Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

audreyd
3. jan 2009

danny 😅 som sa musela kuk, ktorú foto myslíš 😀 no už máme 6 zubov a ďalšie sa tlačia 🙂 a adeli už stojí 🙂
danny a ty sa ako cítiť? bruško poslúcha?

martinano
3. jan 2009

ano to bola koleginka, uz tam nepracuje a nestretneme aj ja som na materskej, tak, ked bola gabi na sale ja som bola na oddeleni

dannynka
autor
3. jan 2009

audreyd-si stratila prehlad ake fotto mas v albume 😀 😀 😀 Tak s Adelka je uz "zubana" 😀 jeeeeeeej,uz stoji ale vazne ako ten cas leti ved este len teraz si bola tehula 😅

ja sa citim zatial v celku oki,len byvam viac unavenejsia a ospalejsia ale to je asi normalka pri mojom sidle 😅 😀 Brusko poslucha.len este vediet co sa v nom skyva 😅

martinano-a ako strare mas babo?nemas udaje v pase tak som nevedela 😅

martinano
3. jan 2009

nemam aj foto som chcela dat akosi som to nestihla, matko ma rok

dannynka
autor
3. jan 2009

nevadi ved casom vlozis ak budes chciet 😉 len som bola zvedava ci si sa nestretla aj so nou osobne 😅

Martinko je pekne meno,aj ja mam brata ktory sa tak vola.A ako sa Vam s matkom dari?a ozaj kde v TN byvas?

martinano
3. jan 2009

snazila som sa ulozit foto akosi dlho to trva, momentalne sme v zahranici, mam tu manzela, inak v Turnej.myskim, ze sme sa stretli, je tu viacero maminiek podla foto, ktore si pamatam

dannynka
autor
3. jan 2009

no nic babulky,akosi ma uz taha do spania aj male v bruchu zacalo byt akosi aktivnejsie tak to skusim ist cim skvor zalomit aby neostalo aktivne az do rana 😅 😝 😀

bru nocku 😅

martinano
3. jan 2009

dobru noc

kacenka83
4. jan 2009

ahojte, ja len tak sporadicky chodim na kona, ale myslim na vas 🙂

aj my prajeme vsetkym maminkam, tatinom a detickam krasny rok 2009, hlavne zdravie, stastie, pohodu a spokojnost...

my sa mame dobre, kubko nam uz davnejsie beha tak mam pri nom aj dost pohybu, cez vianoce sa mu rozbehli zubky, okrem klasicky osmich mu teraz ide tusim 6 stoliciek, aspon tak ich ma uz vonku, alebo navrete tak mame zubatu selmu, vsetko kuse 😉
drobec v brusku rastie, podla dr. to vyzera na dievcatko, ale nechame sa prekvapit, nebola si moc ista...

erka12
4. jan 2009

ahojte,
no super,ze sa tu uz diskutuje 😉
vitaj martinano 😀 tvoj maly uz ma rok,este mesiac aj nas fililpko bude mat rok,strasne to leti 😀

dannynka
autor
4. jan 2009

erka no nacase,lebo v poslednej dobe to tu nejako spinka 😒 😀

minkak
5. jan 2009

kraaaaasne dobreeeee rankooooo 😵
martinano vitaj medzi nami 😉 ja si Ta asi pamatam.......,ze?a gratulko k malemu 😵

boze babulky,ale Vam vsetkym to tehulkovanie letiiiiiii,zachvilocku uz budete kocikovat 😵 kacenka tak asi dievcatko?no super 😵

danny a ako bolo na namesti?

my sme uz vcera ,boli trosku na sankach......ale dnes to bude ina kaaaava,taaaaak sa tesiiiiiiiiim 😵

martinano
5. jan 2009

dakujem za privitanie, akosi som sa sem vcera nemohla dostat, minakak aj si ta pamatam, dakujem za gratulko

martinano
5. jan 2009

viacero si vas pamatam, na tych malych fotkahc to nie je dobre vidiet a mnohe tam mate deticky a ja som eset aj slepa, od kedy som porodila 😀 , ale co som pozerala foto trencanky zo stretka tam je to lepsie.

dannynka
autor
5. jan 2009

jeeej martinano ty tu?na kavicku 😀

dannynka
autor
5. jan 2009

minkak-na namesti bolo suprovo,veru nelutujem ze sme sli ved aj tak sa tam asi najblisie 3-4 roky nedostanem 😅
aj my sme dnes doobedu vytiahli sanky a Gabike sa mooc pacilo,ked sa poobede vyspinka pojdeme znova 😉

martinano
5. jan 2009

no odbry napad idem si ju uvarit, tak chodite na namestie, zavidim vam aspon pokecate ja som v norsku mam tu manzela nie je tu moc s kym kecat, co su tu baby, tak bez deti, lebo uz su velke a tak

dannynka
autor
5. jan 2009

martinano-mnikak myslela na namesti na silvestra,som bola aj s mangelom kuknut a babina s dedom nam strazili malinku.... 😉

martinano
5. jan 2009

no to je super.aspon ste si trosku oddychli a babka mala radost.mne sa matko zobudil, idem ho vyvencit, zas vecer papa 🙂

dannynka
autor
5. jan 2009

oki pa vecer 🙂

dannynka
autor
6. jan 2009

pekny sviatocny dnik prajem 🙂 🙂
ale nam vonku nasnezilo,uz sme s GAbikou aj sanky vytiahli a boli sa sankovat 😵

ozaj babulky kde ste vsetky kavickarky? 😒

moni1412
7. jan 2009

ahojte 🙂 ako sa mame? 🙂 ako ste sviatkovali, silevstrovali?

adkag
7. jan 2009

ahojte, tak aj my sme sa boli vcera sankovat,ale u kubka nemaju sanky moc uspech,chce tam byt jedine ked je niekto s nim,tak vacsinou sa vyvazame my a ocko taha 🙂 .ale mne sa s tym bruchom uz dost zle sedi tak nizko,takze nic moc jazda,ale coby so pre kubka neurobila 🙂 .
tatinko nam dnes isiel prvy krat do prace po vyse dvoch tyzdnoch,tak nam bolo smutno, rano bolo tazke lucenie,sme si na to zvykli ze je doma 🙂 .
a boli sme aj u dr. kedze kubko uz skoro mesiac kasle, zobral mu vytery a uvidime ake budu vysledky, v piatok mam zavolat.

martinano
7. jan 2009

caute konecne som sa sem dostala, baby na tom Slovensku je to hrozne co citam vsetky deti su chore,alebo maju minimalne sopliky.tehulky ako sa mate?viete novinky o porodnici?

erka12
7. jan 2009

ahojte,
prave pozeram adkag,ze ty budes mat asi prva babo,no pred rokom som to prezivala aj ja 😉

martinano a co je nove v trencianskej porodnici?

nedavali ste si robit do bytu vstavane skrine,potrebovala by som dobru a kvalitnu firmu,ak mate skusenost s nejakou sem s nou 😉 uz musime dat urobit skrinu aspon do chodby a potom aj do dalsich 😀

nasho filipka zasa trapia zubky chudatko,cez den sa to este da,ale vecer a v noci sa stale budi a mrnka ☹ a to som sa tesila,ze 8 zub sa konecne prerezal a mame chvilu prestavku 😉 zajtra pojdeme do poradne,tak sa dr,popytam,lebo mu nechcem davat cipky od bolesti,ked nema teplotku 😉

martinano
7. jan 2009

cauko
erka skus dat malemu virbucol cipky su to homeopatika nasmu malemu zaberali.nam sa zas ocaky predrali ani nevieme, ale teraz idu spodne dvojky a nejaky je maly mrzuty.
vraj je nas primar od dnes riaditel nemocnice, ze to je aj na internete.

erka12
7. jan 2009

martinano tie cipky skusim v lekarni kuknut 😉

lintner,ze by bol riaditel nemocnice? idem kuk

dannynka
autor
7. jan 2009

ahojte 🙂

ano erka-Lintner je je riaditelom nemocky dnes som to videla v spravach skoro mi oci vybehli 😕 😕 😕
ozaj erka neprerabali ste si nieco v byte?hladame stavebnu firmu,ak ano tak daj tip... 😉

erka12
7. jan 2009

dannynka neprerabali sme,len dorabame stale nieco 😀

martinano
7. jan 2009

ja som tiez cumela.
skus pozriet matkovi zaberali, teraz sme uz dlho nedavali, lebo nechce vobec cipky aj teplotu musime merat pod pazuchou a to ma rok a 2tydzne.ale si tie deti navymysaju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre