Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
6. feb 2014

@tosomja no ja som Markovi vtedy iba prerušila škôlku, takže mal stále miesto 😉 . Ozaj a nie je Ti malá prechladená? Ak tak odnesť jej moč na vyšetrenie - pre istotu, teraz čo boli snehy (moji furt von) a tiež sen tam sa popíšal - aspoň myslím, že to od toho.

lenulik2
6. feb 2014

dakujem žienky, práveže som z Mi a Tv sa mi zdá dosť blízko na príchod, keby som začala rodiť. Primárom je v Tv p. Bubán, tak neviem, či to je ten z Mi.... Tv pôrodnicu som už bola pozrieť, tá nová izba kde je vana a polohovateľné kreslo je fajn. Až na to, že vdaka tejto izbe sa po materiálnej stránke zlepšili, ale v myslení sa asi bude musieť vymeniť generácia zdravotníkov. Polohovatené kreslo mi totiž neodporúčali /nie je to pohodlné pre nich/ ale tá klasica je super.......Inak, prístup milý, ochotný

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
7. feb 2014

@lenulik2 jéj ten Bubán bolpri mne ked som rodila dcérku (samo. všetci boli pri mne, lebo boli komplikácie) ale jemu jedinému som dala fľašku 😉 hoci sa vtedy iba zaučal. A po 2r. si predstav bol aj pri synčekovi 🙂 už ako primár --- áno on je z MI.
@tosomja také je počasie, iste aj popíšavanie má z toho. Dobre, že pije aspoň čajík. Moja začína kýchať častejšie, tak nasadím sinupret - skôr. Neboj Tvoja sa vyzdraví a bude lepšie 😉

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
8. feb 2014

@tosomja to prejde to popíšavanie, skús odniesť moč, viem, že do 5r. aj tak s tým nebudú nič robiť (myslím lieky) ale aspoň si budeš istá, že z prechladenia to nemá. Choď na to psychologicky, niečo si vymyslí s píšou: čo má rada a s tým v súvislsti, že musí vydržať a rýchlo ísť píšať, lebo aj ...... alebo zistí, čoho sa bojí. Lebo, ved vieš aj Marko sa popíšaval, ale prešlo to, Tvoja to robí dlhšie hm?!! Ak nič z toho nepmôže ( aj keď možno neveríš) skús - (Tvoja mama vie isto) spľuvať ju - alebo ísť k babizne (ak to nebude nič od dr.)
S chudnutím,hm veľmi nepômožem - ja ak prestanem jesť cukor(sladiť si .....) tak to už pociťujem a aj vidím 😉 samo a pitie len vodu z vodovodu a jedlo normálne jesť. Teraz, ked chodím do práce som si myslela, že nejako sa mi podarí upraviť jedlo - ako jeho pravidelnosť a zmiernenie, ale som taká vyhladovená, že jem ešte viac. Cvičíš tak, že sa z Teba leje?? ak nie tak musíš takto. Ináč aj ja som rozmýšľala so začatím brušákov...........

mj28
9. feb 2014

@tosomja Vierka citam citam .... ja tiez chodim k Halapinovej a sice nemali sme problem s popisavanim, ale mal zapal moc.mechura ci co to bolo (bolelo ho pod bruskom)a poradila nam kupit sirup Urinal je to aj pre deti od 1 roku ... a naozaj pomohlo... sice je drahsi (oci mi skoro vybehli ze stal 9 eur) ale oplatilo sa .... a ak si nie si ista, skoc k doktorke uz aj s mocom uvidis poradi .... drzim palce 😉
@elenka.k pisem ti este dnes IP 😀

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mj28
9. feb 2014

@tosomja 😀 moze byt, ale ak si nebudes uz ista tym "obdobim" preistotu zbehni na kontrolu toho mocu ... a budes vediet co to vlastne je ... ci naozaj len nejaky vzdor alebo nieco zdravotne .... kazdopadne drzim palce 😉

elenka.k
13. júl 2014

Babule, skoro som zabudla na toto forum ................................
@mj28
@tosomja a ďalšie ......

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
14. júl 2014

@tosomja ahojky, tak ja som teraz v práci, čo nové? hm po starom u nás, deti ráno rozvážam jedno k mamine jedno ostáva pri svokre, zase naopak. Pretože dve sú veľa na ňu. Urobila som druhykrát chybu, že som ich nezapísala do letnej škôlky :-/ čo už. Na dovču ani neviem - chceli by sme ísť niekde k moriu, čakáme na svokrov a oni iba výhovorky a vý hovorky, už nám jeden termín utiekol OCH. možno tento víkend 🙂 . Hej, hej zajtra oslavujeme 🙂 ako to preletelo, no nie?? Eli do školy - uf. až sa oho bojím..... A Ty, ako? čo ten hnusák - sused?? Ako ste to poriešili?? A vzťah medzi mangelom?? AKO FUNGUJE? oo skočil mi Caps Loock? hmhmmm

tosomja
14. júl 2014

@elenka.k Ahoj, no tak ja toho už mám plné zuby, Vikinka len zlostí, neviem jej urobiť program na celý deň. Poobede už nechce spať a o to je to ešte ťažšie, lebo ani upratať nemôžem, stále na mne nalepená...ako zvykla som si, ale potrebujem aj ja zmenu.
S manželom dobre, aspoň doteraz bolo, nejak sme sa "doladili na jednu strunu" 😝
No a so susedom?...tak udala som ho na polícii a ani neuveríš, že o týždeň na to ma zháňala polícia, že on na mňa podal trestné oznámenie za napadnutie...chápeš?...no nič, smiala som sa, aj policajt, keď ma videl, že toto musí byť riadny prípad, keď 150 cm žena napadne 100kg chlapa. No čo už...
Vyplatili sme úver čo sme mali hypo na byt...chceme predať a ísť do Ke, aspoň doteraz to tak bolo...dnes som chcela volať jednu realitku a manžel cúvol...lebo on nevie, čo chce...Tak mne to je už jedno...Nech si to rieši on.

elenka.k
15. júl 2014

@tosomja JOJ, aj Marko nepočúva --- zakážem bazén , kuknem a on už v bazéne :-/ ta nedostaneš nervy?!! Hej, s tým spaním, to si musí zvyknúť a aj Ty, kým sa to ustáli, ten režím. To je dobre, že vzťah funguje 😝 😵 Hej, ťažko je teraz mangelovi, vieš má tu prácu ..... taký je asi pohodlny - nie? Ale ak úver už mate vyplatený, môžte ho predať a presťahovať sa inde v TV 🙂 Ako oslavy?? Nám mala tortu robiť svokra, nejako z toho zišlo - a ja som preto neobjednávala - radšej, a teraz nebude mať tortu hm - 😠 bude asi iba florida 😉 a zákusky - ach jaj. Teraz som v práci, ešte ma čaká robenie chlebičkov - taká som zlenivetá - od počasia....

tosomja
15. júl 2014

@elenka.k Nechceme byt v TV, chystáme sa do Košíc 🙂
U nás tiež oslava bola len doma, bez zákuskov, včera sme robili s Viki tortu - piškoty, jogurt, ovocie a keďže mi pol plnky s ovocím vyjedla, tak som musela improvizovať a spravila som na vrch želatínu 😀 Bola výborná a vôbec nechýbal ani Mickey Mouse...nejak sme to zahovorili a namiesto toho bolo veeeľa šľahačky.
Ale boli sme dnes na kupku, zjedla 4 dávky zmrzky, kofolu...a teraz soplí a vraj ju hrdlo bolí....tak len to nie...!!

idris
autor
31. mar 2015

Odkedy sú skupiny toto forum je prázdne 😔 škoda

kubiatko
10. mar 2016

Dobrého ortopéda v TV? Potrebovala by som ísť so synom(13.r), problémy s kolenom. Vďaka

cajenka
1. júl 2016

Tak to tu uz nikto nechodi skoda
😖

elenka.k
25. júl 2016

@cajenka no veru škoda, už som aj zabudla na toto ...
@idris
@tosomja
@mj28
@kubiatko
@lenulik2

lenulik2
25. júl 2016

@lenulik2 mám presne tú istú skúsenosť: pôrod "normálny" je najlepší a nie toto tu. Nechápem načo tú novú pôrodnú izbu robili, ked v nej nemá kto ženu odrodiť : 0 skúsenosti u pôrodníkov :( A pritom som tak veľmi chcela rodiť do vody

tosomja
4. aug 2016

@elenka.k veru, aj ja som zabudla, ale ja celkovo už málo chodím na internet. Práca, škôlka, domácnosť...a už ma celý koník nebaví.

elenka.k
5. aug 2016

@tosomja a ako sa mate? ako malá?

elenka.k
5. aug 2016

@tosomja ooóo zmenila si image!!! super.

tosomja
10. okt 2016

@elenka.k Ahoj, nechodím sem často, už tak pomenej, len cez mobil nakuknem. Už rok mám tmavé vlasy, nejak sa mi viac páčia, aj okoliu 😀
Ja teraz riešim strojček na zuby, chcem si dať doporiadku "úsmev" len sa bojím injekcie, zajtra idem trhať osmičky. Budem plakaaať 😕 😕
Vikinka super, papuľa veľká z nej...strieda frajerov jedna radosť 😀

Vy sa máte ako?

elenka.k
10. okt 2016

@tosomja Ahojky, my - v pohode Markovi sa v škole darí 🙂 a rád do nej chodí. Vy ako? škôlka - škola??
Tak sa zajtra držkaj AUU a neplač!
Som rada, že sa mate dobre.Niekedy sa ešte ozvi!!!

tosomja
11. okt 2016

@elenka.k viki zostala v skolke.

elenka.k
14. okt 2016

@tosomja
@idris

kuki aktuálne:

tosomja
15. okt 2016

@elenka.k velmi rychlo rastu. Moja ma o chvilu prerastie

tosomja
15. okt 2016
elenka.k
15. okt 2016

@tosomja zlatula je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre