Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
7. jan 2009

erka nevadi,tak budem snorit dalej po nete a snad nieco vygooglim 😀

erka12
7. jan 2009

danny len pekne hladaj 😉

filipkovi sa tiez teraz meria tazko teplota,rozmyslam,ze kupim celovy teplomer 😉

martinano
8. jan 2009

erka celovy teplomer je super, ale aj dig.odmeras rychlo aj pod pazuchou, pozeram, ze filipko ma 11mesiacov to uz mato drzal pod pazuchou, vzdy som ho zamestnala a bolo to rychlo zmerane.a ked nechcel hracky,tak pozeral ako naskakuju cisielka.

kala12
8. jan 2009

ahojte baby,
tak uz aj nam zacinaju tazke casy, tatinko po 3 tyzdnoch dovolenky znova zarezava v praci. Sme same a je nam smutno, teda hlavne Terezke, rano ho hned hlada, ked sa zobudi. ☹
ani nas choroba neobisla,museli sme ist na pohotovost,lebo Terezka si preniesla z nosa infekciu do ocka,zacalo jej strasne hnisat, ale uz je chvalabohu o.k. 🙂
Martinano vitam tamedzi nami 🙂 . Aj moja kamoska robi sestricku na gynekologii, tak ste asi kolegynky, ked som Teri rodila,tak mi sprijemnovala kecanim casna sale pred porodom, lebo bola noc, muza mi este poslali domov a ja som sa tam nudila 😀 😀
Este jedna novinka v porodnici, od 1.1. mame nadstandardnu izbu so sprchou. Stoji 700 sk.

Erka ja mozem odporucit divendoor, my mame od nich skrine, aj sestra a sme spokojne. Chlapik je ochotny, k nam prisiel aj s kufrikom plnym vzoriek a presne podla interieru sme vyberali, poradil a da sa snim dohodnut aj na cene. Bolo to sce uz pred dvoma rokmi, ale hadam sa nezmenil. 😀

martinano
8. jan 2009

caute, dakujem tak to som nevedela, to je dobre konecne nadstandart.
a ktora sestricka je kamoska?kocky aj nam nasnezilo, ale len taky poprasok a popravde uz by ani nemuselo bol tu sneh cely november a december, tesne pred sviatkami sa roztopil.ja uz chcem leto, mrzne od novembra a uz je toho fakt dost 😠

minkak
8. jan 2009

ahojte 🙂

kala kraaaaasne fotecky 😵 pekne rastiete 😵 😵 😵 tak terezka bola marodik ☹

aj nas ocko uz zarezava....tiez nam je smutono,on bol sice aj pred silvestrom v praci a potom este 2 a 3-ho ale to bolo este take....a teraz uz zase neskoro domov chodi....tak sa varujeme....
ale aspon ten sniezik nas tesi 😵 veronika by sa len na sankach vozila 😵

martino a Vy uz ste tam ako dlho?Aj sa chcete vratit sem ?

dannynka
autor
8. jan 2009

ahojte 🙂

kala krasne fotto,veru brusko ti uz podrastlo 😵 😵 😵 ,a Terezke prajeme skore uzdravenie nech je cm skvor oki velka sestricka z nej bude 🙂
veru aj nas tato od vcera uz pracuje,rano ked sa GAbika zobudi ho al hlada,a aj mne skoncili dobre casy ked mangel vstaval ku Gabike a ja som este spinkala 😅

erka12
8. jan 2009

kala pekne fotocky 😉

erka12
8. jan 2009

danny aj ty si dala tusim nove foto so sankami,pekne 😉 ja mam fotky vo fotaku,aj by som ich stiahla do pc,ale veru neviem kde mame fotak 😀

dannynka
autor
8. jan 2009

erka nevyhovaraj sa a pohladaj 😀

erka12
8. jan 2009

danny zajtra,este som si zahrala hru 😀 na odreagovanie 😀

dannynka
autor
8. jan 2009

jeej a aku aj ja chceeeem 😀

erka12
8. jan 2009

crazy birds,ma to peknu grafiku a triafam tam slliepky 😉 manzel mi to stiahol niekde z netu 😀

erka12
8. jan 2009

ozaj surne potrebujeme kupit nepremokave rukavice pre miska,neviete kde?

dannynka
autor
8. jan 2009

netusim,ja som take pred rokom kupila Gabike u nas v jednom textile co uz je zruseny 😅

erka12
8. jan 2009

manzel vcera kupil,ale tie budu az na buducu zimu,lebo su velke,a tak zajtra musim ist,lebo on sa chce hrat v snehu 😀

dannynka
autor
8. jan 2009

erka skus sa spytat pri uspechu vedla bianky ten posledny textil co je tam vedla drogerky tusim,mozno ta tetula bude mat 😉

martinano
8. jan 2009

caute kocky, ja som matovi kupila tu v norsku ale to ti erka moc nepomoze.v tn to ti moc nepomozem.skusila si malemu kupit tie cipky?ak by si kupila a zaberu nekupuj dalsie poslem ti mam doma niekolko baleni a maly ich nechce a je mi to luto vyhodit.

erka12
8. jan 2009

tam mala,ale boli take divne,ze ked som mu ich dala na ruku,tak padali,take neforemne,siroke ☹

dannynka
autor
8. jan 2009

hmm,neviem este ma napada v meste v nejakom detskom obchode.... 😉

martinano-ahojky 🙂

erka12
8. jan 2009

martinano zajtra idem kupit,lebo dnes sme boli pri dr.a manzela som poslala do lekarne a tam im pravdaze nefungoval terminal na kartu a pravdaze sme nemali pri sebe peniaze,no na porazenie ☹
tak som mu dnes paralenovy cipok,kedze sme boli aj ockovat,dostal aj dve injekcie a tak strasne plakal chudatko moje ☹
ale vdaka za ponuku,zajtra pojdem kupit a uvidime,ci zaberu 😉 dam vediet 😉

martinano
8. jan 2009

jasne daj vediet oni sa mozu pouzivat aj pri teplotach aj ockovani, precitas si je to tam popisane, uvidis daj vediet 😉

erka12
8. jan 2009

idem si lahnut,dnes mam dost ☹
dobru nocku 😔

lucaska
8. jan 2009

ahojte, vitam novu clenku u nas.............................. 😉 😉 😉

my sme ako tak zdravi, este trosku soplikujeme ale idu nam aj zubky , tak stale jedno s druhyym....
tehulky sa vam to kraati............... 😉 😉 😉

dannynka
autor
8. jan 2009

erka-drzime palceky aby Filipkovy sa cim skvor polepsilo 😉

lucaska Vy aj zijete 🙂 dlho sme VAs nevideli nepoculi 😅 😀

lucaska
8. jan 2009

danny zijeme, len som bola najskor ja chora, potom lucas, do toho laringitida, potom sviatky to sme stale niekde boli na navsteve alebo navsteva u nas , teraz uz je konecne klud......................
uzivame si sniezika , pokial je...................

a vy ako????

kala12
8. jan 2009

nazdar baby,
vas tu ale je. 😀

Danny a co ty,este sa male neukazalo?

martinano
8. jan 2009

lucaska dakujem

kala12
8. jan 2009

Lucaska ale ste dnes isli domov s velkym krikom. Terezka potom cely cas rozpravala, ze ,,ukas pakal,, 😀 😀 😀
My sme boli v obchode na sankach, lebo s kocikom sa teraz neda chodit a pesi sa slecne nechce dlho kracat. Ale katastrofa,dlho v saniach neobsedi a len byich chcela ona tahat. Potom sa hneva, lebo su tazke a nejde jej to a ja jej nesmiem pomahat. Hned ma posle ,,pec,, ☹

dannynka
autor
8. jan 2009

lucaska mi v pohode teda zatial klop-klop 😅

kala-ee neukazalo,jedine co nam ukazalo bol chrbat a prdelku 😀 😀 😀 😀 ,a la Gabika ked bola v brusku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre