Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
14. jan 2009

jeeej hojte babulky co poviete na snehovu nadielku? 😵 😀 😀

kala12
14. jan 2009

ahoj dienka, teba tu stretnut. 🙂

dienka
14. jan 2009

danny ked som dnes bola s Dankom na chvilku von, pekne snezilo, ale teraz pada mrznuci dazd 😒 , to budu cesty 😨
Kala ahoj, zachvilu budes 2 nasobna mamina 🙂 a potom o mesiac aj Dannynka, ale to letiii.

kala12
14. jan 2009

no veru, uz aby to bolo. Ja sa strasne na maleho tesim, ze si este ani nestiham uvedomovat, co ma caka. 😝 Ale hadam to zvladneme, ved mam doma veeelku pomocnicku. 😀
Uz by som aj mala zacat pomaly zhanat veci do porodnice, prat vecicky, len sa mi nechceee. ☹

martinano
14. jan 2009

Caute kocky.tak zas mate sniezik, tu je uz par dni pekne slniecko a teplucko byva plus a to je pre mna podtatne.ja totiz neznasam zimu, tri mesiace v kuse strasne mrzlo, tak konecne teplucko aspon par dni. 🙂

dannynka
autor
14. jan 2009

dienka-presne viem o com hovoris mala som tu cest ist doobedu autom ,poviem ti hruuuuuuza 😝 😝

dannynka
autor
14. jan 2009

kala veru,uz by si mala byt pomalinky aj do porodnice zbalena.....ja mam este chvilku cas,potom mi aspon podas info co vsetko treba a tak 😉

dienka
14. jan 2009

to Ti verim Danny, ja som vcera sla autom a mali sme na nom defekt 😕 😕 😕 , ale samozrejme som si to nevsimla, auto mi zacalo pri 4- ke skole skakat, no parada. Hned som zastavila, koleso uz na zemi, disk skoro vyleteny 😠 , esteze sa nam nic nestalo.

audreyd
14. jan 2009

my dobre, rastieme do krásy 🙂 adeli je zlatá 🙂 už má 9600g, stojí, lezie ako blesk, robí prvé krôčky... má 7 zubov a tlačia sa ďalšie 🙂 adamko je už big škôlkar, začal tam aj spinkávať, resp. "oddychovať" 🙂
inak ja mám snehu už plné zuby, teším sa na jar 🙂

dannynka
autor
14. jan 2009

dienka-no veru hlavne ze sa Vam nic nestalo.....ja si neviem predstavit ze by som dostala defekt,by som sa asi nervovo zrutila co by som nevedela co mam robit 😅 😝 😅 😅

kala12
14. jan 2009

martinano tak posli trochu slniecka aj k nam. U nas vali sneh ako divy. 😝

Dienka tak to ste mali stastie. Ja sa veru bojim v takomto pocasi jazdit, raz som dotala taky smyk,ze som myslela, ze je uz so mnou amen,tak radsej nejazdim.

martinano
14. jan 2009

rada by som, dufam, ze ho prinesieme o tyzden 🙂
ja sa tiez snazim co najmenej jazdit v takom pocasi, mali sme havarku kedysi davnejsie, od vtedy mam respekt pred takym pocasim

dannynka
autor
14. jan 2009

audreyd-krasne miery,aj Gabika mala tusim v roku nieco cez 10-kg..... 😉 Teraz uz ma skoro 2,5 roka a ma skoro 20-kg 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. jan 2009

kala veru v takomto pocasi soferovat to je umenie,a hlavne ked mas zo sebou deti,jedno vzadu v sedacke ajedno v bruchu 😅 😅 😅 😅

kala12
14. jan 2009

danny tak to uz je na babisto. 🙂 Ta sa veru lubi napapat,vsak? 😉

dannynka
autor
14. jan 2009

kala no veru je ale keby si ju videla netipla by si jej tolko 😉 a s papnim to mame ako kedy a ako co jej chuti 😅 😝 😀

ale vonku snezi,sa mi zda ze stale viac a viac.... 😅 😵 😵 😵 😅

dannynka
autor
15. jan 2009

ahojte,niekto na kavicku alebo cajik? 🙂

dienka
15. jan 2009

ahoj danny, ja akurat obedujem pri compe 😀

dannynka
autor
15. jan 2009

dienka ja az teraz,som musela dat najskvor Gabike a teraz papame "my" dvaja 😀 😀 😀 .Co nove ako sa mate?

dienka
15. jan 2009

Danny dobre sa mame 😎 a vy? Ako sa ma brusko?

dannynka
autor
15. jan 2009

aj my celkom ok,brusko tiez fajn,zo dna na den si rastie a rastie.... 😅

dannynka
autor
15. jan 2009

ahojte 🙂

erka ako muz pochodil v poistovni?

erka12
15. jan 2009

ahoj danny,
no vybavil vsetko super,dala som mu vsetky mozne tlaciva,co by mohli chciet a tam si zmysleli, ze este potrvdenie ked som bola na materskej,to som mu ale nedala 😉 tak ho musim pohladat a poslat 😉
a dnes nam prisla sms,ze mame uz aj obcianske,tak super za 3 dni 😉

a vy ako?

dannynka
autor
15. jan 2009

jeeeej tak super 😉

my v pohode Gabika sedi vedla mna a vobec sa jej nechce spat 😅

erka12
15. jan 2009

gabika je vytrvalec 😉

ja napalujem na jednom pc dvd a na druhom maniacim pri nete 😉

dannynka
autor
15. jan 2009

erka sikulka,ty sa mas ked mas dva pc 😀

martinano
15. jan 2009

caute kocky ako sa mate?

erka12
15. jan 2009

danny 😀

erka12
15. jan 2009

martina ahoj,zachvilu cestuje na sk,na ako dlho?

martinano
15. jan 2009

na necele dva tyzdne ☹ zvladla by som aj mesiac, ale bohuzial musi manzel pracovat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre