Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
3. feb 2009

pridala som fotto zo stretka..................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
3. feb 2009

lucaska supeeeeeeer,sa tu smejem 😀 😀 😀 tak predsa 😀 😉
paradne su 😵 ,len aj teba sma mali pofotit ☹

erka12
3. feb 2009

ahojte,krasne fotky,bolo vam velmi dobre pozeram 😉

zuzanamv
3. feb 2009

Jej, super fotky, vyzerá to tam parádne.
Raz sme sa tam vybrali, ale mala som veľký kočík, tak sme sa nedostali hore. ☹

lucaska
3. feb 2009

minkak , nabuduce sa vyfintiiim a hadam ma odfotiite..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

lucaska
3. feb 2009

minkak kuk mail.......................

minkak
3. feb 2009

hej bolo super 😵

lucaska,ved si bola aj teraz kocka 😉 len ma to nejako nenapadlo 😒 dakujem za fotecky su super 😵

lucaska
3. feb 2009

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

erka12
3. feb 2009

zuzka,ved tam dole,ked zazvonis,ti pani co robi na ihrisku s kocikom pomoze 😉

zuzanamv
3. feb 2009

Jaaj, tak to som nevedela. Nabudúce. 😉

dannynka
autor
4. feb 2009

ahojte kto na kavicku? 🙂

dannynka
autor
4. feb 2009

vlastne ja s idem cajik urobit 😉

erka12
4. feb 2009

danny,ahoj

lucaska
4. feb 2009

ahojte,nasim kockam Veronikam prajeme vsetko len to naj k meninkam.......Lucasko posiela pusku...cmuuuk

dannynka
autor
4. feb 2009

erka este si tu?som musela dat Gabike papat a teraz ja obedujem a rozmyslam co spravim druhe 😅

dannynka
autor
4. feb 2009

a skoro som zabudla,aj od nas Veronikam vsetko naj naj naj naj 😵 😵 😵

ked si tak spominam ,tek ked sme cakali GAbiku sme sa rozhodovali medzi dvoma menami...Veronikou a Gabikou 😵

erka12
4. feb 2009

danny som 😀
aj my prajeme veronikam vsetko najlepsie 😉 😉 😉

erka12
4. feb 2009

danny,mate podobnu hrazdicku,ako mali chalani,len z nasej uz zostali len hrkalky 😀

dannynka
autor
4. feb 2009

erka-ja som nastastie po Gabike stihla predat,tak teraz som na nete zohnala podobnu 😉

adkag
4. feb 2009

ahojte,tak my sme to vcera nakoniec nestihli,tatinko nas schaosil ze on chce ist s nami do mesta,mame ho pockat a prisiel o 5 ☹ . kubko spal skoro do 4,tak aj tak neviem ci by sme stihali. mal;i sme aj hroznu noc,kubko kazdu chvilku hrozne plakal, boli sme na tom ockovani,tak neviem ci sa mu o tom snivalo alebo co.dneska som jak matoha.
rano som bola na poradni a uz veru vyzera ze babo tu bude kazdu chvilku,tak cakame 😀 .
vsetko naj aj my prajeme veronikam, veru krasne meno, aj u nas je zatial v hre ak to bude dievcatko.

dannynka
autor
4. feb 2009

jeeej adka tak ty to mas naozaj uz len za par 😵 😵 😵 😵

adkag
4. feb 2009

danny veru vyzera to tak,ale ze na buduci tyzden sa snad este stretneme na poradni 🙂 .

adkag
4. feb 2009

danny,teraz pozeram tvoj album, ty tam mas kopu fotiek s tehu bruskom,to ja vobec, pri kubkovi mam kopu a teraz ani jednu,akosi nestiham 😝

dannynka
autor
4. feb 2009

adka-ved uvidis,ale hlavne ak by to uz nahodou prislo prajem bezbolestny a rychly porod...potom mi podas info co a ako v porodnici 😉
Mna caka buduci tyzden poradna tak som zvedava ci bude dr robit sono,chcela by som vediet pohlavie babenka,no ale ked sa neukaze nevadi 😉

adkag
4. feb 2009

dakujem, veru kiezby bol co najmenej bolestny,lebo nemam moc dobre spomienky na prvy,tak stresujem a bojim sa riadne tohto druheho. zvazujem aj epidural,zeby som mala aspon v zalohe keby bolo najhorsie.aj ked doki tvrdi ze to pojde teraz lahsie kedze uz mam taky nalez jak som pisala,tak uvidime.teraz uz riesim aj to,ci niekto stihne prist za kubkom,ako to vydrzime tolko dni bez seba a tak 😝 .pri prvom to bolo vsetko take jednoduchsie.

adkag
4. feb 2009

snad sa vam uz drobec ukaze, este nie je dole hlavickou? keby sa otocilo,tak by mozno mohlo byt vidno lepsie nie?

minkak
4. feb 2009

ahojte,kocky za nas dakujeme velmi pekne 😵 a aj my sa pripajame- zuzka tak este raz vseeeetko najlepsie Vasej Veronicke 😵

dannynka
autor
4. feb 2009

neboj,hlavne na to moc nemysli.....a ked dr ti povedal ze to pojde lahsie,uvidis.... 😅 A co sa tyka Kubka,veru aj ja rozmyslam nad tym ci stihne dakto prist,a hlavne ako to vydrzim bez malej.....aj ked viem ze ona bezomna v pohode 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .A do toho este sme chceli stihnut úrerobit byt ale musime cakat na stavebne povolenie,tak teraz ma stresuje aj to.....uz by som si chcela vecicky pochystat a tak,ale nechce sami moc do toho ked viem ze sa mi to aj tak neoplati pokial nebude prerobene 😅 😝 😝 😅

dannynka
autor
4. feb 2009

adkag-tusim nebolo na poslednej poradni dole hlavickou,ale za to bolo otocene ritkou a chrbatikom....tak preto stale nevieme,presne ako Gabika.....ale teraz tajne dufam ze spravi sono a mimi sa ukaze,inak uz dava o sebe veru riadne vediet 🙂 😵 😉

minka-ahoj 🙂

zuzanamv
4. feb 2009

Ahojte,
Veronika ďakuje!

Dnes máme taký čudný deň, šli sme po Maťka na obed do škôlky, lebo ich učiteľka ochorela a mali zastupujúcu.
Jasné, že Maťko nedokázal byť ticho, keď mi poobede doma spala, tak ju zobudil a sú upišťaní obidvaja. Nech už je večer! 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre