Trebišov a okolie. Je nás tu viac?

idris
8. sep 2009

Ahojte bambulky dufam ze sa tu najdeme 😉 A hend zacnem uvazuje niektora z vas nad latkovimy plienockami??

elenka.k
23. nov 2009

Hlavne sa drž a vydrž to!! a ozvi sa, šak ja som tu po väčšine, lebo pc mám stále zapnutý a sem tam tu mrknem 😉

elenka.k
23. nov 2009

Ja som si nevšimla, že sme už načali 2 stranu

idris
autor
23. nov 2009

Sme sikovne len treba pritiahnut aj ostatne babulky 😉 ved aj ja som pri pc denne a cil ked nemozem a neda sa mi nic inr robit ako oddychovat ixix :D

tun1ska
23. nov 2009

čaute baby...viete mi poradiť nejakého dobrého gynekológa v TV? Chcela by som ísť rodiť do TV nemocky, vybrala som si aj kartu (výpis) od svojho gyn..tak by bolo na čase ju aj niekde posunúť...Neviete, či môžem ísť priamo do nem. za nejakým konkrétnym lekárom? 😵

elenka.k
23. nov 2009

Pajtáš

elenka.k
23. nov 2009

A od koho si zobrala kartu? ak smiem vedieť. NO pajtáš je tam kde je OTB banka

elenka.k
23. nov 2009

Ale Ty nie si z TV? či si sa prisťahovala?

idris
autor
24. nov 2009

Tun1ska Ano mozes ist priamo za ktorym len chces a spytat sa ci ta vezmu. V Tv je najlepsi Pajtas ten ma velmi vela pacientiek ale oplati sa ci pockat alebo si zaplatit prednostne. No a potom od Decembra mame v Tv-pôrodnici noveho porodnika z MI, dievcence z Michaloviec si ho velmi chvalia a chystaju sa koli nemu rodit v Trebisove 🙂

idris
autor
24. nov 2009

este som zabudla ten doktor sa vola Buban a nastupuje 1.12 🙂

elenka.k a ty sa mavas ako? Ja nestiham v poslednych dnoch takmer nic, uz vyse mesiaca sa snazim prestahovat a stale mi nieco chyba 😠 alebo nefunguje. Doma zacinaju byt vsetci nervozni za mna, a mne sa este ani male neposunulo nizsie 😖 uvidim co povedia vo stvrtok v nemocke ale tajne dufam ze ma poslu este domov ked sa drobcek nehlasi na svet. Ale vies co som si az teraz vsimla mne Pajtasko nenapisal druhy termin porodu mam tam iba ten jeden nie je to divne ?

elenka.k
24. nov 2009

Ja som tiež mala iba jeden a vlastne aj preto Ti napísal, že vo štvrtok máš ísť zbaledo do nem. lebo tam si Ťa aj nechajú, ako mňa, aj moja nebola správne otočená, tak som tam ostala, lebo malá bola veľká ako presne na 9 mes. Ináč sa mám dobre, okrem tejto nevoľnosti - tehotenskej! 😖 Zajtra idem na poradňu tak som zvedavá!

idris
autor
25. nov 2009

Tak ako bolo na poradni ?? Ja som sa tulala a uzivala si posledny den 2v1 xixix 😉 no a zajtra rano idem 😅 uvidim co a ako

elenka.k
25. nov 2009

Tak je všetko vporiadku, som v 7tt, dal mi teh. preukaz, ďalšia 21.12. som šťastná!
Len Ty sa drž! a určite sa ozvi!!Držím Ti palce

idris
autor
26. nov 2009

Jejda tak gratulujme 🙂 bude to letne babatko

elenka.k
2. dec 2009

Nie sú tu už nijaké Trebišovčanky??

elenka.k
7. dec 2009

Idris haló už by si tu mala byť, snáď je všetko ok

idris
autor
9. dec 2009

Ahoj Eli, tak my sme konecne obe doma 🙂 uz mi bolo dlho v nemocnic. 5 dni som si polezala na gynekologii a cakala som ci nahodou mala nepojde dobrovolne von ale nesla. Tak v pondelok ma napichali 4 iniekciani, infuziou, ale nakoniec to bola sekcia. 😒 no a na sestonedeli to bolo co ja viem nedali sa ziadne navstevy iba ak niekto doniesol nejake veci 😖 ale ja som si prepasovala rodinku aj na izbu 😠 .....

MAlinka je ako anielik ma 52 cm 3250g a vola sa Emilia 🙂 ...

Ako sa tebe dari?

elenka.k
9. dec 2009

Jéj už som na Teba myslela! a čakala na správy. Tak blahoželám!!!!!!!!!!!! Tak ako aj mňa si tam ešte nechali, ibaže mne nechceli urobiť cisára. Takže sekcia, ale si si aj vytrpela? myslím tie bolesti? A nevieš prečo sekcia nechcela si sa otvárať - snáď mala nemala pupočnú šnúru okolo krku?? A kto Ti robil? Tak len sa opatruj a hlavne malú Miňku! A ak sa môžem opýtať ku ktorej dr. si ju napísala? Mne je už trošku lepšie - ak sa prežerem doslova tak idem hneď vracať, ale už to ustupuje, strašne sa zadýcham, kedže bývame v dome a my na poschodí, na 2 poradňu idem až 21.12.
Ešte raz Ti blahoželám a teším sa s Tebou! Verím Ti, že je ako anjelik.

idris
autor
10. dec 2009

Dakujem 😵 vytesujeme sa s ocinom ako male deturence 🙂 To trpenie stalo za to, Sekcia bola preto ze som sa neotvarala hoc mi napichali vsetko mozne, ale lezala som najprv na porodnom lozku a ked to tam neslo poslali ma nasalu a ze plod je velmi velky 😅 pritom normalne miery ani primar neveril ked mu povedali ze to nie je vobec velke dieta 😀 daval ju premeravat asi na 3 krat xixixix .... Rodila som pri PAtakym a Sziladi. Pataky si trosku zanadaval ale ved pir nom to je norma 😒 ..... Bolesti najme hlava ale to az na 2 den, hned po sekcii ma bolela chrbtica zacala trosku opuchat a nezaberali na to ani iniekcie od bolesti.. Ale na 3-4 den som bola fit, az ma museli krotit.
No a dala som sa napisat k Adriane Novakovej posobi na mna milsie ako Halapinova ale tieto dve su vraj nejlepsie a obe robia aj na novorodeneckom a deckom 😉

elenka.k
11. dec 2009

Ja mám malú pri Poľackej. Tak dobre - vychútnaj si materstvo! Mám dobrú stránku o mamičkách, čo si radia: na googli si napíš tehotenská kalkulačka a tam ti to vyskočí presne stránka sa píše: www.tehotenstvo.academy.sk ja si tam píše tiež s nimy no už v sekcii: dieťa nad 1 rok, a tiež v 1 trimestri už som v desiatom tt 🙂, aj samozrejme budem nakukovať, keby si niečo chcela poprípade potrebovala!

idris
autor
11. dec 2009

NO jasne tehotensku kalkulacku poznam chodievam aj tam ale zatial len nakukujem 😉 Doma zatial bezi vsetko po poriadku len vzdy v noci vlastne po polnoci nas bolieva brusko a sme uplackane 😠 , ozaj ked si kupavala malu prve dni aj jej schadzala taka jemna kozicka??

elenka.k
11. dec 2009

Idris s tou kožičkou opatrne len fakt jemňúčko! Lebo je to citlivé to pôjde samo dole. Hlavne ju stále olejkuj!! po kúpkaní ja ešte aj doteraz dávam aviril ten modrý je najlepší! telové mlieka nie sú dobre

idris
autor
13. dec 2009

Tak olejkujem ale mam rybenku olejcek 😉 nie je to vonave ale sluzi poriadne 😵 ........ este stale mas take chute

elenka.k
13. dec 2009

Dnes som si musela kúpiť malé šampanské, už odkedy mám naň chuť, ale to boli len tri glgy a už fuj.... s tým nevoľnosti trvajú len do 2 trimestra. Už sa tak teším na bábo....som strašne zvedavá čo to je....
Už si bola s malou na ušnom? a s kĺbíkmy? ozaj ako to je počula som, že po novom netreba už dávať ortopedickú plienku, no samozrejme čo povie dr.

idris
autor
13. dec 2009

len do 2 trimestra heheh tak mas pred sebou este par tyzdnou... Na usnom som uz bola a v stredu idem znova lebo jedno usko sa nam nedalo odmerat, a s klbikmy ideme 5 januara, no na sestonedeli sa nebalilo ja balim doma kazdy druhy den mna to nic nestoji a mala sa nestazuje a myslim ze jej to ani neublizi 😉 tak uvidim za necely mesiac co mi na to povie ortoped ci je to potrebne

elenka.k
18. dec 2009

Pľuv, pľuv, pľuv na malú!!! A snežik na napadal..... 🙂 radujme sa! A my namáme prezuté auto a nemôžme štartovať 😢 Ako ináč? Sa už teším na pondelok, poradňa - 2.

stefi79
18. dec 2009

Ahojte maminy, ja som priamo z Trebišova, môžem sa pridať k vám? Rodila som obe dcéry v Trebišove, prvý pôrod pri dr. pajtášovi, druhý pri dr. Bujňákovi. Prvý pôrod bol lepší ako druhý, nakoľko druhá dcéra bola 4 kilová. Tak trebalo riadne tlačiť 🙂 ja sa nemôžem sťažovať ani na jeden pobyt v pôrodnici ani na nič konkrétne, ale to bolo pred dvoma rokmi a teraz som počula, že sa to tam dosť pomenilo.

elenka.k
18. dec 2009

Ahoj Stefi!
Jasné, že sa môžeš pridať!!

elenka.k
18. dec 2009

Ja som rodila pri všetkých - mala som ťažký pôrod! Hlavný bol joj teraz si nespomeniem!ale už zomrel práve minulý mesiac, a počuvaj pri 2 pôrode si mala menšie bolesti??A ty si tehotná druhý deň, al. sa mýlim?

stefi79
19. dec 2009

elenka ten dr. sa volal Šalamon a ak myslíš mna, tak tehotná nie som. Prečo si si to myslela?

elenka.k
19. dec 2009

Stefi máš pravdu ohľ. dr., Tak som predpokladala, pretože pri mene stefi 79 je tam 2d. To bola a aj je dnes zima čo? Tak sme zmrzli na jarmoku a o ničom!
Idris ako malá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre