Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
3. nov 2008

danny aj kubko mava obdobia ze nechce jest, teraz sice v pohode,ale zase zeleninu do ust neda,polievky vobec a ovocie len trosku pohryze jablcko,banan a tak.

a jeduje sa tiez riadne,cakam kedy sa zacne o zem hadzat.ked neni po jeho,tak hadze veci, place a podobne, proste ak nieco chce,dokaze plakat kym to nedostane.ale nastastie placom si vela nevydobija a ked sa jeduje ignorujem to a vsimam si ho az ked sa ukludni.

dannynka
autor
3. nov 2008

no presne ako keby si o Gabike pisala,lebo ta co stvara posledne dni no hroza....sa teraz posledne dni nejako pokazila,ze uz by nam zacalo obdobie vzdoru? 😅

adkag
3. nov 2008

danny tak to je mozne,ved vek na to ma,akurat.jha si ani neviem predstavit u nas obdobie vzdoru ked kubko uz teraz tak vystraja,mam sa na co tesit 😝

dannynka
autor
3. nov 2008

veru su to sidla tie nase deticky 😀 😀 😀

lucaska
3. nov 2008

ahojte, tak sa pripajam mi tiez mame nervoske obdobie, ale hadam to prejde........................ 😉

minkak
3. nov 2008

jeeej babulky tak co sa to deje--pripajam sa 😒
ja som sa spoliehala,ze to bude len z tych 5 😅 ktore sa nam tlacia,ale toto vyzera tak ,ze je nieco vo vzduchu 😀 😀 😀

newyorkgirl
3. nov 2008

ahojte, ja len k tym teplotkam, ako Nikolka mala salmonelu a 40tky vkuse, tak sme vyfasovali diazepam, vraj aby nemala tie febrilne krce, tak ho stale opatrujeme neotvoreny, tiez som byvala nervozna, ked mala horucky, vsak sme s nou aj v noci raz leteli do nemocnice, co hodku po medicine mala zas 40 to som pri nej inak bdela cele noci, tak nech sa deticky pekne vybuvaju a neteplotkuju, drzime palceky 😵

newyorkgirl
3. nov 2008

muci, uz vypekate na oslavy? 😀 my sme dnes konecne zakupili darcek, vsak potom nahodim fotos cez vikend a zajtra sa chystame nakupit suroviny na tortu, oslavovat budeme asi v piatok bo nas tatino robi cely vikendik a nech sa Nika aspon vyhra s darcekom 😀

dannynka
autor
3. nov 2008

akosi to tu na noc oziva 😀 😀 😀 😀 😀 ani nocne stretko nemusime mat staci ze sa stretneme tu 😀

ja sa uz chystam pomalinky haji len som si chcela este nejake scrapiky porobit,bo mi to nedalo...kuk do albumceku 😉 som sa pohrala 🙂

newyorkgirl
3. nov 2008

danny, veru buvaju asi, uz len ja tu strasim bo mame o hodinu menej, co ja, ale moja pubertacka je este tiez ziva a chodi tu v mojich papuciach po izbe 😅

dannynka
autor
3. nov 2008

co o takomto case teda vlstne o hodku menej a este je hore 😲 😲 😲 Gabika vzdy zalomi najneskvor do 21-00 😅

no nic idem uz aj ja...pa pa a bru 😔

newyorkgirl
3. nov 2008

kym som to napisala kukam ze predo mnou este pisali kocky 😅 ja popletko ze som tu sama 😀

minkak
3. nov 2008

joooj danny ja by som aj to nocne stretko 😀 tak dufam,ze sa nazbierame a nieco podnikneme 😉
pekne fotecky si dala 😉
new tak uz to mate teda v plnom prude 😵 kto sa tesi viac? 😕 ja som sa tiez uz nevedela dockat,kedy jej to vsetko dame 😵 tesim sa na fotecky 😉

lucaska
3. nov 2008

danny mne tie tanceky chybaju pri pc............................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
3. nov 2008

danny, my sme od narodenia neskori spaci, co uz narobim kopukrat uz ani poobede nespi tak ani nevravim 🤐 bru nocku 😔

minkak
3. nov 2008

lucaska aj mne ,aj mne 😀 😀 😀
no new sme tu 😅

lucaska
3. nov 2008

minkak cakala som ze aj tebe............................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

newyorkgirl
3. nov 2008

minkak, ja pozeram ze prispevky vsetky spred viac ako hodiny 😀 som to prehliadla akosi 😅
Nikolka to moc nevnima, skor vnima ze sa blizia Vianoce, lebo tuna uz vsade ozdoby aj v meste uz svietia a stavaju tam stromcek, tak to sa velmi tesiiiii, len chudak tatko, ho zruinujeme aj jeho penazenku 😀

minkak
3. nov 2008

lucaska 😉 😀
new tak tatko musi preto makat aj cez vikend 😉 mu davate zabrat 😅
tak vidim,ze ste si tam pekne zvykli 😵 tak to je super 😉
inak ja uz sa taaaak tesim na vianoce 😵

lucaska
3. nov 2008

new ved treba kooopec darcekov.......................aj ja sa tesim co lucasko bude robit a tak minule vianoce bol malinky to ho len papier zaujmal, tak sa teraz tesim bude stastny zo stromceka , svetielok, atmoska a vsetko..

minkak
3. nov 2008

lucaska presne aj ked veronika to vnimala uz teda o nieco viac min.rok ako lucasko,ale zase teraz to bude este viac....
ona sa uz aj na narodky tesila,lebo sme jej to stale rozpravali ako jej vsetci pridu gratulovat a nieco dostane....
bolo vidiet,ze to uz cakala....
a pred tym som mala ja narodky,tak som jej hovorila,ze teraz bude mat ona.....a budu jej nosit hracky a tak
no a uz jej zaciname rozpravat,ze zase pride mikulas 😵 😵 😵 a to vsetko okolo toho....juuuuj taaaak sa tesim...ako bude reagovat.... 😵

lucaska
3. nov 2008

lucas uz aj vykriiika darceeeky...................... 😉

minkak
3. nov 2008

no veronika ked gratuluje niekomu, tak povie vseeeetko 😵 a da pusku 😵
tak sme jej stale rozpravali,ze je budu chodit gratulovat a hovorit jej vseeeetko 😅 --tak mala jasno 😉
a ze dostane "hacky" 😉 (hracky) 😅

minkak
3. nov 2008

lucaska tu sa tusim uz spiiii 😅 ja ,ze new este ostava,hmmm

lucaska
3. nov 2008

zlate su tie deturence, aj lucas segra ma frajera v anglicku, tak sme mu ukazovali fotku a hovorili ze donese z anglicka darceky, tak teraz ked zbada fotto uz vykrika darceeeky.......... 😀 😀 😀 😀

minkak
3. nov 2008

no chudak frajer 😅 uz vie co ho caka,ked ho zbada lucasko? 😅

lucaska
3. nov 2008

aaano uz je o tom informovany , ze k nam musi dojst len s darceeekami....................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
3. nov 2008

a ozaj , denne stretko nebude-,???????????????????????,

minkak
3. nov 2008

no sranda 😀
ja neviem,moze byt,len ci tu teraz nieje vela marodov?
tak kedy ved skus dat datum,uvidime kolko by nas mohlo 😉

lucaska
3. nov 2008

12.novembra????????????????????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre