Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lennie7
24. okt 2008

chymenitta ahooj, ako sa s Davidkom mate? 🙂 😉

audreyd
24. okt 2008

zuzi a kde ich dám? ☹ 😒

danny, majú tam aj také pre veľkých lapajov? no také si asi moc neobzerala, ale či náhodou 😕

zuzanamv
24. okt 2008

Adi,
no veď vybrať baterky a posadiť na poličku, nie? 😀

chymenitta33
24. okt 2008

Lennie--- Aojček zdravím aj Nicolku🙂)Ale na parádu včera mu konečne vyšiel prvý zúbok, tak ho voláme zúbačik🙂ale celkom fajn a vy ako?

dannynka
autor
24. okt 2008

zuzka- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

audreyd-veru moc som ine neobzerala bola som rada ze som nieco na Gabiku zohnala ved chod kuk 😉

minkak
24. okt 2008

ahojte babulky,takze ja na nocne stretko nemozem ist,boli sme u dr.mala ma hnisavu anginu!!! ☹
uzite si to tam,snad nabuduce 😉
k tomu ockovaniu,niekto tu spominal,ze ta ock.latka nieje,ze sa neda zohnat-je to tak
nam dala dr.infanrix-kdezto sme mali pred tym 3ockovania hexou--vraj je to aj tak takto lepsie 😉

chymentitta vitaj medzi nami 🙂

dannynka
autor
24. okt 2008

minka-tak Veronike prajeme skore uzdravenie 😉
taketo pocasie veru chorobam praje 😠 😒 ☹ 😝 😅

minkak
24. okt 2008

danny dakujeme,no ja neviem,ked sme malovali MM tam mal otvorene okno aby sa vetralo a nachladol...
mysleli sme,ze to ma asi od neho--tak teraz neviem 😖
danny a vy uz ste sa ockovali?a cim?

audreyd
24. okt 2008

zuzka mala ftipnú kašu na obed 😀 😀 😀 ach jaj, keby to bolo také jednoduché 😒

danny, pôjdem kuk 🙂 ozaj, už si bola na tých špeci testoch v nemocke? 😕 si ich tu raz spomínala...

lucaska
24. okt 2008

ahojte, minkak tak to mi je luto ze je veronicka chora, skore uzdravenie................. 😉 😉

to je pocko o nervy, ale uz sa tesiiiim na vecer...................... 😝

dannynka
autor
24. okt 2008

minka-ano uz sme sa ockovali,par dni po Gabikinych dvoch rockoch sme dali naraz zaockovat prevenarom a aj diteperkou 😉 tak sa tomu tusim hovori 😅

audreyd chvalabohu uz som nemusela,dr povedal ze uz nemusim lebo nemaju na to v nemocnici kapacity 😀

yuya
24. okt 2008

minka, maličkej skoré uzdravenie ! a neboj, stretko zopakujeme 🙂

dannynka
autor
24. okt 2008

ahoj yuya ako sa mate s Nelkou? 🙂

minkak
24. okt 2008

dakujem kocky,snad nam to rychlo prejde,vcera cely den soplikovala,dnes uz je to lepsie ani nekasle,naladicku ma super 🙂
tak snad to bude dobre...obedik moc nechcela zato si vypytala mliecko-poobede jej mliecko davam len ked si vypyta a vypytala si aj duplu,tak asi okolo 300 vypila 😕 takze chvalabohu aj papka
este raz vam prajem super zabavu 😉

minkak
24. okt 2008

ozaj babulky ste som pridala 2 fotecky 😵

newyorkgirl
25. okt 2008

ahojte 🙂 no co bolo sa tancovat? napiste cerstve spravy 😉
my mame nejaky blby tyzden, sa nam pokazil notebook, kde mam ja ucto ☹ takze teraz musim cakat do januara az kym pojdeme domov, ze co s tym, esteze mame druhy tak mozme netovat 🙂
co sa tyka ockovani, my s manzelom sme boli vcera na chripkovu 😀 a Nikolku furt neviem ci dat ockovat tu ci doma, tak zavolam nasej Dr. radsej, lebo sa mi to zda ze tu je iny ockovaci kalendar veru 😒

minkak
25. okt 2008

babulky no co ako bolo ???este dospavate 😅 kde ste nakoniec boli?a kolko Vas bolo?hmmmm?

mima1
26. okt 2008

ahojte nehnevajte sa namna ze vam prepadam temu. nemate niekto dake info za kolko sa asi predavaju pozemky v novom meste a okoli? orna poda bez sietí. surne by som potrebovala zistit dakujem vsetkym 🙂

lucaska
26. okt 2008

ahojte, tak na nocne stretko som nakoniec zostala len ja s yuyou, tak sme si potom cink a ona mala brat kamoski aj ja tak nakoniec sme trencianske stretko zrusili a ja som isla so svojou partiou a ona so svojou..... ja som potiahla do rana do stvrtej bolo suuuuuuuuuper........ 😉

minkak
26. okt 2008

fiiiha a co sa stalo?preco taka mala ucast 😕
tak aspon,ze ste sa vy zabavili 😉
tak snad nabuduce to uz vyjde lepsie 🙂

mima ahoj,tak v tomto Ti ja neporadim-skus sa popytat v teme NM 😉

lucaska
26. okt 2008

minkak a ako veronike je uz lepsie??????????????

mucilienka
26. okt 2008

caute kocky,

tak aj my sme chore - ja soplim a chrchlem a Maruska mala cely vikend horucky, ale asi zo zubkov, lebo ani nekasle, ani nesoplikuje nic... len ma naliate jasienka... takze sme sa mali veselo.. zajtra ale pre istotku idem dat malej vysetrit moc, ci nahodou nemame aj my nieco horsie...

minka, a to ake vakciny nie su?

mimochodom, srdecne a pekne vitam nove prispievatelky 😉

minkak
26. okt 2008

lucaska tak ja ani neviem,soplikuje stale ,ale ako mala naladicku dobru vtedy ma aj teraz,kaslat,nekasle ani nekaslala teplotky sme tiez vobec nemali a to dr.vravela,ze bude mat....
doberieme ATB a pojdeme na kontrolu,tak uvidime co to hrdielko-aj pekne papa aj pije tak ja neviem 😖
idu jej 5 tiez ma dasienka napuchnute....obcas davame vecer gelik,ale inak nic 😉
dnes boli gratulovat svokrovci-no predvaaaaadzala sa.....no herecka,tancovala,jasila sa ,spievala....no sranda 😵
inak ja uz mam tiez nadchu a boli ma hrdlo,tak uz sme vsetci 3komplet 😒

muci neviem si teraz spomenut ako sa vola ta vakcina,ale je to ta co sme sa minule rozpravali-to 2.rocne ockovanie 😉
tak sa drzkajte aj vy a skore uzdravanie 😉 a nech su zubky skoro vonku 😉

moni1412
27. okt 2008

ahojte 🙂 mozem sa vam sem votriet? 😅 som zatial z BN, no chystame sa stavat v Turnej, cize by som rada spoznala nejake mamicky z okolia. ste tu vsetky priamo z TN alebo nejaka sa najde aj zo spominanej Tr.Turnej? 🙂

audreyd
27. okt 2008

uff, my sme na stretku neboli, mali sme burzu... totálne mi to z hlavy vyfučalo 😖

dannynka
autor
27. okt 2008

tak ako citam aspon sme o nic neprisli 😉

minkak
27. okt 2008

ahojte babulky,dnes sa nekavickovalo 😕
moni jasne,ze mozes,vitaj medzi nami 😉

lucaska
27. okt 2008

ahojte, tak ako kuk moc ste toho nepopisali??? co mate nove deticky posluchaju, su zdravucke, tehulky a vy ako????

my sme dnes boli prvy krat na tancujucich tigrikoch a lucaskovi sa pacilo,este aj doma poskakoval.......... 😉 😉 😉

venonna
27. okt 2008

cafte kocky! moni vitaj 🙂
takze stretko nedopadlo slavne? 😕
audreyd, ako dopadla burza? Aj som chcela prist, ale zasa nas pohltil ten nas kolchoz - vyberali sme korenovu zeleninu 😝

moni1412
28. okt 2008

ahojte, dakujem za pekne privitanie 🙂
kde tak organizujete stretka? 🙂 v TN je asi dost moznosti, vsak? mam rada Trencin....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre