme dobiehali posledných 6 mesiacov 😅 😀 😀 😀 😀 😀

elenka.k
26. aug 2012

@idris to je dobré, že ste už takí zabehnutí 🙂 držím palce - aby to bolo už len lepšie!!!! a bude aj auto - aj dve. Normálne Ti v dobrom závidím, ale ja by som sa asi takto bála ( myslím odísť zo SK, bez rodiny - resp. bez ich pomoci, čo boli svokrovci, aj švagrom - jeho rodinou, do dovolenke a ako narokom aj moja mamka odišla za sestrou, normálne som si až vtedy uvedomila, že tie, ktoré sa starajú samé o detičky, musia byť dvojnásobne hrdé na seba - UF, som šalela, čo už mám vymyslieť) proste odísť do neznáma.........
To si viem predstaviť, že mužíček sa nevedel Teba nabažiť 🙂))) tak dlho ste abstinovali, museli ste si to vynahradiť 😝
@tosomja joj šak aj mne chýbajú tlačidla na klávesnici - Markova práca. Aj ja by som ešte niekam šla, čo bol jarmok v MI, ani som si ho neužila, tie naše detičky ach jaj, to len hračky, balóny, cuk. vatu, kolotoče ..... Akurát včera sme boli v Nyiregyházy na blšaku bolo dobre, ale horúco.

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
26. aug 2012

@tosomja ha ha to si dobre napísala idris. Tak čo bol brat, vravel, že sa tam dá dohovoriť ..... ale cestou NIE!
Ako sa má @mima21 prepáč stále zabudnem nový nik, odpíš mi už z nového 😉 a @duplinka ako malé? či too je už vlastne veľké 😉 a ada...... a všetky. Ináč zdravím aj nové:
@angelblue
@lenulik15488

angelblue
26. aug 2012

@elenka.k neviem aj ja si myslim ze to len obdobie...ale mne uz tiez pukaju nervy trosku..... ☹ snad ju to rychlo prejde =)

angelblue
26. aug 2012

@tosomja Laura tiež vonku nevystája....len minule v kauflande mi zacala kricat....inak sa mi este nestalo aby sa hodila do zeme...a dufam ze to ani neurobi....snad ju to obdobie ryhclo prejde..asi len skusa ake mame dobre nervy.. 😉

angelblue
26. aug 2012

@elenka.k dakujem za privitanie 🙂

elenka.k
26. aug 2012

@angelblue my ak sme v obchode s malým - večne musíme vyjsť o jedno auto viac! Pomaly ho nebudem radšej brať s nami!!

muska21
26. aug 2012

@elenka.k ahojky, tak pisem z noveho nicku...... uz sa mi to krati uz len tyzden a budem drzat svojeho misiacika v naruci, neviem ci som vam to uz pisala ale bude to treti chlapec a bude sa volat Miško 🙂 ......dnes som bola na pohotovosti lebo mi veeeeelmi napuchli nohy, ale este ma poslali domov, dostala som injekciu a sla domov. zajtra dokoncit predoperacne vysetrenia a v utorok naplanovat sekciu...... dr mi povedal ze to bude podla vsetkeho 4.9. a uz teraz mame 3400g .....takze asi tak, a tu je co noveho? nevladzem sediet pri PC tak som necitala nic. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre