Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
17. jan 2009

dobru

zabka
18. jan 2009

Ahojky dakujeme... Dufam ze sa niekedy mozme k vam pridat na nejake stretko 😉 😵

miauka
18. jan 2009

Ahojte maminy.
Kamaratka ma 7-rocneho syna a hlada niekoho, kto ma chlapca 5-6 rocneho a mal by zaujem o odkupenie nejakych veci (tricka, mikiny, teplaky...) vo velmi dobrom stave za nizku cenu.
Ak mate niektora zaujem alebo viete o niekom, kto by mal zaujem, napiste mi prosim na IP.
Dakujem. Pekny vecer 🙂

erka12
18. jan 2009

ahojte,
ako ste prezili vikend 😀

dannynka
autor
18. jan 2009

erka -dalo sa a ty?

newyorkgirl
18. jan 2009

ahojte kocky, my uz sa chystame pomaly balit o tyzden v pondelok ideme tak budeme radi ked bude dajake stretko isto sa pridame, doma pobudneme do polky marca tak snad si to stihneme uzit, ozaj kedze ma uz danny kontaktovala napadlo ma ci niektora ina nepotrebujete pre deti do izbicky alebo ako darcek

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

erka12
18. jan 2009

aj my ok, poobede sme boli v cafe verde a spoznala som tam audreyd 😀 a cely den nam nejako rychlo presfrcal 😉

dannynka
autor
18. jan 2009

erka ze je tam supis?idealne prostredie pre deti na hranie a zaroven aj pre maminky na kavicku 🙂 😉

kala12
18. jan 2009

Ahojte,
tak nam vikend usiel ako voda. Dnes sme boli na nakup, pokupila som si uz aj plienky pre mimi, pre Terku- lebo este na noc davame. Isli sme s plnym kufrom plienok, tatino vravel, ze odteraz bude len na okakane zadky robit. Ale doslovne. 😀 😀 😀

New nemas tam niekde v UK blizko teba Next?

erka12
18. jan 2009

danny casto tam chodievame,je to jedno z mala miest,kde sa da v klude posediet a deti sa hraju 😀

dannynka
autor
18. jan 2009

kala-ved to bude trosku aj pravda 😀

erka12
18. jan 2009

kala 😀

dannynka
autor
18. jan 2009

erka to ti mozem len odobrit 😉

newyorkgirl
18. jan 2009

kala no mááám 😀

lucaska
18. jan 2009

ahojte, new tak to musia byt nakupy jedna radost.............v tych obchodoch 😉

dannynka
autor
18. jan 2009

new-ze by sme ta isli pozret na kavicku cvalanim cez modreho konika? 😀 😀 😀

audreyd
19. jan 2009

ahojte, zdravím erku 🙂 trošku si ma šokla, ale príjemne 🙂 máš krásnych chlapov 😵

dannynka
autor
19. jan 2009

ahojte,kto na kavicku alebo cajik 🙂

erka12
19. jan 2009

audrey, preco som ta sokla 😉

erka12
19. jan 2009

ja,pokial sa filipko nezobudi 😉

dannynka
autor
19. jan 2009

erka mi pore istotu ani nespime,ale dufam ze okolo 13-30 pojde 😉

erka12
19. jan 2009

keed zaspi,mozes dlhsie oddychovat 😀

dannynka
autor
19. jan 2009

no len aby zaspala,v poslednej dobe sa jej moc cez obed nechce chodit spavat 😖 😖 😖 😖

erka12
19. jan 2009

danny aj misko vymysla,ale ked si nepospi je ako 😝 tak to poznam 😉

manzel siel asi po mesiaci do prace, tak normalne nestiham za chalanmi 😉

kacenka83
19. jan 2009

ahojte 🙂
my sme doma od doktora, kubko uz dobre, aj mu vysadil antibiotika, berie uz len fenistil, lebo sa vysypal, vraj to ma z tych liekov...

erka vy ste ako riesili kocik a spanie? spite vsetci v jednej miestnosti? nerusia sa chalani navzajom?

viete mi poradit ake hracky su na rozvoj motoriky, koordinacie pohybov a jemnej motoriky? kominy stavat kubka uz nebavia, co mame vkladacku, taku klasicku - kocka a do toho sa vkladaju tvary, s nou uz nema problem tak by som chcela nieco nove, lebo pri tom vydrzi dost dlho, ale cakam kedy ho to omrzi ked s tym uz nepotrebuje nejako extra pomoc...

dannynka
autor
19. jan 2009

erka-tak to ti verim,aj Gabika je na tom podobne,preto sa ju vzdy snazim dat spinkat.... 😉

kacenka ahojky,tak to s tym spanim to by aj mna zaujimalo 😉

erka12
19. jan 2009

kacenka, kociky sme mali dva,ale iba ked siel s nami tatino bol aj misko v kociku, ked som sla s nimi von sma,tak na zaciatku si misko tazko zvykal,ale zvykol si 😉 najprv sme sli iba za roh,potom o par dni o ulicu dalej a tak postupne si zvykol chodit pri kociku 😉 pravdaze som s nimi nechodila par ,esiacov ani do obchodu,lebo to bolo pre neho daleko,ale teraz uz nema problem ani do mesta v pohode,a to byvame pri uspechu,cize do materskeho centra je to dost 😉

a u nas vedie stale lego duplo,uz aj filipko sa snazi spajat kocky a nervaci,ked mu to nejde 😉 a mame kopec vselijakych hraciek,ale neviem ktora este by ich tak bavila,jaj este tie navliekacie kruzky fisher price s hudbou 😉

dienka
19. jan 2009

Ahojte,
aj ja sa pripajam k fanusikom Cafe Verde, my tam s manzelikom a s Dankom chodime v utorky, ked je Laurika na vytvarke, dame si kaficko a Danko sa tam pekne prehra.
Kacenka fajn, ze je uz Kubko na tom lepsie 🙂 Skus aj ine vkladacky, my mame take drevene tabulky, do ktorych sa davaju zvieratka. Este ma napada penove puzzle, take vacsie 🙂

dannynka
autor
19. jan 2009

kacenka-veru ti drevene vkladacky mame aj my a Gabika sa s nimi rada hrava,my mame cislice co sa vkladaju 😉

kacenka83
19. jan 2009

erka mozes mi hodit link na tu navliekacku? nejako si to neviem predstavit 🙂

my mame tiez dva kociky a chceme to praktikovat tak ako si ty pisala a zhaname este board ku kociku, neviem aky bude kubko chodec...

dienka penove puzzle som schovala, lebo sme ho mali po celom byte tak mu dam este asi jednu sancu a vytahnem ho 😉

erka a ostatne co mate taky mensi rozdiel medzi detickami, ako je to s tym spanim, rusia sa navzajom? mne kubko spi celu noc, od osmej do siedmej rana v priemere takze z jeho strany toho budenia moc nebude... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre